Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
24. dec 2007

Vďaka Nika,

ja som happy, lebo som našla darček v manželovej bunde 😀 hladala som povodne žuvačky a myslela som že už nebude nič pod stromčekom, lebo ked došiel domov tak doniesol minivežičku že to ako na Vianoce, ale potešilo ma to, tak sa radujem a ešte viac sa neviem dočkať večera, lebo neviem čo to je, ale predpokladám, že nejaký šperk, jucha chááááááááááá 😀 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
24. dec 2007

Ženušky, a večer stretko tu na Koníku, ak budete mocť, som zvedava čo dostanete 🙂
teším sa na Vás, juj toto je taký pekný dníček 🙂 len sneh by mohol byť.. moja malá povedala, že nemôžu byť Vianoce, keď nie je sneh, že Vianoce majú len v Amerike, lebo tam je sneh a Santa Claus 😀 všímavé dieťa, to má z tých rozprávok chi chi

kamajka
autor
24. dec 2007

Halooooooooooooo?
No krásny štedrý večer prajem, my už sme po večeri, Chou chou už spí 😀 , malého akurát uspávam, no tak nebol to šperk, ale parfém, ale fajný 🙂

Ozvite sa 😉

liliandax
26. dec 2007

Haloooo baby, kdeze ste? ci si este uzivate vianocnu pohodicku? 😵

kamajka
autor
26. dec 2007

Ahoj Lili, tak to vyzerá, že baby ano 😉
nam akurát odišla navšteva - až z dalekých Levíc, boli tu poprvýkrát pozrieť deti. 🙂
Tak som rada, že sa konečne začínajú utužovať vzťahy, po 5 rokoch. 🙂
No čas ešte ukáže, čo z toho bude. Ale doniesli aj darčeky, nedali sa zahanbiť,
len malá je chorá, už dva dni horúčkuje ☹ , tak počas návštevy zaspala.

zuzkafuny
26. dec 2007

Ahojte...aj ja nakuknem na malú chvíľu... Vianoce dopadli oki, Mišiačik sa najviac z papierov tešil a kašľal na hračky... 😉
Dnes sme boli aj pri svokrovcoch na obed...ale boli obala chorí...mohli spoň povedať. Len teraz sme sa vyliečili...
no možno nič nelapí... 😒 🙂
Tak sa mi tu zatiaľ majte...

zuzkafuny
28. dec 2007


nikde nikoho...

kamajka
autor
28. dec 2007

Ahoj Zuzi, ja som tu 🙂

zuzkafuny
28. dec 2007

a zas nikoho niet... 😒
Peťka ahoj.

kamajka
autor
28. dec 2007

Zuzka, si tu ešte? Škoda že tu nie je niečo také, aby sme videli, či je niekto prihlasený alebo nie 😒
lebo takto sa len naháňame.

zuzkafuny
28. dec 2007

No....tak ja som tu, alebo na aprílovkach keď tu nikoho niet... Čo nové? Polovička poslúcha?
Tá moja mi občas nervy žerie... 😖
vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kamajka
autor
28. dec 2007

heheee Zuzi to nie si sama 😀 ale ved aj my im nervy žerieme 😀 😀 😀
na aprilovkach vraviš? No pekne. Ja nekecam nikde.

kamajka
autor
28. dec 2007

Háááát a čo tá krčmička? 😀
Mužik ide prveho do roboty, tak by sme sa potom mohli dohodnuť nejak 😉

zuzkafuny
28. dec 2007

no...taqk to by sme sa mohli... 😉

zuzkafuny
29. dec 2007

šup na prvú stranu... 😀

nika_ke
29. dec 2007

caute kocky, uz sme opat v RS, skoda, ze tie vianoce tak rychlo zbehli.
aj ste mi chybali, len som sa nejak nedostala k PC.

neviem, ci ste si vsimli, v lilipute maju akciu na zimne vetrovky a overaly. Kupila som malej vacsi a hrubsi za 550Sk a presne taky isty maju na rohu namestia (tusim sa to vola mimino) za 720Sk. Zatial nosime tesco overal a zacina byt malej tesny, najma ked jej obliekam rucicky.

moj muz je doma uz tyzden a zrejme nas chyta ponorkova choroba, obcas na neho vrcim. Dostal odo mna knizku o stavani domu, od vianoc ju vkuse cita a provokuje s nou malu. Ona by ju taaak rada citala,ale po svojom, cize oslintala a pokrcila. Ked jej ju manzel neda, tak je iba nervozna a on ju kludne necha vedla seba mrncat a nervovat sa. Jooj, ti chlapi ...
malicka dostala pod stromcek tolko hraciek, ze neviem, kam ich mam dat. Ona ma len jednu komodu, kde ma vsetky svoje veci - oblecenie, plienky, obliecky na paplonik este po mne, drogeriu. Asi jej vyclenim jeden suflik v mojej komode, aspon povyhadzujem svoje stare veci.

co sa chystate robit na silvestra? my budeme mat papucovy vecer. Minuly rok som s bruskom tancovala na IMT Smile 😀 Tento rok zrejme nebudeme pustat hudbu tak nahlas. Len sa trochu obavam, ako mala zareaguje na vybuchy z vonku.

a po dlhom case by sme sa tu opat mohli stretnut v rovnakom case viacere 😎

kamajka
autor
30. dec 2007

Ahojky Nika, pekné od Teba, že si sem zavítala 🙂
Aj moj chlap je taký provokačný 😀 , tiež sa viem hnevať, ked naschval deti provokuje, a on je ešte taký hnusný, že v kuse rýpe a štuchá a tak. Neznášam to. A on že to z lásky. Tak mu vždy poviem, že láska sa dá prejaviť aj inak 🙂 .
Aj moji drobci dostali vela hračiek, celé sviatky dostavali darčeky, 24 od Ježiška (teda od nás), 25 od mojej mladšej sestry a jej frajera, 26 od svokry a švagrinej, no a včera ešte od mojej staršej sestry s frajerom 🙂 . Tento rok mali fakt bohatého Ježiška, a to som rada, lebo tak to má byť 🙂.
Nika takže treba kúpiť dalšiu komodu 😀 aj ja budem musieť lebo ja už od hračiek ani chodiť nemôžem, všade sa o dačo potknem. Je to des 😒 .

zuzkafuny
30. dec 2007

Ahojte...Booože Peťka ty nemáš spania...? Ale mňa malý dnes tiež akosi skoro zbuntošil... Jeeej...! NIKA ja už som myslela že sa na nás hneváš... 😀 Idem skľudniť môjho potomka lebo vreští ako vrešťanko...

kamajka
autor
30. dec 2007

Ahoj Zuzi, akurat som ti mužíčka stretla v obchode. Sa aj prihovoril, že čo hladame (hladali sme Pigi čaj) 😀 🙂 .
no moja, ja spania mám, ale moje dietky nemajú. 😖 🙂 . Tak čo už, chi

zuzkafuny
30. dec 2007

vravel mi...že malíčkú z koníka som stretol... 😀

kamajka
autor
30. dec 2007

hehe že maličkú, pekne 😀

čo inak porabkate? mne je maly taky mrzuty že ma už asi švahne.
včera 5x kakal a to on zvykne len raz za dva dni. Neviem čo toto. aj malú mám na ATB. ☹

liliandax
30. dec 2007

cafte kocky, uz som aj ja tu! 😀

... len kde ste teraz vy??? 😕 Dufam, ze sa uz coskoro opat vsetky stretneme, ja som momentalne na prijme (kym ma nevysackuje moj drahy).. ale poslem ho kukat Shreka 😀

nika_ke
30. dec 2007

lili, aj ja som tu momentalne, len malicka uz zacala mrncat, ideme kupat a uspavat, snad sa mi podari este prist.

liliandax
30. dec 2007

okej, snad tu budem, Nikus

nika_ke
30. dec 2007

jeej, lili ake mile oslovenie od teba, tak mi hovori vacsinou len brat a bratranec 😉

nemohla som prist, mojej mamke sa podarilo zablokovat mobil, ma moju staru kartu, tak som dve hodiny hladala PUK kod, ale nenasla som, aspon som si popratala v suflikoch. Aj tak som to chcela spravit, ibaze sa mi doteraz nechcelo. Vsetko zle je na nieco dobre 😵

kamajka, zelam Viktorke rychle uzdravenie, aj maly Milko by sa uz mohol spratat do koze, alebo sa predvadza pred ockom, ked ho ma na chvilku doma?

zuzka, tvoj chlap robil postielku aj stolik sam? su nadherne, aj stupienok na ktorom mate stromcek je super napad. Misko je podareny ako odzdobuje stromcek 😀

idem este kuknut, ci aj kamajka a lili dali vianocne foto

nika_ke
30. dec 2007

lili, preco nemas album? nechces sa zverejnovat alebo na to nemas cas?

nika_ke
30. dec 2007

kamajka, krasne vam svietil stromcek a aj Milka zaujimali ozdoby 😅 Viktroka vozi babiku v tej tatrovke, ktoru si mala skrytu tusim na chladnicke? Viktorka je decembrova?

kamajka
autor
31. dec 2007

ahojky.

vdaka Nika, Vike to už prechádza chvalabohu, uvidíme čo bude s drobcom.... A neviem, možno sa aj predvádza, ked je muž doma, tak býva taký pošahaný malý, to vieš, mazniky s tatkom 😖 .
Krasne nám svietil stromček? Chichi, a to sú na ňom tie sviečky len tak halabala hodené 🙂
a tak veru viki vozila v tej tatrovke čo bola na chladničke. Ale už sa nehrajú s ničím tieto dietky.... Zábava skončila, už obkukali hračky, tak im to už je jedno. No ved hádam ešte prídu do toho.
a Viki je decembrova, ano, prečo?

Idem aj ja kuku fotky nejaké Vaše 😉

zuzkafuny
31. dec 2007

NIKA díky za pochvaly... môj je taký drevový maniak. A robí ozaj prenádherné veci z neho. To robil všetko sám...! Bude namyslený keď sa dozvie o pochvalách...
LILI 😀 no vitaj...!
Dievčence až by som sem už nezavítala dnes, tak vám veselú oslavu Nového roka 2008...!!!
PEŤKA 🙂

nika_ke
31. dec 2007

kamajka, to som si len tak vsimla na fotkach a pozrela aj v tvojom pase, ze ma Viki 4 roky, to ste vtedy mali krasny darcek pod stromcekom 😉

hnustanky, je tam u vas niekde sneh? nasa mala dostala sanky aj s opierkou, tak by sme ju radi povozili. Stacila by nam rovinka. Predchadzajuce zimy sme sa zvykli lyzovat na Kokave, ale to je 1hod tam + spat, tak daleko sa mi nechce trepat.

tiez prajem zabavneho silvestra 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre