Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

a2303
14. feb 2010

Patkao, ja si z toho ani nič nerobím, fakt 😀 Najbližšie to spravíme, zo 6 skúšok máme už 5 😵 a to aj matiku, takže som rada!!!

Baby, prajem Vám krásneho Valentína 😵 😵 😵

patkao
15. feb 2010

baby mala mi kasle,ale nic ine nema,tak neviem ci mam k dokyne,ci pockat..chcela som jej dat neake kvapky,ale v lekarni mi povedali ze vsetky su az od 2rokov..vy ste uz neake davali?

martinka17
15. feb 2010

😠 to je blbé, mi máme doma sirup, ale ten máme na predpis, ale viem, že Jakubkovi dávala Katka Hedelix. Skús pozrieť na nete,
http://www.sukl.sk/sk/pomocne-stranky/detail-li... alebo tu 🙂

bubatenko
15. feb 2010

patka aj my už kašleme týždeň so soplov... a ked som volala s dokinou tak mi povedala , že mu mám kupiť Solmucol, alebo jej skús kúpiť homeopatický sirup Stodal, je tiež veľmi dobrý 😉

patkao
15. feb 2010

ok, dakujem..ja som davala hedelix ale pisu ze nie pre take male, tak som prestala..dnes je to uz lepsie, tak snadto prejde..bubu a vy chodite aj von s kaslom a soplom?

darmka
15. feb 2010

patka, moj Matusko mal tiez uz raz kaslik a doktorka povedala, ze mam kupit kvapky Hedelix a davat 3x8 kvapiek. To mal estelen asi tak pol roka.

martinka17
15. feb 2010

baby,
teda Samko ma nový výmysel. Ako náhle počuje, že sa ideme obliekať alebo prebalovať.....tak sa dá na útek. 😒 Pri každom prebaľovaní bojujem, aby som ho aspoň na chvíľu udržala v kľude a mohla aspoň zapnúť plienku, obliekanie je v poslednej dobe za pochodu 😠 😀

a2303
15. feb 2010

Patkao, v tomto Ti bohužial neporadím.... ale podľa mňa skús zavolať dokine, nie? Aby si bola kľudná, že robíš dobre. Alebo by ste mali za ňou zájsť.

Rebeka mi ešte nebola chorá (klop-klop) ale podľa mňa nás to čaká, teraz je zas strašne veľa ľudí chorých....

Martinka, ja obliekam plienku tak, že malá stojí 😀 😀 😀 Máme s tým tiež veselo

martinka17
15. feb 2010

aspoň že obstoj 😨 😵 í, Samko sa okamžite niekam rozbehne 🙂

vanilka2612
15. feb 2010

Ahoj Patka, aj moja Petka kasle a ma sople..Nesli sme k dr..davam jej sirup Stodal, ale ci pomaha?neviem 😕 😒 Chudatko jej ich vytahujem vysavacom, zlosti sa 🙄 ..A spala mi 30 min.,lebo ani dychat nemoze...Baby davate bebe brumika a take tie cokoladove gulicky do mlieka??

andrea142
15. feb 2010

ahojte

želám všetkým oslávencom všetko najlepšie .... 🙂

ja som na oslavu robila obložené chlebíčky z čoho malá ojedala syr , syrové rohlíčky, a zákusok višňový a takú nepečenú roládu z marína keksíkov.

malá nám už chodí .... pustila sa presne na narodeniny ...... boli sme u lekárky lebo, bola chorá a tam začala behať a keď sme došli domov tak všade sama dala ruku a potom ju aj pustila .......

už ma aspoň nevláči po celom dome....... síce ešte občas dá ruku a nechá sa vodiť ale už ak niečo chce tak si preto ide.

tento víkend sme boli na lyžovačke a malú sme brali so sebou. a bola zlatá občas hoci mrnčala ale aj ja aj manžel sme si zalyžovali . tato ráno mamina poobede. 😀 ... cez ten predĺžený víkend malej vyšli dva

andrea142
15. feb 2010

malá mi poslala čo som písala takže cez víkend nám vyšli ďalšie dva zúbky ..... už máme desať

ja sem chodím častejšie ako ked som bola tehu len teraz som nemohla, lebo doma nemám internet len u sestry a tam zase mala neterka ovčie kiahne a moja bola soplavá tak som nechcela aby sa malá nenakazila.

terina25
15. feb 2010

Ahojte baby.

u nás nič nové.Našťastie sme zdravé.

dúfam,že sa vám detičky rýchlo vyliečia,lebo je to hrozné,keď sú choré.naša bola naposledy min.rok v novembri a ťahalo sa to vyše mesiaca 😒

ten sirup stodal sme dávali aj my,ale jej nezabral.Potom sme dávali mucosolvan.

malá kuká telku,dávajú šmolkov a ani nedýcha 😀 😀

zúbky máme stále len jeden ☹ Zdá sa mi,že jej ide dolný,ale uverím,až keď uvidím.

vanilka:ja som ešte brumíka nedávala ani tie guličky.Akurát kakaový rez trochu ochutnala 😉 Ale inak žiadne ,,sladkosti,,

inak všetko najlepšie oslávencom...Ani netuším kto má kedy narodky.Už v tom nemám prehľad.

inak my dnes volali od lekárky.Som mala ísť vo štvrtok na UTZ k Dankovčíkovi,ale to zrušila a idem až bud.týždeň,lebo že je odcestovaný.Idem v sobotu,tak dúfam,že mi zase dajú 100%príplatok,aj keď to nie je spravodlivé,keďže iný termín voľný nemala.

terina25
15. feb 2010

neviete náhodou čo je s Lusiliou a alankom?mali ísť na tú operáciu a sa neozvala.

martinka17
15. feb 2010

vanilka
brumíka sme raz skúsili, ale akosi nechutil nejako obzvlášť, tak zatiaľ veľmi nekupujem, nebudem stále dojedať 😀

aďa
joj, ani ja som nemala internet, ale mi to veľmi chýbalo, tak som musela dať zaviesť 😠 Ale neľutujem 😵

terina25
15. feb 2010

maťka,však ty by si práve mala dojedať po Samkovi 😉

ja by som asi bez netu nevedela žiť.som jednoducho závislá.lebo sedieť len doma a nemať sa s kým ani porozprávať je na h....Manžela samozrejme nerátam.a keďže tam kde bývam kamošky nemám,tak aspoň cez net sa možem ,,posťažovať,, niekomu. 😉

martinka17
15. feb 2010

terka
tá závislosť, presne o tom to je. Niekedy mi to tu padá na hlavu, hlavne ak sa nedostaneme k našim a celý deň doma, mama skočí na hoďku.....aspoň trošku kontakt so svetom. A ja tiež veľa na nete nakupujem, tiež závislák, ale som ušetrila bubáky za nové veci, do sekáčov sa s kočiarom neviem dostať.

A čo sa týka váhy, už je to celkom ok....ale ja ešte kojím, tak až potom budem vedieť, keď Samko prestane ťahať, ako som dopadla🙂 😵 😵 😵 😵

fodorka
15. feb 2010

ahojte baby musim sa pochvalit tak nam konecne SCHVAVILI HYPOTEKU.....uz sme sa dockali takze z nas budu Levicani...maly je teraz taky mrchavucky idu nam dalsie zubky ale task co uzperhryzneme sas..bud.tyzden uz jeden rocik..maly ten bezka za prstek aj sa pusti postoji spravi krok dva a da prstek musi mat este tu istotu je to zlatko nase...

monika77
15. feb 2010

ahojte kočky

fodo gratulujem...parádička,určite skvelý pocit

my máme dnes za sebou takú malú oslavu...naše drobátko má dnes rôčik...joj baby čo to máte za sebou,tiež ste tak na všetko spomínali čo bolo pred rokom? mne sa pri tom tisli slzy do očí...je nádherne na to spomínať 🙂 tak už len teraz nachystať všetko na veľkú oslavu,máme to v sobotu,tak držte palčeky nech nám to všetko dobre dopadne

a2303
16. feb 2010

Monika, gratulujem 😵 😵 😵 😵
Aj ja som spomýnala 😵

Fodorka, gratulujem k hypotéke!!! super!

darmka
16. feb 2010

Monika, my sme robili Matuskovi oslavu v nedelu. Tak mu ziarili ocka, nafukali sme mu vela balonikov, bolo tu vela ludi, dostaval darceky. Z torty ho najviac zaujimala horiaca sviecka. Pozrela som si vsetky videa, ktore sme od narodenia natocili. Pri tom, ako sme malinkeho brali z porodnice, sa mi tiez tisli slzy do oci a pri tom, ako sa mesiac pred porodom vrtil v brusku ani nehovorim... Je to krasne...

vanilka2612
16. feb 2010

Ahojte babky,tak som od malej schytala nadchu..SOpel,hrdlo 😝 ..Vcera mi spala 2 x po 30 min. skoro ma drblo..nemohla dychat,tak nespala..Ten sirup Stodal vobec nepomaha,ja uz homeopatikam vobec neverimm,len reklama.. 😖 My mame v sobotu 1 rocik,tak bude aj taka mala oslava. So svokrovcami a priatelovou sestrou.Ked pojdem k nasim na vychod ,tak tam bude tiez,,na tu sa tesim ovela viac,,ako na tu so svokrou 😔 😝 😖 😠 ..My mame 2 zuby dole a hore vysiel treti. No a jeden dolny je krivy, normalne narastol tak sikmo.Nemaju to aj vase deti? Zubar mi povedal,ze za 35 rokov praxe to este nepocul..ale ze je to mliecny,tak vypadne..a ze asi dedicne.
Tak pozdravujem,drzte sa,,my soplime obidve 😒

martinka17
16. feb 2010

vanilka
mne sa zdá, že Samko má vpredu dole zo zúbkov jednotiek véčko 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale nie je to vidno, a ako si napísala, to vypadne 😀

monika77
16. feb 2010

kočky chcem sa spýtať

teraz ked už majú naši drobci rôčik, akú vodičku budete dávať...drobca, či prevarenú alebo už obyčajnú z točky?

martinka17
16. feb 2010

ja ešte stále preváram z vodovodu na pitie....asi zbytočne ja viem, ale nemám odvahu začať len tak, ale asi by som mala aspoň na kaše 😀

lila13
16. feb 2010

ahojte tak aj my uz mame oslavu za sebou 🙂 Kubko bol zlaty aj ked som sa bala lebo v ten den spinkal cez den len 30 minut a od 6 bol hore 😝 asi tusil, ze je to jeho Den 😉
Na oslavu som urobila oblozenu misu, svokra upiekla slanacky a moja mama tortu-velke nakladne auto, bola vybornaaaa aj Kubkovi velmi chutila az sa oslizoval 😀 prvy krat jedol trosku cokolady 😀 som povolila. Inak skoro som skolabovala, moj svagor isiel davat Kubkovi chipsy 😠 😠 😠 , nastastie som zasiahla hned takze Kubko nestihol ani len liznut, ako sibnuty ten svagor 😠 😠 😠 hlavne, ze ked niekto chce dat jeho psovi nieco slane tak zuri, ze to nemoze lebo to je jed, to by ho mohlo zabit a co pre Kubka to je akoze mliecko????... 😠 😠 😠

Vcera sme mali poradnu a ockovanie ☹ vecer zacal mat teplotu, nastastie nie vysoku ale aj dnes teplotoval skoro cely den, tak dufam, ze uz zajtra bude OK, dala som mu na noc cipok. A ako na tu potvoru mu idu 4 zubky naraz, vsetko trojky, hore aj dole 😒 takze nase noci su hrozne, hore aj kazdu hodku.... 😒 ☹

teri co sa tyka lusilii a alanka tak alanko uz je po operacii, este v decembri ho operovali a na Stedry den ich prepustili z nemocky, takze dostali najkrajsi darcek na Vianoce 😉 Je to bojovnik velky a ma sa k svetu 😉 chodime s nimi kocikovat takze to mam z prvej ruky 😉
ozaj ako ste dopadli s tym bytom?

fodorka gratulujem, skvela sprava 😉

monika ja tiez stale prevaram vodu z vodovodu a tiez neviem do kedy mam, nemam tu odvahu prestat 😉

lenkahrehusova
17. feb 2010

Čaute žienky 🙂
Nech sa drobci rýchlo uzdravia. Ja si musím zaklopať, naša ešte nebola poriadne chorá 🙂
Monika, ja dávam nebublinkovú Lucku a tú nepreváram. Ale neviem, od kedy už môžeme dať klasickú vodu z vodovodu.

Mám na vás jednu otázočku ohľadom topánočiek. O koľko väčšie mám kúpiť? Stačí o číslo?

martinka17
17. feb 2010

lenka
topánočky musia sedieť ako uliate, takže nie väčšie, ale presné číslo. Samko mal zimušné o 1 číslo väčšie a mal problém chodiť. V papučkách pritom behá 😵

patkao
17. feb 2010

aj ja mam skusenost ze najlepsie papucky tak akurat,ked mala o cislo vacsie,tak riadne ani nestala,tak som odlozila,kupila take akurat a je to..ja kupujem v zdravotnickych potrebach za 6eur,tak mi to ani nevadi ked rychlo z nich vyrastie..a tiez vodu prevaram,ale sem tam sa mi napije z vane ked napustam a vcera aj z plastovej flase co som mala ja napustenu vodovodovu vodu a nic jej nie je..a ja sa este opytam,aku sunku davate,hydinovu ci bravcovu?ci aj aj..

martinka17
17. feb 2010

ináč ja kupujem o pol čísla väčšie, ale Samko z nich aj tak za 2mesiace vyrastie. Naposledy sme kúpili 6.1 a teraz mu začínajú byť akurát 🙂 A to boli už 4. v poradí....ale tak čo spravím, keď už behá, nonie 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre