• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto narodený v roku 1973?

27. mája 2010 
moja chodí do súboru ale moderného, ju dáko folklor nenadchol
30. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj moja skoncila v ludovom,a chce ist do moderneho,ale ma dost vela ucenia tak neviem ako to spravi :wink: :wink:
30. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Lenku to ešte baví tancovať, a pubertu ako prechádza?
30. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak teraz este chce tancovat :wink: :wink: a mam kamosa 18rocneho,tak si mysli ze je uz dospela a ze vie vsetko najlepsie :sweat_smile: :sweat_smile: tak ju necham vtom ved vsetky sme cez to presli :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslim,ze deti,ktore sa venuju nejakym aktivitam,lahsie prejdu pubertou...teda aspon u nas to tak funguje :dizzy_face:
31. aug 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj veru, ja ked si spomeniem na moju pubertu, som bola tá najmúdrejšia na svete, chudák moja mamina, ako to prežila so mnou ... mňa to čaká dvojmo, no snád to zvládnem
1. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niekto má pubertu celý život :grinning:
1. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj marianka a kdeže si ty zablúdila???
2. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo kočky, tu už nikto nepríde?
4. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trošku predýchávam tie pubertálne stavy doma, jedno zuri pretože sa má vratit z disky uz o 2 ráno!!!!!! pretože je to akosi málo a druhé zuri lebo je sobota atreba priložit ruky k dielu. No a tretie behá od jedného k druhému a všetko komentuje. Pomoc dievčata , lebo zošaliem
5. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gagusinka máš doma veselo ...
5. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej cafte
prave som objavila tuto temu a pripajam sa k vam :slight_smile: :slight_smile: som tiez rocnik 1973 a znamenie panna.... volakedy aj panna na druhu :grinning: :grinning:
stale sa citim na takych 25 a je mi dobre :slight_smile: :wink: :sweat_smile: :confused:
5. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danca ahoj, ešte napíš že si 22heho a budeme aj spolu oslavovať
5. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čože, žienky kde ste odtialto zmizli?
15. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez 73 - priamo na MDZ :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janula, tak sa nám táto debata hádam zase rozbehne
18. sep 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj!babacik ja som až dnes zbadala túto tému .aj ja som ročník 1973./4.11/neprečítala som si ju celú tak neviem o čom je ale prídám sa
19. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka4 no ahoj ... tak sa tu hádam viaceré nazbierame ... čo ja viem, tak babačik hladala takto tuším niaku spolužiačku, ale pokecať tu môžeme viaceré
20. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aj ja som 1973 a vobec mi to tak nepride asi preto ze sme sa tak rozrastli :slight_smile:
29. sep 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja, že táto téma pomaly zanikne, ale super že sem stále niekto nakukne ... babacik založil a viac sa nám neozýva,ktovie čo je s ňou
30. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zenicky prepacte ze som sa neozyvala ale mala som mensie problemy a az teraz som si ich dala do poriadku :wink: :wink:
5. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka:tak a teraz tu nechodis ti :wink: :wink: tak co mas noveho a ako ju u vas tu prsi od vecera,to je nedela,a nechce sa mi vobec varit :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik som tu, aj som čítala že už máš po problémoch, to je super ... len som nechcela vyzvedať, že čo a ako, som čakala že sama napíšeš ako s tým bývaním???

a do škôlky chodíte???
11. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj hasleerka:ale kde byvanie este stale nemame,ale pritlacila som na starostu a ked mi neda vyjadrenie do konca mesiaca tak pojdeme do podnajmu do Bardejova
a co sa tyka sarky tak je doma vracia mi kazdy 4 den,este si ju necham ten tyzden doma a uvidim ci to neprestane :wink: :wink:
ale chlop ma zlosti,asi je v prechode :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som sa ta opytat ako sa mate vy,ste zdravucke? :wink: :wink:
12. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja my sme našťastie zdravý ... ale vy máte zase vracanie ... a čo dokyna na to hovorí??? .... a nebudeš mať ten podnájom v meste lepší ako to bývanie bez vody, tuším tak niak si to písala???
12. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy dve ste sa nam kde zatulali???? :confused: :wink:
12. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lilu:mali sme svoje dni :grinning: :grinning: aspon ja ano

hasleerka:ale tu mame ten pozemok,kde chceme stavat dom a budeme musiet tu dochadzat a auto nemam,je to na porazenie :angry: :angry:
12. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak to verím ... pri stavbe určite treba byť každý deň ... obdivujem že sa idete na to dať
12. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inaksie sa neda,ale stale este uvazujeme,tak neviem co stoho vijde :wink:
12. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok