Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
24. okt 2008

inkak, zazraky do 3 dni, takze pozitivny tehu test vo stvrtok, oki? 😉
vsak brusne su rovno oproti tvojej robote v DK, ci nie?
nebodaj by si chcela mat taketo aktivity v klenovci? 😨 tak aj ja chcem v tornali 😀

moja mama cvici jogu, ale nejak extra tam nepredychvaju. Je to skor take relaxacne natahovanie 🙂

liliandax
24. okt 2008

inka - okej, priprav si.. ale vyklad si ja neprosim, ten jedine od Dusa 😉 - pre niku, aby si bola v obraze - Duso je nas byvaly triedny 😉 Taky sexos, ze inka? 🤐 😀

inkak
24. okt 2008

joj Nika , to poznam, neprijemny je to zazitok, ked si namyslas ze tie rifle oblecies a v kabinke ich natiahnes az po kolena 😠 . Inak sprievodkyna odkazuje, ze ten vylet urobi gratis,a to platenie prenechava Vasim manzelom 😀 😉

liliandax
24. okt 2008

jaaaj.. tie dychacie cvicenia mi ani nespominajte 😠 .. aj na Tai-chi by sa patrilo ist 😔 😖

ale mne sa nechceeeeeeee

nika_ke
24. okt 2008

lili, musli davas aj Petkovi? my take doma nejeme, ale uz som rozmyslala, ze pre Risku musim zaviest aj nieco zdrave, len netusim ako sa to podava 😨

len si pamatam,ked sa nasej fenke narodili steniatka, tak im otec daval nejake podobne granule napucat do mlieka 😀

inkak
24. okt 2008

Lili dakujem, urcite Tvoje rady privitam 🙂 😉 Takze ideme my 3 a Duso, no nevioem neviem, ci by sme aj nakupili 😀 😀 Aj ked ja som ho ako sexosa nebrala, ale ako super cloveka a profesora ho beriem, 😵 Nika, tie brusne tance by sa mohli striedat v pondelok v Klenovci a v stredu v Tornali.

nika_ke
24. okt 2008

inkak, a ked takych mini rifli vyskusam viac ... tak som len zdeptana ☹
ja si prosim aj vyklad vo viedni od inky a pozvanie na sachera od sexosa 😉

lili, tebe sa akosi nic nechce v tomto obdobi. Co je s tebou? 😕

inkak
24. okt 2008

Lili, Ty ked si bola tehu tak si bola ako mlyncek 😀 ale teraz to na teba vobec nie je vidno 😉

nika_ke
24. okt 2008

inkak, supis, beriem 😉
kolko km je klenovec od RS?

inkak
24. okt 2008

32 km, moze byt teda ta streda? 😀

liliandax
24. okt 2008

nika - Petko to je ako keksiky 🙂 a zvyknem mu aj zaliat mliekom, ale to zje max. 5 lyziciek 😒 A co mu asi najviac smakuje, je ked mu do misky nasypem kukuricne lupienky (suche). ma to polozene na stoliku a pribehne kedy chce, zobne si a bezi dalej 😵

inka - kedyze to vyrazame? 🙂 minule som ho videla na bicykli, skoro som odpadla.. som ho uz davno nevidela 😖 .. len ho vzdy vidim ako poslanca 😠 furt je foteny on 😀

nika_ke
24. okt 2008

inkak, jasneee 😎

lili, hod nejaky link, kde je na rimave.sk, alebo niekde inde, nech viem, o kom tu tocite, prosiiim 😉

liliandax
24. okt 2008

inka - ja som nebola mlyncek - ale skor drvicka 😀 .. fuuuj, ale bolo mi aj zle, najma z toho, co som necakala 😝 grcala (sorry za vyraz, ale bolo to dooost 😝 ) som mandarinky, na to nezabudnem nikdy 😀

nika - je to tak, nic sa mi nechce.. som ako medved co sa chysta na zimny odpocinok 😔 😖 Videla som reklamu na TV program na NOVEMBER 😠 az teraz mi dochadza, ze kurnik opat idu Vianoce 😔

inkak
24. okt 2008

pamatas ked mu pred dverami klacala tusim Lucia a on ich otvoril? 😀 Na CR bola fakt sranda a to nehovorim o Taliansku, tam bol skvely ked si pospevoval na plazi, niekde este to video mam. Ja som ho uz davno nevidela. Zeby sme zorganizovali dalsie stretko? Teraz som vo svungu, organizujem stretko zo zakladky po 15 rokoch. Mna to strasne bavi 😵

liliandax
24. okt 2008

nika - skusim nieco vykuzlit 😵

inkak
24. okt 2008

mandarinky? taka skoda, mne prave mandarinky strasne pripominaju vianoce, uz sa tesim, ja zboznujem vianoce

nika_ke
24. okt 2008

Riska este kravske mlieko nepije, ale ked zacne, tak jej skusim dat musli na ranajky. Lupienky by jej isto vyzral moj muz. Od je zase drvicka na slane u nas doma.

vianoce su este strasne daleko... do vtedy musim stihnut prepisat vsetky smernice ... tak ma nestraste, ze su uz tu 😖

inkak
24. okt 2008

ok Nika tak si predstav, ze ja sa tesim na vianoce a oni su este tak straaasne daleko ☹ Moze byt?

nika_ke
24. okt 2008

musim bezat do kupelky, muz zahlasil vecierku,

sladke sny 😔

liliandax
24. okt 2008

nika - este kukni toto 😀 http://www.rimava.sk/view.php?cisloclanku=20070...

ale ked je on taky anti - foto - genik 😝 😀 vsak inka? 😉

liliandax
24. okt 2008

nika - pekne sny 😵

pa pa pa pa 😔

inkak
24. okt 2008

Mas pravdu, v skutocnosti je to ine, hlavne ked ho troska poznas 🙂 Nika aj tebe pekne snicky 🙂 No co Lili, ideme aj my? Uz by som aj mala, aspon troska sa vyspat kym pride manzel 😀 😀

liliandax
24. okt 2008

no to by si mala 😉 aby si vladala 🤐 🙂

inkak
24. okt 2008

si ma prekukla 😉 tak ja teda idem buvat, dobre sme si dnes pokecali. 🙂 Maj sa pekne a pekne snicky, papa 🙂

liliandax
24. okt 2008

no a pojdem asi aj ja.. lebo nebudem vladat 😕

rano vstat 😀

zatial pa a diky za super pokec 😵

inkak
24. okt 2008

no jasne, vstavat 😀 😀 , napodobne papa

zuzkafuny
25. okt 2008

no... uf! čítanie mám precvičené 😀
NIka... môj drahý vie robiť sacherovu tortu 😵 😵 😵 výbornúúú 😵 😵 😵
a ten Sojka... no môže byť... a už ani neviem na čo by som reagovala... si nepamatám... Harddisc nemfunguje ako má ☹ ☹ ☹
synko ma ničííí 😖 potrebujem kááávu 😖
tak idem na to... 😖

nika_ke
25. okt 2008

caute,
baby, ten vas profak je sympos, ale to je asi vsetko u mna...

zuzka, kedy pozyvas na tortu? 😉 aka bola didzina?

ja som drahemu napisala cely zoznam so 17.bodmi, co treba doma popratat, lebo on si mysli, ze sobotnajsie pratanie je iba jeho vysavanie 😖 tak uz umyva kupelku 😀 ja idem na okna, kedze je dnes pekne, ale stavim sa, ze mi ich zajtra zmyje dazd ...

kocurik16
25. okt 2008

zajtra možno nie ale na dˇalšie tri dni hlasia dáždˇ. Ja umývam okná iba kedˇrosničky hlásia na týždeň pekný čas aj tak mi najpozdejšie druhý deň zmoknú

kuspitka
25. okt 2008

Ahojte...ako sa mate....je tu niekto???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre