Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

adka27
21. okt 2008

momentalne som v spanielsku a mam trojrocnu dceru.moj drahy je tiez od nas, aby si si nemyslela ze mam nejakeho spaniela. a mam 31 rokov.a ty pochadzas priamo zo soboty?

csilla76
21. okt 2008

fiha spanielsko no super exoticka krajina 🙂 ako si sa tam dostala? 😉

a keby si aj mala nejakeho spaniela ved to by nevadilo,mne sa pacia spanieli aj taliani 😀

nie som priamo zo Soboty,tak trosku nabok 30km od RS na dedine. 🙂

ale povodne pochadzam z Tornale,tu na dedine byvam 9 rokov odkedy som sa vydala. 🙂

adka27
21. okt 2008

vies ze ani neviem,jednoducho sa tu naskytla praca pre draheho, a tak sme tu zakotvili.a v tornali mi byva stryko.

csilla76
21. okt 2008

heeeej a kde byva tvoj stryko?ak nechces verejne tak mozes aj do ip-ka.mozno poznam,ved tam som vyrastala,aj moji rodicia,brat tam byvaju aj rodina blizka

adka27
21. okt 2008

a urcite budes poznat aj moju spoluziacku zo strednej

csilla76
21. okt 2008

ano poznam pisala som ti ip-ko 🙂

adka27
21. okt 2008

vazne, nie ona mi bola spoluziacka na strednej skole

csilla76
21. okt 2008

ano uz som to pochopila,najprv som citala ip-ko potom az tu tvoj prispevok.poznam ju ale tiez ma nenapada ako sa teraz viola po manzelovi.uz som ju davno nevidela inac.

csilla76
21. okt 2008

idem off..praca vola...poobede k lekarovi..vecer sa ozvem...

zuzkafuny
21. okt 2008

čauteee...
aj ja som dokvitla z venčekovania :o)))
aj so synkom 😖 dnes ho to už bavilo menej...
ako máte...???

kocurik16
21. okt 2008

čaute! aj ja som tu. Zuzka na venček ti chodí dcéra?Môj Marek sa tiež trápi ale je to šou ked na nich pozeráš.Na piatok som prihlásila aj drahého na rodičovský dozor ,nech si užije aj on.teraz každú chvíľu volá z autobusu čo varím aby si pochutil.dobre,že od zajtra varí on aspoň nemusím každý deň rozmýšľať čo zase uvariť.Baby aj vy máte každýn deň šoky z toho čo uvariť?Moji chlapi povedia iba mami to je jedno len aby toho bolo veľa a ty babo radˇ

zuzkafuny
21. okt 2008

Kocúúúrik 😀 😀 😀 chodím viť venčeky na svätýýých 😀

liliandax
21. okt 2008

cafte!

tak sa hlasim aj ja 🙂 a vitam nove zienky 😵

csilla - drzim palce pri dokimu, urcite ti povie len same dobre spravy 😉 aj ja som bola dnes u dr., ale len pre peciatku, ale aj to im trvalo celu vecnost 😠

Moj synator spal tuto noc u nasich, tak sme mali doma trosku klidek 😀 - chceli sme ist s muzom do kina a oni sa opovazili vcera nic nehrat!!! 😒 Som mala nervy, ze raz mozem ist do kina, aj to mam smolu 😠

aj teraz sme u nasich, malemu sa venuje dedo, tak si trosku vegetim 😀

kocurik16
21. okt 2008

ja som myslela že sa aj vy chystáte na tanečnú.

liliandax
21. okt 2008

kocurik - ja som si najskor myslela, ze zuzka tym vencekovanim mysli vencenie ich psa 😅 😀 😀

nika_ke
21. okt 2008

caute kocice,

ja som bola rano v robote, teraz si pripravujem veci a idem zase makat. Mam pocit, ze uz nic ine ani nerobim, len pracujem 😒 a chytila som z toho depku, lebo Riska poobede nechcela spat so mnou, len revala za babkou ☹

aska, vitaj. Ako sa zije mamickam v spanielsku?

lili, ako bolo v leviciach? navstivili ste celu rodinu?

csilla, silno drzim palce u dokiho 😉

kocurik, u nas je tiez velky problem s jedalnickom. Najradsej si ho naplanujem tyzden do predu, lebo musim nakupit v nejakom hyperi. Tu u nas totizto takmer nic nemaju 😖 Vy to mate doma s muzom podelene, kedy kto vari? 😕

liliandax
21. okt 2008

nika - cau

v Leviciach sme boli u rodiny kratko, ostali vyhukani, ze nas vidia.. Petko bol hviezda 😀 Akurat mali jarmok, ale nesli sme, uz bolo vela hodin 😖

hm.. s tou robotou to mas fakt blbe 😠 A ja by som uz do nejakej aj sla 😅 Dnes som si to tak uvedomila, ked maly nebol doma.. mala som taky pocit, ako keby som sla do roboty a pritom som sla len nejake veci vybavovat do mesta 😔

ja prave palim spomienky 😀 U nasich je BIG upratovanie, menili okna, ide sa malovat.. tak upratujem moju byvalu detsku izbu (neskor to bola kancelaria).. takze upratovanie = palenie uz teraz "zbytocnosti" 😉

nika_ke
21. okt 2008

lili, kebyze som ja bola dva roky iba doma, tak by som sa tiez tesila do prace 🙂 ale prave mi dochadza, aka je uz Riska velka a nepotrebuje ma tak velmi ako ked bola este babo ☹

ja som si predstavovala ako budem na materskej chodit na anglictinu, 2x do tyzdna joga a aerobic, popri tom este nejaky kurz ... 🙄 😀 ... vsade v casopisoch pisu, ako ma zena tento cas vyuzit, ale realita je aspon u mna uplne ina 😖

hoci teraz mam pohodicku, kavu som si vypila, k nej som mala polku milky a cakam, kedy Riska vstane, aby sme sli vonku na slniecko 😎

uplne som zabudla, ze v Leviciach bol jarmok. Sla tam svokra k jej dcere.
Lili, ked ste videli jezibabu na metle, tak to bola ona 😀 🤐

liliandax
21. okt 2008

nika - heheheee.. nevidela som ju tam 😀 Ale mozno bola, len uz boal tma, tak som si ju nevsimla 😉 😀

inak, s tymi aktivitami je to fakt pecka 😖 .. ja sa tiez chystam na anglinu, no teraz skor budem pokukovat po nejakom kurze uctovnictva 😒 To asi vyuzijem viac...
aj cvicit sa chystam, len sa mi nechce 😀

liliandax
21. okt 2008

baby, kde ste? 😕

csilla - ako si dopadla pri dr.? 🙂

kuspitka
21. okt 2008

Ahojte...asi vy budete vediet kde je v sobote JOGA????

liliandax
21. okt 2008

ahoj kuspi -

kukni sem http://www.domkultury-rs.sk/?p=255

o inom zial nist neviem ☹

kuspitka
21. okt 2008

tam som bola len mi ten cas nepasuje....vcera som to tam pozerala chcela by som sa tomu venovat...

liliandax
21. okt 2008

fuha.. tak potom ja neviem 😖 mozno nieco take organizuju aj v Relaxe (?) 😅

kuspitka
21. okt 2008

to neviem ale vo stvrtok idem do soboty tak mozem pozriet

liliandax
21. okt 2008

kedy prides do RS?

a vy ostatne zeny, kedy dame stretko??? 🙂

kuspitka
21. okt 2008

ja idem rano do RS a potom mam cas

kuspitka
21. okt 2008

idem ku gynekologovi koznej a potom mam cas....

liliandax
21. okt 2008

no tak my mame cas od cca 7:00 do 12:30 😉 to by sme sa aj stretnut mohli, hm?

kuspitka
21. okt 2008

tak od doktora asi pojdem o 9:00......
a koznej pojdem asi potom a neskor ako o 12:30

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre