Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sue13
29. jan 2009

Desina blahozelaaaaaam a zelam vela zdravicka. Nemala to byt Sabinka? 😉 Julinka je pekne meno, take princeznickovske 😵

sue13
29. jan 2009

Clariss aj ja mam tie kupene doma 😉
Moj posledny termin je 7.2 tak dufam ze do tyzdna sme traja 😵 😵 😵
Uz by som bola naozaj rada, ubija ma to vssetko uz 😅

fodorka33
29. jan 2009

tie plienky su asi popularne-tie mam aj ja 😀
sue aj ja dufam tak isto ze do tyzdna....inak si to neviem predstavit...

clarissa
29. jan 2009

sue,ano?dufam ze sa osvedcia 😉 😠
ja v to verim ze budete..moje trdielko este ide11-12.feb do Nemecka tak dufam ze ma to vtedy nechyti lebo ma slahne...ale ten pocit mat to uz za sebou musi byt krasny..keby sa nestretneme v nemocke sue tak ta pridem kuknut potom aj malu fesacku 😉

desina
29. jan 2009

Sue pôvodne som chcela Sabínku, len môj manžel s tým nesúhlasil. tak sme vybrali Júliu.
Úprimne baby som rada, že to mám za sebou. Už som bola dosť na nervy. Ku koncu tehotenstva som riadne opuchla. Vyzerala som ako malý balón. Teraz mi zostali ešte 3 kilá schudnúť.

fodorka33
29. jan 2009

desina sa ti necudujem ze si bola na nervy...a co chudatka tie baby ktore idu rodit v 41tt???dufam ze budem z tych ktore najneskor 39tt 😀

clarissa
29. jan 2009

mna mama porodila v 42tt takze si so mnou uzila 😖 veru nasledovat by som ju nechcela ani za nic 😖

sue13
29. jan 2009

Desina uz iba 3 kg Ti ostali????? 😕 To je super nie????? Bodaj by som aj ja tak na tom bola 😀
Mne sa paci aj Sabinka 🙂 Ale uz som rozhodnuta a kamarat ma Sabinku tak nebudem opakovat 🙂
A to ze si bola na nervy Ti verim, ja som uz tiez 😝

Clarissa tak to dufam ze prides pozriet potom 😉 Mozno budes mat pre draheho ten najkrajsi darcek na Valentina.... 😵

desina
29. jan 2009

Tak to teda musí byť. Ja som ale mala vyvolaný pôrod, lebo malá nerástla a mala otočenú pupočnú šnúru okolo krku. Tak preto som išla skôr ako som mala termín.

clarissa
29. jan 2009

😉 to by bolo fajn veru na valentina....ja som tiez sabinu chcela atiez sue ako ty nebudem sa opakovat,tiezuzsi dali tu take meno...
boze ja sa nudim,Misiaka zatial nikde,chystam sa upiect makovy kolacik 😝

clarissa
29. jan 2009

ozaj..ktovie ako patka,martinka,marya...a ktora je ste dalsia cakatelka???

sue13
29. jan 2009

Clarissa este dnes ides piect??? Ja uz dnes len sprchu absolvujem, kuknem panelak a koniec 😝 😀

clarissa
29. jan 2009

no,to je len taky hrncekovy,do 20 minut nemam co robit 😉 neboj..do nejakych narocnych aktivit by som sa nepustala 😀

sue13
29. jan 2009

Aky hrncekovy??? Hod recept. Ja sice mak moc nemusim ale moj drahy je na nom zavisly 🙂

leila2110
29. jan 2009

Ahojte baby, ma tu niektora z Vas termin 28.2.?

krasulka
29. jan 2009

Ahojte, tak ja som si zas fajne zdriemla 😵 😵

Desina, gratulujem k dcerke, je to super. 🙂 A prosim ta, mozes mi napisat nieco blizsie o tom ze mala mala snuru tak preto ti to vyvolali?Lebo aj nasa mala ma snuru.A ked som sa na to pytala dokiho, tak povedal, ze zatial sa s tym nebude nic robit 😕 😕 Tak u teba sa preco rozhodli? Mala si zle prietoky alebo co? napis prosim ked budes mat cas, velmi ma to zaujima. Lebo ja sa tiez toho bojim, aby sa mala nedajboze nezaskrtila, ked teraz najviac pribera a tym padom je jej ta snura stale viac tesnejsia.

mamamima
29. jan 2009

desina, gratulujem 🙂

aj ja som teraz hrozne opuchla, akoze nepribrala som inak do tvare a stehna a tak, ale ta voda ze +3 kg za tyzden, inak som rovnaka, ved to vidiet ked je tuk a ked voda, ale tuk uz nepriberam, nastastie...ale do tvare som nespuchla nastastie

mamamima
29. jan 2009

matka este nepisala, ma asi aj vyp. mobil, neprisiel mi vypis...ale urcite da vediet 😉

clarissa
29. jan 2009

sue idu tam:
3 vajka
2hrnceky kryst.cukru
1 hrncek mlieka
2 hrnceky polohrubej muky
2 hrnceky nepoml.maku
1 prasok do peciva
hrozienka(ja nedam,lebo nelubim)vajicka vymiesas s cukrom,pridas ostatne suroviny a upecies.upeceny potres dzemom a das polevu coko

dnes ho idem skusit prvy krat ale podla mna na tom neni co pokazit 😀

clarissa
29. jan 2009

ani ja mocmak nelubim alev tomto kolaciku je dobry 😵

sue13
29. jan 2009

Baby ja mam poslickov ako svina prave... 😒 🙄 ☹

clarissa
29. jan 2009

ano???ako to citis???boli to dolu?

sue13
29. jan 2009

Hej, silne tlaky v panve vystreluju mi az do krizov 😝 Take navaly horka 😖 😝
Recept mam skopirovany, vyskusam isto. Dakujem 😉

clarissa
29. jan 2009

no ja mam sem tam take bolesti ako pri kramoch ale tolen tak obcas a nachvilu...mna skor trapi to tvrdnutie brucha...to mam teda castejsie 😕

sue13
29. jan 2009

Ja mam brucho tvrde uz skoro stale, tiez nemam tych poslickov dlho. Ale hlavne vecer ma vzdy par krat potrapia 😔 Je to neprijemne. Ale sa utesujem ze hadam sa uz blizi porod 😅

mojsejovka
29. jan 2009

desina.. gratulujem k malinkej.. 😵

sue.. žeby si išla aj ty dnes? 😉

ja keby som mala dnes ísť rodiť, tak by som bola riadne na nervy.. keď som varila večeru, tak ma seklo napravo pri rebrách a do toho ešte mám kašel, čo mi zostal z chrípky, tak už teraz skapínam od bolesti, zakaždým, keď zakašlem.. neviete niečo poradiť, nech sa mi to uvoľní? už som skúšala horúcu sprchu, aj drahý ma masíroval a nič.. 😖

kvietok23
29. jan 2009

caute, ziadne nove babetko? marya sa neozvala?

ludika33
29. jan 2009

ahojte,

juchuuuu mame dalsie babatka. vsetky babatka zelam vela zdravicka a stastnym rodicom vela krasnych spolocnych chvil s drobcekmi.

clarissa
29. jan 2009

ahoj ludika..teba som tiez dlho "nevidela" 😉
ty uz to mas tiez zachvilocku...ako sa citis?

sue13
29. jan 2009

Mojsejovka bodaj by 🙂 Ale myslim ze nie. Mavam toto uz kazdy vecer ale do rana to prejde. Aspon zatial to tak bolo 😅
Boze este aj krize Ta trapia do toho vsetkeho???? Netusim co by Ti pomohlo.. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre