Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

edita33
20. apr 2008

cafte jazercanky,je tu niekto ???? 😉

ywette
13. mar 2013

@adka.b. ahoj, adka. podľa fotky sa mi zda, že som od teba niečo kupovala, alebo som mala niečo vyhliadnute, ale tvoju foto poznam. tak vitaj.

adka.b.
13. mar 2013

@ywette ano? no moze byt? a kde na jazere byvas?

ywette
13. mar 2013

na Rovníkovej za Billou

gloria9
19. apr 2013

ahojte mamičky je tu nejaká mamička ktora ma priblizne rok a pol ročne dieta na travanie volné casu?ako kočíkovanie alebo u mna na zahrade alebo kupanie v lete rôzne vylety?

nastenka80
23. apr 2013

Ahojte mamičky, ja chcem pridať info pre tie mamičky, ktrorých detičky sa nedostali tento rok do škôlky pre veľky nátresk. Na furči sa otvára nová materska evanielicka škôlka, a ešte nemaju plne obsadené, lebo len teraz to rozbiehaju, takže počas apríla a mája zbieraju prihlášky. http://www.ecavskola.estranky.sk/ Takže ak ste schopné aj dovážať detičky tak možte využiť aj túto možnosť.

ywette
2. máj 2013

@lulucertik Sme prijatíííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na MŠ Družicovú. Vzali nás, som happy! 😀

lulucertik
16. máj 2013

@ywette čakala som či sa vôbec ozveš, ale toto je priam báječná správa , gratulka 😉

suzzi_
24. máj 2013

Ahojte babenky, chodi niektora z vas uz dlhsie k Mudr. Kmecovi na polikliniku Nad Jazerom? Ste spokojne? Mozete aj do IP. Zvazujem zmenu lekara a nechcem ist z kaluze do blata. A este jedna otazka - chodi niekto s dietatkom na kozne tu na Jazere (s ekzemom)? Ake mate skusenosti? Dcerka chodi k inej Dr., ale tam jej zatial velmi nepomohli. Za kazdu skusenost, pozitivnu ci negativnu, dakujem.

ywette
31. máj 2013

@lulucertik dakujeeeme 😵

molly28
23. júl 2013

ahojte..dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

ivica1982
31. júl 2013

Ahojte aj ja sa k Vam pridavam tiez som z jazera 🙂

lulucertik
3. aug 2013

@ivica1982 vitaj 🙂

ailatan
5. okt 2013

Burza detského oblečenia a detských potrieb

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje
Jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 9.10.2013 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

PRAVIDLÁ PRE PREDÁVAJÚCICH NA BURZE
1. Predávať môžu iba mamičky a oteckovia (teda dospeláci) len ako fyzické osoby.
2. Firemné zastúpenie, ani propagácia tovaru v akejkoľvek podobe nie je dovolená.
3. Každý predajca si tovar predáva sám.
4. Organizátor nepreberá zodpovednosť za prípadnú stratu tovaru na burze, alebo finančné nezrovnalosti počas predaja.
5. Na burze sa môže predávať: detské a tehotenské oblečenie, detská obuv, nepoškodené a čisté hračky, športové potreby, kočíky, autosedačky a iné detské a kojenecké potreby.
6. Predávajúci sa musí dopredu prihlásiť! Registrácia prebieha mailom na natalia@mcstonozka.sk al tel: 0908 383844 Do mailu treba napísať celé meno, mailový aj telefonický kontakt!
7. Poplatok za predaj je 2eura , ktoré stačí zaplatiť na mieste.
8. Predajca bude mať k dispozícii stôl a stoličku. Môže si pripravovať veci 1hod pred začatím aj po skončení burzy.
9. Napíšte do mailu ak chcete plagáty – na propagáciu burzy napríklad v škôlke.

Na ďalšie otázky vám radi zodpovieme
mailom: natalia@mcstonozka.sk alebo telefonicky 0908 383844

sisa79
30. jún 2014

azovsku rozhodne neodporucame

babumovci
29. sep 2014

Su este nejake detske jasle Nad jazerom okrem Slonika v OC IDEA?

sssisss
6. feb 2015

Ahojte. Vidím, že zrejme staršia téma ale každoročne aktuálna. Chcem sa oopýtať pokiaľ má niekto info ohľadom škôlky azovskej nad jazerom. Chceli by sme tam.prihlásiť dcerku. Máme to blízko domova...no uvažujem aj nad jenisejskou.. poradte prosím. Ďakujem. Sisa79 Prečo ju prosím ťa neodporúčas?

majulik6
18. máj 2015

Ahoojte jazerčanky 🙂 viete mi prosim poradit dobreho detskeho pediatra na poliklinike nad jazerom? Ďakujem 🙂

kikimoda
17. jún 2015

Maminky aj budúce maminky ponúkam fotenie tehu, detičky aj rodinky za SUPER cenu iba 15,-€. Ak máte záujem kontaktujte ma do IP prosím. Ďakujem 🙂

zuzana8888
21. jún 2015

Milé mamičky,
neviem, ktoré z Vás počuli o akcii, ktorá sa uskutočnila na ZŠ Bukoveckej 17,Košice túto sobotu zábavné popoludnie plné hier a zábavy ,,Bukovecká deťom". Ak ste neboli, tak potom o rok sa možno uvidíme, bola to veľmi vydarená akcia, napriek tomu, že počasie neprialo a časť programu sa presunula do telocvične.

Deti si mohli zasúťažiť na 10. stanovištiach:
mačka vo vreci, zlatá rybička, kolobežkáreň, najlepší gólman, veselé upratovanie, fazuľky, atletika hrou, jenga veže, rýchlejší vyhráva a trefa do čierneho.
Počas celej akcie mohli deti:
- vyskúšať svoju šikovnosť pri tvorivých dielňach,
- potešiť sa: maľovaním na tvár, trblietavým tetovaním, farbením vlasov,
- zanechaťsvoj odkaz kresbou na asfalt,
- vyšantiť sa na skákacom hrade (za spoluprácu ďakujeme firme Jaymo).
Najväčšiu radosť mali deti z maskotov Mickey a Minnie, spolu tancovali, spievali, súťažili, fotili sa...Za krásne fotografie ďakujeme úžasnéme fotografovi Michal Obšatník MICHAL OBŠATNÍK PHOTO.
Počasie bohužiaľ nevydržalo, a tak sa ďalšia časť programu presunula do školskej telocvične, kde nasledovala šanca pre budúce supestar hviezdy v Karaoke show. Následné sa deti mohli zabaviť pri tanečných súťažiach: novinový tanec, stoličkový tanec, metlový tanec a v závere pri detskej minidiskotéke s Minnie a Mickey.
Vyvrcholením celého programu bola módna prehliadka žiačok. V 1.časti programu predviedli svoj ,,letný outfit" a v 2.časti previedli exkluzívne prekrásne kvetinové šatičky, ktoré pre túto akciu zapožičalo Kvetinárstvo JULLS FLOWERS Julka Flowers Mihaličová a jedinečné romantické dolly sukničky, ktoré pre túto akciu zapožičal Svadobný salón MAGGIE Maggie Neoficiálna. Dievčatá si užili naozaj tú pravú modelingovú atmosféru, nakoľko o ich styling sa starali profesionálky Laura Hanzlíková Kollárová Mary Kay. Módna show bola sprevádzaná tanečnými vystúpeniami žiakov z 5.A, 7.A a 9.A.
Pred samotným ukončením akcie sa všetci žiaci presunuli na školský dvor, kde si pozreli ukážku hasičského auta. Obrovským sklamaním je, že prekvapenia dňa ,,Detská diskotéka v pene" sa z dôvodu nepriazne počasie neuskutočnila, ale veríme, že o rok to vyjde.
Dospelí sa počas dňa verím tešili z detského smiechu, kriku a úsmevov, navyše mali možnosť zastaviť sa pri stanovištiach a dozvedieť sa viac o produktoch: Kuchynské potreby pre domácnosť (veľmi praktické a často čas šetriace produkty) TUPPERWARE, kozmetické produkty MARY KAY, táboroch, detských oslavách a detskej herni JAYMO.
Záver dňa bol venový tombole, každý kto súťažil na stanovištiach a zbieral pečiatky mohol v závere vyhrať krásne ceny. Úplnou bodkou bolo tanečné vystúpenia 3.A ,,Šmolkovia".
Verím, že každý si z tohto dňa odniesol krásne zážitky, na ktoré bude dlho spomínať. Všetci sa spolu uvidíme o rok na perfektnej akcii, kde nechýba dobrá nálada, úsmevy na tvárach, priaznivé a milé rozhovory s Vašimi kamarátmi, susedmi, spolužiakmi a učiteľmi. Prečo? Pretože na Bukoveckej to žije!

1tinka6
8. nov 2016

ahojte potrebovala by som poradiť dobrého detského lekára na poliklinike Naj Jazerom 🙂 aké máte skúsenosti s MUDR. Lýdiou Frigovou alebo Danielou Sopkovou ???

citronius
10. nov 2017

Dobrý deň,skúšam ši by bol záujem o krúžok ľudových tancov pre detičky cca 4 - 7 rokov, tréningy by prebiehali na Opátskom, v budove CVČ, Nižná úvrať 26.Cena len 4 eurá na mesiac.Je potrebné, aby sa prihlásilo aspoň aspoň 8 detičiek. Ak máte záujem, napíšte mi

citronius
28. sep 2018

Ahojte, rozmyšľam na ktorú základnú školu dať dcéru. Rozhodujem sa medzi Dneperskou, Jenisejskou a Bukoveckou. Poradíte? Aké máte skúsenosti? Koľko sa platí na Dneperskej?

hwiezdinka
8. júl 2019

Ahojte, su tu nejake aktivne mamicky z Jazera? Na spolocne kocikovanie a stretka 🙂

janap76
2. sep 2019

@citronius ahoj 🙂 ktorú si prosím vybrala ? Ďakujem

1tinka6
3. sep 2019

@janap76 ahoj ja som z jazera

hwiezdinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hwiezdinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marionelka
25. sep 2019

@dianocka nemáte náhodou na aoni doktorku kontakt.. Myslím tu neurologicku ambulanciu, ďakujem

dianocka
25. sep 2019

@marionelka fúha bohužiaľ nemám,my k nej nechodíme už niekoľko rokov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre