Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
26. jan 2009

evka jasne ze ano 😵 😵 😵 😵 😵 co mate dnes na obedik? Ja som nejaka rozozrana 😀 😀 😀

krasulka
26. jan 2009

janula, gratulujem k dobrym spravam, to vzdy potesi, hlavne ten tlak! ze mas dobry. No hentej babe nezavdim az si ju tam nechaju uz do porodu ☹ ☹ ☹ by ma slahlo asi.

evkastipka
26. jan 2009

krasulka...no dnes si na mna rozozieranie taktiez sadlo... 😅

evkastipka
26. jan 2009

janula...inak ta baba na pohlad vyzerala v pohode, ked mala taky tlak...no ja by som tam bud bola vyfrcana ako vevericka, alebo skapata ako mrtvolka...uf chudiatko...super, ze vsetko mas o.k., len tak dalej 😉

janula10
26. jan 2009

krasul no a uz sa priblizujem s terminom k tebe ze 21feb podla poslednej mens.... 😀 😀
hlavne ze je vsetko ok
joj a este nieco????? podstatne

dokina ze juj ake riadne brusko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
26. jan 2009

evi, no ja neviem co mam...to asi si chcem vynahradit tie dni posledne co mi byvalo tak zle a nic som nezniesla v zaludku 😀 😀 Som sa tesila ze cosi pochudnem,ale tusim to dobehnem rychlo.

evkastipka
26. jan 2009

hm...prva cast prispevku bola myslena ako otazka, mi tam takato sranda vypadla: ???????????????????????????????????????????????????

ludika33
26. jan 2009

jani, tak potom dobre zivis maximka v brusku 😉

evkastipka
26. jan 2009

krasulka...citujem moju staru mamu: "Ked si dieta pyta, treba dat." 😀 😀 😀 , len treba odhadnut kedy si pyta bambulka a kedy je to pazravost...priznam sa...dnes sa mi to odhadnut nedari 😀 😀 😀

krasulka
26. jan 2009

janul, to je v pohode, ved na to mame narok. Moja kamoska ked bola tehu mala strasne malinke brusko a furt bola v nemocke ze maly nemal miesto..tak radsej nech mame kotliky ale nech su babetka v pohode.

Evka, inak vazne..taky tlak..aj ja ked som mala taky tlak raz tak mi bolo zle..take navaly som mala do hlavy a bolelo ma na temene vzadu.. 😒

ale v nemocke ked som lezala som mala stale 105/60, 100/60 a podobne 😀 😀 to sme sa smiali lebo vzdy ta jedna sestricka nam take nizke tlaky namerala.Inak sme ju ani nevolali ze: No ved vies, ta 105/60 😀

janula10
26. jan 2009

evka hej uplne v pohode ti poviem ze nic nebolo vidiet aj ona sa citila ok a ziadne opuchy nema.....a ma 3roc dcerku tak jej bolo luto ze mala v skolke a ze nepride ona pre nu....
no vam poviem ze uz mi lepilo pred cakarnou ze aj mna ci si tam nenechaju lebo fakt ten tlak clovek nevie aky bude.....a ja este mierny opuch na nohach....juj nastastie som doma 😉

ludika no zivim sakra snad nebude mat nad 4kg 😠

patkao
26. jan 2009

ahojte..,tak aj ja po poradni, ale ja zas nie az tak dobre, mam vysoky tlak 135/90, stale mi ho premeriavali, aj na monitore, aj na prietokoch a stale vysoky...ze to nie je extrem,ale mam si 3x denne merat a ked budem mat 140/90 alebo viac, mam prist uz aj s taskou na prijem..a nasadili mi kvoli tlaku zasa magnezium, takze do terminu asi fakt neporodim..zajtra budem volat s porodnickou, tak uvidim ako sa dohodneme s tým rodenim 😒

evkastipka
26. jan 2009

krasul...vsak ja som sa len chcela spytat, ze ci na tej babe to bolo vidno, ze ma taky tlak, ze ci sa javila uplne v poho, alebo nie...ja ked som mala fajne vysoky tlak, tak som bola vyfrcana ako vevericka...

janula10
26. jan 2009

pati 😕 😕 😕 no blizi sa ti to aj ja mam magnezko 250mg tak som si kupila sumive to staci ako 500mg to nemusim uz

lulusy
26. jan 2009

tak hlasim sa poobede ... mnam 😵
chvala božku ja neviem čo je to kyselina, takže sa nemusim v ničom obmedzovať, ale je mi ľuto vas babulky, ktore tým trpite .... 😖

patkao
26. jan 2009

ja zasa musim brat 3x denne tu 500mg magnezko..a stvrtok zasa na kontrolu..ale uz tých par dni neako vydrzim a piatok uz bude termin, tak mozem rodit..a mne bolo divne ze sa neako zle citim posledne dni, taka vyflusana..ale som si vravela ze to tým tehotenstvom..a ono to bolo tlakom 😅

evkastipka
26. jan 2009

patkao...ahojcek, akurat som dnes na teba myslela....drzim palceky, nech sa tlak ustali

lulusy
26. jan 2009

evka
dobrra argumentacia ... niekedy ani ja neviem odhadnut co chce babo a co je moja žravosť 😀

lulusy
26. jan 2009

patka:
pozeram ze si 40 tt 😲 si inac v poho? okrem tlaku? akych mas poslickov?

cvirko
26. jan 2009

uCaute baby,
tak ja som po poradni, už som otvorená na dva prsty, všetko pripravené, hlavička nalieha na bránku, len malému sa akosi nechce von 😀
som zvedavá do kedy to bude ešte takto trvať 😒 už by som chcela ho mať vedla seba
idem vás dočítať

lulusy
26. jan 2009

baby, neozvala sa niekomu martinka17 ??? je z KE, ma na nu niekto kontakt ??

patkao
26. jan 2009

Ahoj Evka..kam nakoniec ides rodit? no aj ja dufam ze sa to ustali po tom magnezku...Lulusy poslickov mam len ako pri MS, niekedy silnejsie, niekedy slabsie..ale nic extra strasne...teda zatial, nie ze to zakriknem 😅 ..inak minule som tu niekde citala, ze posledný mesiac uz ani nemusime priberat, ze niektore zeny dokonca schudnu..a ja som za tento mesiac najviac pribrala..ja to mam neake popletene 😀

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...no vsak to je ten problem 😅 😀 , ale je viem preco mam dnes pazravost, lebo vcera som bola kuknut kamosku kt. koji 6 tyzdnovu dcerku a ked som videla ako sa musi obmedzovat, lebo mala sa jej po vsetkom vyhadze...tak som si povedala, ze to co som dlho nemala na papkanie, tak musim este dohnat 😀 ... nech nezabudnem ako to chuti, nie?

lulusy
26. jan 2009

mimochodom ja som za mesiac pribrala uz len 1 kg.... 😲 az som sa cudovala,
ako ste na tom vy? Nechem zacinat temu, kto kolko pribral, ale zaujima ma, ze ci este priberate v tomto poslednom mesiaci, pretoze ja jem normalne a doprajem si aj sladkost, ale vaha stoji.... 😕

patkao
26. jan 2009

lulusy akurat som pisala ze ja som najviac pribrala v tomto poslednom mesiaci 😀

lulusy
26. jan 2009

evka ... 😀 😀 😀 Tak si si davkujes aj za kamosku
presne ako ja, tiez som si dopriala kapustu, zajtra budem varit sosovicu, kazdy den citrusove ovocie ... a oriesky mnaaam tie mam tiez kazdy den ....

evkastipka
26. jan 2009

patkao...ja som minuly tyzden schudla 2 kg, ono to je individualne ako sprievodne znaky tehotenstva, cez poslickov..atd...no nakoniec frcim do Cadce, je tam lepsia cesta ako do Martina, gynekologicke a porodnicke oddelenie je zrekonstruovane, na kazdej izbe standart TV, dobry kolektiv lekarov a zlate sestricky, tak nie je o com...kamosky mi dali dostatocne dobre referencie z vlastnych skusenosti...nejdes menit ZA porodnicu?

cvirko...tak pusti nejaku fajnu muzicku, zatras panvou a mozno uz zajtra nas potesis spravickou, ze drobceka uz objimas v naruci... 😉

lulusy
26. jan 2009

patka
tie pocity ako pri MS ti same od seba prejdu? alebo ako dlho to mavas?
Ja sa obcas v noci zobudim a citim mierny tlak-slabu bolest v krizoch a ako keby pnutie na vajecnikoch - alebo tam niekde. Je to len take mierne a kratkodobe...

Ja som pribrala najviac prve 5 mesiace, brala som duphaston a potom mi gyn. povedal, ze podporuje chut do jedla... takze diki .... 😀
Tvoje telo si robi zasoby asi ... 🙂

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...duphaston podporuju chut do jedla? aha...tak uz viem preco som za 3 mesiace hormonalnej liecby pribrala skoro 10 kg...a ja ze som pazrava... 😀 ...no za vsetko mozu lieky 😀

patkao
26. jan 2009

hej Lulu, same to prejde..ako pride, tak aj odide...no tak potom tých zasob uz mam pozehnane 😀 ..som zvedava kolko z toho necham v porodnici..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre