Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
2. feb 2009

caly, dobre ze ides, radsej, drzkajte sa 🙂

lusil ahoj, ako sa mate? mliecko stale mas? alanko ako?

nada.hope
2. feb 2009

Caly drzte sa 😵

kvietok23
2. feb 2009

sak ja tiez mima - vysavam, upratujem... nesetrim sa nejako a nic do riti... 😠

mamamima
2. feb 2009

kvietok, to je priroda, niekedy jej treba umelo dopomoct ked to nejde samo 😉 ale tak este 2 dni, dovtedy si to misko hadam rozmysli 😀

bubatenko
2. feb 2009

kvietok môj muž má narodky 4-eho.... ja mám tiež inšpiráciu..... idem skackať na fitolopte......idem vydrhnúť kúpeľnu, záchod, kuchyňu nech sa to trocha rozhýbe.... do 4 prodím aj keby neviem čo....

Ja dem tiež medzi 13-15,00 tak si potom podávme info...... i

Kvietok ja sa zajra na to spýtam môjho dokiho, čo si myslí o mojej teórie...... lebo ja si myslím, že je to v tom 😉

kvietok23
2. feb 2009

ja nechcem porodit zajtra 😀

mamamima
2. feb 2009

bubatenko, ja som mala vzdy cyklus ako hodinky a malu som prenasala, vyvolany na 42tt... 😉

kvietok23
2. feb 2009

jasne, potom si napiseme bubu , podla mna ja nastupim tak stvrtok az

bubatenko
2. feb 2009

caly drž sa a nech to máš čoskoro zasebou 😉

kvietok23
2. feb 2009

mima a tebe ako vyvolavali? tiez ten oxitocin?

mamamima
2. feb 2009

kvietok, hej infuzka do ruky a jedes, ale rozbehlo sa to...oni mi najprv vecer dali nejaku injekciu na zmakcenie a pripravu por. ciest, z toho som mala kramove bolesti, tak sa mi to zacalo rozbiehat a potom na druhy den infuzku...

kvietok23
2. feb 2009

a myslis, ze vyvolavany porod trva menej? neni to horsie?

mamamima
2. feb 2009

kvietok, no zevraj vyvolavany viac boli, neviem...nechcem strasit, ale ved ked to inak nejde...a je to hlavne u kazdeho individualne...nech to boli ako chce, len nech to uz pride 😅

mamamima
2. feb 2009

a menej asi netrva, mne sa zacal vecer o 18 tej a mala sa narodila na druhy den o 14,05, takze kto ma 12 hodinovy porod a je prvor., tak to je super 😉

kvietok23
2. feb 2009

no tak to nieeeeeeeee, nech to boli ako chce 😀 😀 😀 ale tak ja sa spolieham na PEDU 😉

a2303
2. feb 2009

Ahojte Baby 🙂
Prišla som Vás len pozdraviť a večer prídem písať, lebo teraz mám toho veľa.

Patkao, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uplna šikulka!!!!!!!!! 😵 😵 😵

U mňa nič nové, včera som vysávala, prala, žehlila, varila a nič... Mrchovské bolesti a to je celé.
Ak to Utorka neporodím, tak v Stredu ráno o 7mej mám nástup do nemocky.... 😖
Dufam, že sa to dovtedy rozbehne....

A Vy ako???

mamamima
2. feb 2009

tak ked ju budes mat, neni o com...nemas sa coho bat...to je super 😉 ja sa spolieham na rychly a bezbolestny 😀 ale nie, nech to je uz ako chce...nech sme uz doma 😝

lusilia
2. feb 2009

NO babulky, leti to ako blazon, neuveritelne...
Mame sa dobre, Alanko pekne papa, predpokladam, ze uz ma cez 3 kila, ako naozaj kazdym dnom je vacsi a vacsi, takze sa z toho moc tesime...mliecko zatial mam a aj Alankovi stiham, aj ked papa tiez zo dna na den viac, ale tak asi aj to mlecko o tom vie, tak sa nastastie pekne tvori, aj ked to odsavanie je hruuuza...ale pre moje chlapciatko vsetko 😉
Takze cim bude vacsi a teda bude rast, tak tym lepsie, kvoli tomu srdiecku, zatial nam na kardiologii nic viac nepovedali, len, ze mame sa k nemu spravat ako k normalnemu novorodencovi, ani ziadne lieky nepotrebuje, tak super...

mamamima
2. feb 2009

anit, ty cakas na mna, zeeee? 😀 si kamoska 😉

mamamima
2. feb 2009

lusil tak dobre spravicky 😅 pekne priberate a este asi nekojis, ze? asi nie ked odsavas, ale si dobra maminka, ved tolko sa s tym odsavanim natrapis chuda, ale uvidis, ze snaha nebude marna 😵

lenk30
2. feb 2009

neviem či to nechajú na prírodu, keď mi v nedeľu cvrklo z tej vody. V stredu už bola bránka otvorená, krčok skrátený, hlavička hmatatelná...........kontrakcie ešte nie, len stále mám také krámové pocity. Vždy som bola za prirodzený pôrod, ale tuším aj mamina alebo neviem kto tu písal, že žijeme v modernej dobe, tak prečo si nepomôcť. a navrhol to pôrodník, takže asi vie čo robí.
a od tej nedele, čo mi trochu odtieklo z tej vody sa aj tak cítim divne. ruky už mám také opuchnuté a strpnuté, že mám pocit, že babuliatko ani riadne nechytím......ale tlak mám dobrý. veď isté to neni. dá ma ešte na pásy a dohodneme sa. ale ja už by som aj hej. Keď viem, že je dosť veľký, nič mu nechýba.........tak na čo čakať, keď sa začal sám hrabkať, tak mu trochu pomôcť............
Či by ste chceli čakať? Veď doktor to len navrhol, to je iba na mne..............no povedzte????????????????????

kvietok23
2. feb 2009

ja by som necakala lenka, mne to tiez takto povedali a tento tyzden ideme na to

lusilia
2. feb 2009

Mamamima nekojim, tomu nasmu chrustikovi sa do toho moc nechce, ale stale sa pokusam, len ja ked mu dam to prso aj s klobucikom, tak mu to tam neviem strcit, stale mi dava jazyk hore, takze mam problem aj s flaskou, nie to este s prsom 😀

bubatenko
2. feb 2009

aj ja chcem ísť na to.... ale môj doki je za čakanie, uvidíme koľko je ochotný čakať.... dúfam, že sa nejak dohodneme zajtra

mamamima
2. feb 2009

leni tebe cvrkla tiez voda? aha uz viem...hej moderna doba som pisala o tej epi, treba si pomoct...
lenka, hej je to na tebe...ja som za ked je to tak par dni pred terminom, ale 20 teho je dost daleko, ale pytas sa na nazor, toto je len moj...ja by som pockala este, ale je to len na vas...a doki je mudrejsi ako ja 😀 ja ozaj nemudrujem, len sa pytas na nazor, tak vyjadrujem svoj 😉

bubatenko
2. feb 2009

lusil som rada, že sa máte fajn... a nemáš nejaké nové foto, aby sme aj my videli ako ti ten valibuk narástol?

lusilia
2. feb 2009

Bubatenko jasne ze mam, idem sem nejake teda hodit 😉

mamamima
2. feb 2009

lusil to je super, to je jedno akym sposobom, hlavne ze dostava tvoje moliecko, veru ukaz nam nejake nove foto 😵

kvietok23
2. feb 2009

lenze EPI zasa neznizi uplne bolest. nie mima? toho sa ja bojim, ze mna to bude boliet aj tak 😀

mamamima
2. feb 2009

kvietok, ja som pri malej praveze necitila nic, ani len tie tlaky co by sa mali, to mi trochu presvihli, ale vedela som spolupracovat, takze som vedela aj tlacit...mala bola ok...ale tie bolesti cez noc a do obeda som si veru uzila, ale neboli silne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre