Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

martinka17
9. sep 2010

@andrea142 mne sa práve zobudil Samko, tak idem hriať obed a asi mu potom pustím macka, alebo sa vytrepeme aspoň do potravín, k našim sa mi nechce, prší ☹

andrea142
9. sep 2010

@martinka17 aj mne sa teraz zobudila Lili, a to spala menej ako hodinku ,som zostala doma som robila obed až potom sme išli k mame a zaspala až v kočíku ...... u nás je krásne počasie ...... žeby babie leto 😕 😀 😀 😀

martinka17
9. sep 2010

@andrea142 ZáVIDíM

andrea142
9. sep 2010

@martinka17 : včera bolo otrasne aj u nás. ale aspoň sa malá vytešovala ,že mohla použiť dáždnik čo dostala 😀 😀 😀 .................. už sa naozaj musím dokopať do nejakého obchodu a kúpiť jej gumáky 😀 a to sa už chystám od začiatku leta 😀

martinka17
9. sep 2010

@andrea142 naše gumáky sú na chate, tak ideme len v topánkach,ale obchod je za rohom, tak pohoda 😵

andrea142
10. sep 2010

máme doma psíka ...................................................................................................................... lepšie povedané Lili si o sebe asi myslí ,že je pes ,lebo ak jej niečo sesternica zoberie alebo ju niekde nechce pustiť tak ju kúše 😀 😀 😅 😅

janula10
10. sep 2010

Ahojte maminky tak som zavitala sem aj ja uz po neviem kolkych mesiacoch 😀 😀 😀 lebo som davala do bazarika nieco....ako sa mate? ked som si otvorila tuto temu ukazala sa mi 1strana trosku nostalgie 😒

waitinka7
11. sep 2010

Ahojte dievcata,
prepacte, ze sa vam takto vrypem do debaty.
Minule som totiz mojmu malemu kupila v bille v akcii pansusky, 2 ks za 4 eur, su v dobrej kvalite, zial mojmu malemu su male, myslela som, ze sa natiahnu. Je mi luto ich nevyuzit. Preto ich chcem niektorej z vas ponuknut, myslim, ze mate deticky zrovna v takom veku, ze by ich zrovna obliekli. Samozrejme ponukam ich lacnejsie, 2 ks za 3 eur, su v dobrej kvalite, cisto nove, modrej farby,nemali sme ich ani raz. Postovne samozrejme zaplatim ja. Je mi luto ich nevyuzit.
Ak by ste mala niektora zaujem, kludne sa ozvite.

martinka17
12. sep 2010

@janula10 Ahoj Janula, vitaj....... Ešte stále máš mániu nakupovať kvantá veci??? A ako sa máš? 😀

janula10
12. sep 2010

Matka ahooooj ty sa pochval...ako sa mate vy dvojka 😉

Nakupy? 😀 😀 😀 vies ako stale sa nieco najde 😀 😀

a co je tu nove zhruba nech som v obraze....aj sem niekto chodi? my sm euz na facebooku vacsinou 😉 co vacsinou stale 😀 😀 😀

martinka17
12. sep 2010

@janula10 no my dvaja sa máme super, SAmko je fajn dieťa, vie sa pekne sám zahrať, rýchlo sa učí nové veci, chodil na 11 mesiacov, rozpráva ostošesť, už používa aj vety, sám je lyžičkou, takže je to super pomoc mamine 😀 A jasan, pomáha mi mamka, otec, sestra a švagor.

Nákupy? Jaasnééééé, stále niečo treba, máme toho kopec, ale aj kopec periem, takže treba. Len veľa vecí sme dostali a podedili, takže je to paráda. A nakupujem v bazárikoch, občas akcie v Tescu, pre neho sa nové neoplatí, rýýýýchlo rastie a nestíha ani poničiť, takže radšej skoro nové cez net 😉
A my tu máme s Aďkou takú súkromnú tému 😅 😅 😅 😅

vanilka2612
12. sep 2010

Babky ,ak ste kupili deckam gumaky,kde ste ich kupili?? Ja uz som zhanala vsade,ale nikde nemaju,vypredane...potrebujeme tak e 21-22,aby aj na jar vydrzali..pobehali sme tesco,deichmann,humanic,,,,, nemyslite,ze sa v tom zle chodi??? ale ked prsi,tak na rukach ju nemozem drzat,chce chodit a skocit do kazdej mlaky... 😝 😀

martinka17
12. sep 2010

@vanilka2612 ja som kúpila skoro nové na nete, od babneky z od nás z KE za 2 EUR 😀 A v Blave ich bude jajajajaj úplne nových strááášne veľa

mimulienka
12. sep 2010

aj v Rene majú gumáčiky, za 9,99... naša v nich strašne rada chodí, aj keď svieti slnko, tak by v gumákoch chodila... len babka jej teraz kúpila až 23, pričom topánočky nosí 21 alebo 22, tak jej musím do toho hrubšie ponožky dať... ale behá v nich jedna radosť

vanilka2612
13. sep 2010

Dakujem, pojdem tam kuknut 😉 -

andrea142
13. sep 2010

@vanilka2612 : ja som videla v auparku v mothercare ale aj deichman a humanicu aj v tescu 😀 aj ja už jej konečne chcem kúpiť l, lebo keď prší tak len v kočíku a tam sa jej vtedy nepáči len strháva z kočíka pršíplášť. 😀

@janula10 : 😀 ako písala Martinka tak sme tu zvyčajne dve a občas ešte niekto dojde kuknúť

baby držte palce dnes idem na poradňu a zajtra na krv a budú robiť tie testy tak dúfam ,že je všetko ok. 🙂 ... naposledy som bola pred 3 týždňami na krvi a USG 😅

martinka17
13. sep 2010

ináč naše gumáky sú na chate, keď prší, beriem kočiar 😀

zuzi26
13. sep 2010

no ja som dnes kupila gumaky za 10 eur v Lidli, su pekne a maju vyberatelnu vlozku z ovcej vlny, co sa mi pacilo, ze su prirodne a zateplene. Su vyrobne v taliansku, tak ziadna Cina 🙂 Maju ruzove, zlte a modre, ale u nas uz boli dost vypredane. Najmensiu velkost mali 22/23, su este velke ale budeme nosit, chodi v tom v pohode..

vanilka2612
13. sep 2010

Ja som tiez bola rano v Lidli ich pozriet,a samozrjeme nasa velkost vypredana..to som bola o 10,00..Mne sa ale viac ako 10 € nechce za gumacky davat,v mothercare su urcite drahsie,nie Andrea?? My sme pobehali vsetky bratislavske tesca a nic,,vraj ked zacalo prsat,tak hned vsetko islo prec...no mam ulohu xi...

martinka17
13. sep 2010

@vanilka2612 lidl je otras, tam snáď objednajú 5 ks a hotovo 😠

patkao
13. sep 2010

my nosime uz c.24 a kupili sme v nexte..a strasne rada v nich beha, stale by ich len nosila..ale videla som aj v dracikovi minule, aj prsiplaste aj gumaciky..

andrea142
13. sep 2010

@vanilka2612 : poviem ti pravdu cenu som nekukla , páčil sa mi tam jeden taký kabát do dažďa ten bol za 30eur. 😅

andrea142
13. sep 2010

ešte som zabudla 😀 😅 😕 ...........takže kontrola ok, ešte zajtra na tú krv 😖

martinka17
13. sep 2010

@andrea142 joj, krv prežiješ, len nech je výsledok dobrý, ale iste bude, si mladunká 😀
30 EUR 😲 😲 Ma picne, za toľko by som nekúpila asi ani sebe 😀

@patkao že 24, ale si žijete na riadne veľkej nohe, xixixi

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 😀 😀 😀 .... no krv za sebou ,o týždeň mám volať kvôli výsledkom ,tak dúfam ,že budú dobré. ....až na to ,že stále mi hovorí ,že mám nejakú hustú krv ,že ledva to tečie a pritom som pila aj cez noc a kvôli tomu 10x na wc aj tak mi to povedala. 😠 ..........

Lili má nohu č.21 😀

martinka17
14. sep 2010

@andrea142 to nič, ak sotva tečie, uvidíš, čo ti povedia, ja som mala "hustú" krv ale chodila som na hematológiu celé tehu, našťastie som bola vždy na hranici, nemuseli mi nič pichať na riedenie.....uvidíš. Samko má nožičku 22, ale popravde, to závisí od výrobku, Protetika, to je skôr 23, zimušné alebo s teplou vložkou, tiež skôr 23🙂 Ja si odmeriam papučky a podľa toho beriem veľkosť v cm 😀

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 : ja som od sestry zdedila pre Lili na zimu snehule tuším 24 uvidím ako v nich bude chodiť ale plánujem kúpiť také prechodné jesenné-jarné boty 😀 ........

martinka17
14. sep 2010

@andrea142 presne to isté, po kamáratovi máme tiež snehule aj zimné topánky 24, ale tak mu dám teplé ponožky, tak nejako bude. A tiež riešim, či kúpiť prechodné alebo nie, máme 2 botasky "kožené" na lepák, tak ak rýchlo prídu mrazy, tak prechodné neznosí☹

andrea142
14. sep 2010

@martinka17 tenisiek máme aj my tri dve látkové a jednu koženú .ale podľa mňa tie prechodné vynosí veď niekedy už je také počasie a potom ešte najar. minulú zimu mala len tie prechodné ,lebo iné som nezohnala a to som už bola rozhodnutá kúpiť aj za 70eur ,lebo nikde nemali jej číslo ale potom ani za tých 70eur nemali jej číslo .nakoniec som kúpila v Bati ale zimné už nemali len také na jar. ale to sa dalo lebo to vtedy len začala chodiť tak vonku vtom moc nebehala ,lebo bola lenivá a iba na ruke sa nosila 😀 😀 😀

martinka17
14. sep 2010

@andrea142 my sme na jar mali kotníkove, aj mu boli veľké, ale dobre držali, nosil do dažďa a tak, lebo som ináč mala tuším len plátenky.....ale tak teraz som sa nerozhodla, zatiaľ počkám, a pritom ja mám pre neho vždy kopec vecí, len tu sa neviem odpichnúť lebo je to fakt na krátko, radšej mu dám v októbri teplé, ak bude zima 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre