• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
dakujem marya :wink:
ja sa idem tiez trochu dat dokopy a idem k segre
sue ty mas inac idealneho chlapa :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No veru, mame poklady doma ( vacsinou :grinning: )...aj mna Peto predvcerom nastval, ale tak si to potom zehlil, ze uz ma nebavilo byt ofucana :sweat_smile: :grinning:

Bubatenko, tak to mas tiez suer, ze sa takto o papu postaral :dizzy_face: moj zas urobi vsetko okrem varenia, dokaze ma sice zaskocit, ale to musi byt vazna situacia :grinning: ale ja zas rada varim, a on nech radsej uprace, aj pozehli, operie, povysava, dlazku a okna poumyva, takze mam celkom free :grinning:
23. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marya, vieš ja som na tom ako janula, to by bola mať doma kuchára profíka a nenavarí.....ja som ľavá v kuchyni, takže toto je celkom jeho parketa... u nás je to tak, že kuchyňa a podlahové krytiny sú jeho a ostatné sú moja parketa, ale teraz je skoro všetko jeho parketa, okrem prania a žehlenia.....

no idem sa prejsť na tu poštu, trocha na vzduch.... a potom budem opäť tu medzi vami....majte sa zaitaľ.... :wink:
23. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubatenko no parada, hmmm...mat tak doma kuchara :sweat_smile: no ale zas ja som plne spokojna s mojim vsestrannym domacim majstrom :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
Peknu prechadzku :wink: asi aj ja niekde vypadnem, vonku vyzaea celkom pekne :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, tak ja som po poradni. 2.2. mam nastupit do nemocky :slight_smile: neni som otvorena ani nic, ale kvoli tomu cisarskemu, este super, ze mi povedal, ze tu indikaciu mam mat potvrdenu od ocneho primara, ale ze na kramaroch neni-tak som bola celkom prekvapena, ked som volala do ruzinova, ze hned v pondelok ma zobere na vysetrenie.
23. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co ste vsetky vonku? volala som kvoli kociku, lebo nam este stale neprisiel, a ze by mali prist zaciatkom buduceho tyzdna -tak dufam, ze kym porodi dojde. asi ste sa tu uz o tom bavili, ale pri odchode z porodnice si budete brat vajicko ci vanicku? ja som si doteraz myslela, ze vajicko, ale kamoska co rodila nedavno mi hovorila, ze urcite radcsej vanicku. :unamused:
23. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Klementinka,
ja mam mať tiež cisársky, ale ešte stále mi nepovedal že kedy.. :unamused:
Inak, ja mám Quinny kočík, tam je vanička na prenos, takže asi tiež radšej vaničku použijem.
23. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau klem, no super, už vieš kedy budeš mať banbuľku pri sebe. A čo hovoríš na doktora, ako na teba pôsobil?
23. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ty mas este cas, mne hovoril, ze cisarky sa robi tyzden pred tym ako je termin. si mala aj prvy planovany?
23. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pridávam sa k vám, tiež budem mať cisársky ale ešte neviem kedy..
a tiež som zvažovala tú vaničku na prenos,ale neviem ako sa upevňuje do auta, takže asi radšej vajíčko.
23. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my berieme vaničku.... ked mám tu možnosť, tak radšej...nechcem malého krčiť vo vajíčku , kým nemusím
23. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako ju upevnite v prípade potreby do auta?
23. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvý pôrod sa po 6 hodinách trápenia zvrtol na cisársky, malému už puchla hlavička.. :confounded:
Viem že mám ešte čas, len aspoň nejaký dátum by som už chcela vedieť. A hlavne, nechcem zase mať pôrodné bolesti a až potom cisarák, potom sa dlhšie zotavuješ.. :frowning2:
23. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avuška my máme vaničku certifikovanú ako autosedačku a mi na bokoch máme také uchýtky k bezpečnostným pásom
23. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubatenko a mas citak, kedy to u teba zacne? dufam, ze sa stretneme v nemocke, ze este ten tyzden vydrzis?
23. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to máme aj my, ale na vaničke sú vpredu a vzadu len také malé pútka, ale tam sa nezmestia pásy?? :unamused:
23. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciťak.... čo ja viem... mne už lekár dva týždne hovorí, že môžem rodiť každý deň.... ale zatiaľ v pohode, len dnes ma začalo trochu pobolievať podbruško, ale inak v pohode... no ja si myslím, že by sme mohli ešte týždeň vydržať....ja chcem rodiť 4.2. :grinning: . Chcem - to znie dobre, ale či aj junior chce :grinning:
23. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale my máme také násdky, ktoré sa najprv nakliknú na vaničku a potom tie sa pripínajú o pásy, avuška a aký máte kočík?
23. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to vajicko budete odkedy pouzivat?
23. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi až po tých 3 tt, keď pojdeme prvý krát von..... však uvidíme, aká bude v skutočnosti prax......
23. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj maminky.mne akurat odisla hlenova zatka od rana ma pobolieva brusko a krize tak zeby uz?len este som len 36tt. :frowning2: :frowning2: :frowning2: vam este ziadnej neodisla zatka?
23. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa klud, zatka moze odist aj mesiac pred porodom...pomaly moze odchadzat...to je v pohode, nestresuj :wink:
23. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a uz viacere tu pisali ze im nieco take odislo...
23. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz som s toho na nervy v utorok trocho plodovej vody teraz zatka uz by som to chcela mat za sebou lebo ma slaktrafi.a to uz som raz rodila
23. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sisa kym neporodime, same stresy co? :unamused:
23. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute
tak poslusne hlasim prichod z vystavy v inchebe dovoleniek som si zahovorila predbezne 15dni v auguste do toho Bulharska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale este ma caka porod tak ked aj vsetko bude ok a maly bude zdravy tak v aprily platim nech to mam zkrku a pojdeme s nim aj s nasimi pekne nech dycha morsky vzduch nic lepsie neexistuje nato :grinning:

lusil sa tesim ze si doma...juj zavolam ti cez week zajtra mam skusku tak v nedelu ti zavolam :wink:

suseda takze stale nic???? :grinning:

klem ani nevidim ze si pisala termin mas uz na cisarak?
bubu ja idem pre kocik buduci tyzden s nasimi :dizzy_face:

ja vajicko budem pouzivat hned ta nasa strata je od narodenia a ako pise bubu aj vanicka je pouzitelne ako autosedacka no ja vajicko budem pouzivat do auta aj ked pojdem do shopingu :grinning:
23. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima aj mne puchli vies ako 2dni clenky??? origos aj prsty a 2dni mi mato 3x denne natieral ten krem chladivy na to pre tehotne a dnes som chdodila od rana a nic ziadny opuch :grinning:
23. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa a co je to zatka? ani neviem :frowning2:
23. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy dnes som bola na poradny a mala som zvyseny tlak a bielkovinu v moci v pondelok mi kazali prist na kontrolu uvidime co dalej az sa to nepopravy tak idem lezat uz sa mi to asi krati uz som aj rada strasne sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula ja umrem z teba, este sa ti chcelo ist na ichebu? ty si pripadka :grinning: tak ak bude vsetko ok, tak v lete sa ide, no supeer :slight_smile:

ani nehovor ako som sa vychvalovala ze nic a od vcera je to hrozne, na clenkoch mi ani tu kost nevidiet...ale citam ze uz je to normalne...ale nechutne...ale pri malej som ovela skor opuchala, tak aspon to ma utesuje...

sisa a citam ze niektorym babam odisla ta zatka aj mesiac pred porodom a ine v ten den porodili...takze mozno si na rade :wink:
23. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok