Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 : 😀 dáš aj pod posteľ ako tunel 😀 ........žartujem
aj Lil sa pekne zahrá s neterkou, čo som spomínala ,že ju strážim tak iné nepočujem iba Lili poď sa hrať do izby alebo ona na ňu Monika poď ,buď behajú kočíkmi okolo stola,alebo nabok ( to majú od druhej neterky čo už chodí do škôlky a potom ich učí na samé sprostosti 🙄 ) ,aj sa pekne zahrajú aj sa vedia pohádať ,občas ju Lili kusne 😅 😀 ak jej to nechce dať, alebo mi mrnčí pri nohách nech si to vypýtam ja, no ale neterka už len preto jej to nedá............. tak som sa im dnes vyhrážala ,že ak neprestanú putuje to do koša 😀 tak za 10.min bolo ticho 😀 ......neterka sa urazila a Lili si vzala tú hračku 😀 ....................čo sa týka pozerania DVDčka tak Lili si pozrie pekne celú rozprávku čo ju zaujíma ale neterka tú po 10 min.to prestane baviť a keby bolo po nej tak každých 10 min. mením DVDčka. tak som ju odbila ,že až na konci jej zapnem nové alebo sa to vypne. tak sa začala hrať s legom 🙄 .

martinka17
18. jan 2011

@andrea142 chlapci sa veľmi nehrajú spolu, skôr osve alebo sa ešte tak naháňajú na odrážadlách,len teraz Katka jedno odložila, tak sa ani to nedalo 😀
Ináč Samko je na TV maniak. Len TOmáš, Bobo staviteľ a Macko uško dookola, ešte si rád pozrie špiónov, ....celé JIM JAM 😵 😵 😵
ale pouerá, som hrozná, ale ináč mi menej je a hlavne, niekedy je po zobudení strašne uplakaný a neviem ho ináč utíšiť a tak 😉
Ináč pod posteľou je úložný priestor, takže by to ani ako tunel nefungovalo 😲 😀 😀 😀 😀

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 no moja fičí na tej Disneyovke - Mačky Aristokratky ............ o chvíľu to už bude vedieť naspamäť 😀 a minule som jej zapla Popolušku a taj je tiež mačka tej macochy tak aj to ju chytilo 😀 .............je blázon do mačiek 😀 😀 😀 .......................... no a večer sa strašne teší na Večerníček ,hlavne na tú reklamu Hamé paštéty čo tam ide vláčik a červený maco ho zastaví 😀 a aj Jurošík sa jej páčil a teraz ten macko Rupert 😀 ale napr. na maďarskej stanici je tiež večerníček aj to si pozrie ...tam si maco umýva zuby 😀 aj to sa jej páči ale rozprávka ju už nebaví ,lebo je dlhá

nám idú tie posledné zuby tie zadné štvorky ,takže umrnčaná a uplakaná je aj ona dosť a teraz aj kvôli tomu sopľavá 🙄 ,dve dolné sa už prerezali a ľavý horný asi bude o chvíľku ,lebo to má dobre napuchnuté a potom ešte jeden. 🙄 😕

martinka17
18. jan 2011

@andrea142 toho macka na madaroch si pamútám ešte ja.
Rupert je super, aj Jurošík, aj keď tie nové časti boli hrozné 😝 Samka bavia rozprávky ako také, ale skôr 10 minútovky, dlhšie zatiaľ nepúšťam, ale asi skúsim 😵

BABY, tak som mrkala tie kolobežky a som zistila, že to asi bude 3 kolesová na rok..a.lebo dlhšie? Oplatí sa? Lebo som našla peknú za 12 s poštou, ale je trojkolková ☹ A teraz som popletená, akú kúpiť 😅

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 : aj neterka má 3.-kolesovú a má 5 rokov a normálne na nej ide. dá sa tam nastaviť tá rúčka ...dole a hore podľa výšky .

súhlasím,že tie nové časti Jurošíka boli o ničom 😀 .... síce Lili ho premenovala na Jánošík 😀 😀 😀

andrea142
18. jan 2011

hups zle som prečítala ,že trojkolková a ja že trojkolesová 😀 😀 😀 ................ hoď foto ak máš nech to kuknem 😀

martinka17
18. jan 2011

@andrea142
http://www.babybazar.sk/Kolobezka-3-kolieskova-...
toto by som potom asi vzala, aj keď ma asi naši priklincujú 😀

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 : kuk príspevok čo som napísala pred chvíľkou 😉

martinka17
18. jan 2011

@andrea142 asi ju vezme, len sa na to musím v kľude vyspať 😀

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 podľa mňa to pár rokov určite využijete, také podobné má neterka

andrea142
18. jan 2011

@martinka17 my zdedíme ja nekupujem 😀

martinka17
19. jan 2011

@andrea142 no je najlepšie, keď sa dedí, ja tak dostávam oblečko od susedy po jej malom, teda už končíme, chodia do škôlky, ak sa nebudeme tak stretávať, ale bolo to suuuuper pomoc 😵 😵 😵

andrea142
20. jan 2011

dnes sa idem flákať do Pandorfu ,manžel si potrebuje kúpiť sako na svadbu a aj ja nejaké šaty , lebo potom môžem ísť jedine v teplákoch alebo tehot.riflách 😀 😀 😀 ....a to ideme 5.februára. ......dúfam že niečo kúpime.

terina25
20. jan 2011

@andrea142 adi,ani ty už neideš na to stretko?ja som z toho max.znechutená...Jana písala,že ona s Lenkou budú v mezonete a mne tvrdila,že nie sú už dvojložkové izby.a teraz dala na zeď,že odrazu ona aj lenka budú mať dvojložkové izby.pre nich odrazu sú.nemám slov na také organizovanie stretka.

martinka17
20. jan 2011

@terina25 ty sa zase chystáš na dovču, aj ja chceeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 Len bubáky by som si musela natlačiť, akurát že nemám tlačiareň 😎
@andrea142 ste niečo nájdeš 😉

terina25
20. jan 2011

@martinka17 no chystala som sa...na to stretko februároviek ,čo chystala jana.si nepozerala na FB??akurát som sa nasrala...

martinka17
20. jan 2011

@terina25 ja nepozerám, Terak sorry, ale ja fakt nemám peniaze, aj keby som chcela, tak nemám za čo. Teraz riešim ako zatiahnem oslavu a nie ešte výlet. Vieš, ja som na to sama a hambím sa, že ma musia tak rodičia podporovať, by ste dvaja a je vám evidentne lepšie ☹

terina25
20. jan 2011

@martinka17 však jasné,ja rozumiem...ja som tiež napísala ,že 70 eur na osobu je pre mňa veľa a jana na to,že je to v pohode 😕

martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea142
21. jan 2011

@terina25 : no chystám sa zatiaľ, na FB som nebola pár dní tak som to ešte nepostrehla...nejako to flákam no ale ke%d nebude dvojlôžková izba tak nejdem ,lebo ten mezonet sa mi nejako nepáči a hlavne ak tam budem mať aj malé bábo čo sa bude budiť celú noc.

@martinka17 : no bolo tam veľa pekných vecí, ale tie som si nekúpila ,lebo na brucho sa mi nechcelo skúšať, že tam skočíme keď už nebude mega brucho 😀 .....aj ceny boli prijateľné ...manžel si pokupoval akúrat sako nie,že ešte pozrieme v Blave a keď tu nebude nič tak pôjdeme budúci týždeň znova do Pandorfu a kúpi si ten čo skúšal.. aj ja som tam videla pekné šaty na svadbu po zem,aj brucho by sa mi tam zmestilo no ale tá cena ...že zľava 80% a stálo to 399€ a pred zľavou 2000€ 😅 😅 😅

andrea142
21. jan 2011

@terina25 : no nedalo mi to tak som rýchlo kukla ,ešte si to teraz v kľude prečítam. to ako ani ja som nevedela ,že sa posiela mail, myslela som že stačí napísať na tú nástenku a poznačí si to . ak nebude dvojposteľová izba ak nejdem ani ja a pritom som chcela,keďže min.rok to nevyšlo aj tento rok máme akúrat vtedy hody ale povedala som si že na nedeľu sa vrátime.

evkastipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasulka
21. jan 2011

Teda baby, vsak ako to teda je s tym stretkom? hlasili ste sa? Ze idete? Ja som nahlasila ze idem, aj s malou, bez muza, lebo nebude doma. A je mi jedno ci budem v " lozkovej, 2..alebo neviem akej izbe. VSak decka budu aj tak len vonku cez den, obed spat, noc spat..A co sa tyka ceny, uplny suhlas s Evkou, cena je aka je, ale treba vidiet to co za tu cenu dostaneme, a takych moznosti na Slovensku neni vela..mozno by sa dali zratat na jednej ruke.Ja som so stretkom ratala uz od min leta, tak som s ppeniazmi odkladala, takze ma ta cena nijak neprekvapila. My napriklad sa v lete ani nikam nedostaneme, lebo uz budeme prerabat, tak aspon takto idem ja s malou nieco zazit..Verim ze kazdy je na tom s ppeniazmi inak, ale mohli by ste si odpustit kydat na Janulu, ci ju niekto bohaty podporuje alebo nie. Vsak to je len krasne ked ma kto pomoct. Neviem o tom ze by sa janula niekedy nejak vystatovala ze ma nejake extremne mnozstvo penazi, tak absolutne nechapem ako ste dosli k takemu zaveru. Ma takisto penazi ako normalna rodina kde muz robi a zena je namaterskej, to ci uz babka a dedko nieco kupia vnukovi hadam je ich vec..alebo ci mu daju 100 eur.A fakt sa mi nezda ferove ako sa o nej vyjadrujete..Myslim ze pre februarkovky toho spravila dost, ci uz informaciami, skvelymi radami, tipmi, pomocou, min. rocnym stretkom, alebo dalsimi organizaciami pre nase aj vase deti. Ja sa na stretko tesim ze uvidim kazdu jednu z februaroviek ktora pride na to stretko,..

janula10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terina25
21. jan 2011

@evkastipka vieš čo je zaujímavé??že na modrý koník nechodíš a ejha odrazu si tu 😀 a neviem čo urážaš ľudí.ja som nikomu nenadávala a ani nič podobné.len som povedala svoj názor ...a to či som na nete alebo nie,tak to je moja osobná vec.a teba je nič do toho.JASNE????!!!!!!!!!!ver tomu,že keby som mala toľko času,tak by som naozaj našla ubytko,ktoré by stálo určite menej.napr.min.rok sme boli za 25 eur a bol to HOTEL.bola to síce len polpenzia ale dieťa malo stravu a ubytko zadarmo.

Neviem,čo tu ty vypisuješ svoju finančnú situáciu a píšeš svoju zárobkovú činnosť a že chodíš na VŠ.čo je mňa po tom.máme ťa poľutovať?prosím ĽUTUJEM ŤA...a keby ste boli všetci čítali od začiatku,čo ste nečítali.tak ja som povedala,že áno je to veľa peňazí,ale že pojdem,lebo som vás chcela vidieť aj keby to malo stáť toľko ,čo to stojí.lebo min.rok som nebola.tak sme sa s mužom dohodli,že aj tak nikam neideme na dovču,tak tých cca.200 eur oželieme,lebo som vás chcela vidieť.

Ja nikomu nezávidím.Každí nech si žije podľa svojich financií a hlavne podľa svojho svedomia.

terina25
21. jan 2011

@krasulka Anka ,keby si bola čítala,tak by si vedela,že na stretko som sa hlásila medzi prvými.a aj Aďa.

janula10
21. jan 2011

@terina25 hahaha na stene krasulka mi pisala spravu este pred tebou papa

terina25
21. jan 2011

@janula10 no neviem,kto je tu tá chuderka zakomplexovaná.tvoje slová hovoria o tvojej inteligencii.neviem o tom,žeby som tu alebo niekde inde písala o tebe že si pracháčka,a že ťa niekto sponzoruje.ja som len písala o tom,že pre mňa osobne je dať 70 eur na osobu a dve noci veľa.o tom som hovorila.ale akože keď niekto nevie čítať,tak potom je to tvoj problém.

a to že maťa nie je na FB.HAHA ona tam je. 😀 😀

a že si ma niekto maže akože z toho priateľstva??chvalabohu.ja som to chcela urobiť sama,ale nemám toľko času ako vy.

terina25
21. jan 2011

@janula10 ja som nenapísala,že prvá ale medzi prvými.a to je rozdiel.ale ty tomu asi nerozumieš.

terina25
21. jan 2011

a všetkým mojim ,,prajníčkam,,ďakujem za veľa šťastia do života ,čo ste mi želali😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre