• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
neuveritelne, aj Riska sa akurat okolo desiatej prebrala :frowning2: to sa nestalo aspon dobre 2 mesiace, dufam, ze jej nic nie je, max. tretia stolicka :frowning2:

idem si aj ja lahnut, este som si nezvykla, ze mi treba vstavat kazde rano do prace :unamused:

kamajka, krsniatku prajem skore uzdravenie a nech je co najskor doma z nemocnice
3. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby,
no ako? deticky uspate?
Riska ma po uplynulej noci 3 stipance :frowning2: akurat teraz pri uspavani som objavila komara, ma to chlapec spocitane :angry:
treba mi este popratat kuchynu a prat, ale sa mi taaak strasne nechce :unamused:

kucharska vlozka, zajtra budeme mat na obed specialitu, kuracie stehna na cervenej kysnutej kapuste. Bielu totizto v tomto tescu nemali :confounded: a mozno bude k tomu aj knedla, ak ju dostanem v pekarni :confused:
4. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky :dizzy_face:

chlapa mam na futbale, tak kdeze ste? :grinning:
4. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lili,
uz som si myslela, ze tu strasim sama.
Vsetci sme navecerani, ocko sa snazi pozbierat v chodbe gastany do vedierka a Riska mu vsemozne pomaha. Snad sa zahraju aspon 15 minut :grinning:

csilla, si spominala, ze tu niekde na blizku mas kadernicku :confused: mozes mi dat kontakt?
4. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - no maju potom dobru zabavu :wink: myslis, ze ich to bude bavit az 15 min.? :sweat_smile:

ja luskam orechy :confounded: mame ich 2 bednicky... tak mam co robit :angry:
4. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak tie moje deti skoncili s gastanmi hned ako som dopisala :confounded: lebo ocko ich Riske nedovolil vysypavat z vedierka :angry:
my budeme luskat orechy priebezne, zatial ich mame doma v garazi a potom tym poverim oca :slight_smile:
4. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v spalni sme nasli dvoch komarov, snad ich viac nie je
4. nov 2008 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no komare su riadne svine :confounded: Aj Petka minule dosekali, normalne mal pod okom akokeby monokel :frowning2: Mama sa hned pytala, ze kde zas spadol??? a vysvetluj jej, ze je to od komara :sweat_smile:
4. nov 2008 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry vecer kocky :slight_smile:

ja som doupratovala kuchynu ..atd..atd....uz ma to nebavi.... :unamused: vacsne tie riady.... :unamused:

nika zajtra pridem na obed..mnam taka fajnota... :grinning: mozem??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jasne ze ti mozem dat kontakt na moju kadernicku a inac aj kozmeticku ti viem dobru odporucit ak mas zaujem......... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

lili uff..ani nespominaj..aj mna caka luskanie orechov....ale snad aj muzik pomoze alebo dojde mama a naluskame kopu,dame do sackov a do mrazaku a bude vzdy po ruke :slight_smile:
4. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..
Fíííha, ale ste sa tu rozmnožili :grinning: :grinning: :grinning: čo nové?
4. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj monkula mi sa este nepozname,ze? :slight_smile: :wink:
4. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, ešte nie... :slight_smile:
Tak teda ahoj ,ja som Monika
4. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla - cafff :slight_smile:

no mna upratovanie len caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na kopec riadu je dobra umyvacka :wink: - ale to som uz v tejto teme spominala :grinning:

monki - no pekne od teba, ze sem aj obcas kuknes.. v RS si nebola?? :slight_smile:
4. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola, asi pred dvmi mesiacmi, ale len na víkend, takže som ani nič neriešial s vami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok monika ja som csilla :grinning: ale naozaj ze baby... :grinning: si z RS tiez? :wink:

hej-hej lili ved zvazujem ze kupim umyvacku...sme dvaja ale ten riad je stale a najma ze som cely den prec pridem po 16tej a muzik mi toho nakopi.... :grinning: no nic...asi poviem muzikovi ze obcas by aj on mohol zmyt riady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nie som z RS, len tam chodím na návštevu :grinning:
4. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla - no nie je to najhorsi napad, zapojit aj chlapa do umyvania.. ale ja som nepochodila :confounded: Tak to ta umyvacka isti :wink:

monkula - no najblizsie snad dojdes na dlhsie, aby sme sa aj spoznali :slight_smile:
4. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, ok :wink:
4. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monki - ty si ale rychla! :grinning:
4. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika aha...uz som si to zistila :grinning: muzika mas z RS a aj svokrusku :grinning: moj muzik mozno pozna tvojho,on je 76 rocnik :wink: a tak sa opytam ze kde byvate monika? :grinning:

lili no nemviem-nemviem....naposledy umyval asi ked som mala zlomenu nohu...a to bolo uz hodne rokov
4. nov 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla - ty si FBI agent? :confused: :grinning:
4. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, si ma predbehla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz bývame v malackách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monki - preco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? :sweat_smile:
4. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj, so msa pomýlila v smajlovi, mal byť tento :wink: :wink: :grinning:
4. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som prispievala do témy látkové vložky a to mi príde blee, tak preto som tam aj teraz šupla toho blee smajla :grinning:
lili no teda :grinning: nemam nic s agentami :grinning:

monik a ty si ma tiez nasla ,ze??????? :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: verim ti :wink:
4. nov 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili som ti slubila tie jednohubky tak ti to uz supnem do ip,uz by bolo nacase nie? :grinning:

nika kde si sa stratila?? :wink:
4. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki csilla, kuknem sa :slight_smile:

uz mam chlapa doma, tak tu budem pomenej :unamused: .. ale budem!!! :grinning:
4. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok supnem ti este dnes urcite.... :wink:
4. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok