Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

marsela77
20. feb 2009

tak, tak pohne sa to neboj,pozri na janulu, ešte dva dni pred porodom behala po nákupoch 😉 a už má Maximka pri sebe 🙂 ked máš žáhu,tak malá bude vlasatá 😀

fodorka33
20. feb 2009

ahojte no ja este stale nic....ani spat sa mi nechce ani nic...idem hodit kupel a asi nieco drahemu navarim...no a potom sa chystat do poradne o 13:00....jaj normalne sa mi nechce,ale tak ked si predstavim ze mi da papiere na pondelnajsi nastup tak jupiiiiiii 😀

clarissa
20. feb 2009

to som aj ja pocula stymi vlasmi..len do kelu ja ked som sa narodila som bola bez vlasu tak jedine po misovi 😀
ttiez si myslim ze to pride necakane 😉
fodor a pondelok ti bude vyvolavat???
marsela nam nedavali ziadny papier ze?

fodorka33
20. feb 2009

no mali by hned pondelok ale neviem mozno si to nechaju na utorok no predpokladam ze ked uvidia kedy som mala termin tak mi daju vyvolavacku hned pondelok...

mirea
20. feb 2009

ahojte babulky,
tak som tu dnes posledný deň pred pôrodom 🙂
Ako sa máte?
Idem rýchlo dočítať čo nové 😉

clarissa
20. feb 2009

no veru fodorka patrilo by sa 🙂 uz nech to mas za sebou
mirea drzime palce.....nam sa vkuse nechce von 😅

marsela77
20. feb 2009

nečakane je to najlepšie,ja už radšej nečakám,ked to príde tak to bude 😀 😀 😀

fodorka držím palce na poradnu 😉

clarissa mne dal papier,kde im napísal stručne že ma tam posiela na poradnu a bla,bla...

marsela77
20. feb 2009

mirea držíme palce a tešíme sa na nové baby 😉

fodorka33
20. feb 2009

dobre holky idem na ten kupel🙂 😀
a ozaj niekde dozadu som citala ze treba sexovat a pojde rychlejsie?hlupost!mi sme sexovali stale a vidite kde som?a pokial si pamatam aj lulu pisala ze stale sexuju a rodila 8dni po termine....
jaj dobre este sem pred poradnou nakuknem,lebo budem stresovat 😀 tak zatial🙂

clarissa
20. feb 2009

marsela ne len do knizky napisal ze poradna neviem aka..neviem to precitat po nom 😀 no tak uvidi sa teda,sak zoberem si tam len to 😕
na mna zas prichadza unava takze aasi to zalomim a potom ma este caka ta izba,ktoru musim dat celu do richtiku a este chcem piect aj dalamanky 😉 no a dufam ze ked bude vsetko hotove tak mi odtece voda ako odmena za tolkku namahu 😵 😵 😵

mirea
20. feb 2009

jeeej, Janula už porodila!!! Veeeeeeeeeeelká gratulácia, Maximko je určite kus pekného chlapa 😀 Veľa zdravíčka obom!

Kočky ďakujem - už sa aj teším. Mohli by sme naozaj všetky tento víkend porodiť, to by bolo super 😵 😵

Krasulka, dúfam že dnes sa to rozbehne aj tebe 😉

marsela77
20. feb 2009

clarissa mne zas nič nenapísal do knižky 😉 aj ja sa poberiem pomaly upratovať,lebo po obede ma zas premože spánok 😀
inak dobrý plán 😀 😀 😀
babulky tak zatial papa,neskor ešte nakuknem 😵

lenkahrehusova
20. feb 2009

Jani, strašne gratulujem 🙂
super miery - riadny chlapisko 😉

lenkahrehusova
20. feb 2009

ostatné babulky 2 v 1 držte sa a vydržte to 😉 čoskoro budete s bábätkami 🙂

krasulka
20. feb 2009

lenkah. pozeram vas albumik, mala je nadherna 😵 😵 😵 😵 😵 tak nejak si predstavujem nasu 😀 😀 😀 ozaj krasne babetinko, a tatino ako kupe pekne, nebal sa? To je super ked sa chlap vie tiez postarat!

hanuk
20. feb 2009

Janula gratulujem!

marsela77
20. feb 2009

Hlásim že byt je uprataný 😝 idem sa napapať a potom si asi hodím šlofíka 😉
už ma bolí aj podbruško,tak som zvedavá čo sa z toho vykluje 😕

clarissa
20. feb 2009

marsela ja tiez uz aj vyspana aj upratane...vazne???kokso ty asi fakt rodis 😅 😵

marsela77
20. feb 2009

Ty si tiež šikulka 😉 ja si nemyslím 😒

marsela77
20. feb 2009

už prišiel mužík na obed tak idem ,potom ešte prídem 😉

clarissa
20. feb 2009

ok.pa

lenk30
20. feb 2009

ahojte, prišla som vás kuk. zas sa to rozbehlo?????hihi.
Janula, gratulujem
Ako si mám v profile zmeniť, 1d - mám tam stále tt
Maminky ako sa darí???????????????? My sa každým dňom trápime viac a viac. Moje chlapčiatko si nevie poriadne puknúť, tak len dookola masírujeme, cvičíme.................uf.

fodorka33
20. feb 2009

ahojte tak uz som spat z poradni...tesim sa lebo doktor mi uz vypisal papiere na prijem na pondelok takze pokial si to drobcek nerozmylsi sam dovtedy/o com pochybujem/ tak mu uz na svet dopomozu...ale uz sa tesim lebo viem ze za chvilku ho budem drzat v naruci...a potom ho uz nepustim 😀 😀

mirea
20. feb 2009

Fodorka, tak to je super, teším sa s tebou 😉
Pekne sa nám to tu rozpadne, Marsela možno ešte dnes bude rodiť z toho upratovania, Clariss ju bude nasledovať, no a my dve tesne za nimi.. Na koho som zabudla? Kto je ešte 2v1.. ?

fodorka33
20. feb 2009

asi uz nikdo....ale to je vlastne jedno....jaj ja som z toho ako blcha drobcek ma smolu,pojde tak ci tak 😀

clarissa
20. feb 2009

mirea,toby bolo super...lenze ja uz zas hnijem za pc

mirea
20. feb 2009

ha ha, ja som si zdriemla pri telke, teraz som dala do pračky a zase som tu.. 😉
A svokra mi zobrala malého že nech si užijem posledný deň doma a nech sa dobalím a tak.. Ale kompet zbalená už som od stredy 😀

mirea
20. feb 2009

nebojte, pri maličkých nebude toľko času na koníka..
A inak nakukávam stále že či Krasul už porodila. Toľko na ňu myslím.. ☹

krasulka
20. feb 2009

Cafte babulky, tak mne uz sa dostavili bolesti, ale take ze kramove a skor krize ma bolia. Bola som na pasoch adu pravidelne kontrakcie a primar ma pozrel a povedal mi ze dnes porodim 😵 😵 😵 😵 😵 ze uz to je uplne spotrebovaneeee ten krcok

mirea
20. feb 2009

jeeej, Krasulka, supeeeeeeeer, držím ti silno palceee, nech to máš rýchlo za sebou 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre