Je tu niekto z Kežmarku a okolia?

katkka
20. sep 2008

je tu niekto z kezmarku ☹ ???

vinka
20. sep 2008

Je tu stresmenka z KK ale ona sa ti isto prihlási. 😉 Ale môžte občas zablúdit aj do PP.Ved niesme tak daleko nie? 😀

katkka
autor
20. sep 2008

ved jasne ze zabludime ... len som chcela vediet ci tu som samucka 😀

stresmenka
20. sep 2008

nie som tu ja ako ti pisala vinka 🙂

juzinka
23. sep 2008

ahojte aj ja som z KK 😉 😉 😉 katkka poznáme sa 😀 😀 😀 ? so stresmenkou áno 😉 😉 😉

katkka
autor
23. sep 2008

neviem ci ta poznam juzinka si mi neaka povedoma 😕

juzinka
23. sep 2008

jasnee sestra 😉 😀

katkka
autor
24. sep 2008

to fakt sme tu len 3? ked prechadzam po meste tak tam je kazda tretia tehotna 😀

pepa5
29. nov 2008

ahojte babenky nebojte nieste same aj ja som tu...sice momentalne v Mnichove ale stale Kezmarcanka 😀
juzinka povedz nemal byt petko babenka? pozerala som fotky je zlatunky...
teraz sa este viac tesim na nasho malinkeho....

juzinka
18. jan 2009

ahoj pepa áno presne tak petko mal byt dievčatko na 3 krát to bolo uzv potvrdené a vidíš. Teraz by som ho však nevimenila ani za 10 dievčatiek je to náš poklad 😉

tomaslavka3
18. jan 2009

ahojte, niesom priamo z KK,aleteraz byvam v tomto okrese 🙂 🙂 🙂

stresmenka
18. jan 2009

Jeeej cau juzinka no konečne si sa tu ukázala 🙂 ako sa ináč máte?

Tomaslavka to nič že nie si odtiaľ ale patriš medzi nás 🙂

podte menzi nás poprad a okolie tam je to zábavné je nás viac na pokeci
😀

katkka
autor
24. jan 2009

ahojte babenky uz som tu dlho nebola a pozeram ze nas tu pribudlo no velmi ma to tesi 😉

visla
29. jan 2009

Ahojte, ja som tiež k KK. Nie rodená, ale bývam tu už tri roky, takže nikoho nepoznám, ale rada by som spoznala🙂

danciacik
1. feb 2009

Ahojte, prepáčte že sa vám tu miešam ale musím podporiť Stresmenku a chcem vás všetky pozvať do témy - Poprad a okolie prihláste sa. Sú tam samé super baby tak poďte k nám.

miavin
19. feb 2009

ahojte dievčence - takže aj ja sa pripájam do spolku KK - nie som rodáčka, ale prisťahovalec 😀 😀 .

majalina
23. feb 2009

cauko kezmarok, byvam v kezmarku uz tiez nejake tri rocky, nie som odtialto, cakam druhe babo, zajtra.....mam teda termin. dufam spoznam nejake v poho babenky v porodnici...

tomaslavka3
1. mar 2009

tusim sme tu vsetky,len pristahovane a odkial ste ?

tomaslavka3
22. mar 2009

tak je som sa akosi presunula do PP babytuning,alt tu to akosi utichlo.
katkka,juzinka,pepa,visla,majalina,kde ste?ostatne som uz spoznala 🙂

katkka
autor
12. máj 2009

uz som tu neskoro ale predsa caute
😉

shpirti
2. jún 2009

ahoj katkka,spoznavas ma? ako sa mas? 😉

srr
16. júl 2009

Ahojte ja byvam v kk len 2 mesiace a tiez tu nikoho nepoznam 26 augusta mam termin tak dufam,ze tam budu nejake v poho babenky co poradia,lebo som prvorodicka a tehuliek je v kk neurekom zdravim Vas vsetky. 😀 😝 😅

miavin
24. sep 2009

ahojte - ak tu je nejaká kežmarčanka - alebo prisťahovalec kežmarský - nech sa ozve - pôjdeme von s kočikom 😀

veronika81
10. okt 2009

Ahoj baby, potrebovala by som poradiť 😉
Ideme teraz v nedeľu na týždeň do Spišskej Starej Vsi a ja vôbec netuším, ako sa zbaliť, aké veci pobrať čo sa týka počasia. Sme z juhu, z Lučenca a tu máme zatiaľ celkom fajn (aj keď dnes sa už tuším ochladilo). Koľko tam máte v priemere stupňov? Treba už aj nejaké zimné, teplé veci pobrať? Je možné, že tam bude už aj sneh? 😕
Joj budem rada, ak mi pomôžete, lebo cestovná horúčka je u mňa v plnom prúde 😀

vierapp
4. dec 2009

Ahojte, neviem či tu niekto chodí si ešte písať ale bola by som rada keby sa tu nejaká mamička našla......bývala som v PP ale ako som sa vydala tak som z jeddnej dedinky za KK, a nemám tu žiadne kamarátky s ktorými by som pokecala......

jigsaw05
6. dec 2009

ahoj vierapp, vitaj v okrese kezmarok 🙂 aj ja som z jednej malej dedinky za kezmarkom 🙂

vierapp
7. dec 2009

Ahoj, som rada, že si tu napísala, a presne z kadiaľ si. Pzerám, že si v 40tt, nemáš už strach?

vinka
7. dec 2009

Baby a nechcete sa presunúť do baby tuning poprad?Sú tam aj baby z Kežmarku a sme tam vééélmi super partia.A radi privítame nové babenky a nové babatienka. 😀 Prídte si nás aspon prečítať či to nestojí zato. 😀

jigsaw05
8. dec 2009

ahoj ahoj vierka,no trosku sa bojim,ale nie velmi,myslim si ze porod zvladnem,len uz by som aj rada porodila, nemozem si najst polohu na spanie a mam strasne opuchnute nohy,ja som konkretne z Ľubice a ty?

jigsaw05
8. dec 2009

no vinka idem sa kuknut 🙂

vierapp
8. dec 2009

Ja som z Lendaku ale mám v Ľubici rodinu, môj ocko pochádza z Ľubice.....ja sa pôrodu obávam, síce momentálne všetkého , lebo ležím doma bez chodenia, lebo mi hrozí predčasný pôrod ale mám vydržať už len tri týždne a bude už všetko v poriadku aj keby som skôr porodila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre