Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
23. jan 2009

lusil, super ze mas dost mliecka, na technike ozaj nezalezi hlavne ze alankovi mliecko pomoze a rychlo zosilni 😉

lenk30
23. jan 2009

ahojte čo nové? dnes len sladkosti vyžieram. Mne včera robil prvý krát masáž hrádze drahý, doteraz som si robila len prúdom sprchy.........a to bola za bolesť......jak kameň..... to aj vás? to ako idem porodiť?

kvietok23
23. jan 2009

caute, tak aj ja hlasim prichod z vystavy - ochutnali sme zmrzlinku a vselijake gastronomicke specialitky, drahy kavu a vinko 🙂
janula, no nic, ak by nahodou nieco, tak v stredu rano ze dohodneme viac ... ona je vtipna... to mam mysliet na to 😀 ale mne sa viac paci datum stvrtkovy 29.1.2009 😀

janula10
23. jan 2009

ahojte

zuzi no tak to je vies preco???? ze este si nebola u mna preto nerodis este 😀 😀 😀

bubatenko
23. jan 2009

ahojte,

tak zase trocha prespatá, lebo dnes som nejak unavená 🙂 Janula ešte raz dik, monitor už fičí , sa nabíja.... sa teším ja malá..... ...

kvietok ty si chcela ísť tento týždeň pre kočík, už ho máš? Ja idem teraz tuším študovať manuál, nech mi niečo neutečie...

Inak aj mne sa páči dátum 29.1. a mojej mamine... že to by nebolo zlé...

kvietok23
23. jan 2009

ja ved ja vsetko stiham, co sa ty bojiiiis - dneska som bola este "kocikovat" s kolegynami 2 co tu byvaju, buduci tyzden prides aj ty na radu 😀
este v pondelok zubarku vybavim, v stredu poradnu, tak nejako tak.

bubu, uz mi ho doviezli v stredu, a taky je krasny, ako ty mas 😀 😵

bubatenko
23. jan 2009

ja viem, že je krásny, predvčerom tu bola svokra,tak si tu tiež davala 15 min okružné jazdy po byte.....a že ta zelená nie je až taká drastická, keď to vydíš tak v celku

a už si došla na to ako pripevniť autosedačku do auta, lebo mne sa to zdá byť trocha komplikované.... však mi nervy vytečú aj malému kým to tam pripevním...

bubatenko
23. jan 2009

janula ty budeš vedieť...inak reproduktor je aj vo vaničke, a to načo, keď sa tam nedá pustiť žiadna hudba ako v autosedačke.....

janula10
23. jan 2009

bubu neni zac a som rada ze si spokojna aj ty je to super ten AC lebo je to vsetko v jednom to clovek musi chytit doskusat a pozriet tie vysielacky digitalny displey aby videl co to vsetko ma 😵 😵 😵

kvietok tak veru stihas som rada 😉
ja idem pre neho buduci tyzden juj baby inak nekupujte ten parazol v babylande maju lepsi este bola som to tam skusat ked som si tam bola kupit jane fixacnu podlozku vcera ta je krasna tiez....a kupila som este na dudlik taku hracku a na pripnutie jane nech ladi maly 😀 😀

bubatenko
23. jan 2009

a tá fixačná vložka je čo pre pána... a aký majú v babylande?

bubatenko
23. jan 2009

podložka - nie vložka 😀

kvietok23
23. jan 2009

ale aj v tej vanicke to hra, nie? 😉

my sme neskusali este autosedacku dat do auta, ale sme rozmyslali nad tym, ze my nemame na strednom sedadle - tretom pasy...

kvietok23
23. jan 2009

ta zelena je uplne uzasna...lepsia nemohla byt 😅

bubatenko
23. jan 2009

tebe niečo hralo? lebo ja som tam hľadala ako to zapnúť a nedošla som na to 😠

kvietok23
23. jan 2009

pockaj, idem skusit 😀

kvietok23
23. jan 2009

hra mi to, drahy to vcera vytiahol ako na autosedacke a zapol to a teraz to zapnes tak, ze sa toho dotknes. ja som to nevedela vybrat....

bubatenko
23. jan 2009

no idem na to aj ja..... 😀

kvietok23
23. jan 2009

janul, tak kde mame kupit ten dazdnik?
inac, ja neviem zohnat nanoznik...v babymarkete mi dneska telef. povedali, ze tak za 2 tyzdne mozno pride a ze na neho moc ludi caka. v babylande mi povedali, ze uz asi ani nebude

janula10
23. jan 2009

http://87.197.96.247:8051/kociky-babyland.php?S...

mam toho fialoveho a slnecnik je lepsi taky cierny maju v babylande ohybny na vsetky strany a da sa aj upravit vyska....no vy mate sedy kocik....tak to sa nebude hodit asi....tuto podlozku mam na taburetku nech tam lezi a neprevrati sa a je to krasne aj aj pouzitelne ako hracka sama a ma to ja hryzatko pekne 😀

jasne ze to hra aj vo vanicke 😀

zuzi ty mas uz angelcare doma?

kvietok23
23. jan 2009

ano, mam uz asi mesiac, preco?

janula10
23. jan 2009

kvietok v babylande ale kupis univerzalny je ich vela staci pred letom teraz to neries....
juj takze nebudes mat nanoznik????? no zhanaj lebo uz kd bude nova kolekcia od aprila nezozenies nikde....

kvietok23
23. jan 2009

no, musim mat nanoznik, ved to, ze musim mat este tuto kolekciu.. takze zhanam, kde sa da .

janula10
23. jan 2009

len tak lebo sa mi zda ze si nespominala...poslem aj tebe sk navod mailom?

bubatenko
23. jan 2009

hrá, len som to nechala na mužovi a ten rezignoval, ale teraz som na to došla do dvoch minút...

kvietok aj ja ho mám objednaný a povedali, že do dvoch týždňov má prísť...tak uvidíme... nahánať ich nebudem teraz, lebo ho nepotrebujem, ale dúfam, že ho dostanem keď ho mám už 3 mesiace objednaný.

Janul a koľko stojí ten dáždnik? To je originál Jané?

janula10
23. jan 2009

na internete nikde neni??

bubatenko
23. jan 2009

janul a ty máš nánožník? Alebo to je len problém našej farby zase 😠

janula10
23. jan 2009

bubu tak ked povedali zuzke ze asi ani nebude by som si ho nahanala inde mozno uz dovozca nebude kolekciu objednavat a dovazat....radsej aspon ja by som to tak riesila lebo vasa farba je taka ze musite mat k tomu vasmu tu farbu
ten jane 1000sk a ten univerzal 500sk ale tych univerzalov je vela ale cierny univerzal je len a to sa vam nebude hodit ma napadlo...tak radsej origos asi vam lebo ta vasa speci farba 😀 😀

kvietok23
23. jan 2009

uz mi ho poslala jedna kocka z MK, ale dakujem 😉

janula10
23. jan 2009

bubu ja to budem mat vsetko buduci tyzden tak vam poviem potom a spytam sa na vas ze co a ako ci bude vobec....
no veru polka ba ma tu farbu vasu 😀 😀 😀

kvietok23
23. jan 2009

ja som prave pisala do bambiny a do babetkova, ci ho maju a ci sa da objednat... tak uvidime, co odpisu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre