Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
27. jan 2010

a stalo to tam 800.- a bolo to vtedy na 600 zlacnene, tam sa da fakt vyhodne kupit...len nie vzdy je tam zrovna to, co chceme...

lulusy
27. jan 2010

Mima: ty mas teda superbaby 🙂 sikovnica mala 😵

lulusy
27. jan 2010

Mimka: myslis tie stolicky a slnecnik ...? no tak to savyberieme do tesca, a nepamatas na kktorom oddeleni to bolo?

lulusy
27. jan 2010

a asi to je sezonny tovar, ze?

mamamima
27. jan 2010

Lulu, to je taky maly zlotar 😀 najoblub. cinnost je vyberat popol z krbu a do dreva rypat, na vozik co v nom mame drevo vylieza, vsetko zle ju laka 😀

no pocuj, ja to mam z BA, tam to mali na Kamennom nam. ale asi fakt len v sezone, ale skus...

mamamima
27. jan 2010

A skus hlavne na nete aj inde pokukat, to co si vybrala je hrooozne drahe, ja myslim stolicky dve a stol so slnec.
Skus na Biga.sk al. tak....

andrea142
27. jan 2010

ahojte

ja som sa včera bola flákať s kamoškou. išla do Medveďova na nejaké jednanie a potom sa ma pýtala či by sme neskočili do Gyoru. vrátila som sa o 18:30 ........ malú strážila svokra

aj ja som malej tiež objednala tú oblátku v pondelok mi písala že ju posiela ,asi to dôjde zajtra.

patkao
27. jan 2010

caute , tak vy este len objednavate oplatky a ja uz zajtra idem piect, pondelok ma mala narodeninky, tak nedelu oslavujeme 🙂 trojkolka uz zlozena, strasne sa tesim 😵

muriel293
27. jan 2010

ahojte ženy neviete poradiť? počuli ste už niektorá o dákych krčových žilách pri maternici????? 😕 😕 😕 Gynekolog mi povedal že to mám a veru netuším čo to je a nechcela som to moc rozoberať aby som nevypadala ako vystresovanec ale ešte som o tom nikdy nepočula. Povedal len tolko že to neni také strašné a že to budeme sledovať......som z toho debil. Myslíte že sa to mohlo spraviť pôrodom???? znie to dosť nechutne až mi husia koža naskakuje brrr! 😅

Martin ešte stále ako sto čertov,nespí ani v noci ani cez deń,za úplne všetko sa len jeduje,ak mu nespravím po vôli tak hneď reve,tak isto aj keď sa má prebaliť,vybrať z vaničky,obliecť,vyzliecť,najnovšie už na mňa začal pluť aj mäskovú polievku čo mu predtým chutila,jeduje sa keď v kočíku leží aj keď sedí a jeduje sa aj za veci ktoré robí sám že napr. sa hrá,zahodí si sám hračku a potom vrieska ako keby som mu ju zahodila ja a tak isto aj keď ideme za ruky a on si uprostred chôdze sadne na zem a piští ako keby som ho ja posadila!!! snaží sa presadiť len svoje a poviem vám dosť mi to už ide na nervy! a strašne veľa čaju pije,vypije naraz aj celú tú malú fľašku kde je dákych 120ml a vreští že mu je málo...neni to čudné???

monika77
27. jan 2010

muriel s tým jedovaním to poznám...náš davidko zostal strašne jedovitý,robí grímase také že zazerá...no a tiež ak mu neurobím po vôli reve a reve ... neboj, ja už tiež strácam niekedy pri ňom nervy ... najhoršie všetko čo som ho naučila tiež protestuje urobiť ... a ešte horšie z čoho som sklamaná, povie baba,dede,tata a mama nechce ani za svet .... pritom pred tým to rozprával celý deň dookola 😖

muriel293
27. jan 2010

monika ja len dúfam že to je len také obdobie! mńa veru už veľa ráz aj dokopal od nervov ako ležal na prebaľovacom pulte až mi bolo do plaču že ma kope vlastné dieťa ale tak trestať ho teraz nijako nemôžem a netuším ako sa chovať čo by zabralo...teraz som začala skúšať takú metódu že keď zase začne vystrájať,jedovať sa,tak okamžite odchádzam od neho preč do inej izby a nechám ho tam bez slova a on prestane jačať a nechápe čo som to spravila tak ticho prilezie za mnou...lebo veru nemám na to trpezlivosť a netuším ani ako ho "prevychovať!"
tak isto strašne rád robí veci ktoré robiť nemôže,najradšej krúti s gombíkmi na sporáku a hoci mu dáš tri razy po ruke a ukážeš nono a nene aj tak to spraví a ešte predtým sa na teba pozrie a zasmeje sa ako čertisko! aj okolo krbu chodí tak že ukazuje palcom nene nene a aj tak tam ide! 😠

monika77
27. jan 2010

muriel ja dúfam,že čoskoro ich to prejde ... inak tie kopance poznáme...ja som mu veru už pár krát aj po zadku dala čo ma tak kopol strašne ... náš ma zase obľubu žalúzie dočahovať a to nie že 3x mu povie nono a dám po ručine...aj milion krát a stále to robí

muriel293
27. jan 2010

ano je dokázané že zakázané ovocie najlepšie chutí všaak?! no čo už! no nechcela by som mať syna ako kamarátka,ten už aj chodí a keď sedí v kočíku-a to som videla na vlastné oči a niečo sa mu nepáči ak mu nevyhovie tak ju normálne domláti rukami! rozumieš?! otrasné!

mamamima
27. jan 2010

Muriuel, aj misula je nervak, nieco podobne ako Matko, len v ruzovom 😀

Zajtr+

mamamima
27. jan 2010

Muriuel, aj misula je nervak, nieco podobne ako Matko, len v ruzovom 😀

Zajtra mam skusku, potom chvilu veget, nepridete?

Misula robi zasa to, ze si pcha prsty az za mandle a naschvala ju napina, zvracia, no hruuuza, neviem ju to odnaucit, bulimicka odmalicka 😀 😝

muriel293
27. jan 2010

a kedy jako že máme prísť? citala si o tych zilach

muriel293
27. jan 2010

jaj kurnik volačo som sa ťa chcela opýtať,jaaaj už viem som to tu moc predtým nečítala nebolo kedy tak čo si rozhodla aký darček pre malú k narodeninám? ja si už týždeň lámem hlavu a nič ma nenapadlo okrem tej sedačky na bicykel ale to som ešte nekúpila...

mamonia
27. jan 2010

ahojte babulky,
vidim ze tu riesite darceky na prve narodky, tak my sme tiez kupili tu trojkolku co maju v tescu je to 3v1, takze super a cenovo takisto prijatelne...aj tortovu oblatku sme objednali, uz nam prisla a dali sme objednat tortu, inak dakujem vam za linky na nu aj za tipy na darceky...obcas vam precitam, ale nie vzdy reagujem, musim sa polepsit 😅
a inac mozem vas poprosit aby ste za mna zahlasovali na tejto stranke? DAKUJEM vam velmi pekne 😉

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=d6...

heidy26
27. jan 2010

Mima aj moja mala si pchá ruky do krku až ju napína 😢 😢 😢 😢
dnes sa aj dogrcala!
alebo po novom začne kašlať až ju začne napínať!!!!!!
Jedoš velikánsky, ona by len chodila ale za ruky ama ešte nechodí, len ja s nou nechodím, len zbytok rodiny 😠 😠 😠 😠 a teraz ja ked ju posadím na zem tak začne revať jak o dušu!
No a robím to podobne ako Muriel, proste jej poviem že na mna to neplatí nech si reve a odídem preč od nej. Ona po chvile prestane. Inak neviem čo by som s nou mal arobiť. Určite jej nebudem robiť po vôly!
Inak Muriel ja som o tých žilách nepočula! skús vygooogliť!

heidy26
27. jan 2010
muriel293
27. jan 2010

heidy vďaka za link,potešila si ma,mne sa nič také nepodarilo nájsť ale už som spokojnejšia že som múdrejšia! 😉

monika77
27. jan 2010

mamonia zahlasované 🙂

martinka17
27. jan 2010

Ahojte,

dnes sme boli v poradni, takže sme už zase zaočkovaný, unavený...SAmko má teraz 9200gr a 75 cm.
A lekárka mu dnes prvý krát stiahlapredkožku, takže tam mám škaredú ranku 😝 😠
Ale vraj sa toho nemám zatiaľ dotýkať, takže nebudem 🙂

Muriel
ja mám tiež krčovú žilu, ale na vonkajších rodidlách, idem v piatok na kontrolu, som zvedavá čo mi povie. stááášne mi to vadí a strááášne sa toho bojím ☹

martinka17
27. jan 2010

baby
ešte ma napadlo, ako ste na tom s váhou? Teda či ste spokojné. Ja som cez sviatky toľko tlačila do hlavy, že som konečne pribrala, takže už kolíšem okolo 50kg 😀 . ALe posledné dni, keď mi skončilo kramy, tak mi nechutí jesť 😝

mamonia
27. jan 2010

monika DAKUJEEEM 😉

martinka17
27. jan 2010

mne tú stránku nevie otvoriť, už som skúšala všelijako, asi je preťažená, skúsim zajtra ☹

heidy26
27. jan 2010

Martinka tak klobuk dole s tou váhou, ja mám kolísavo 58-60kg 😢 😢 😢
a vôbec neni osm spokojná. ideal pre mna 55kg!
A kolko meriaš?????

martinka17
27. jan 2010

heidy
ja meriam 160, môj skoro 18 ročný ideál bol 52, tak že ja som bola v lete až nešťastná, mala som len 46, strááášne hnusne chudá som sa cítila.
JA som ten typ maminky, ktorá len jedla a vďaka kojeniu stále viacej chudla.

mamonia
27. jan 2010

martinka, asi bola pretazena, aj mne to neslo...skus zajtra prosim 😉 Dik

heidy26
27. jan 2010

Martinka tak 46kg fuuuha, to si ani nepamatam kedy som vážila asi v puberte niekedy.
Ja meriam 171cm, takže tak! ale aj tak sa necítim vo svojej koži!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre