Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
27. jan 2009

ahaa..no treba jej nakazat pekne 🙂 moj misiak tvrdi ze do dvoch tyzdnov.resp do polky feb je nasa mala vonku..tak uvidim ako vie vestit 😉

marsela77
27. jan 2009

Oni nas aj upozornili,že aj tak to všetko zabudneme v tej chvíli, ale oni nás poučia, alebo partneri môžu pomocť 😉 no uvidíme aká bude realita... 😀

clarissa
27. jan 2009

hm...moj partner ma bude cakat za dverami..jedine ze by mi odtial krical 😀 😀 😀

marsela77
27. jan 2009

no neviem či aj ten moj neskončí za dverami 😀 ale ved ked to iné zvládli,zvládneme aj my.... 😉

lenkahrehusova
27. jan 2009

ja by som chcela aby bol drahý pri pôrode 🙂
no uvidíme, či sa to podarí 🙂 ak by som už bola v pôrodke a on by nestíhal prísť 🙂 😉 ale neviem ako by pomáhal, jedine len tú šnúru že by odstrihol 🙂

lenkahrehusova
27. jan 2009

ja by som tiež bola rada, tak do 2 týž. aby malá bola už vonku 🙂

clarissa
27. jan 2009

😉
marsel,kto ti povedal ze sa ti posuva termin na 21,feb???doktor na gynde ci ten brestansky na 3dcku???
Lebo mne do tej spravy o babatku s tymi rozmermy co brestansky vytlacil mne napisal termin porodu tiez 21,feb 😵 😵 😵 ..haluz
bezim na postu tak mi neujdite 😵

marsela77
27. jan 2009

moj zatial tvrdí,že tam bude,ale človek nikdy nevie... 😨 a pomáhať by mohol napríklad aj tak, že by so mnou dýchal a upokojoval ma, prípadne my tlačil hlavu aby sa mi lepšie tlačilo 😀 😀 😀 to sú predstavy čo? 😀

sue13
27. jan 2009

Aj moj drahy chce byt pri porode ale sam sa boji co ho tam caka 😀 Tak som zvedava ci vydrzi pri mne 😀
Presne toto som aj ja pocula aj citala ze treba pocuvat doktora a sestry a potom je vsetko rychlejsie 🙂
Clarissa 😀 😀 😀 tiez sa na to spolieham 😉

Leni pomahat Ti moze masirovanim chrbatika, ovlazovat pery ladom, povzbudzovat, hladkat, proste byt oporou 😵

sue13
27. jan 2009

Marsella aj ja si to tak predstavujem 😀

marsela77
27. jan 2009

mne podla poslednej ms všade vychádza termín 21.2 aj na 3D mi tak povedal, ale rodina tiež bosoruje že do dvoch týždnov je malá na svete 😵

marsela77
27. jan 2009

Sue som rada,že nie som sama a jasné že v tej prvej dobe porodnej je manžel na nezaplatenie pri kontrakciách,to by mohol zvládnuť hádam každý 😉

sue13
27. jan 2009

Mne podla poslednej ms vychadza termin 14.2. a na 4D mi povedali ze 7.2. 😵
Traja clenovia nasej rodiny su 4.2 tak sa tesia ze pribudne k nim aj moja Karinka 😵
Ja sa nebranim 😉

lenkahrehusova
27. jan 2009

aha, tak to musí byť drahý pri mne 😉
No to bude zážitok 🙂

marsela77
27. jan 2009

ved oni sa aj tak samé rozhodnú kedy prídu na tento svet....ale bola by sranda keby sme sa v tej našej porodnici stretli všetky tri naraz 😀

lenkahrehusova
27. jan 2009

Sue, normálne môžeš urobiť tipovaciu súťaž 🙂 😉
ja idem zajtra k pôrodníkovi, tak som zvedavá, ako dopadnem 🙂 dúfam, že všetko OK.

lenkahrehusova
27. jan 2009

Marsela, vy budete všetky 3 rodiť v Trenčíne? 🙂

sue13
27. jan 2009

Tak to by bola 😉 Urcite by nam to dobre padlo hlavne na tom novorodeneckom kde su tie protivne setry vraj 😒

patkao
27. jan 2009

ahojte 🙂 ..ja som tiez najskor chcela aby sa mala narodila 4.2. ( drahý ma narodky) ale uz mi je to uplne jedno 🙂 ..inak ja uz mam vsetko nachystane, dokonca som poprala, pozehlila vsetky nase veci,zasobila mraziak klobaskami a pecivom, varim uz vzdy na viac dni,ked to pride nech je doma vsetko OK 😀

sue13
27. jan 2009

Ano vsetky 3 budeme v Trencine 🙂
Patka no pekne, ty mas na to uz aj riadny dovod 😉 40tt, to je parada 😉 A co hovori doky???

mirea
27. jan 2009

ahojte,

k tým manželom pri pôrode. No, môj pri prvom bol, ale mala som dosť veľké bolesti z vyvolávačiek a tak, takže čokoľvek robil, išiel mi chudiatenko na nervy.. 😅 Ale bola som rada že tam bol so mnou, nebola som na to sama 😀 A aspoň videl že to nie je sranda a váži si to

lenkahrehusova
27. jan 2009

Paťka si šikulka 🙂
takto presne by som to chcela urobiť aj ja 🙂
aby drahý už nemal starosti. Všetko mu pripravím aby mi neumrel od hladu 😀 😀

marsela77
27. jan 2009

Ano Lenka, všetky tri v trenčianskej porodnici.... 😀

Patkao aj ja som už rozmýšlala,že čo drahému na ten týždeň nachystám a on, že nerob si starosti, skočím mame....
no šak dobre 😀

patkao
27. jan 2009

no kedze mi vcera nasadili magnezium na tlak, tak ze este rodit nepojdem..do stvrtka urcite, stvrtok mam zasa prist..a ked to samo nepojde, najneskor pondelok nastupim do nemocky 😎 ..

lenkahrehusova
27. jan 2009

Pati, tak sa držkaj a dúfam, že všetko pôjde podľa predstáv 😉 🙂

lenkahrehusova
27. jan 2009

a keď budeš stíhať, daj vedieť čo a ako 🙂

clarissa
27. jan 2009

uzsom naspat...mysme tochceli tak urobitze pocas kontrakcii a tak by bol so mnou a potm uz pri samotnom akteby nebol,by ma pockal pred salou..len ja neviem ci dovolia aby bol somnou na vzdycharni 😕

marsela77
27. jan 2009

clarissa, ked tam nebude plno tak ano, alebo vas možu dať aj primo na jednu z porodnych sal,ak nie su obsadené,tak nam to hovorila...

clarissa
27. jan 2009

to som tusim veru aj ja pocula ze ked tam budem sama ze sa to da...aj stou salou to je dobry napad..len ked od odtecenia vody pojdem rodit za 10 hodin to ma nechaju tolko na sale??

sue13
27. jan 2009

No ja dufam ze bude moct byt pri mne na vzdycharni, ved tam ich najviac potrebujeme... 😵 Potom uz to bude sup sup na sale 😅 Taku mam predstavu 😅
Patka mas vysoky tlak? Takze buduci tyzden uz to bude najneskor... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre