• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

8. novembra 2016 
áno ja som tu hihi :o)
20. aug 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita33 ahoj ano :slight_smile:
20. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraespozito ahooooooooooooj :slight_smile:
20. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
20. aug 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka29....čaukoooo
20. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco73 ja ti nestačím ? hihi
30. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraespozito ale stačíš :slight_smile:........no to len........ keby niekto chcel s nami do partie .......:slight_smile:
1. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...aj ja som z jazera..tak nahodne som vas objavila :slight_smile:) kde byvate? mozno chodime aj kolo seba vonku a nevieme o sebe :slight_smile:)
1. sep 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka.b. no ja bývam pri urale a bzuco73 pri bille hihi
2. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej aj ja byvam pri bille...na zdiarskej :slight_smile:) tak sme sa uz urcite videli,alebo sme kolo seba presli :slight_smile:) vy cvhodite spolu von?
2. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka.b. áno skoro každý deň
2. sep 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak by sme sa mohli aj stretnut,ze?
ja mam sice trosku starsiu malu..ona totiz uz velmi v kočiku neposedi...vase deti su tam este spokojne , ze?
3. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka.b. no spokojné ako kedy už by chceli chodiť hihi ale ešte je skoro tak sa pridaj ak chceš každý den sme vonku tak povedz o kolkej a kde a dáme stretko :o)
3. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie take jednoduche...aj pocasie nedobre a ja uz aj pracujem na pol uvazok...daj cislo...ja budem volat..moze byt?
3. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka.b. no počasie sa bude už len zhoršovať nám počasie nevadí v každom počasí treba chodiť vonku hihi
4. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano..v kociariku urcite ano...ale keby si videla moju ked sme vonku po dazdi :slight_smile:)) rovno do pracky
4. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka.b. no treba gumáky hihi my si kupime na druhý rok aj detom
4. sep 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco73 ahoj,akurat som nasla tuto temu,no ja by som rada pokocikovala,ale my cakame az v decembri tak to si este pockame
4. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabiaan čauko, tak sa tešíme a nezabudni na sánky :grinning: ak bude drobček decembrový kočíkovanie odpadá :wink: držím palčeky :slight_smile:
13. sep 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco73 dakujem,no dufam,ze bude vsetko ok.ja sa tesim aj na sankovacku len nech je drobec zdravy a nerobi mi soky ako rano :unamused:
13. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabiaan čo sa stalo? nechce sa mu ostať v brušku?neboj bude to ok......len myslí pozitývne :slight_smile: jooooooo a teš sa :slight_smile:
14. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja sa tesim velmi,ale po mensej oslave ma chytol nejaky suprovy zlcnikovy zachvat,skoncila som na pohotovosti a kedze je male dost nizko tak som sa bala aby sa mu nechcelo tak skoro von pri tych mojich bolestiach a krcoch.Tak si urobime mensi relax v nemocnici aby bolo vsetko ok a vydrzime do decembra :slight_smile:
16. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabiaan držíme palčeky :slight_smile: a čo to bude vieš?
17. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,no vyzera to na chlapceka,ale to este nie je celkom iste na prvom 3D nebol dobry vyhlad :slight_smile: tak mozno uvidime lepsie na opakovanom,ktore bude az o 3tyzdne
17. sep 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraespozito ahooj , ako sa máte obe? :dizzy_face:
15. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik momentálne je to dosť zlé ale hlavne že je Laura zdravá
16. okt 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jazercanky :wink: , neviete mi poradit...zhanam pediatra pre nase mimi...bola mi odporucena dr. Polednikova...nechodite k nej niektora s vasim drobcom? Alebo nemate o nej info aka je?

@lauraespozito vsak si chodila na ZS Jenisejsku :wink: mam pocit ze si bola o rok alebo dva vyssie ako ja :dizzy_face: bola si mi povedoma este z temy o nemocnici saca :wink:
18. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonki áno chodila a ty kde máš fotečku ? inak MUDr. Sopková je super
18. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraespozito no mne moju fotku admini dvakrat zmazali a povedala som si, ze sa uz nebudem unuvat s dalsou.

takze sopkova...o polednikovej nevies nic? Mne ju odporucala ina dr...ku ktorej by som najradsej sla...ale je az na terase a zachvilu asi aj tak konci....takze sa mi to neoplati. A tu na polikliniku to mam blizko...byvam na konecnej.
18. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok