Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
11. okt 2008

csilla, som bola nastartovana, tak som upratovala jak raketa 😀 ani som netusila, ze toho tolko stihnem. Aj jedno okno som umyla. Ak by bol zajtra s malou muz, tak by som umyla este 3 v izbach a 1 v kocikarni si necham na neskor.
Ja mam velmi rada jablkove kompoty a cerstve ich nemam sancu varit pri malej. Nam pozberal uz asi vsetky jablka moj otec. Je na dochodku a robi popri tom len 4 hod denne, takze ma kopec casu. Vacsina zostane v bednickach na zahrade, nejake mama zamrazila. Dule mame tiez, ale tie nerobime.

csilla, dobre som vyrozumela, ze si sa odstahovala z Tornale za muzom? Byvate u svokrovcov? a kde mate zahradku, hned pri dome?

liliandax
11. okt 2008

no cafte zienky 🙂

prave sme sa vratili z LC, bolo super.. gulasik vyborny, hostitelia este viac 😵 Maju krasny novy domcek, sice este s nedokoncenou zahradou, ale maly sa vybehal az az..

pokecali sme, potom sme skocili do Tesca, kupili sme akciove plienky a malemu bundicku na zimu.. taku supis, s vyberatelmou flisovou vestou 😉 .. stale 850,-SK!!! 😠 a vraj 30% zlava 😖

nika - neboooj, u nas je to s nakupovanim rovnake.. teda ak ideme nakupovat s mojim chlapom.. je to des.. tak uz to riesime tak, ze muz ma posle samu, da peniaze 😀 a mam volnost vyberu 😵

csilla - ja ta fakt normalne obdivujem.. aka si vsestranna!!! 🙂

csilla76
11. okt 2008

no pekne nika vsetko si postihala,si sikulka 🙂 🙂
dobre si rozumela ano,byvam uz 9 rokov mimo tornale,vlastne odkedy som sa vydala.nebyvame u svokrovcov,sme osobitne ale v jednom dome.je to poschodovy dom a nase je horne poschodie,vsetko mame osobitne,aj elektriku,vchodove dvera takze pohodicka. 😵 😵 svokor uz nezije,ani som ho nepoznala bo zomrel mlady.na prizemi byva svokra sama takze tak 😉 zahradku mame ano hned za domom,a obrovsku 😀

csilla76
11. okt 2008

Lili tesiiim sa ze bolo fajn na gulas party 🙂 aj ste dobre nakupili takze super 🙂 🙂 lili ze ja vsestranna 😀 a este toho nevies vsetko 😀 ale naozaj ja to rada robim 😉
zvyknete kukat postu pre teba?ja ano,uz to zacina tak idem kuknut.... 🙂
muzik uz isiel spat,bol vystaveny........ 😉

liliandax
11. okt 2008

csilla - to mate fajn, ked ste tak oddelene.. so svokrou si rozumies? 🙂 .. lebo s tou mojou by som nevedela tak zit, ze by byvala pod nami 😒 hoci by sme mali vsetko samostatne.. 😠

liliandax
11. okt 2008

nekukam postu.. to nie je relacia pre mna 😝 😀

u nas ide nejaky dokument o Hiroshime 😢 .. to kuka moj muz a ja si kukam mailiky 😉

csilla76
11. okt 2008

hehehe no rozumieme si,robime kompromisy ale proste sa da s nou 😉 ja som velmi silny typ zeny a nenecham si ako sa povie po hlave skakat ani sa mi montovat do zivota. 😀 svokre poviem narovinu vsetko co ma trapi aj co tesi,ona ma uz tiez pozna a od kedy prekonala rakovinu prsnika sa zmenila a ma lepsiu povahu takze nazivame dobre,samozrejme ze su aj hadkya nedorozumenia ale taka rodina ani neexistuje kde nie su no neee 😀
ok Lili ja mam rada postu,tie emocie a tak,obcas aj poplacem taka som dojata 😀 😝

zuzkafuny
11. okt 2008

no viete čo...?!?!?!
toooľko popísať a nebyť pri tom 😠
Kapustová párty dopadla supiš 😀 už mám aj poriaDEné a chlapi išli pokračovať do baru... 😀
to zas bude 😀 😀 😀
Jáj! a prišla som domov okolo 5hod. a už o pol deviatej som kmitala a normálne sa mi nedrieme...
Csilla ahoj!

nika_ke
11. okt 2008

zuzka, lili, to je super, ze sa vam obom party vydarili 😉

Zuzka, ty mas isto nejake vzduchom dobijatelne baterie a nechces nam prezradit, kde si ich zohnala 😖 😀

csilla, to je vynikajuce riesenie, mat svokru na dosah a pritom oddelene 🙂
ja som svokra tiez nepoznala a niekedy by som chcela, mozno by som pochopila, preco je moja svokra taka mrcha 😠 dnes vecer sme sa zase aj kvoli nej povadili, v podstate kvoli hluposti, ale aspon som pozehlila celu kopu pradla. Uz sme sa aj zasmiali s muzom, ze ked ma aj zajtra nastve tak ako dnes, tak sa to bude u nas blistat 😅

obavam sa, ze Riska sa rano tak zlakla tej hudby z nocnika, ze ma z neho fobiu ☹ Asi ho na chvilu odlozim, aby na to zabudla a potom z neho vyberiem baterky.

lili, moj muz chodi celkom rad nakupovat, hlavne ked sa tym vyhne upratovaniu 😠 on mi akoze pomaha 😒
boli sme v hypernove pre vody (lebo v tornali je hnusna), tak aby som nevlacila tazke.
Co si nepovedala, ze v hyperke maju chaos? 😲 sme teda zirali, ze kde to sme, by ma zaujimalo, ci zamestnanci vedia, kde co maju pocas tej ich rekonstrukcie 😀
Pozerala som tiez tu skolku oproti hypernove, kde chces dat Petka, ale ziadnu som tam nevidela 😕 asi je skryta za blokmi. Ta skolka na rimave nie je dobra?

Ked som si minuly tyzden citala, co vsetko musi vediet dieta pri nastupe do MS, tak som mala dost. To este nie je nas level ☹
A tiez sa obavam toho, aby sme nemali v buducnosti problem so skolkou, kedze su takmer vsetky preplnene. My totiz mame trvale bydlisko v KE.

Telku ja nepozeravam velmi odkedy sa Riska narodila. Postu som nepozerala ani predtym, mam dost stresov vo svojom zivote a nevladzem pozerat trapenia inych. Napr. Reflex som nemohla vidiet vobec, ked som bola tehotna, my az zle niekedy prislo. Ja mam rada take romanticke oddychovky ako ordinacia s mastalirom 😎

pomaly je u nas vecierka, dobru noc 😔

zuzkafuny
12. okt 2008

fuu...Nika o jedenástej ma predsalen zalomilo 😀 a už keďsi sem nakukla, ja som spinkala 😵

liliandax
12. okt 2008

peknu nedelu prajem! 😵

vcera vecer som sa sem uz nedostala, zalomila som uz pred deviatou.. darmo, bolo to aj na mna vcera dost 😀

nika - na tu hyperku som uplne zabudla! dat ti echo 😅 .. aj ja ked som tam bola, total chaossss.. prazdne regale, vsetko prehadzane 😝 .. no fuj. Este aj gumenych macikov nam musela dokladacka doniest zo skladu! 😠

Vcera ta zenska, u kt. sme boli je ucitelka v materskej skolke 😵 Ma najmensie deticky, takze skoro ako Petko.. a vravela, ze aky je sikovny.. nemal problem pokecat si s nimi, aj sa vypytal cikat 😉 Tak sme sli na velky zachod 😀 .. vravela, ze sa musi este naucit sam papat a je to hotovo.. Petko sice chce vsetko sam papat, no polievku mu este nedovolim.. ostatne moze 😎 (a ja to velakrat tak vyzera 😝 )

ja som prave preto nechcela zvukovy nocnik, mala som obavy, aby sa nezlakol 😖 Ale podla mna, ak z neho vyberies baterky, by to malo byt ok.. nechaj ho niekde v obyvacke, len tak polozeny.. (aj u nas tak bolo) a obcas medzi hrou ju skus posadit 😉

no idem.. pracka mi zas perie 😠 a v kuchyni mam strasny binec.. upracem a kuknem sem 😉

csilla76
12. okt 2008

Ahojte pekny dnik 🙂 dnes sme si trosku dlhsie pospali,vypili kafé po ranajkach a tak 🙂 pracka aj mne perie,aj cesto mi kysne idem robit tvarohove batozky 😉 muzik uz stiepi na dvore drevo,bo nam doviezli take obrovitanske ze sa to musi rostiepit na polku a potom popilit 😅
idem umyt schodiste a kvetinky osprchovat,poobede sa zase ide na zber jablk ked sa svokrusa vrati z kostola 😉
a este aj orechy mi treba pozbierat no tak potom nakuknem pá 🙂

csilla76
12. okt 2008

zuzi ahoooooooooj 🙂

zuzkafuny
12. okt 2008

Csilla plne vyťažená... 😀 😀 😀

nika_ke
12. okt 2008

ahojte,
csilla, ked vidim, kolko mas okolo domu roboty, tak si nie som celkom ista, ci skutocne chcem mat dom 😕

nastastie, orechy nam pomahala zbierat aj Riska a bola cela stastna, ze dokazala aj poodtrhovat vnate z mrkvicky a poukladat do bednicky, snad jej pomahanie rodicom vydrzi co najdlhsie 😉

musim off, lebo ked ma muz vymakne na MK, bude zle nedobre 😠
peknu nedelu 😎

zuzkafuny
12. okt 2008

Nika 😀 mňa už vymákol 😅 😅 😅

liliandax
12. okt 2008

csilla - fungujes!!! 😀 si ako zajacik Duracell 😉

csilla76
12. okt 2008

zuzi ty si z hnuste? 😕
nika a vy kde mate zahradku?niekde na blizku?no veru je toho dost tej roboty...niekedy na to nemam ani chut ale vsetko sa zide v zime 😉 Riska je sikovna tak nech aj nadalej pomaha 🙂
lili ze duracell,no snazim sa 😀 😀 😀 ine mi nostava 😉

zuzkafuny
12. okt 2008

Csilla... ako vieš...??? si nás preštudovala 😀 😀 😀
musím ísť... ideme kapustovať 😉 🙂

nika_ke
12. okt 2008

csilla, zahradu = stavebny pozemok mame v csecsi

lili, ved ti stale vravim, aky je Petko sikovnicek 😉

liliandax
12. okt 2008

nika - prestan, lebo budem namyslena 😀 No je pravda, ze velakrat sa cudujem, ze co vsetko sa moze v takej malej hlave "mixovat", lebo aj muz hovori, ze je cely po mne (nie po nom 😅 ), lebo vraj take somarinky mozu napadnut len mna 😠

nika - kde je csecsi?? 😕 😀

aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeem stavebny pozemok.. a mne uplne staci aj v RS 😀

csilla76
12. okt 2008

aha nika viem kde je Csécs 😀 tam maju fajn melony 😀 a chcete kupovat domcek? 😉 tu v tornali 😕
lili nejake fotky by si mohla dat o Petkovi aj o vas hm co povies 🙂
zuzi ja to viem ze ste tu aj 2 z hnuste 🙂 a ja poznam aj tretiu ale uz som ju davno nevidela tu na koniku,ked dojde tak ju pozvem sem do temicky medzi nas ok? 🙂 uz sa mi pecu tvarohaciky kto si prosi 😀 😝

nika_ke
12. okt 2008

csilla, tam v csecsi by sme chceli o 2 roky stavat, ale je to este vo hviezdach a zrejme to bude zavisiet aj od vyvoja financnej krizy z USA

lili, kolega kupil tusim v Lenke pozemok po 40SK/m2. Muza skoro drblo 😖 V RS tiez nemate zle ceny, i ked isli hore. Nevies po com idu pozemky na Sobotke? tam su kraaasne domy

liliandax
12. okt 2008

kde je Lenka? 😅 🤐 som ja ale tlk, ked nic neviem 😠

na sobotke su ceny nenormalne drahe, neviem po com idu.. ale tam by som nesla, ani zadara 😀 Mne sa tam nepaci (ako domceky OK, ale inak eeee)

csilla - ja si daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kolacik!!! nejaky fotky mam tu: http://fotoalbumy.azet.sk/anaidka/?i9=267039549255 heslo mas v IP 😉

no mala by som to uz aktualizovat.... 😒

csilla76
12. okt 2008

ahaq..tak viem...planujete stavat.... 🙂 drzim palce aby vam plany vysli 🙂

csilla76
12. okt 2008

ok lili idem kuknut 🙂

liliandax
12. okt 2008

len sa ma nezlakni 😀

csilla76
12. okt 2008

posuvam temicku trosku bo skoro vypadla 😉
teraz sme prisli zo zahradky,to jablkovanie mi uz leze krkom 😅 idem zohriat veceru a potom sa vymacat vo vani a haro si umyt... 😀

nika_ke
12. okt 2008

lili, mohla by si hodit fotky z bulharska 😉
csilla, aj ja by som sla do vane, ale mame pokazeny odtok, ktory sa podla vodara neda opravit, ani vymenit, vraj treba prerobit celu kuplenu 😖 takze Risku kupeme v malej vanicke, ktora je vlozena vo velkej vani. Snad to takto nebudeme robit do jej osemnastky 😖 😀

ja som tento vikend mala v plane aj relax v Domici v tom novom hoteli, ale vodny svet maju spristupneny len pre ubytovanych hosti 😒

my sme boli dve hodiny vonku, bolo pekne, len strasne fukal vietor. Risku fascinoval orajuci traktor 🙂 a ten moj muz ma strasne stve tento vikend, asi mi ho vymenili 😀 isli sme do obchodu nasim zvycajnym Richellkinym tempom cca 1m/min a on stracal nervy, hundral, hucal ... 😠 Tak sme radsej zostali na piesku s inymi detmi a on siel natankovat.

kuspitka
12. okt 2008

Ahojte.
csilla ma sem pozvala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre