Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
26. okt 2008

ahojte,peknu nedelu zelám 🙂

trosku posuvam temicku bo uz skoro na druhej strane 😉

muzik odviezol svokru na cintoriny,sli na viacero miest.ja som nesla aspon si porobim co treba 😉

liliandax
26. okt 2008

ahojte kocky 😵

ja len tak narychlo, lebo mam toho este dost co robit 🙂

... ale, tortu mam hotovu, dam si ju do albumu, kuknite sa 😵

liliandax
26. okt 2008

hotovo, mam ju v albume 🙂

na to, ze je to moja 1. torta, som s nou spokojna 😵

nika_ke
26. okt 2008

ahojte zienky,
muza som vyhnala do tesca aj s malou s kocikom 😅 ... kukam na nich z okna, Riska sa hraje s listim a ocko sa ju snazi presvedcit, aby sla za nim 😀 ... a prave ju presviedca, aby si sadla do kocika ... viem si predstavit, ake maju obaja nervy na seba navzajom ☹

idem pracovat, chybaju mi este 2hodiny, tak musim makat 😒

lili, torta je naaadherna, neverim, ze je tvoja prva. Vyzera ako od cukrarky proficky 😵

csilla76
26. okt 2008

lili super torticka,no neverim ze je to prva co si upiekla 😀 posli ochutnavku 😀

nika tak snad sa da Riska presvedcit a sadne do kocika 😉 aspon sa trosku prevetraju 🙂

idem ja tiez pokracovat v pratani 😖

nika_ke
26. okt 2008

vcera poobede sme sa vybrali do Ozdu do cukrarne na kavu a kolaciky, ibaze ziadnu sme nenasli, iba jednu zavretu 😖 je to asi take mesto ako rimavska. Boli sme v hypertescu, maju tam take iste overaly ako u nas iba za cca 300Sk, lenze aj s prisitymi nohami. Nechapem, ako moze niekto vyrobit pre rocne deti takyto overal 😠
Je tam este stop shop - dm, deichman a nejaky spar-hypermarket. A ziadna kaviaren, som myslela, ze ma vystrie 😠 tak sme si aspon v potravinach kupili cerstve kolace a spraskali ich v aute. Riska dostala fajny syr, trochu si pobehala vonku a sli sme domov 😀

stihla som vcera umyt okna, dnes som popratala zvysok, len my este ostali Riskine veci na pranie v ruke, to budem musiet stihnut, kym bude spat... zase si neoddychnem ☹

csilla, aspon mas pokojnu nedelu 😉 sama doma - zuzo labuzo 😅

csilla76
26. okt 2008

no veru nika Ózd je take mestecko asi ako RS uz sme tam davno boli,ale niekedy sme tam chodili kupovat oblecko.
mi sa chystame v utorok alebo stredu do Putnoku cosi nakupit a chcem popozerat v jednom obchodiku maju bambusove tacky take pekne tak aj do daru su velmi prakticke 😉
muzik bude mat dovcu asi 4 dni od utorka do piatku,este sa to zajtra rozhodne presnejsie,co povie jeho sef....

som celkom rada ze som sama,aspon porobim a muzik sa mi tu nepletie a nevola na mna z vonku ze toto a tamto potrebuje 😀
aleeeeee pred chvilkou mi tu vyzvanali jehovovi svedkovia 😠 no parada,som nekukla von ..nech idu dalej

liliandax
26. okt 2008

ahojte 😵

len ma tak nechvalte za tu tortu 🙂 .. cakala som horsiu piplacku, tortu pre Petka zmaknem lavou zadnou za 30 min. 😵 😀

nika - no ten vylet do Ozdu za vela nestal 😒 Aj my sme tam chodievali na oblecko, ale to uz je hadam aj 10 rokov.. aj viac.. (boooooze... to uz je tolko???? 😲 )

do Putnoku chodi moja mama so starkym, kupili mu tam chladnicku a vysla ich o moc menej ako v RS 😝
A nemaju to daleko, kedze Kral je za rohom 😉

aj ja som mojich chlapov vyhnala von, celkom je fajn vonku.. tak akurat 😵

nika - ako zvladla Riska presun hodin? 🙂 Petko super, zobudil sa presne tak ako zvykne... o siedmej, ale uz podla noveho 😉

csilla - jehovovi svedkovia?? ti su aj u vas? ja mam jednu kamosku, mlada baba a dala sa na to.. ach jaaj 😅

zuzkafuny
26. okt 2008

ahojte 😀 aj ja tu... ale len na skok...
idem hodiť sťažnosť 😠 som si poriadila kuchyňu... kladiem si nákup do chladničky, medzi tým aj jednu pol litrovú cocacolu a bááác! spadla! ku..a jedna! a keď začala striekať, tak ma skoro ..blo! 😠
Celá chladnička, celá bezdvierková linka a všetko čo sa v nej nachádza od coly 😠 tak hrnky ani nič iné som neumývala... to budem robiť priebežne 😅 keď to budem potrebovať 😀
fu...!!! tak toľko...!!!
Lili... krááásna torta 😵 fakt!
a inak k tej sacherke... vyzerá tááák nevááábne a chutííí super...!!!
Idem... majte sa 😉 🙂
som sa prilepila o sedačku 😀 😀 😀
už som sa odlepila... idem sa prebehnúť vodou 😅

nika_ke
26. okt 2008

lili, Riska vstala zhruba tak ako zvykne, o 7h zimneho casu. Spat som ju dala o 15min skor, lebo uz dlhsie nevydrzala. Uvidim kolko pospi. Vecer sa ju budem snazit ulozit o osmej, ako sme zvykli predtym. Takze jej to pekne upravim podla noveho 😀

a prave pozeram katalogy deichmann, min. na kurze usetrim pri cizmach 250 SK, co je dost.
K nam chodi aj madarsky tesco letak, tak teraz muz vybera jedlo a kalkuluje. Vyzera to tak, ze tento tyzden este zbehneme do Ozdu.
Len keby tam nezatvarali obchody tak skoro ako tu na dedine 😖

zuzka, fuuuha, riadna smola ☹ vsak zavolaj Cerbyho nech vsetko olize, aby sa ti nelepilo 😀

csilla, dnes nic nezavaras? 😕 😅

putnok nie je nahodou dedina? 😕 Su tam aj obchody? Ja som tam bola len raz na firemnom futbale.

liliandax
26. okt 2008

nika - tak to uz budete chodit na nakupy len do madarska 😵 Muz spominal, ze je tam lacnejsi uz aj benzin (?) 😕 neviem, ci je to pravda, ale este donedavna chodili madari tankovat sem 😖

Petko si siel lahnut po 12-tej, co je skor ako zvycajne, ale dnes chcem, aby aj skor vstal.. ved ak by vstaval po stvrtej, ako to mal vo zvyku, neviem, kedy by sme sa vyterigali gratulovat 😅

zatial spi.. muz mi odisiel na motorke.. vraj sa ide previezt!! v takej kose.. 😝 Tak ak sa mi vrati snezny muz, aspon viem preco 😀

zuzi - to si mala fakt smolu.. a ten nikin napad s cerbym je super 😵

csilla76
26. okt 2008

zuzi no to bola ozaj smola.....aj ja som raz tak pochodila ☹

lili no ano ti j.svedkovia su proste vsade u lekara v parku pridu knam domov no proste vsade 😀 mame aj v rodine co praktuzuju tot nabozenstvo,vraj teraz maju novy letak tak musia snim navstivit kazdu domacnost 😝 takze sa pripravte 😀

nika Putnok je take mesto ako asi Tornala.chodime tam obcas na nakupy.ze ci je benzin lacnejsi to neviem,ale asi to vyjde rovnako..predtym svagrinin manzel vzdy tankoval u nas,teraz uz asi 2 roky nie bo sa vraj neoplati-je to skoro rovnake 😝

nika uz zavaracky skoncili konecne,mam toho viac nez dost. 😀 teraz muzik robi vinko,tam sa ukazuje ze bude super dost vinka 😀 😝 vcera sme pohrabali listie spod orechov nasli sme este za vedro orechov takze uz len take pracicky. 😉

predtym este nez zacnem chodit do KE si chcem urobit poriadok v byte,okna umyt aby som pocas stimulacie mohla len odychovat a davat pozor aby sa vytvorilo dostatocne mnozstvo vajok na odsatie,potom davat pozor aby folikuly nepopraskali atd....uz to velmi cakam ale zaroven sa aj bojim toho celeho hoci viem co ma caka bo som to uz prezila . 😉

kuspitka
26. okt 2008

Ahojte...co porabate???

csilla76
26. okt 2008

kuspit ahooooooooooj 🙂

ja dumam ci spravit taky rychly jablkovy zakusok alebo nie..... 😀

a ty co aky si mala vikend? 😉

kuspitka
26. okt 2008

csilla ja som nanic....
uz zas mam depku ale pohode ake pocasie taka je aj moja nalada.....
ja radsej uz nic nejem som ako macko

csilla76
26. okt 2008

moj boze.....ze macko...ktomu uz radsej nic nepoviem 😀 🤐

idem ja na ten kolacik ci zakusok a potom este mailom objednam z firmy Alen zaclony.spisali sme si z kolegynami tak ked vsetko dojde bude poriadny balik 😀

kuspitka
26. okt 2008

tak ty takto objednavas???

csilla76
26. okt 2008

aha,ja mam zaclony len od Alen-u a som spokojna. 😉 🙂

preco sa pytas? 🙂

liliandax
26. okt 2008

ahoj kuspi, ahoj csilla 🙂

csilla - no sem sa svedkovia nedostanu, o to sa postaram 😠

ja uz som dopiekla a sladke ma este dnes caka doooooooooooooooooost.. tak si robim rezervy v brusku 😵 😀 .. ale ta obdivujem, aka si hyperaktivna 😵

kuspi - toto pocasie ani ja nemam rada.. ked so pomyslim, ako skoro bude tma.. no des 🙄

kuspitka
26. okt 2008

lila ak bude takto mesiac tak ja budem riadne depkovat...
zajtra asi budem unyvat steny aby som nezosalela

liliandax
26. okt 2008

csilla - to sa nebojis nakupovat zaclony cez net? 😕 ja by som sa asi bala.. ja to musim vidiet, ze co mi bude v obyvacke vysiet 🙂

daj link, ktore si si objednala a bola spokojna 😵

kuspitka
26. okt 2008

tak ja by som si to neobjednala bala by soms a

csilla76
26. okt 2008

lili ani knam sa nedostanu,vyzvanat mozu 😀 a ked ma nastvu tak pustim aj vlciaka na nich a pojdu kade lahsie 😀

uz padiiiiiim ten zakusok ukuchtit bo muzik sa nevie dockat 😀 a cez tyzden nemam cas.. 😝

liliandax
26. okt 2008

hiiiiii 😲 nie vysiet ale visiet 😝 😀

liliandax
26. okt 2008

csilla - takze mate vlciaka! 🙂 dobre vediet 😀

kuspi - kasli na depku, nestoji to za to, stresovat sa 😵

csilla76
26. okt 2008

juj baby ja to objednavam z katalogu nie z netu,ale je to podobne 😉 a zatial vsetko ok.... 😉

uz 10rokov od nich objednavam,aj obrusy aj zaclony.

kuknite:www.zaclonyalen.sk

kuspitka
26. okt 2008

ja by som si dala tiez zaclony ale muz ma alergiu na parch tak nemame ziadne

csilla76
26. okt 2008

lili musime mat takeho psa ,tu kazdy ma bo chodia kradnut zo zahrady aj zvieratka pokradnu(sliepky,zajace atd...)

liliandax
26. okt 2008

kuspi - to mate len zaluzie? alebo? 😕

csilla - kukla som .. no objednat by som nevedela 😅

kuspitka
26. okt 2008

lila mame bambusove rolety

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre