• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
Teri, skúšala som to iba s kozou sa holiť a zistila som, že vmi viac vyhovuje depilátor - aj keď to trošku bolí :unamused: trvá to iba chvíľu - to vydržím :wink:
27. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak teraz ako som sa oholila,tak kukam,ze mam striu este aj na suske :grinning: suvenir z tehotenstva - no fakt som aj ja zvedava,cim budem muza zvadzat po porode,rit jak bedna,celulitida,na ceckoch vatove tampony a na bruchu meter extra prerastenej koze :grinning:
27. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam novy nepouzity philips epilator
ale odvahu som nemala este, kupila som si ho pred tehu tak vyskusam potom...
27. jan 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež dosť hanblivý človek a tiež mi nie je všetko jedno ,keď sa mám vyzliecť pred manželom.ale aspoň mu potom poviem,že ,,vidíš, čo mi ženy musíme všetko vytrpieť kvoli bábätku?,, a on ma chúďatko aspoň poľutuje.Hneď mám potom lepší pocit :grinning:
xeni strie na šušure?????? :confused: :confused: :confused: Také ani nevrav lebo hneď si ju pôjdem poobzerať xixi,to by ma ani nenapadlo tam...
xena :grinning: :grinning: :grinning: tu striu mam aj ja este po natalke...ale akurat ten pasik ju zakryje nastastie :grinning: to si sa dobre opisala :grinning:
27. jan 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja sa pred muzom nehambim - ba este mu aj ukazem ze AHA TO KOLI TEBE VSETKO :D
27. jan 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne muž ešte nikdy neholil šušku.a pri tej jeho zručnosti sa budem veeeeeeeeeeeeľmi dlho odhodlávať,či sa zverím do jeho rúk. šak v nemocke ma dorežú,tak nemusí ešte aj on...
27. jan 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena no ja radsej neriskujem potom by som si musela najst milenca alebo byt odkazana sama na seba, tak sa mu radsej ukazem az potom :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni aj ja mu tak nadávam že za všetko môže on xixi,dosť často!
27. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri:
jasne srandujem ... ani ja by som uz neckala keby som zacala 41 :wink:

mimka: no ano o cislo vacsie ... fuuuuj ... je to hnusne ... bleee
27. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak baby co uz ste niektore rodili a holili vas v nemocnici - tam tiez tak do detailu holia? Mne sa nechce verit,ze by sa tam s tym prdlali tolko ...
Segra mi povedala,ze britvou a vodou ju zo tri krat zoskrabali a bolo :grinning: ziadne ze do hladka... tak im bude musiet stacit aj domace nedokonale dielo :wink:
27. jan 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som o strii na šuške tiež ešte nepočula, ale večer po sprche skontrolujem :slight_smile: :grinning:
27. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veru muriel,stale mu prizvukujem,ze kym som ho stretla tak som bola "mlada a krasna" a az potom to islo dole vodou,tak kto je na vine???? :grinning:
27. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dnes som sa dokonale pretárala................... a o šiestej ešte idem ku kaderníčke na melír, aby som sa páčila murkovi, keď príde na svet :slight_smile:
27. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ... docitavam vas a smejem sa ako diva :grinning:
27. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo dneska tu je tuším skrášlovací salooon xixi :grinning:
27. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa zase fláka Janula? tú tie nákupné horúčky nie a nie prejsť! normálne ju obdivujem,mne by sa veru nechcelo poflakovať po obchodoch už teraz,už chodím len ak musím :grinning:
27. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď chceme byť dokonalé aj na pôr. sále :slight_smile: aby mali z nás radosť aj pôrodníci :slight_smile: :wink:
27. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej budú mať neboj sa,hlavne keď nám dajú klistír a nebudeme už stíhať ísť na wcko xixi,to aby si nasadili zváračské kukle! :grinning: :grinning: :grinning: Bože,to by bol iný trapas! :D
27. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vite si predstavit chlapov ako tehu? ...
rada by som im to dopriala, aby vedeli ako to je ....
27. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej niekde dozadu som čítala, že si ide maľovať nechty na nohách............. a to ako?
27. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapov ako tehu?! neprichádza do úvahy,veď by nám išli na nervy čo by furt len ochkali a achkali,mne stačí keď má chrípku,leží v posteli,vykrikuje že sa cíti byť neužitočný a že asi umiera!!!!!!
27. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: Muriel si mi pripomenula ako som bola v porodnici a isli sme dve na cisarak,spravili nam klystir,poslali nas cakat na wecka a tam sme zistili ze z dvoch wc je jedno zamknute :grinning: to bol iny adrenalin a ona hned ako jej ho dali,tak tusim do par sekund sadla na tron a ja som este hladala po chodbach dalsie volne wc :grinning: Ale nastastie na mna ten klystir nema take ucinky,ja mam hrozne dobre drzaky...ale keby sme obidve bojovali o jedno wecko ,to by bola este podivana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel:
juj nestras ! ja mam najvacise obavy z toho, ze aj ked sa vyprazdnim po klistire, tak ze predsa este nieco vyjde ked bbudem tlacit ... ja mam z toho komplex, pretoze ja si neviem fuknut ani pred roodicmi ani pred mangelom a nie to aby este zo mna nieco vonave vyslo...
27. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, tak to si mala dobrý zážitok pred pôrodom :slight_smile:
27. jan 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam, že každá sa holí, dáva melír. to len ja som tu taká zanedbaná?? :pensive: sedím tu v pyžame, nadžgávam sa...jooj, baby,to aby som aj ja šla dačo zo sebou urobiť.ja sa chystám na melír až po porode,teraz by som už asi nevydržala sedieť u kaderníčky a ona by sa bála,že porodím...a okrem toho, upokojujem sa tým,že malá,keď sa narodí, nebude ešte vidieť :grinning:
:grinning: je je .. vojna o obycajne wecko :grinning:
dufam, ze taky zazitok nebudem mat ...
autor
Inak musim aj muza pochvalit,minule mi spravil pedikuru,pekne som si nozky vymocila a celkom to zvladol,akurat nalakovat nechty nemal odvahu,,,, ale to zvladnem aj sama.
27. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy, no nič, tak popros pôrodníka, aby si dal už spomínanú zváračskú kuklu :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok