Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
liliandax
14. okt 2008
🙂 to akoze ho vlastnite vy? :-N sorry, ze sa pytam.. dnes mi nepali 😃
kuspitka
14. okt 2008
ano my mate studio ale ja uz tam nepracujem
liliandax
14. okt 2008
pytam sa preto, lebo 1/2 z RS chodi sa fotit do Hnuste, tu u nas nieco take asi uz ani neexistuje ]-(

Aj ked sme maturovali sme sa boli fotit v Hnusti, fotky boli super.. 😉

a moj stary mi spominal, ze jeho teta (ci co :-N ) ma v Hnusti fotostudio.. to ked do neho stale hustim, aby sme sa sli s malym odfotit 🙂 Robite aj vy take detske foto? x-)
kuspitka
14. okt 2008
ano ja robim.este ked je pekne dieta tak urobim este aj setske fotky.to asi viem kto je to je druhe studio v hnusti su dve....ja rada robim fotky ak dieta sa chce pekne pozovat....
liliandax
14. okt 2008
no to by sme si potom rozumeli 🙂 mate nejaky web?
kuspitka
14. okt 2008
nie len keby si chcela tak by som ti nieco vedela poslat ce e-mail.moja muusim ist varit muz ide domkov nesko tu budem vecer.dobre pridi a mozeme popisat...
liliandax
14. okt 2008
poslala som ti IP
nika_ke
14. okt 2008
kuspitka, na druhy Riskin rok sa pojdeme mozno k vam fotit 😉 nebola som spokojna s tym studiom, kde sme sa fotili na prvy rok 😞 i ked aj Riska ma v tom prsty, ani za svet nechcela pekne pozovat. Aspon sa nemusim bat, ze bude chciet byt modelkou 😃
nika_ke
14. okt 2008
kuspitka, taky web je velmi dobra vec... podla mna, je to vizitka firmy
nasa firma ma otrasnu stranku a tak to aj v nej vyzera :-S
nika_ke
14. okt 2008
kym som si ja popratala kuchynu, vy ste off 😞

zuzka, to uz chystas zasoby na vsech svatych? mohla by si aj nam spravit jeden taky malicky vencek 😉 vsade predavaju len obrovitanske

a uz mam cestovnu horucku, ze kedy dorazia nasi =-) :-N
liliandax
14. okt 2008
nika - ja som stale tu 😉

mne sa tvoje fotky pacia.. teda fotky malej Risky :-N

Neviem, ake by bolo fotenie Petka medzi cudzimi ludmi, ale ked mu poviem ja, aby sa usmial, tak vyceri zuby 😃 A kedze je riadny strbos, tie fotky aj tak vyzeraju :-p 😃
nika_ke
14. okt 2008
lili, julovky blavacky maju krajsie fotky, aj v roznych kostymoch
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...
nika_ke
14. okt 2008
este som par videla, ale neviem ich teraz najst
liliandax
14. okt 2008
ani sa nedivim.. aj ja ak by sme sa fotili v BA, tak maly je mozno aj v kostyme Batmana 🙂 ale tu v RS? ]-(
nika_ke
14. okt 2008
lili, uz si kupila darcek sesternicke?
liliandax
14. okt 2008
ano x-) Dnes.. sme sa terigali mestom s babikovskym kocikom v nasom kociku 😃

bol to riadny naklad, najskor som si myslela, ze ho tam nevpracem, ale som sikulka x-)

dnes sa este chystame do dracika.. no uvidime, ci sa vobec dostaneme von.. ani vcera sme uz nesli ]-(
zuzkafuny
14. okt 2008
no... ahojte banda...!!! Aj ja chcem nejaké krásne fotto Mišiačika 🙂 On je fotogenický, ale mece ho ako pod prúdom... dám nejaký ukľudňovák :-N a posedí 😃 😃 😃
Lili... ty máš nebodaj album...??? csss...!!!
liliandax
14. okt 2008
no servus zuzi!
aj dnes si zbierala listie? 😃

mam len jednu fotku, to aby ste videli, aka som BOLA krasna 😃

co tak odfotit nase deturence spolu? 2 chlapci a 1 baba!! vsetky by sa ukludnili, a boli by sme mozno aj prekvapeni, ze co tie nase detvaky dokazu :-N
nika_ke
14. okt 2008
lili, tento tyzden akosi srsis napadmi 😉
zuzkafuny
14. okt 2008
no 😃 môže byť...!!!
dnes som tiež zbierala lístky... 9mechov samé lístie mi svieti pred domom 😎 Som zvedavá, kedy to budú zbierať...
Ja viem o tom štúdiu v Hnúšti :-N teda teraz ma napadlo... keď som si prečítala :-N
kto sa ma to na to pýtal...??? :-N
nika_ke
14. okt 2008
to by sme mali asi urobit stretko v hnusti, deti dame fotografke kuspitke a my pojdeme na tu perfisnu kavu 😃
jak som to vymyslela? 😃 😃 😃
nika_ke
14. okt 2008
to som bola ja, kedysi veeeelmi davno, pred 3 mesiacmi 😉
nika_ke
14. okt 2008
zuzka, to listie vam budu zberat smetiari? =-)
nika_ke
14. okt 2008
lili, ste museli byt s Petko podareni 🙂 kociky 2v1
zuzkafuny
14. okt 2008
Malý si praskol do šerbľa jablko... a potom že ho ide jesť :-p a tam samííí moč ]-(
nika_ke
14. okt 2008
zuzka, ja si teraz davam nejake mlieko s urineou na ruky, lebo ma zase chyta alergia. Asi to bude na pripravok JAR, doteraz sme mali PUR a vsetko v pohode. Dostali sme ho v akcii zadarmo, tak uz viem asi preco :-S
zuzkafuny
14. okt 2008
Nika... to je supeeer nááápad...!!! Súúúhlasííím...!!! x-) x-) x-) A potom sa to prilepí na Kuspi 😃 😃 😃
kuspitka
14. okt 2008
zuzka ci sa ti u nas nepacilo.je to take ja uz som stym skoncila...a asi tak
nika_ke
14. okt 2008
zuzka, takze neboj nic, Misiacik si neublizi 😃
zuzkafuny
14. okt 2008
Ja som tam bola raz mame pre fotky... dááávno. Fotím si sama a dávam vyvolávať cez net... Ale niečo umelecké by sa mi páčilo x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli