• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
janula, som nerobila rososo, som bola slusna :wink: ale uz ma to stve, lebo mal byt v polke januara, ja viem, ze oni za to nemozu, ale aj tak....
28. jan 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam taky pocit, ze do tyzdna nas drobcek uz bude na svete... od vcera mam intenzivnejsie predmenstruacne bolesti, dnes ma zacali boliet krize a stehna... a hoci nic nerobim iba sedim pred PC alebo telkou tak sa z nicoho nic zacnem potit :dizzy_face: tak mozno nam predsa ten 3. februar vyjde :slight_smile:
28. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klem ja som len povedala aby si im urobila :grinning:
tak ano ked nieco objednam objednavam na termin plus den dva ale nie tolko......

ja sm sklamana z nich uz tiez ale....neposlem tam uz nikoho :angry:
28. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klem ja ti tak zavidim, že vieš , kedy budeš mať Žofku pri sebe..... takto o týždeň budete už spolu... nie je to krásne.... no ja pevne verím, že sa tam stretneme - ty, kvietok a ja..... že Kramárčanky si dajú randevú v nemocke :wink:
28. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby to by ste mali super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja vam zavidim ale v dobrom a budem sa tesit na foto a potom na stretko s kocikmi jarne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatentko... neboj nic ochvilu aj my budeme mat drobcov pri sebe...

inac ma napadlo, ze ak budeme kojit tak nemozeme papat nic, co nafukuje... a co s pecivom? tmavy chlieb akoze nemozeme papat? ved ja si neviem predstavit papat biely chlieb :unamused:

a este jedna otazka? tie predporodne stahovanie bruska ma byt zhora alebo zdola? lebo mne zacalo teraz stahovat hornu cast bruska...
28. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulik praveze odporucaju jest tmave pecivo pri kojeni..a brusko vraj zvrchu :wink:
28. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula tomu ver... sa mi aj snívalo, že v sade Janka Kráľa sme mali stretko.... v takom marci/apríly....... a bolo to také zlaté... takto o mesiac už budeme všetky rozdvojené a začne nová etapa nášho života.... môjmu mužovi to došlo včera a otvorené priznal, že on si nevie ešte stále predstaviť, že bude otcom.... že je to preňho stále niečo nepredstaviteľné :slight_smile:
28. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, ved takto o tyzden uz aj ty budes mat Adamka pri sebe. myslis, ze by ta nechali tak dlho prenasat? inak ja si aj tak myslim, ze ma predbehnes. :wink:
28. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tej strave... som tu našla na koňovi tému ako sa stravovať počas dojčenia... a bol tam jeden príspevok , kde to bolo zhrnuté, čo sa nesiem... vytlačila som to a nalepila na ladničku, aby moj Peťo vedel ako má variť, keď prídeme z nemocky :grinning:
a uz mate pripravene nejake basnicky, resp. SMS, ak sa narodia nase pokladiky? ak mate tip, tak napiste :wink:
chladničku :slight_smile:
ozaj bubatenko, co si hovorila o tej prvej pomoci, mas to este? ked ti poslem maila posles mi to prosim? a nahodou ten prispevok k tomu kojeniu uz nemas?
28. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patkao... s tym chlebikom si ma potesila... ale s tymi bolestami bruska nie :unamused:
28. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám sms pripravenú.. už len miery tam budem dopisovať :grinning: Takú obyčajnú, keď som sa nudila, čo so mňa vyšlo....niečo takéto, že

Čaute, čaute, čaute - tak som v plnom zdraví a krásne konečne dnes prešiel medzi Vás! Mamina s tatinom ma Adamko volajú, urastený chlop som po tatinovi s mierami ......, a krásny po mamine
:wink:

Stačí nie :grinning:
28. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti to.... o prvej pomoci, to mám naskenované, ale to o tej strave, si daj do vyhladavača tu na koňovi, že strava pri kojení a tam popozeraj v temach... je to tam niekde a dá sa to rýchlo nájsť, keď počkáš, taj aj to naskenujem... a pošlem ti to spolu :wink:
28. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko... aj ja chcem tu prvu pomooooc prosiiiiim
28. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti maila, ak naskenujes aj to kojenie bola by som rada. jasne, ze pockam
28. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aku prvu pomoc tu riesite???? :slight_smile:
Aj ja mam uz nachystanu basnicku ze keby nieco :grinning:
Ako sme si dlho priali
uz je tu nas poklad maly.
Do sveta let sprava velka,
narodila sa nam dcerka.
Vola sa Karin, miery a pod...
Tesime sa na Vas. :slight_smile: :grinning:
28. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue - ja mám taký postup , čo robiť, keď babo prestane dýchať... pošli mi do IP email a ja ti prepošlem :wink:
28. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok poslem,, len dufam ze to v zivote nebudeme potrebovat :pensive: Dakujem
28. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ale radsej to mat zasa :wink:

ja mam taku speci spravu baby nachystanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taku neobvyklu :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani tak supni sem :wink:
28. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani... tak von s nou :slight_smile:

my mame taku, ale ak mozno vymyslime nieco lepsie:
Posielame celemu svetu pre nas tu najkrajsiu vetu: UZ SME TRAJA!!! Volam sa... Meriam... Vazim... Ja a mamina sme zdravi, ocino bol celu dobu s nami!
28. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J mam uz v mobile nachystanu, uz len miery dopisat :grinning:

Konecne uz viem ako vyzera moja maminka z vonka, volam sa....nar. som sa....miery...maminka to prezila, tatinko tiez :grinning: staci :wink:
28. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som na svete, aj keď v maminom brušku bolo lepšie, ale čo už. Dali mi meno Maxim, myslím, že to ste už ale tušili. Mám …cm a …g. Maminka je nejaká unavená, neviem prečo, veď najviac som sa tu narobil ja. No a tí ľudia v bielom, čo tu pobehuju, tvrdia, že sme aj s maminkou OK. PS: vyzerá to tak, že tá moja pravačku bude predsa len futbalová:o)

ja takuto sms budem mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to osm cela ja :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Sue ta je pekna, tźe by som to zmenila :grinning: :grinning: este nam tam aj meno pasuje ...sprava velka, narodila sa nam dcerka a vola sa Michaelka :grinning:
28. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote maminky,
krasne basnicky ! :wink:
ja sa vratim k tomu spaniu, spim vyborne, az na nocne vylety na wecko, a posledny tyzden dva som cez den poriadne ospala ...
Mimochodm neozvala sa Terina? mala ist dnes do poradne...
28. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula :grinning: :grinning: :grinning:

Mima tak to ano Michalelka sa tam velmi hodi :wink:
ja som si uz druhy krat nalozila obed :pensive: :sweat_smile:
28. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ahoj, aj ja dobre spim :wink: terina od vcerajsieho besnenia nist :grinning: ale asi sa este nevratila :wink:
28. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok