Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

kvietok23
27. jan 2009

no ved to, ale tieto posledne tyzdne nejako rychlejsie ubiehaju.. ved som tam mala nedavno 29tt 😀

kvietok23
27. jan 2009

ano, je to moja znama, ale asi nebude pri porode, ale vraj vybavi, aby to bol niekto normalny, lebo ze na sluzbe vzdy byvaju 3-ja a ze vzdy tam je niekto, kto bude posluchat ju a nie my jeho... tak som zvedava teda 😀 😀

klementina
27. jan 2009

tak to mas super 😉 dufam, ze ja nebudem lutovat nielen ze som si vybrala kramare a ani lekara nezazmluvnila 😒 uz aby sme boli doma aj s babetkami...

kvietok23
27. jan 2009

no, ja by som nesla na kramare, keby som nepoznaju ju a nevedela, ze vsetko zariadi a bude ma chodit pozerat stale...

kvietok23
27. jan 2009

a to zazmluvnovanie, podla mna vyhodene peniaze.. neviem, mnohe tu maju iny nazor, ale podla mna 7tis je dost

krasulka
27. jan 2009

klem, ani ja som najprv nechcela zazmluvnovat..ale ako som tam lezala teraz tak som zistila ze tam chodi na sluzby aj taky dedko z trencina sluzit..totalne stary a neprijemny..a ma striaslo ked som si predstavila zeby tam akurat bol ked pojdem ja rodit..mala som z neho dost aj na vizitach a nieto este aby ma rodil..tak som si radsej zazmluvnila lekarku..

janula10
27. jan 2009

caute
k tomu zazmluvnovaniu len tolko ze to kazdy ako moze a citi sa mne 7tis luto nieje teda na taku vec investovat

mamamima
27. jan 2009

ja si tiez nevybavujem lekara, nemam problemy tak sa mi to zda zbytocne, zevraj su tam vsetci dobry...mne to pride tiez ako vyhodeny peniaz...este tie 3 litre za izbu dam, ale 7 lekarovi co aj tak moze nieco pokaslat ee...

janula10
27. jan 2009

bubu zajtra idem pre kocik mam komplet aj fusak aj nanoznik zistim ti tvoju objednavku a napisem ti 😵

kvietok23
27. jan 2009

janul, vies aj mne zistit? lebo aj ja ho mam objednany... od konca decembra... a nic..

krasulka
27. jan 2009

tu u nas to nestoji 7 tis..nieje to ani oficialne zazmluvnene..ja som prisla za lekarkou, ze ci by bola ochotna ma odrodit ked to na mna pride ci by bola ochotna prist do nemocky, povedala z eneni problem a tot vsio..o peniazoch ani reci. Ale som sa informovala bab co tu rodili ze ako sa to robi a ze dali do obalky 2000 Sk, plus nejaky darcekovy kos a bolo vybavene 😀 😀 😀

caly8
27. jan 2009

tak žiadna nemate pre mna odpoved? ☹ tak nič

idem to kdesi hladať 😨

janula10
27. jan 2009

krasul tak super....ale ani 7tis neni peniaz pokial vies ze neni to len tak vyhodene do luftu..... 😉

janula10
27. jan 2009

caly neviem nechapem co pises....ja tam nemam nic take ze cislo pri polohe

krasulka
27. jan 2009

caly ani ja tam nic take nemam..tak zial neporadim ☹ ☹ ☹ ☹

janul, veru neni, ked ide o taku vec

janula10
27. jan 2009

mna uz maly tak dole tlaci ze az....ale len ked dlho chodim aj vcera aj dnes

ale spavam super kazdu noc ako nikdy predtym asi..... 😵

xena22
autor
27. jan 2009

Janula uz sme ta tu dneska ohovarali 😀 ze bud nakupujes alebo rodis... no???

andrea142
27. jan 2009

ahojte

to ste tu toho napísali 🙂 a to som po obede ešte nakukla.
ja som dnes bola so sestrou a mamou sa flákať. ( tvrdia ,že mám málo pohybu ) tak ma zavolali. ale od kedy som došla ma bolia kríže. tak už okúpaná ležím v posteli 😀 😀 . vlastne sedím

ani ja nemám zazmluvneného lekára, veď uvidíme možno natrafím na svojho 😀 ,som zvedavá či budem mať také šťastie 😀

krasulka
27. jan 2009

janul, asi si telo zboera sily na bliziaci sa porod 😕 😕 ja som spala na figu tuto noc. A od poobedia mi pravidelne tvrdne brucho..ale v pohode, zvladam.

xena22
autor
27. jan 2009

Caly a ake cislo mas pri polohe?Vcera som sem ohladne toho hadzala link,kde boli vsetky polohy ocislovane a obrazkom znazornene...

janula10
27. jan 2009

xeni to je pravda aj vcera aj dnes take krasne kolekcie jar leto ze mi to nedalo aspon som neni doma....ale idem si precitat co sa pisalo....

krasul no aj mne tvrdne uz uvidime vsak sme vo finale ci pred finale pardon 😀 😀

andrea neni nutnost zazmluvnit kto ako chce a ako to citi..... 😉

klementina
27. jan 2009

k tym peniazom, ono je to otazne, ci je to vela alebo nie. . 😒 no ved uvidime, kto bude mat ake zazitky, ja sa mozno aj trochu bojim, ale neviem, ci by som sa menej, keby som niekomu tych 7tis. dala, navyse na kramaroch s tym maju aj tak problem... 😒
ja tiez teraz super spavam. v nedelu sme strazili kamoskinho maleho sedemmesacenho, boli u nas cely vikend, len vcera vecer isli von na chvilu, len sa im to predlzili nechtiac, a miesto o siedmej prisli o deviatej, a to ste mali pocut tie vreskoty, ona ho koji, ale u papa aj prikrmy, tak sme krmili, kupali ale nic nepomahalo, od pol osmej do deviatej v kuse vrieskal, uz som mala z neho riadne nervy...aj chudiatko zofka, sa urcuje cudovala, co sa to u nas deje..

janula10
27. jan 2009

klem a uz vies termin cisaraku???

caly8
27. jan 2009

v tehu knižke že, ,,fundus a poloha,, F-36-37 k 39+7tt no a k 38+7tt som mala F-36

xena22
autor
27. jan 2009

Ja myslim,ze to zazmluvnovanie lekarov by malo byt oficilalne v kazdej nemocnici za rovnaky poplatok... nieco zo sumy by malo ist priamo lekarovi a nieco na nemocnicu a bolo by vybavene... ale asi mam naivne predstavy 😀 podplacat sa bude vzdy a vsade... 😒

xena22
autor
27. jan 2009

Aha caly tak tam boli tie ine cislovania... toto som ani nikdy nepocula... skus vygooglit nieco...

xena22
autor
27. jan 2009

Caly teraz ma napadlo,ze Fundus je 36-37cm k 39+7tt to znamena,ze ti podrastlo brusko o 1cm od minuleho tyzdna,fundus sa meria od konca maternice az po krcok... myslim,ze ides idealne,,, ja mam furt nejake cm k dobru kazdy mesiac 😀

caly8
27. jan 2009

no podla toho čo si myslím je to výška maternice ten ,,fundus,,

xena22
autor
27. jan 2009

Takze to nie je poloha,poloha sa oznacuje inak ak tam nic ine nemas,tak ti ju tam nezapisal,boze som jak madar volakedy,dufam,ze sa rozumieme 😉

janula10
27. jan 2009

baby ja som si citala co ste pisali o mne a skoro som si cvrkla alebo maxim ze by si cvrkol 😀 😀 😀 😀 😀

idem si kuknut tu knizku aj ja teda poriadne.....

som vas preictala tak nechapem preco v niektorych porodkach neni muz pri prvej dobe porodnej vsak ta je najdolezitejsia....nastastie antolska tam je muz stale so zenou to je dobre.....

a k holeniu len tolko ze moja technika je taka ze: oholim bez zrkadla vo vani tak ako zo zvyku a mto dojde skontrolovat a diriguje kde co este 😀 😀 😀 a brucho mam uz tak dole ze aj ho nadvihujem trocku uz 😀 😀 neviem ci sadlo alebo co..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre