• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Február 2009 III.

23. júla 2013 
krasul, tak sladké sníčky :wink:
30. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka... mnaaaaaaaaam langose... HNED BY SOM SI DALA aspon jedeeen mnaaaaaaaaam
30. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, ako ste si urobili tie fotky, že dieťa bude -by malo takto vyzerať? ďakujem za odopove´d.
30. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, viem, že niektoré už máte chorobu za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...poraďte, čo na zapálené hrdlo...

Krasul, nemáš ten recept na langoše, kde ide kyslá smotana?...Raz tu bol spomínaný...
30. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak konecne doma zo skoly
matke gratulujem k samkovi :dizzy_face: :dizzy_face:

klem uz si volala kvoli kociku??? ze kedy bude konecne?
30. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskelka, ano ten robim, kde ide ta kysla smotana a su vyborne tie langose! :slight_smile:

janul ahojky :slight_smile:
30. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no helou baby, tak som u segry, tak som sa supla rychlo na net :grinning:

gratulujem k novym babatkam.

Dnes nam montovali zaluzie konecne, tak souseeedi uz nebudu cumet do okien :grinning:
30. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ty stale len chute robis....chcela by som ta mat ako susedku, nechcete s michalom prist byvat sem k nam do baraku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

shupol tak uz mozete dnes vsetko :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte - idem kuk co noveho,,,,precitat trosku,co sa tu dialo :wink:
30. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, uz som hovorila Sašovi ze by sme mohli troska oprasit postel, a vydurit Kuba von nech uz porodim heheh :grinning:
30. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul, no ved si nemysli...to ja mam len raz za cas take obdobia :grinning: :grinning: :grinning: Ako sa mas? nejake zmeny? Mne stale tvrdne brucho..ale neboli..Zato v noci som si uzila poslickov az do rana :astonished:
30. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pozor na hlavicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
!!!!!!!!!!!Čaute baby, ako ste si urobili tie fotky, že dieťa bude -by malo takto vyzerať? ďakujem za odopove´d.
30. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heidy ja neviem, ja som si to nedavala :grinning:

janul: tak to hej, ani neviem ci by sa do mna vobec dostal po takom dlhom case hehehe :grinning:
30. jan 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul
mam sa ok poslickovia ziadny uz 2tyzdne tak asi budem aj prenasat ked sa ani neotvaram nic sakra a to citim ze dole ma tlaci maly...a chodim kade tade neviem fakt uz co by som mala robit..... :grinning:
sex? to nechcem lebo ako pise supol ci by sa niekto niekam dostal po dlhom case :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

heidy vychadza to kazdemu rovnako a stranku uz ani neviem
30. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heidy, www.makemebabies.com, musis sa tam zaregistrovat a vlozit fotky teba aj draheho :wink:
30. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

u nás ťažká pohoda... dnes mám taký pohodičkový deň s mužíkom, len ležíme každý na opačnej strane gauču a čítame si... to je celá naša činnosť od rána :grinning: si to ešte vychutnávame, posledné chvíľe vo dvojke......

no ja idem zajtra na kontrolu , tak som zvedavá..... ale ako som predpokladala, u nás to tuším bez vyvolávačky nepôjde.... malému sa nechce a moje telo nechápe, že treba ísť rodiť...... :grinning:

Idem trocha pooupratovať, lebo za chviľu príde kamoška s ročným synátorom... tak nech to tu nevyzerá ako po výbuchu....

Majte sa zatiaľ....
30. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak už aj martinka má drobčeka pri sebe.. gratulujem.. :dizzy_face:

ja som mala v noci hnusných poslíčkov, tak som sa bála, že s takým boľavým seknutým chrbtom pôjdem rodiť.. :angry: našťastie ma to prešlo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som aj s mojim dokim volala aj so sestričkou, že kde mám ísť s tým chrbtom, tak mi radili ostošesť, podarení boli.. :grinning: nakoniec som bola u obvodnej, mám šťastie, že je homeopatička, tak mi predpísala homeopatiká na uvoľnenie svalstva a nervov a ešte nejakú masť.. tak dúfam, že to zaberie.. :sweat_smile:
30. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pozeram,ze nic mi neuslo :wink: Bola som v meste,hodinku dve som pochodila,skoro mi chrbat zlomilo na dvojo a mechur na stvoro :grinning: Nic som nekupila,muz povedal,ze asi preto,ze nic nepotrebujem :grinning: ale nevie ako to chodi,musim este buduci tyzden behnut do Mothercare na nejakych par drobnosti :wink: ,ale aspon mi ujde cas,lebo doma len vzdycham a vzdycham...

Baby co vas boli suskova kost :grinning: - tak mna boli skor kostrc,asi sa tlacime na opacnu stranu :grinning: to bude tym,ze je hlavou hore,ale tiez nic prijemne,lebo mam pocit,ze mam zadok kdesi meter za mnou - a mozno aj mam :grinning: :grinning: :grinning: uz sa velmi neobzeram radsej :wink: ale dneska som v meste do kazdeho narazala,neviem ani odhadnut kam sa vojdem a kam uz nie...

Baby hodila som foto izbicky...vcera som sa cinila... :slight_smile:
30. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubu
tak zajtra ked mas poradnu cakam do vecera sms ze mas potom a nie ze ta uvidime na konovi ze zasa nic :grinning: :wink:
30. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena... jeeeej, krásna izbička.. :dizzy_face:
30. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni krasa :grinning: :dizzy_face:
je to robene tak univerzalene farebne :grinning:
mna neboli ziadna kost nic....

mojsej no super ze preslo....len bud v teple a nedvyhaj nic aby sa to nevratilo a neboo horsie
30. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Janula,kde si sa zase dneska flákala ???
30. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj neviditelna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mala som skolu doobeda neboj nic ine nebolo :grinning:
30. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe nooo som neviditelná a aj budem šak čo mne to vyhovuje
Ty večný študent,aj sa čudujem že ťa to ešte baví s takým kotlíkom,som kukala Mime do alba,kokos jej to brucho ide ako fest dopredu ako pri chlapcovi nie? Ja mám veľké tiež ale také skôr čapaté :grinning:
30. jan 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja mam brucho tiez take popredu ako predvoj :grinning: dokonca ho mam z predu take stihle oproti zvysku tela... ale pohlad z boku,to je bozie dopustenie :grinning:

Ja verejne priznavam,ze obdivujem vsetky co dokazu studovat este :grinning: ja mam problem skontrolovat detom ulohy :grinning:
30. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teraz dosla muriel sandraaa s malym sebastianom vies ktora??? idem pokecat :grinning:
30. jan 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem aj ja hodis slofika,hovorim,v meste som plna energie a doma ma len bere spat.. a co ,pospim si,kym sa da.... :wink:
30. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskelka ... ja som bola s hrdlom u lekara...iba bioparow mi naordinoval...tak som si ho striekala, kde sa dalo :slight_smile: a pomohlo
30. jan 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena22 .. ja by som nonstop spala .... ako babatko :slight_smile: ....muzicek hovori, nech si to este uzivam, pokial sa da :wink:
30. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok