Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
zuzkafuny
22. okt 2008
Mne sa páči tesco...
ale to Lučenecké, alebo v BB... alebo také to veľkééé 🙂
kuspitka
22. okt 2008
ja rada ked do tesca tak v Nitre alebo v Martine
liliandax
22. okt 2008
cafte zienky x-)

tak sme spat 🙂 a vy ste kde?? ]-( 😃
kuspitka
22. okt 2008
ja som este tu
liliandax
22. okt 2008
jeeej, super 🙂

babovka hotova? 😉
kuspitka
22. okt 2008
hej hota uz mozes prist
liliandax
22. okt 2008
neprovokuj ]-( 🙂 .. lebo dojdem a zjem celu 😃

.. mala by som daco zjest :-S ked mi tu robis chutky x-)
kuspitka
22. okt 2008
tak pridi .
idem este dovarit neskor pridem ma velku teplotu ide doktorke..
ozaj ved zajtra si mozeme dat kolac 😃
liliandax
22. okt 2008
donesies do RS? 😃

alebo mam ja nejaku spravit?? :-p 😃
zuzkafuny
22. okt 2008
čooo...??? zajtra...??? 😃 😃 😃
súkromníčky ]-(
zuzkafuny
22. okt 2008
synko vstal...paaa
liliandax
22. okt 2008
zuzi, caff

nejako skoro?? nieeee?? =-) :-p

vraj sukromnicky!! tsss.. mame aj pre teba 😃
kuspitka
22. okt 2008
lila tak urob nejako ty....potom ty prides kumne sem do hnusti 😃
tak zajtra pod RS a budeme spolu papat 😃
kuspitka
22. okt 2008
ty pecies lepsiu babovku ako ja...ja peciem jedine s bio muky ale obycajna len ja nemam rada velmi sladku piskotu
liliandax
22. okt 2008
noooooo.. problem je len v tom, ze sa mi nece 😞 😃

ale mozno sa premozem.. 😉 ale len ked maly vstane, to by bol iny ramus 😃

ty si taky BIOclovek? =-) :-|
kuspitka
22. okt 2008
ano trosku ano od v tedy co som prisla o embrio prve ano....
ak ti nevadi ze niej sladka velmi prinesiem
liliandax
22. okt 2008
😢 to je mi velmi luto 😞
Ale je to isto zdravsie, aj chutnejsie 🙂 aj u nasich na zahrade sa co - to vypestuje, maly to ma rad x-) .. len co sa tyka tej muky.. no neviem :-| .. moj muz mi spominal, ze preco by chlieb z bio psenice teda nejedol .. ale o tom tu pisat nejdem 😉 😃

a kvoli mne snad nebudes terigat babovku az z Hnuste :-N .. to ta radsej na nejaky mnam zakusok pozvem 😉

aj ostatne zienky! hm?
nika_ke
22. okt 2008
caute zienky,

zuzka, co take nekupis v tescu?
ja napr. rezanu sunku a syr, cerstvy dobry chlieb, ale inak je minitesco celkom v poho 😉

kuspitka, ty mas Nitru a Martin poruke, ze tam chodis na nakupy? =-)
ako suvisi tehotenstvo s bio stravou? to by ma zaujimalo, kedze este planujeme druhe babo ...

osobne si myslim, ze nie vsetky produkty oznacene bio su skutocne idelane bio. Napr. neverim, ze v niektorom zavode na vyrobu detskej vyzivy vyberaju stredok z mrkvy. Ja som ho Riske tusim do 10 mesiacov poctivo vyberala z mrkvy aj petrzlenu. x-)

dnesny tip na obed pre zaryte kucharky: prirodne kuracie prsia na olivovom oleji s provensalskym korenim, zemiaky a hruskovy kompot 😉

dnes mame este na plane odprevadenie mamky na vlak, to zas bude Riska revaaat ... 😢
nika_ke
22. okt 2008
jaka sukromna party sa to chysta zajtra v RS? 😕 ]-(
liliandax
22. okt 2008
nika!! caves 🙂

sukromna party?? o ziadnej neviem :-x 🙂 .. dojdes zajtra do RS? x-)

ty si teda riadny poctivec!! ja som este nepocula o vyberani stredu zo zeleniny :-N :-|

a ten tip na obed vyzera supis 😉 zajtra by som mohla zmaknut, dnes ma maly tekvicu :-p
nika_ke
22. okt 2008
hmm, tekvica, mnaaam

rozmyslam, co budem zajtra sama s Riskou robit. Mozno by som predsa len skocila do RS, asi aj na ockovanie a nakupit. Planovala som ist na nakup cez vikend,ale v robote je to o drzku. Sef nakazal muzovi robit aj soboty ]-(

v telke nas cicikaju, ze sa nas svetova kriza nedotkne, no ale zacina to byt riadny brutal 😞 :-S

lili, ty mas aky plan na zajtra? Mozno este bude posledny den pekne. Zeby sme skocili na ihrisko? =-)
nika_ke
22. okt 2008
kuspitka, lili, aj moj muz frci obcas na coldrexe 😃 :-| ak ten nezaberie, tak az potom ide k dokine pre antibiotika. Cez vikend si polezi a potom hajde do roboty ]-(
liliandax
22. okt 2008
no neviem, na ihrisko? =-) chodim okolo, ale nikoho tam uz niet.. :-| zato my mozme ist 😉

zajtra pride kuspitka do RS, ide k dr., tak sa potom ozve, ze kuspi? 😉

mohli by sme sa teda stretnut.. mne je to 1, ze kde x-)

preco ta tak zaujima financ. kriza? =-)
liliandax
22. okt 2008
nika - ale ak chces ockovat Risku, tak potom sa budete ponahlat domov, nie? :-N
zuzkafuny
22. okt 2008
Lili... Mišiatko vstáva okolo 12 a ide spať okolo 11... takže dnes spal ukáááážkovo :-N
a čo na obed...??? Z mrazáku som vybrala fašííírku a ktomu zemiaky...mmm ale nám chutilo...
Ideme sa obliecť a prevetrať sa 🙂
Ja som tááák unavená a neviem z čoho... normálne by som spala |-|
nika_ke
22. okt 2008
vo stvrtok ma nasa dokina poradnu a v tento den je tusim do 13h, takze by sme prisli doobedu na ihrisko a az potom k dokine. Jasne, ze nie opacne 😉
zuzkafuny
22. okt 2008
ozaj Lili a kde máte to super ihrisko...??? by som sa šla kuknúť keď už tam budem...
liliandax
22. okt 2008
zuzi - vyvetrajte sa aj za nas 😉 neviem, ci sa nam podari ist este dnes von :-S

nika - jaaaaaaaaaj... taaaaaaaaak 😃 hned mi to bolo divne 😃 .. dobehnite, pokukame co sa da x-)
nika_ke
22. okt 2008
zuzka, asi uz prichadza jesenna unava |-|

lili, moja Riska je skalna ihriskova maniacka 😃 dnes zacala mrncat, lebo videla za plotom v skolke hojdacky a nemohla na ne ist. Ako jej mam vysvetlit, ze tu hojdacky proste nie su ]-( Ale nehojdame sa dlho, nechcem aby nachladla, nastastie ma este plienku 😃
a piesok proste miluje. Netusim, co budeme robit vonku, ked klesne teplota pod 10stupnov

podla mna, by mala kazdeho zaujimat financna kriza. Ludia ani netusia, ako sa dotyka vsetkych ...
nika_ke
22. okt 2008
Riska vcera riadne potiahla spanok, spala 3 hodiny az do 16:30 a my sme sa o 17h vybrali do Ciza na prechadzku :-N chcela som mame ukazat park a tiez ma nebavi byt stale len na sidlisku.

Kebyze ste niekto chceli gastany, tak v cizi ich je kooooopec 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli