• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Kežmarku a okolia?

12. marca 2015 
je tu niekto z kezmarku :frowning2: ???
20. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu stresmenka z KK ale ona sa ti isto prihlási. :wink: Ale môžte občas zablúdit aj do PP.Ved niesme tak daleko nie? :grinning:
20. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved jasne ze zabludime ... len som chcela vediet ci tu som samucka :grinning:
20. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som tu ja ako ti pisala vinka :slight_smile:
20. sep 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som z KK :wink: :wink: :wink: katkka poznáme sa :grinning: :grinning: :grinning: ? so stresmenkou áno :wink: :wink: :wink:
23. sep 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem ci ta poznam juzinka si mi neaka povedoma :confused:
23. sep 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnee sestra :wink: :grinning:
23. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt sme tu len 3? ked prechadzam po meste tak tam je kazda tretia tehotna :grinning:
24. sep 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky nebojte nieste same aj ja som tu...sice momentalne v Mnichove ale stale Kezmarcanka :grinning:
juzinka povedz nemal byt petko babenka? pozerala som fotky je zlatunky...
teraz sa este viac tesim na nasho malinkeho....
29. nov 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pepa áno presne tak petko mal byt dievčatko na 3 krát to bolo uzv potvrdené a vidíš. Teraz by som ho však nevimenila ani za 10 dievčatiek je to náš poklad :wink:
18. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, niesom priamo z KK,aleteraz byvam v tomto okrese :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej cau juzinka no konečne si sa tu ukázala :slight_smile: ako sa ináč máte?

Tomaslavka to nič že nie si odtiaľ ale patriš medzi nás :slight_smile:

podte menzi nás poprad a okolie tam je to zábavné je nás viac na pokeci
:grinning:
18. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky uz som tu dlho nebola a pozeram ze nas tu pribudlo no velmi ma to tesi :wink:
24. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tiež k KK. Nie rodená, ale bývam tu už tri roky, takže nikoho nepoznám, ale rada by som spoznala:slight_smile:
29. jan 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepáčte že sa vám tu miešam ale musím podporiť Stresmenku a chcem vás všetky pozvať do témy - Poprad a okolie prihláste sa. Sú tam samé super baby tak poďte k nám.
1. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence - takže aj ja sa pripájam do spolku KK - nie som rodáčka, ale prisťahovalec :grinning: :grinning: .
19. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kezmarok, byvam v kezmarku uz tiez nejake tri rocky, nie som odtialto, cakam druhe babo, zajtra.....mam teda termin. dufam spoznam nejake v poho babenky v porodnici...
23. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim sme tu vsetky,len pristahovane a odkial ste ?
1. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je som sa akosi presunula do PP babytuning,alt tu to akosi utichlo.
katkka,juzinka,pepa,visla,majalina,kde ste?ostatne som uz spoznala :slight_smile:
23. mar 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som tu neskoro ale predsa caute
:wink:
12. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katkka,spoznavas ma? ako sa mas? :wink:
2. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja byvam v kk len 2 mesiace a tiez tu nikoho nepoznam 26 augusta mam termin tak dufam,ze tam budu nejake v poho babenky co poradia,lebo som prvorodicka a tehuliek je v kk neurekom zdravim Vas vsetky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. júl 2009 o 18:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - ak tu je nejaká kežmarčanka - alebo prisťahovalec kežmarský - nech sa ozve - pôjdeme von s kočikom :grinning:
24. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, potrebovala by som poradiť :wink:
Ideme teraz v nedeľu na týždeň do Spišskej Starej Vsi a ja vôbec netuším, ako sa zbaliť, aké veci pobrať čo sa týka počasia. Sme z juhu, z Lučenca a tu máme zatiaľ celkom fajn (aj keď dnes sa už tuším ochladilo). Koľko tam máte v priemere stupňov? Treba už aj nejaké zimné, teplé veci pobrať? Je možné, že tam bude už aj sneh? :confused:
Joj budem rada, ak mi pomôžete, lebo cestovná horúčka je u mňa v plnom prúde :grinning:
10. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviem či tu niekto chodí si ešte písať ale bola by som rada keby sa tu nejaká mamička našla......bývala som v PP ale ako som sa vydala tak som z jeddnej dedinky za KK, a nemám tu žiadne kamarátky s ktorými by som pokecala......
4. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierapp, vitaj v okrese kezmarok :slight_smile: aj ja som z jednej malej dedinky za kezmarkom :slight_smile:
6. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, som rada, že si tu napísala, a presne z kadiaľ si. Pzerám, že si v 40tt, nemáš už strach?
7. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a nechcete sa presunúť do baby tuning poprad?Sú tam aj baby z Kežmarku a sme tam vééélmi super partia.A radi privítame nové babenky a nové babatienka. :grinning: Prídte si nás aspon prečítať či to nestojí zato. :grinning:
7. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj vierka,no trosku sa bojim,ale nie velmi,myslim si ze porod zvladnem,len uz by som aj rada porodila, nemozem si najst polohu na spanie a mam strasne opuchnute nohy,ja som konkretne z Ľubice a ty?
8. dec 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vinka idem sa kuknut :slight_smile:
8. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z Lendaku ale mám v Ľubici rodinu, môj ocko pochádza z Ľubice.....ja sa pôrodu obávam, síce momentálne všetkého , lebo ležím doma bez chodenia, lebo mi hrozí predčasný pôrod ale mám vydržať už len tri týždne a bude už všetko v poriadku aj keby som skôr porodila..
8. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok