Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
3. feb 2009

inak ja som zase schudla, akoze nechvalim sa, mam z coho, ale potesi 😀 😀

mamamima
3. feb 2009

ahoj leni a ty nic? 🙂

lenkahrehusova
3. feb 2009

mima, super - kilá dole 😉

Sue ešte neporodila?

lenkahrehusova
3. feb 2009

Ahoj mima 🙂
nie, ešte nič´. Ale zajtra idem pôrodnikovi, tak som zvedavá čo povie

lenkahrehusova
3. feb 2009

už by som tam rada ostala 🙂 už nevládzem. Malá je aj tak dosť nízko, tak uvidím 🙂

ludika33
3. feb 2009

ahoj leni, vecer este nevyzerala sue, ze by mala ist, lebo sa vobec neotvarala. skusim jej poslat sms, ze co ma nove a dam vam vediet

mima to je super, ze idu kilecka dolu 🙂

mamamima
3. feb 2009

no leni, potesi aj nieco 😀

sue este nie, neviem o nicom...inak ja som na ctg mala tie kontrakcie pri malej od 28tt, som prisla do nemocky ze vy rodite, neboli vas to? a mne tak tvrdlo brucho, ale krcok ako skala 😅

lenkahrehusova
3. feb 2009

ja sa ešte neotváram, tak uvidíme, ako to dopadne 🙂

katulikzlatulik
3. feb 2009

mima... tak to mas super, ze kilacka dole... ja som za cele tehu pribrala 11 kg... ale posledne tri tyzden do seba trepem same cokoladky a kolaciky, aby som mala dost zasob do buducnosti 🙂 a pribrala som dalsie 2 kg 😀

mamamima
3. feb 2009

leni, ja sa napodiv citim lepsie ako pred hadam aj mesiacom aj viac...asi ticho pred burkou 😕 ...ale aj si sama sebe celkom ludsky pripadam, az mi to je divne, aom teraz aj do tvare opadla, kazdy ze ani si velmi nepribrala, no dufam, ze ten pokoj v dusi je naznak pred velkym dnom 😀

pri malej ma ludia pomaly na ulici ani nespoznavali, tak som bola zapuchnuta, teraz vladzem vsetko a mam aj energy...

mamamima
3. feb 2009

katulik, no keby si videla mna kolko zjem...si hovorim, ze sak uz len posledne dni, potom si budem vyberat...vcera sladke ranajky, potom keksik, ako chuti mi 😀 a ze 11 kg, tak to ani nemas z coho, ja teraz 19 kg a to po odpuchnuti a schudnuti... 😉

mojsejovka
3. feb 2009

baby, tak som volala sestričke, vravela, že sa mám prísť ukázať do nemocnice, službu má akurát môj doktor.. 😵 tak že keby to aj nebolo na pôrod, že mi možno aj pomôže trochu.. 🙂

mamamima
3. feb 2009

mojsej tak sa drzkaj, pojdes tak ci tak 😅 potom daj nejako vediet 😉

lenkahrehusova
3. feb 2009

Mima, tak to je super.
Ja presne opačne. Už vôbec nevládzem, tento týždeň na všetko od spodu začalo bolieť, kríže, celá ľavá strana chrbta. Už som ako lazar 😀
Dovtedy som práve že všetko robila, chodila po obchodoch ..... a teraz ☹ hrúza 😒
tak nech to máme už za sebou 😉

lenkahrehusova
3. feb 2009

Mojsej, držíme palčeky 🙂

lenkahrehusova
3. feb 2009

cez víkend sme robili izbičku a včera som si konečne nasťahovala do nej veci 🙂
už som pre istotu aj malej pripravila veci, čo mi drahý prinesie do pôrodky 😉 človek nikdy nevie 🙂

mamamima
3. feb 2009

jej tak to bola taka prijemna robota 😅 ja to uz mam nachystane odkedy som pobalena, ved an chlapa sa spolahnut... 😀 som to supla od vanicky z kocika ze s tym vsetkym nech pre nas pride...to zvladne 😀

a2303
3. feb 2009

Dobré ránko 🙂
Ja som ešte tiež celá, takže zajtra ráno nástup do nemocky.
Mima, ideš tak somnou???? 😵 😵 😵

Prišla som Vás pozdraviť, teraz letím na poštu.

avuska19
3. feb 2009

wau, takže ďalšia čoskoromaminka, super, a2303, držíme palčeky nech je všetko ok!

lenkahrehusova
3. feb 2009

a2303 drž sa 🙂

lenk30
3. feb 2009

dobré ránko. včera som si v tom mojom zhone ani nevšimla, že sue už išla. žiadne správy o nej?
Bože ja už som taká opuchnutá ako šmoulinka.

mamamima
3. feb 2009

anit, ty len pekne cakaj na mna 😉 mozno sa dogulam za tebou 😀

krasulka
3. feb 2009

bre ranko,

mojsejovka, drzim palceky, vyzera to na porod tak vela statia! hlavne nech to je rychlo 😉

u mna nic nove, nespala som..poslickovia boli, bruco tvrdne...inak nic 🙂 akurat tu leje.

lenk30
3. feb 2009

baby, aj vy máte také opuchnuté prsty na rukách? mna nenormálne bolia..............auuuuuuuu

a2303
3. feb 2009

Ďakujem Baby!!! Ste zlaté!!!!
Akurát sa pozerám, že podľa koníka "dnes čakáme dievčatko" 😵 😵 😵
Aj Vám držím palce!!!!!!

Mima, ja som od zajtra tam, tak Ťa čakám 😵

krasulka
3. feb 2009

jeeeeeeeeej lusia pridala fotky Alanka, bozinku ake nadherne babatko, ako z katalogu 😵 😵 😵 juuuj

sue13
3. feb 2009

ahojte. 🙂 nejake nove babo? trosku Vas citam ale cez mobil to nie je ono. Mam kontrakcie ale nepravidelne a vobec sa neotvaram tak neviem do kedy tu budem trcat. Je tu hrozna nuda. Spolubyvajucej sa dnes narodili dvojicky🙂 a nasej Karinke sa nejak nechcem. Majte sa krasne a drzim palceky vsetkym!

mamamima
3. feb 2009

ahoj sue 🙂

a mas bolesti, ci len na tom pristroji sa ukazuju kontrakcie? snad si to coskoro rozmysli 😉

mamamima
3. feb 2009

alanko je fakt prekrasny 😅

marya
3. feb 2009

Caute baby 🙂

Tak sa hlasim doma z porodnice, vcera nas pustili 😵 Petko sa narodil 😵 29.1. o 12.45 a je nadherny 😵 😵

A vy ako ? Este som nestihla docitat co ste popisali, mame nejake nove babatka ? 😅 😵 Foto vlozim neskor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre