Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
3. nov 2008

neuveritelne, aj Riska sa akurat okolo desiatej prebrala ☹ to sa nestalo aspon dobre 2 mesiace, dufam, ze jej nic nie je, max. tretia stolicka ☹

idem si aj ja lahnut, este som si nezvykla, ze mi treba vstavat kazde rano do prace 😒

kamajka, krsniatku prajem skore uzdravenie a nech je co najskor doma z nemocnice

nika_ke
4. nov 2008

caute baby,
no ako? deticky uspate?
Riska ma po uplynulej noci 3 stipance ☹ akurat teraz pri uspavani som objavila komara, ma to chlapec spocitane 😠
treba mi este popratat kuchynu a prat, ale sa mi taaak strasne nechce 😒

kucharska vlozka, zajtra budeme mat na obed specialitu, kuracie stehna na cervenej kysnutej kapuste. Bielu totizto v tomto tescu nemali 😖 a mozno bude k tomu aj knedla, ak ju dostanem v pekarni 😕

liliandax
4. nov 2008

ahojte zienky 😵

chlapa mam na futbale, tak kdeze ste? 😀

nika_ke
4. nov 2008

ahoj lili,
uz som si myslela, ze tu strasim sama.
Vsetci sme navecerani, ocko sa snazi pozbierat v chodbe gastany do vedierka a Riska mu vsemozne pomaha. Snad sa zahraju aspon 15 minut 😀

csilla, si spominala, ze tu niekde na blizku mas kadernicku 😕 mozes mi dat kontakt?

liliandax
4. nov 2008

nika - no maju potom dobru zabavu 😉 myslis, ze ich to bude bavit az 15 min.? 😅

ja luskam orechy 😖 mame ich 2 bednicky... tak mam co robit 😠

nika_ke
4. nov 2008

no tak tie moje deti skoncili s gastanmi hned ako som dopisala 😖 lebo ocko ich Riske nedovolil vysypavat z vedierka 😠
my budeme luskat orechy priebezne, zatial ich mame doma v garazi a potom tym poverim oca 🙂

nika_ke
4. nov 2008

v spalni sme nasli dvoch komarov, snad ich viac nie je

liliandax
4. nov 2008

no komare su riadne svine 😖 Aj Petka minule dosekali, normalne mal pod okom akokeby monokel ☹ Mama sa hned pytala, ze kde zas spadol??? a vysvetluj jej, ze je to od komara 😅

csilla76
4. nov 2008

dobry vecer kocky 🙂

ja som doupratovala kuchynu ..atd..atd....uz ma to nebavi.... 😒 vacsne tie riady.... 😒

nika zajtra pridem na obed..mnam taka fajnota... 😀 mozem??? 😝 a jasne ze ti mozem dat kontakt na moju kadernicku a inac aj kozmeticku ti viem dobru odporucit ak mas zaujem......... 😉 😉 🙂 🙂

lili uff..ani nespominaj..aj mna caka luskanie orechov....ale snad aj muzik pomoze alebo dojde mama a naluskame kopu,dame do sackov a do mrazaku a bude vzdy po ruke 🙂

monkula
4. nov 2008

ahojte..
Fíííha, ale ste sa tu rozmnožili 😀 😀 😀 čo nové?

csilla76
4. nov 2008

ahoj monkula mi sa este nepozname,ze? 🙂 😉

monkula
4. nov 2008

nie, ešte nie... 🙂
Tak teda ahoj ,ja som Monika

liliandax
4. nov 2008

csilla - cafff 🙂

no mna upratovanie len caka 😝 a na kopec riadu je dobra umyvacka 😉 - ale to som uz v tejto teme spominala 😀

monki - no pekne od teba, ze sem aj obcas kuknes.. v RS si nebola?? 🙂

monkula
4. nov 2008

bola, asi pred dvmi mesiacmi, ale len na víkend, takže som ani nič neriešial s vami 😅 😅 😅

csilla76
4. nov 2008

ok monika ja som csilla 😀 ale naozaj ze baby... 😀 si z RS tiez? 😉

hej-hej lili ved zvazujem ze kupim umyvacku...sme dvaja ale ten riad je stale a najma ze som cely den prec pridem po 16tej a muzik mi toho nakopi.... 😀 no nic...asi poviem muzikovi ze obcas by aj on mohol zmyt riady 😝

monkula
4. nov 2008

ja nie som z RS, len tam chodím na návštevu 😀

liliandax
4. nov 2008

csilla - no nie je to najhorsi napad, zapojit aj chlapa do umyvania.. ale ja som nepochodila 😖 Tak to ta umyvacka isti 😉

monkula - no najblizsie snad dojdes na dlhsie, aby sme sa aj spoznali 🙂

monkula
4. nov 2008

lili, ok 😉

liliandax
4. nov 2008

monki - ty si ale rychla! 😀

csilla76
4. nov 2008

monika aha...uz som si to zistila 😀 muzika mas z RS a aj svokrusku 😀 moj muzik mozno pozna tvojho,on je 76 rocnik 😉 a tak sa opytam ze kde byvate monika? 😀

lili no nemviem-nemviem....naposledy umyval asi ked som mala zlomenu nohu...a to bolo uz hodne rokov

liliandax
4. nov 2008

csilla - ty si FBI agent? 😕 😀

monkula
4. nov 2008

lili, si ma predbehla.... 😀 😀 😀 😀 😀
teraz bývame v malackách 😝

liliandax
4. nov 2008

monki - preco 😝 ? 😅

monkula
4. nov 2008

jááj, so msa pomýlila v smajlovi, mal byť tento 😉 😉 😀

monkula
4. nov 2008

som prispievala do témy látkové vložky a to mi príde blee, tak preto som tam aj teraz šupla toho blee smajla 😀

csilla76
4. nov 2008

lili no teda 😀 nemam nic s agentami 😀

monik a ty si ma tiez nasla ,ze??????? 😀

liliandax
4. nov 2008

😀 😀 😀 verim ti 😉

csilla76
4. nov 2008

lili som ti slubila tie jednohubky tak ti to uz supnem do ip,uz by bolo nacase nie? 😀

nika kde si sa stratila?? 😉

liliandax
4. nov 2008

oki csilla, kuknem sa 🙂

uz mam chlapa doma, tak tu budem pomenej 😒 .. ale budem!!! 😀

csilla76
4. nov 2008

ok supnem ti este dnes urcite.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre