• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
Luky je v kočíku rád. No nie dlho. My sa trochu pokočíkujeme, potom ho vypustím a pobehá si. , a tak stále dookola. Podarí sa mi tak aj nakúpiť, aj niečo povybavovať. Má svoje obľúbené miesta - okolo Kauflandu a na námestí, tak to stále striedame. No ešte tu chvíľu budem, ale za chvíľu sa moje zlatičko zobudí a začína ďalšia zmena.
27. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rimava, aj my sme byvali blizko pri namesti :wink: je to tam fajn.

my teraz najradsej chodime okolo stromov a suchoceme s listim. Druha zmena mi zacne snad az okolo 15h.
27. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj dievcata zavidim vam ze mate babo....
27. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuspitak nezáviď, určite sa aj ty dočkáš. Ja som už neverila, že sa toho dožijem a teraz si to užívam naplno. Nesmieš sa vzdať nikdy. Malý je už hore, tak vás mrknem večer. Želám pekný deň.
27. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rimava dakujem..
prajem ti pekny den
27. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kym som ja carovala v kuchyni, tu ste si pekne pokecali :dizzy_face: dufam, ze tu niekto aj ostal :slight_smile:
27. okt 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, este som tu mrkla, ale idem ta vystriedat do kuchyne :sweat_smile:

kuspitka, dockas sa aj ty ked pride spravny cas :wink:
my sme tiez cakali na nasu malicku, sice len 9 mesiacov, co je nic oproti rokom, ktore sa niektore snazite. Ale ked prisiel ten cas, tak sa nam zadarilo :dizzy_face:
snaz sa mysliet pozitivne :wink:
27. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika na túto štrúdľu iba zmiešaš po pol litra maku kryštálového cukru a krupice detskej narajbeš 2kilá jablk. na vymastený pekáč nasypeš tretinu cesta dáš polovicu jablk zase tretina cesta ,jablká nakoniec cesto a zarajbeš jedno maslo.prčieš asi 35minút na 180stupňoch.pokrájať aby sa nerozpadlo tak iba po 4 hodinách.KLasická štrúdľa je aj na mňa veľa.za okná dám vedieť
27. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocurik, to je nejaka skratena verzia strudle :grinning:
27. okt 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iky viem ze raz to bude...len stale nieco nam do toho prislo
27. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuha, tak na take komplikovane cary mary ako je strudla som este asi nedorastla :grinning:

ale ta tvoja kocurik moze byt fajna, raz vyskusame :dizzy_face:

kuspi - urcite sa dockate, veru, to pozitivne myslenie je dolezite :wink:

nika - ides nieco varit? :slight_smile: alebo uz len upratovat? :confounded:
27. okt 2008 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je verzia pre tých "šikovnejších" čo majú vlohy na všetko okrem ťahania pravej štrúdle.našla som recept na internete tak som skúsila a chutilo
27. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj kuspi - ako dopadlo sono?
27. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
za tedy si adoptujem ako budem tehu...
lila ja som traz nebola na sone idem stvrtok
27. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj, ja som myslela, ze si uz bola :sweat_smile: drzim palce :dizzy_face:
27. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lila nebola..
nejake dieta tu zomrelo narodila sa 2007 ...to je smutne Novak sa volal
27. okt 2008 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie som akosi v obraze :sweat_smile: u vas v hnusti zomrelo rocne babo? :cry:
27. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej teraz to hlasili ani neviem kto presne...
lila stvrtok uvim co ovie moj doktor ..mercha nikde nebude rad
27. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, upratovala som, zvykla som si popratat kuchynu, ked Riska spi, lebo inokedy sa neda :unamused:
dnes som varila paradajkovu polievku, zapraska mi zhrudkovatela, ale Riske aj tak naaaramne chutila, tak som sa aspon z toho vytesovala :dizzy_face: Riska papkala sama, takze ma caka este pranie polievky na obleceni :confounded: esteze som ju stihla prezliect do domaceho.

to je smutne,kolko ludi zomiera :frowning2:

a pritom som si myslela, ze horsie ako mne nemoze byt nikomu ... dnes rano nam big boss spravil prepadovku v robote, doletel z nicoho nic z francuzska a dal mi super ponuku na vyber: bud nastupim ihned do roboty na min. 15 hodin tyzdenne alebo mam padaka :confounded:
muzovi dal raz tolko roboty ako ma a sef mi oznamil, ze tym padom muz bude cely den v robote...
proste parada ... nech zije hnusna americka kriza :angry:
27. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je hrozne! bohvie, co sa mu stalo :pensive: :cry:
27. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika a to moze tak urobit...ved mas narok na matersku...
27. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuspitka, vsetko je mozne. Momentalne pracujem na polovicky uvazok s miestom prace doma ako teleworker. A ked si piskne, tak bezim do roboty,hlavne ked mame zakaznicky audit. Teraz ma to caka 3x na 8 hodin v novembri. Kebyze som mala mat padaka, tak sa vratim spat na rodicovsku dovolenku.
27. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuspitka, ty pracujes alebo si doma?
27. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - a to ako moze ten BIG spravit?? :confused: :angry: ked 15 hodin tyzdenne, tak 3 hodiny by si bola denne? :rolling_eyes: to je fakt sila!!! :confounded:

ja mam teraz v kuchyni svincik.. ale upratovat ked Petko spi neviem, to by sa zobudil na moje buchotanie :unamused:
upratovat budeme potom spolu, on mi tak rad pomaha :dizzy_face:
27. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, presne 3hod denne je minimum, on chce 4hod. Mile od neho, ze mi dal na vyber, ci doobedu alebo poobede. Resp. 3 dni po 8 hodin a 2dni volno :angry:
a vraj co budem robit doma s Riskou, ci sediet a cakat, kym bude mat 2 alebo 3 roky? :angry: ... vytocena som bola teda riadne, ale uz som sa skludnila :sweat_smile:
27. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
upratovat mozem prvych cca 30 minut, od kedy Riska zaspi, lebo vtedy spinka tvrdo. Teraz som ako muska a dufam, ze si pospi este taku polhodinku :sweat_smile:
27. okt 2008 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj vy mate doma taku tmu? :rolling_eyes: normalne som si musela zasvietit. Dnes poobede asi ani von nepojdeme :frowning2:
27. okt 2008 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika ja som domka na Pnke ale chcem aby mi neobnovili zmluvu
27. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - aj my mame tmu a riadnu kosu! sice kuria, ale strasne slabo :angry:

a von sa nedostame asi ani my :confounded: .. co budeme robit dlhe zimne vecere??? :pensive:
27. okt 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuspi - preco nechces?
27. okt 2008 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok