Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
31. jan 2009

Janula čo ti ja viem...ja sa v tom nevyznám...aký je normál? 120na kolko?

fodorka33
31. jan 2009

myslim ze 120 na 80...neni som si ista ale mne povedala sestricka minule na takyto tlak ze perfektny ...tak ale ja myslim ze ten co mas je tiez velmi dobry

muriel293
31. jan 2009

heeh Janula práve mi pod oknom prešiel taký istý modrý cam ako sme predtým chceli kúpiť,ešteže taký nemáme,akože pekný je ale neľutujem že máme iný 😀

mamamima
31. jan 2009

ahojte, patka tak ninka dufam ze uz dnes pojde sama... 😉 uvidis o chvilku budete dve 🙂

ja som mala tlak 130/90, takze 130/78 je v pohode...mne povedal dr na prietokoch, ze az nad 140/95 je zle, ze vtedy aby som utekala...

mamamima
31. jan 2009

a opuchy ze su normal uz v nasom stadiu, ze to nemozem zvalovat na fe, ale ja som ho vysadila a aj lodicky co som mala na stuzkovej by som obula, po opuchoch ani stopy nastastie a aj vaha teda klesla 😀

xena22
autor
31. jan 2009

No ja myslim tiez ze je normalne ze cas od casu opuchneme,ved to mame za par a tlak je nebezpecny hlavne ten spodny ak je nad 90...takze sme ok.... teda mne skor v poslednej dobe klesa... naposledy som mala 120/65

Co dnes porabate?Ja cakam navstevu,tak som trochu piekla a varila obed,tiez mam pekne clenky teraz... 😉 No ve info o babatkach nic??? CO ta marya,uslo mi nieco,alebo nic konkretne nevieme???? DO kelu mali by na porodniciach zaviest internet s pristupom na konika 🙂

nadzieja
31. jan 2009

janula; pohoda ... ja osm mala raz 140/90 ale doky ze to sa este da ... teraz mam stale 130/80 a ze OK

nadzieja
31. jan 2009

ale mne tlak stupa zo sestricky, tak mi krv pije, no strasne priserna je a ked ju nevidim tak mam 110/70 .... a pri nej v ambulancii mi stale potom vyskoci....na trafenie.......

krasulka
31. jan 2009

Cafte, ja mam poradnu v stredu som zvedava co mi povie..ci uz sa viacej otvaram alebo co...Lebo aj poslickov uz mavam kazdu noc...

clarissa
31. jan 2009

janula ty nevies ako je marya na tom?

sue13
31. jan 2009

Ahojte. 🙂
Ziadne babatko nemame???? Sa im nechce v tomto pocasi asi 😅 U nas brutalne snezi 😝
Ja som zase mala vcera vecer poslickov, som myslela ze ma roztrhne a do rana to preslo....
Neviem preco ma to vzdy vecer chyta... 😝

Veru nevieme nic o Maryi???
Clasrissa ako sa citis? 🙂

janula10
31. jan 2009

caute
tak diki za info o tom tlaku nejako som nevedela ako to moze byt az teraz ked mam opuchy baby ako neviem co....a mamamima ze lodicky boze ja ani uz snehulu nedam na nohu len tenisky rozviazane 😀 😀 😀
teraz som dosla mala som rano skolu potom u nasich aj od nich som pisala....a vyuzila som este keby ma nechali nahodou kvoli opuchom v porodke rychlo este aupark a avion 😀 😀 😀

uz som si dala krem na opuchy a mam hore nohy no uvidime, zajtra ani nikam nejdem

claris neviem ja som s nou ani v kontakte neni.....
dnes mala aj bubu ist dokimu ale nenapisala zatial s neozvala mozno uz aj tam ostala ale ona da vediet sms urcite 😉

claris ty si zmenila pre mali meno tusim ze??? 😉

pkrem opuchov total brutal nemam ja nic inak 😒

shupolienka
31. jan 2009

cafte baby, doobeda som vysavala cely byt, a potom umyvala parkety vsade. A poobede sme isli s krpatym do Auparku som mu slubila za vysvedcko nejaku odmenu. No a teraz sme u nasich. Ledva zijem. Som uuuplne ze K.O. ledva rozpravam 😀

janula10
31. jan 2009

shupol aj ja som bola v auparku s nasimi potom este avion 😀
ti poviem take mam opuchy ze neviem ci tam nenecha ma nizna v pondelok ale keby hej aspon s tebou predycham 😀 😀

shupolienka
31. jan 2009

Janul no ta obdivujem, ze tolko vladzes behat 😀. Saso do mna hustil nech necham to vysavanie a upratovanie, ze on to urobi. Tak som sa len smiala..ze chces aby uz Kubo isiel von? chces. Tak idem pracovat. A mozno sa mi to spusti. Tak uvidime hehehe 😀
Jeej to by bolo super, keby si ta tam nechali a mna by to chytilo v tom case tiez hehe 😀

janula10
31. jan 2009

vies co nebehala som moc len som bola v 2obchodoch a v avione tiez tak len zara a lekaren a kava.....neboj nebehala som take mam opuchy ze az....ale uz krem zabera odpucha no musim byt 2dni tak a v pondelok idem na 10h do poradne

u nas nerobim nic mato uz aj zehli....nenecha ma nic ani len pohar umyt

ja som si vcera inak uz sterilizovala vsetko dudle, odsavacku via system, flasky no vsetko.........

shupolienka
31. jan 2009

jeeezis ja to mam este v igelitôcke nachystane na kuchynskej linke aj odsavacku aj klobuciky a tie musle a tak..no nejak sa mi nechce od toho. Ozaj dnes som si konecne obliekla postielku. No myslim plachticku a paplonik a zakryla to dekou, nech sa neprasi. 😎 a vecer si supnem vanu poriadnu, nech sa vyrelaxujem troska. Ja som bola v auparku tiez v mathercare kupila som tie noznicky na nechtiky a teplomer a v lekarni som kupila kefku na vlasky macko pu a uz by som mala mat fakt vsetko. Teda dufam...sak uvidim po case ked nieco budem potrebovat a zistim ze uups to nemam 😀

janula10
31. jan 2009

no este ze hovoris to osm nesterilizovala ani klobuciky a ani musle sakra 😕
idem na to 2min a je to 😀

ja uz mam tiez tak nachystanu postielku a zakrytu kvoli prachu len koltoc tam nemam inak vsetko.....

tak dnes ides na vyvolavanie prirodne, upratovanie, vana, sex 😀 😀 😀 😀 😀 ty mi pisa aj v noci ked pojdes ak by nahodou nech tlacim s tebou 😉

shupolienka
31. jan 2009

no neviem ci tou vanou sa neodpalim uz uplne. A ten sex budem vladat mozno len vyslovit a zaspim ako kabela 😀 A to este soferujem dnes nazad do Stupavy. Kua. 😀
Takze bud v strehu pri mobile 😀

janula10
31. jan 2009

ok shupol idem sterilizovat este to a ty si davaj pozor 😉
papa

shupolienka
31. jan 2009

ok papa

krasulka
31. jan 2009

ahojte, tak ja som akurat vyliezla z vane, na pracke som mala notbook a sdrahym sme volali cez skype 😀 😀 😀 😀 pohoda lesna, ma strazil nech sa neutopim 😀

lenkahrehusova
31. jan 2009

ahojte bambulky, dúfam, že oddychujete 🙂

lenkahrehusova
31. jan 2009

mňa dnes celý deň bolí celý spodok a už už asi porodííííííím 🙂

sue13
31. jan 2009

Lenka ja mam take pocity hlavne vecer. Aj vcera 😒 A mam nervy ze to vzdy do rana prejde.... 😅
Ved ja by som uz tak rada sla.... 🙂

Krasulka tak to je aka pohodicka, aj drahy bol vo vani? Kupali ste sda spolu??? 😀

lenkahrehusova
31. jan 2009

ja sa už na budúci týždeň chstám odrodiť 😀 tak dúfam, že to tak bude 😉

sue13
31. jan 2009

Leni 😀 ja tiez. 9.2. pride moj bracho z Anglicka zapijat malu tak vsetci ocakavaju ze do vtedy to "vybavim" 😀

lenkahrehusova
31. jan 2009

no ja by som tiež chcela do toho 11.2. 🙂

bubatenko
31. jan 2009

Ahojte,

tak ja sa hlásim stále ako kinderko... lebo do nemocky ma viezla svokra, lebo muža mám v práci... a bola som u nich až doteraz... aspoň som nebola celý deň sama doma...

u nás všetko ukážkové, srdiečko krásne bije pravidelne,, kontrakcie nulové také rovné čiary som už na kardiografe dlho nevidela, prietoky ok... takže u nás pôrod, tak možno na sv. Valentína 😠

Ale som rada, že som tam bola dnes, lebo som bola na pôrodných sálach, takže som videla do čoho idem... čakačky , kde predýchavalo asi 5 bab... proste všetko.... toto som potrebovala, vedieť kam leziem, lebo to ma troška znervózňovalo ten pocit, že čo je za tými dverami 🙂

sue13
31. jan 2009

Ahoj Bubatenko.
Tak super ze ste v poriadku, dnes mas termin ze? 🙂
Adamkovi sa tam velmi paci a to Ti povedali za do Valentina? 😕 Ci to ty tak vidis? 🙂
Je naozaj lepsie ked vieme do coho ideme, my sme si to tiez boli s drahym poobzerat a mame tu v nemocnici vsetko pekne poprerabane a je tam jedna sala namalovana ako mame spalnu. Tu by som rada dostala, citila by som sa aspon trosku ako doma 🙂
Ktovie ci budem vobec vnimat potom farby stien ze? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre