Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
30. jan 2009

ludika pekne nachystaná postieľka,ešte aj z toho chytím depku haaah,mne to manžel nedovolí ešte stále...až keď porodím že on to urobí,normálne sa nemôžem vytešovať z chystania! 😖

clarissa
30. jan 2009

jeee no ta je krasnaaaa... akolko ma vlasov..my budeme mat asi takeho holohlavka 😵

ludika33
30. jan 2009

je nadherna 😵 😵 😵

claris my sme chodili do tesca normalne s hlbokym kocikom, ale to sme isli dvaja. ja som mala kocik a mus nakupny kosik na starosti

clarissa
30. jan 2009

janse da sa..ale ked uz je ta sedacka a da sa nakliknut,treba to vyuzit 😉
ja som zvedava na maryu a caly...kto nam ma podat info janula???
ozaj a kde je vlastne ta?nerodi niekde potajomky? 😀

muriel293
30. jan 2009

ludika a to máš takú plachtu k tomu setu alebo čo to tam máš? lebo ja mám len hniezdo,baldachýn,zavinovačku,návlečky na vankúš a paplonik a potom už len klasiku plachtu...

mirea
30. jan 2009

muriel, nie si sama.
Ja som si zmyslela že by som chcela postieľku pretrieť na bielo. Tak je rozobratá a čaká na dobrovoľníka ktorý by to urobil. Takže ani ja sa ešte nevytiešam z chystania postieľky.. ☹

ludika33
30. jan 2009

muriel ja ju mam nachystanu este od natalky, teda poskladanu. akurat som do nej dala baldachyn a spol pred vcerom, ze ked prideme domov, nech nemusim hned zehlit

muriel293
30. jan 2009

no dobre,lenže ja mám postieľku čisto novú urobenú,zloženú,vidím ju tu vo vedľajšej izbe a nedovolí mi ju mať v našej ešte ani do nej dať veci.... ☹

mirea
30. jan 2009

baby, kde si viem pozrieť malú Natálku? 😅

muriel293
30. jan 2009

dáš fotoalbumy a tam sú že februárové bábatká

ludika33
30. jan 2009

chuda moje muriel. mozno ta chce muz prekvapit a pekne ju nacanca, ked budete mat prist domenko. ber to pozitivne, budes to mat bez roboty, kdezto ja som si to odzehlila 😀 ziadne prekvapko z toho nemam.

mirea pozri album februar2009

muriel293
30. jan 2009

ale tak vieš ako to je ludi,ja by som si to najradšej nachystala sama,podľa seba....a on nieže prekvapko chce urobiť on je taký akoby poverčivý alebo čo,ve´d kočík máme už od decembra a mali sme ho doma možno hodinku čo ho vybalil poskladal,preskúšal a potom zobral preč k rodine lebo že doma byť nemôže! ☹

A inak,tiež nedôverujem tomu ako asi vyžehlí baldachýn keď som ho nikdy nevidela žehliť také veci!

muriel293
30. jan 2009

ja som dneska takááá frustrovanáááá vôbec to nechápem...cítim sa ako v prvom trimestri keď som bola taká plačlivá a ospalá...bože...dokážem sa rozrevať za to že nemôžem chystať postielku,som ja normálna? 🙄

katulikzlatulik
30. jan 2009

jeeeej mimina Natalka je naaadhernaaa... a tie vlaaasky... ved ona ich ma viac ako ja 😀

muriel293
30. jan 2009

a vôbec! ja si tiež chcem urobiť radosť z toho že si nachystám tak prečo nemôžem?! 😖 😖 😖

ludika33
30. jan 2009

muriel neboj bude to dobre. tie stavy poznam. aj ja mavam take lutostive chvilocky, ked sa dokazem aj nad rozpravkou rozplakat. uz to nejako vydrzime.

klementina
30. jan 2009

muriel, neboj, ved mu pomoze mamina, keby to nezvladol 😉
my zase mame uz vsetko vylozene, nachystane, lebo som citala, ze by sa to malo vyvetrat. a dnes ideme pre kocik-konecne! ja som zase vcera dokupila k nasej suprave do postielky baldachyn, aj napriek tomu, ze mojmu muzovi sa to hrozne nepaci a to som si vypocula. ze je to chytac prachu, ziadnu funkciu to nema a on nechce mat z nasej zofky princeznicku, ze to bude sportovkyna a take blbosti nepotrebuje. tak sme sa trosku povadili, ale sak nakoniec baldachyn bude. 😉

klementina
30. jan 2009

ja som tiez vcera nariekala nad tym baldachynom 😉

ludika33
30. jan 2009

klem muz ma pravdu, ale ked ta postielka je taka nadherna, ked je pekne vycancana. ved ten baldachyn tam aj tak nebude do troch rokov. vzdy je opratelny a znovu pouzitelny

muriel293
30. jan 2009

klem ale ja práveže nechcem aby mu pomáhala mamina! To bude potom ako u Švehlovcov,urobia si to po svojom a mňa porazí keď to zbadám!
Práve o to ide že ja si to chcem sama podla seba,a vyžívať sa v tom..... 😢

sue13
30. jan 2009

Ja som sa v stredu rozplakala ked sme sli v aute a pustili tu novu pesnicku od Kirschnerky 😅 😔
Z nicoho nic, drahy nechapal a ja vlastne tiez 😅
Uz sme sa napapali takze Vam zelam pekny dnik. Ideme trosku na vzduch. Papa zatial 😉
Pekny vikendik plny porodov zelam 😀

ludika33
30. jan 2009

tak si to priprav, ked je muz v robote a basta a potom to prestah, len do spalne uz ako hotovku

klementina
30. jan 2009

tak ja viem, ze to hlta prach, ale zase nemoze zit v uplne sterilite. a je to fakt krasne. take babetkovske. a ja celkom ficim na feng suj a podla toho, to odhana negativne sily a navodzuje pokoj dietatku 😎

mirea
30. jan 2009

juuuj, zlatunká je malá Natálka 😀

Muriel, snaž sa myslieť pozitívne. Onedlho budeš mať maličkého pri sebe a úplne zabudneš aj na blbý posledný mesiac tehuľkovania, aj na ostatné zlé veci či myšlienky. 😉

Ale asi sme už teraz všetky také, aj mne už ide všetko a všetci na nervy. Ešte aj Samko mi niekedy ide na nervy, zlatko moje 😖

muriel293
30. jan 2009

eee mne asi šibe fakt,mám chuť ležať na posteli,revať a ešte sa pritom aj napchávať,takéto veci sa somnou teda pekne dlho nediali hm....a muža by som vedela bezdôvodne uškrtiť,len tak aby sa mi uľavilo 😀

sue13
30. jan 2009

Klem aj ja ficim na feng suj a to ze to chyta prach je dobre, aspon nepada do postielky 😉
A vyprasit to je to najmenej predsa 🙂
Muriel priprav si to a hotovo. 🙂 Mas na to plne pravo. Uplne Ta chapem. 🙂
Ale uz fakt idem, ahojteeeee

ludika33
30. jan 2009

tak klem to je dost silny argument. chlapi sa v tom nevyznaju. ved ty by ani koberce nepotrebovali, lebo su prachocucky a treba ich iba vysavat atd.

papa sue a pekny vikendik aj tebe 😉

klementina
30. jan 2009

muriel 😀
a ani slzicky nanho nezeberaju? 😉 skus ist nanho s tym, ze aspon dva tyzdne pred tym ako sa tam da babetko sa to musi vyvetrat od novoty, aby potom z toho nechytilo nejake alergie a tak...

klementina
30. jan 2009

vidis sue, to ma nenapadlo s tym padanim prachu 🙂

clarissa
30. jan 2009

my sme si to s muzikom rozdelili-on postielku kupil a zlozil 😉 a ja som ju nacancala-bladachyn,hniezdo,obbliecky,kolotoc...tak mu povedz ze uz ti prekvapko spravil tym ze ju vyrobil..to tu ziadnej inej chlap asi nevie..a ty sa teraz potesis tym ze ju vyzdobis...take veci uz treba mat nachystane...uvidis potom sa vsetko rychlo zbehne a mozno muzik nebude mat ani kedy.takto by si mala pokoj.ked ja viem ze ty chces len muzik tvoj to chce sam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre