Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
10. nov 2010

@terina25 🙂 ............. to hej vždy tak býva, že ak niečo potrebuješ tak to nevieš zohnať. ....ja som pred pôrodom zháňala pyžamo čo sa vpredu rozopína a nič nemali. potom keď sa narodila Lili tak ich mali na každom rohu.

andrea142
10. nov 2010

@terina25 : prípadne skús sa spýtať rodiny či chcú malému niečo kupovať a navrhni napr. že namiesto tej hračky nech ti dajú do kočíka ....to aspoň malý využije 😉

martinka17
10. nov 2010

@terina25 celý čas rozmýšľľam, čo by som robila....asi by som nekúpila nový kočiar, ty máš po Sofi super športiak. tAk by som kúpila taký, ako si poslala link z bazoša.....ja som taký mala. Je super, lebo je stabilný, chráni dobre pred chladom, je priestranný a hlavne vieš dať bábo vo vaničke v pohode sadnúť a vie sa oprieť bez toho aby si rušila vaničku. Jediná nevýhoda je, že je dosť ťažký. ale ako vravím, ja som bola spokojná, hlavne v zime tie kolesá, parááááda. Pamätáš ako nás na 1. narodky zasypalo v KE? tak my sme boli už na druhý deň vonku s kočiarom, minimálne problémy sme mali 😉 Tým že je ťažký, dobre sedí na ceste, ako taký malý tank 😵 A uvidíš, ako vyreklamuješ ten modrý 😉

martinka17
10. nov 2010

@andrea142 to zjednotenie peniažkov do darčeka, to sa mi páči, ale tak sako má len mňa, mojich rodičov a sestru so švagrom, nie je čo riešiť 😀

terina25
10. nov 2010

baby a čo poviete na tento kočiar: http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-ko/a-...

a do toho dať prenosnú tašku.ale mám len modrú od netere...

terina25
10. nov 2010
martinka17
11. nov 2010

@terina25 farba tašky, to je jedno a lepšie je coneko, lebo nemá vpredu ten predel na nôžky a ja som spokojná, mám to isté len pod značkou Babypoint. Minule som ho videla na ulici, je to presne to isté ako náš. 😀 Navyše sa na ňom dá dať vyšia poloha na sed, to som tiež všimla.

martinka17
11. nov 2010

@terina25 až terazma napadlo, mrkni bábetkovo
http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-ko/a-...
práve je ten traper v akcii za 95 EUR 😉 Presne toto mám, fakt som spokojná, nemám ani jednu výhradu 😀

evkastipka
11. nov 2010

@terina25 @martinka17 ja som tiez mala coneco, ale skor ako od pol roka by som tam dietatko nedala...len moj nazor.
Ja by som sa skor priklonila k "malemu tanku" ako popisala martinka, pripadne nieco taketo:
tu je popis k novemu a videla som ho i na bazariku okolo 100 EUR: http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky-kom...

martinka17
11. nov 2010

@evkastipka ja si tiež myslím, navyše, Terka má doma super športiak, tak načo Dálší🙂

evkastipka
11. nov 2010

Hlavne nieco s velkymi kolesami, ja som s Conecom dokazala chodit i v zime, ale s velkymi kolesami by to islo este lepsie, hlavne ked je dietatko este malicke, nech pred kazdou prekazkou (kolaje od auta v snehu) nemusis hrkat.
Ak by som si mala vybrat ja na zimu kocik v primeranej cene, tak tento: http://www.babybazar.sk/Sportovy-eagle-bomba-ce...

martinka17
11. nov 2010

@evkastipka som zvedavá, čo nové napíše Terka🙂

evkastipka
11. nov 2010

Kupila by som taky kocik, aby som na dietatko videla a fakt tie kolesa na zimu. No uvidime s cim nas prekvapi Terka 😉

martinka17
11. nov 2010

@evkastipka tie su dobré, dobre sedia na ceste, ako malý tank, sa mi pááááčia 😀

terina25
11. nov 2010

@evkastipka ten kočík čo si dala je super.presne niečo také by som chcela.ale...dá sa kúpiť len cez net a ja by som ho potrebovala vidieť

evkastipka
11. nov 2010

@martinka17 veru take skrino -tanky 😉
@terina25 tak jedna z nevyhod nakupovania cez net, ze si to nemozme ohmatat, ovoniat ale zas lepsia cena (zvacsa) 🙂

evkastipka
11. nov 2010

@terina25 ja som tiez mala prvy kocik nurse mega set a uz nikdy by som taky nekupila, mala vanicka atd...teraz mam v poradi 3-sportovy Moon a s tym som najspokojnejsia. Ak by som mala kupovat kocik pre druhe dietatko, financie budu obmedzene a nebudem vymyslat. Kupila by som nieco take ako som dala do linku, hlavne nech je priestranny a pre dietatko pohodlny. Ked mas dobry spotrovy kocik, je zbytocne kupovat golfac, co si dala do linkov...

martinka17
11. nov 2010

@terina25 skús pozrieť stránky babetkova, majú dobrý výber, veľa majú na Moldavskej aj vystavené 😵

andrea142
11. nov 2010

@martinka17 : u nás mama vždy tak zvykne ,dať peniaze do niečoho čo potom kúpime deťom. napr. čo som spomínala ,že sestra chce malej kúpiť to lego. stojí to vyše 40€ ,tak mama povedala ,že nekúpi nejakú blbosť ale radšej zaplatí polovicu lega. .................. svokre som rovno povedala ,že môže malej kúpiť takú šuštiakovú súpravu čo mala cez leto aby nekupovala blbosť.....lebo ona má vo zvyku. ako minulé vianoce ,som manželovi kúpila uteráky ,lebo mal už staré a že potrebuje aj na futbal ,no a hádaj čo mu kúpila svokra.................................... takisto uteráky ,hoci som hovorila že mu kúpim ja. a potom aj od svojej sestry dostal na narodky uterák s menom 🙄 .......... takže som pekne odložila uteráky ,že po 20 rokoch ich vytiahnem a budeme mať nové 😀 😀 😀

martinka17
11. nov 2010

@terina25 pri hľadaní čižiem som našla toto
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ot12/akc...

mala tento kočiar kámoška, jej stál nový 16 tisíc, je super, fakt dobrý kočiar. Neoplatilo by sa ti? Keď už pozeráš športiak za 130, tak prilož pár EUR a o pol roka ho predáš ďalej 😉

martinka17
11. nov 2010

@andrea142 tak uteráky 😵 Ja som dostala od maminky, oni nafasovli pre rokmi v práci a stáli v skryni, tak mi dala....možno pre niekoho nemoderné,a le hlavne sú kvalitné, je to predsa len komunistický výrobok, niektoré majú 10 rokov používania a nie je to na nich vidno. Tak odkladaj, dáš deťom do výbavy 😀
u nás dostávame tiež praktické darčeky, nemám rada čačky a blbosti na ozdobu....tak som zvedavá, čo bude tento rok. Otec rád číta, preto kniha, mama je ťažká, ona všetko čo potrebuje kúpi, tak babo raď čo teraz a sestra...ani nevravím 😢 😀 😀 😀 😀

terina25
11. nov 2010

@martinka17 no je to celkom fajn kočiar,ale mne autosedačku netreba...

terina25
11. nov 2010

@martinka17 a ešte čo sa týka bábetkova.čo som pozerala aj tie športové,tak to všetky majú kolesá o ničom.ja chcem všetky rovnakej veľkosti,keď ako sama vieš,tak do brány sa dostanem len po schodoch a aj ku rodičom.a s takým kolieskami by som sama nevedela vyjsť 😒

evkastipka
11. nov 2010

@terina25 a s NURSE sa ti dobre islo, tam tiez boli kolieska predne mensie?

terina25
11. nov 2010

@evkastipka Nurse bol náš prvý kočiar a keď sme ho kupovali,tak sme bývali inde a tam sme nemali schody.všade bola krásna rovinka,žiadne schody,kopce a pod.ale teraz bývame inde a na tomto sídlisku sú všade samé schody a kopce.Veď Maťka to pozná 😉 takže aj preto chcem taký kočiar s veľkými kolesami,lebo by som sama chodiť vonku ináč nemohla,lebo by som sa nikam nedostala 😒

a k tomu nurse...celkovo nebol zlý,až na tú malú vaničku.a keby sa nám nepokazili tie kolieska,tak by som ani nový nekupovala na tých pár mesiacov.nejako by som to s ním prežila a potom by som malého v lete dala do Sofinkynho športiaka.ale keďže sa stalo to,čo sa stalo,tak musíme kúpiť nový.a keď už musím kúpiť,tak taký,aby mal rovnaké kolesá,plátený košík,aby bol široký - nie ako nurse.ale zatiaľ všetky kočiare čo nájdem v cene akú chcem majú nejaké ,,chybyčky,,buď nemajú kolieska dobré a keď aj sú dobré kolesá,tak potom cena je hrozná

terina25
11. nov 2010

myslela som,že nám vydrží starý kočiar a nebudem musieť zase investovať do nového.nie som totižto človek ,kt. je ochotný ,,vyhodiť,, napr.500 eur za kočík a potom o 6 mesiace kupovať nový.už takto máme dosť veľa výdavkov pri dvoch deťoch,k tomu nový byt, v kt.treba dať niečo do poriadku a aj nejaké tie dlhy 😔

martinka17
11. nov 2010

@terina25 taký kočiar, akože IDEÁLNY, taký buď nenájdeš, alebo len ak invedestuješ koooopec peňazí,a le to sa ti fakt neoplatí. furča je hnusná, preto som tam nechela ja bývať, tie kopce, vrrrrrr. Ale tak poprípade ten Traper nemá malé kolieska, tie tanky majú len veľké kolieska. Boli ste sa pozrieť aj v tom bazáry na Luníku 7, teda OD Terasa..neviem, či ho poznáš? Tam má aj nové aj ojazdené kočiare, len je dosť drahá 😝

terina25
11. nov 2010

@martinka17 nie Mati,tam sme neboli.ani som nevedela,že tam je bazár.moja mama obehala dosť veľa bazárov a dokonca aj záložne sme pozerali.Nakoniec asi kúpime u nás na furči za 80 eur.min.týždeň stál 100 a teraz dali dole.no aj tak sa mi to zdá veľa.uvidíme,skúsime to ešte ,,skresať,, a ak sa nebude dať,tak potom ho vezmeme aj tak.

inak mama mi bola pozerať aj na ťahanovciach v bazári a tam cena kočiara akože 180 eur 😕 To už by som nový kúpila.Na blšáku taký stojí 200 eur...

terina25
11. nov 2010

je to takýto kočiar:

http://www.mimino.sk/?menu=detail&id_inzeratu=4...

ten košík je o ničom,tak čo už.každý kočiar čo sme našli mal nejakú ,,vadu,,A mne ide hlavne o to,aby mal veľké kolesá a dobrú vaničku.a tento kočiar to spĺňa.a potom ho predáme-dúfam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre