• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
lili, nestraaas :frowning2: a cohoze by to mal byt signal? my dnes nedochadza ... zeby sa Riske vonku pacilo :confused: :sweat_smile:

csilla, to si zrejme prva tornalcanka, ktora ma podobny pohlad na vec. Taky prvy polrok som si tu pripadala ako zjavenie z marsu :grinning: Ale aspon vstupne na kupko mate ludove, to musim uznat a teraz je pekne aj namestie :wink: len skoda, ze su tam sami spoluobcania :frowning2:

ja som si pocuvla poistovnu a makam ostosest.
13. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
len aby pocko vyslo

joj, csilla, taka skoda,ze si tu nezavitala skor, uz by ste ta davno prepadli vsetky konikarky :grinning:
13. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze, to co som napisala? :fearful: :zipper_mouth: muz ma vyrusil a asi som fakt prepracovana

uz by sme vas davno navstivili :wink:
13. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - :grinning: :grinning: :grinning: daj si pauzu!!! :grinning:

ale je to tak, csilla mala byt medzi nami uz ovela dlhsie! :slight_smile:
13. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ale s pocasim to uz bohvieako nevyzera :confounded: .. ale aj ked napadne sneh, moze byt - nie len pre deti, zabava pokukat koniky.. :wink:

a potom sa pojdeme zohriat k csille :grinning:
13. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, to je este lepsi napad, len kedy tu v teplych krajoch napadne sneh? :confused:
minulu zimu napadol 1.1. a vydrzal tyzden

aj hnustanky by mohli dat tipy, tam je tuhsia zima. Kedysi sme boli na kokave-latky a mozno je nejake stredisko aj blizsie hnuste. To by sme sa mohil zohriat u zuzky a cerbyho :grinning:
13. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - az tak prepracovana nie si, ked srsis takymi dobrymi napadmi :wink:

no som zvedava, co napisu hnustanky :slight_smile: co okrem dobrej pizze nam mozu ponuknut? :wink:

a ja si myslim, ze tento rok bude snehu dost.. mam taky citak :grinning:
13. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy podla teba napadne? daj vcas vediet, aby som z garaze v KE dovlacila sanky :grinning:
13. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, mam vytlacene "kazde dieta sa vie naucit pravidla" mam aj tebe vytlacit a doniest buduci tyzden?
13. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ozvem sa, ked budem citit, ze uz to (sneh) prichadza :slight_smile: Kuknem sa do mojej carovnej gule :dizzy_face: oki? :grinning:

jasne, dones aj nam pravidla :slight_smile: hoci pochybujem, ze u nas to zaberie :grinning:

a nie je uz na zacatie tejto metody pozde? :sweat_smile:
13. okt 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna, nikdy nie je neskoro...
ved co chodila v telke pestunka, tak tiez tam zavadzali pravidla aj pre ovela vacsie deti ako nase. A jedno z pestunkinych pravidiel bolo "rodinu tvoria pravidla" ... moj muz sa vtedy smial, ze ci aj doma neurobim nejaku smernicu :grinning:
13. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si kuknem :slight_smile: ..

ale ja by som potrebovala aj "Kazdy manzel sa vie naucit pravidla" :wink: najma tie pravidla, kt. urcim ja :grinning:
13. okt 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie som si ista, ci na toto nie je ozaj pozde :frowning2:

ja chcem rovno softwear na preprogramovanie manzelovho hundrania a egoizmu :sunglasses:
13. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj lili, ked budes mat vyhliadnutu na narodky alebo vianoce nejaku unisex hracku, tak daj tip, oki? :wink:
13. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obcas by som aj ja toho mojho najradsej resetla :angry:

dam ti vediet.. teraz som v hrackarstvach castejsie ako v potravinach :confounded: :slight_smile: ak nieco origos uvidim :wink:
13. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - tak ma napadlo, kedze upratujem po malom :angry: Mohla by si kupit Riske pexeso :slight_smile: este asi nemate, tipujem.. my sme kupili take z pevneho kartonu (nestrihalo sa), rozne obrazky a hrame sa tak, ze ich rozlozime obrazkami nahor a hladame 2 rovnake :slight_smile: Maleho to strasne bavi :dizzy_face: a furt sa rozpravame o tych obrazkoch :slight_smile:
13. okt 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobry tip, take pexeso som este nevidela, ale kuknem

minule som v all toys zobrala take reklamne karticky thomasa z kartonu, ale iba 1 z kazdeho obrazku. Ma netuklo zobrat po dva :unamused:
13. okt 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa to hra denne.. je to super, ze sa to nekrci :dizzy_face:

nabuduce zober aj nam takeho Thomasa, mozes aj cele vrece :grinning: .. ked my ficime denne na tej rozpravke.. mne uz z toho asi sibne :confounded:

:slight_smile:

idem pomaly drichmen, muz ma caka :dizzy_face:

zatial pa zienky
13. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz si kuka na pc kutila ci co? ja este makam a to som si povedala, ze pojdem spat konecne o 22h :unamused:

dobru noc, lili :pensive:
13. okt 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekne ranko kocky :slight_smile:

aj u vas je taka skareda hmla? :frowning2:
14. okt 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule... ja som bola venčekovať. Budem chodiť do konca mesiaca každý deň :grinning:
a teraz ako obyčajne káááva a mihók :wink: :slight_smile:
to pexeso je super nápad...!!!

akože pizza vám je málo...??? :rolling_eyes: tu v Hnúšti...??? Ešte aj sneh máme zháňať...??? No tak dobre :dizzy_face:
A súhlasím so stretkom :slight_smile:
14. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

... som na odpadnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prave sme prisli domov, vonku je teraz tak krasne :dizzy_face: no ale ked sme sli von, otrassssss.. naobliekani sme boli ako snehuliaci :angry: Teda hlavne ja :sweat_smile:
Vonku bola riadna kosa.. a teraz som sa takmer uvarila..... neznasam taketo pocasie :confounded:

zuzka - no dufam, ze zariadis vsetko potrebne a nakoniec sa vsetci aj s tvojim Cerbym budeme valat v snehu u teba na dvore :wink: .. mozno na umelom snehu?! :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa dnes mate????
14. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspi :dizzy_face:

ja som na tom uz lepsie, prebrala ma kava :slight_smile:

Dovolila som si kuknut tvoj album :sweat_smile: .. my sme mali skoro rovnake svadobne saty! :slight_smile: Aj ja som mala na satach take bordove ruze :wink: .. len vrch som mala iny
14. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak mozes posli mi fotku ak chces....
tak ma seklo vcera bola som aj na pohotovosti
14. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim najst nejaku foto.. mame vo fotkach riadny bordel, ale nieco snad najdem :wink:

seklo ta v krizoch? :sweat_smile: :angry:

uz je dnes lepsie?
14. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasla som jednu foto, mam ju v albume..

lepsiu som zial nenasla.. :confounded:

CD s fotkami mam u nasich :rolling_eyes:
14. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, ja snad odpadnem, lili ma album :confused: :fearful: :sweat_smile:
bola si naaaadherna nevesta :dizzy_face:
sranda, aj ja som chcela mat ruze, ale ruzove a zive :grinning: , v druhej etape som chcela mat take svetlulinko ruzove saty, ktore nikde nemali a mesiac po mojej svadbe ich mali vystavene vo vykladoch 3 svadobne salony :angry:
nakoniec som mala take saty, ktore mi sadli a netahala som 10cm po zemi :frowning2:
14. okt 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila tak snazim sa byt pohode ale zas mi nejako pribuda bolest.som rada nakoniec ze som tu nikoho z RS nepoznam tak aspon takto mozeme popisat
14. okt 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka :wink:
co si robila, ze ta seklo? :astonished: :unamused:
14. okt 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok