Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

andrea142
21. nov 2012

@martinka17 @terina25

ahojte
čo sa týka darčekov tak ja kupujem babám tie disney bábiky už som ich aj objednala, majú dojsť o 10dní a ešte nejaké drobnosti, od sestry dostanú lego, babky netuším čo kúpia 😀 ......

čo sa týka toho ,že či sú zlé/ neposlušné tak ma vedia obe poriadne vytočiť, hlavne Lili 😅
tie otázky sú super aj Lili sa pýta na všeličo možné, večer pri zaspávaní si pospevuje 50x ju treba napomenúť ,aby prestala, potom 50x ťa zavolá a pýta sa, potom si vymyslí ,že jej treba cikať, potom kakať , no des ,kým zaspí prejde niekedy aj 30 min.
@terina25 : čo sa týka škôlky tak, si malý možno rýchlejšie zvykne, a sú tam učiteľky ktoré ho zabavia a zabudne na to že si odišla 🙂 ja mám tú výhodu ,že budú v jednej triede, ale zase vydím ,že Sofi je iný kaliber ako Lili , keď chodíme pre Lili tak Sofi zbehne dovnútra a chce sa hrať, ........................s Lili keď sme boli na zápise tak sa ani nepozrela na triedu ,iba stála na chodbe 😀 😀 😀

martinka17
21. dec 2012

@andrea142 super, bábiky sú vždy dobrý nápad🙂 Ja som zvedavá, ako malý zareaguje, dostane toho tak striedmo, ale veľa čo chcel, tak uvidíme, ako sa poteší hlavne na dráhu s autíčkami 😀

A prajeme so Samkom krááásne a veselé Vianoce, veľa smiechu, radosti, pohody a pekných chvíľ 😵 😵 😵

andrea142
29. jan 2013

@martinka17
@terina25 ......samé novinky už som sa bála že vás nenájdem 🙂 , len narýchlo, oslávencom všetko najlepšie želám 🙂

martinka17
29. jan 2013

@andrea142 Ďakujeme 😵 😵 😵 😵 potom napíš, ako sa máte 😎
@terina25 všetko najlepšie Sofinke 😨 😀 😀 😀 😀

terina25
30. jan 2013

@andrea142 ďakujeme Adi

terina25
30. jan 2013

@martinka17 dík.aj Samkovi všetko najlepšie ,hlavne veľa zdravia

kvietok23
26. feb 2013

ahojte, riesili ste niektora fimozu? - zuzenu predkozku? najma baby zo zahranicia... jedna sa mi o to, ze tu to chcu riesit obriezkou, vraj inak sa neda, ale citam o masti triamcinolon e, ktora sa bezne na tento problem pouziva v zahranici a dokonca aj v cz a ideme na to - obriezku Miskovi nebudeme davat robit v zahranici sa vraj to, ci ide alebo nejde stahovat predkozka neriesi a nie v tak malom veku, u nas to pediatricka zacala riesit v 3r na preventivke... a teraz , cez vikend sme mali problem s mocenim, palilo ho to, tak sme isli na pohotovost, potom na chirurgiu a tam , ze obriezka... 😠

andrea142
11. apr 2013

Ahojte baby
Dobre davno som tu nebola obcas kuknem ak sa mi na maily objavy nieco z konika ale inac nemam cas. Nove u nas ze sme boli so Sofi na zapise do skolky ,dufam ze ju zoberu . Bude velka skolkarka. Lili vsetki po starom. Do skolky chodi rada. Akurat sa nam pekne rozrozpravala po slovensky. Ma na tom zasluhu rozpravka Winx obom sa to velmi paci. Takze mamenovu maniu winx 😀 . Ostatne po starom ,tvrdohlave neviem po kom 😀. Hlavne Sofi. Ja v robote pohoda. Akurat ro nevyslo tak ako sme to mali naplanovane. Tak ale co zivot je zmena. Co uz. Zatial sa majte. 😀 Ak su tu nejake preklepy nevsimajte si to pisem z mobilu 😀😀😀.

@terina25
@martinka17

martinka17
11. apr 2013

@andrea142 páááni, že škôlka, ešte teraz bola v bruškuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 A je super, že máte obľúbenú rozprávku, a to že sú dvojjazyčné je geniálne. Samko vie len česky, ale zato poriadne 😀 a teraz sleduje Nodiho, tak sa na neho lepia anglické slovíčka 😉 Ináč sa máme po starom, tešíme sa na leto a teplo a prírodu 😀
@kvietok23 skús vyhľadať iného urológa. zisti si, kto je u vás uznávaný a nech Ti on povie, čo ďalej. to mi príde ako najlepšie riešenie 😉 A

molly28
23. júl 2013

ahojte kočky....dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre