• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
na veceru mal vajicka :grinning: a zajtra bude mat spekaciky,si ich upecie a zem.kasu zohreje v mikrovlnke :wink: a polievku taktiez :slight_smile: zajtra sa posnazim urobit nejake jedlo co bude na 2 dni :slight_smile:
6. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na sobotu vymyslela spenat. Riska musi mat zltko a k spenatu sa perfektne hodi :wink:
6. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to je fajne ja to mam rada ale muzik spenat nie....hoci je to velmi zdrave :wink:

no na dnes koncim,uz na mna vola aby som isla na masaz tak letiiiiiiiiiiiiim kym si nerozmysli :grinning:

zelám dobru nocku :pensive: :pensive:
6. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer prajem :slight_smile:
a dobrú noc :pensive:
6. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

vcera som sa sem uz nedostala, muz "cistil" komp :angry: .. ale teraz som tuuuuuuuuu :grinning:

len dufam, ze sem niekto nakukne :wink:

dakujeme za blahozelania, ani sa mi nechce verit... tak rychlo bezi ten cas :frowning2:

nika - oslava je zajtra, tak zajtra budu aj darceky :dizzy_face:
7. nov 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte juj dnes je pekne slnecne :slight_smile:

lili tak zajtra bude oslava,a co ste kupili Petkovi? :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je tak krasne.. len sa ma vraj uz ochladit :frowning2:

kupili sme mu lego, taku sadu na majstrovanie (srobovak, kladivo, klieste... asi 20 ks) - to aby som mala co zbierat :grinning: taku sadu FARMA (darmo, po ockovi ho bavia traktory, zvieratka..) a co ja viem, este dostane nejake oblecenie a sadu auticok s kamionom od nasich.. a nejake vlaciky, knizku Thomasa :grinning: od svagrinej a brata a od druhej svagrinej neviem, len vraj to bude nieco velke :confused: Lebo som ju stretla v meste a vraj nam nevie zohnat na to baliaci papier :sweat_smile:
a viem, co dostane od druhej starkej...

... nic :confounded:

spekacky su uz spapane? :slight_smile:
7. nov 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiii tolko darcekov,Petko sa bude vytesovat a mamina potom zbierat po byte a odkladat hracky nestaci,ze :slight_smile:
no ved chlapcom sa pacia take hracky na majstrovanie a tiez auticka a traktori,no bodaj by nie :slight_smile: a ma rad Petko rozpravkove knizky? :slight_smile:

inac sa idem pochvalit ze dnes sme boli na farme pozriet koniky a bola tu nika s Riskou.... :dizzy_face: pocasie krasne slnecne takze bolo fajn.pacilo sa im,spominali sme aj vas Petka a Miska ze niekedy by ste mohli prist pozriet sem knam :dizzy_face: nika urobila aj fotosky... :slight_smile:

no ano spekaciky uz spapane,muzik ich na obed zbastil,zase mozem dumat nad tym co bude zajtra...
7. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej.. nika s riskou boli u vas?? aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:

len ako sa k vam dostanem? :frowning2:
7. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili .... skrutkovac :wink:
moj muz by mi dal, keby som takto Risku ucila :unamused: vcera som jej vysvetlovala sesthrannu maticu :grinning:
7. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ved prave hocikedy by ste mohli prist kym je este tak pekne slnecno :slight_smile: mas vodicsky? :wink:
7. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze nemam :frowning2:
7. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caff nika :slight_smile:

co si jej vysvetlovala?! :confused: :grinning:
7. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
á,tak nejakeho sofera by si potrebovala :slight_smile: nika nevadi ze som prezradila??? :grinning:
7. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla - cesta tam by sa dala zmaknut mojim muzom, aj teraz ide z Gemera a to je nedaleko :slight_smile: no naspat? :confounded:
7. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, caute :wink:
vidim, ze csilla ma predbehla, ozaj bolo krasne :sunglasses: a to perfektne okolie, neskutocna naaaaaaaaaadhera, z toho ranca na mna salala pohoda, klud a pozitivna energia ... cerstvo pokoseny travnik, domy namalovane velmi prijemnou oranzovou farbou.... joooj, super bolo a uzasne som si oddychla, uplne som vypla a zabudla na stresy z roboty
diki csilla :wink:

a fotky su v albume, len som zabudla spravit taky celkovy zaber :frowning2: sustredila som sa na Risku, lebo ona z toho bola uvelicena. Ukazovala mi - aha mama, zivy kon :dizzy_face:
7. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam musi byt kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne!! ak bude este pekne, skocim tam s muzikom :slight_smile:

csilla - tam sa da len tak hocikedy prist? :sweat_smile:
7. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - a riska je ako babika :dizzy_face:
7. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, ano, kym neotvori usta a nezacne protestovat :grinning:
ked tam pojdete, tak si zober vodu aj pre seba, lebo tam ozaj nic ine okrem zvierat nie je :confounded: ja som bola smadna asi ako ten kon v ohrade a musela som vydrzat az domov :unamused: hlavne, ze pre Risku som mala plnu tasku zbytocnosti :grinning:
uz chapem zahranicnych turistov, ked sa stazuju na nase sluzby. Ved na tom ranci urcite maju nejake nealko na sklade, ked tam organizuju akcie a chodia im tam hostia aj na dlhsie pobyty. Co by sa im stalo, keby mi tam niekto predal malinovku? :confused:
... ja viem, som zhyckana, co narobim :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze sa vam pacilo :slight_smile:

lili no da sa prist hocikedy v pohode,je tam aj pieskovisko,len restika tam nie je takze ....vies oni varia len pre ubytovanych hosti :wink:

lili ved nahovor muzika niekedy,das mi vediet a pojdeme sa tam kuknut spolu,tam robi aj moj muzik,tak nepovedia nic,aj teraz dovolili :slight_smile: iste sa bude Petkovi pacit :slight_smile:

inac mas pravdu Riska je krasne rozumne dievcatko :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta teda Nika,to ste mohli skocit ku nam...ja by som ti dala pit aj kafco by som urobila....aleeeeeeee ste sa uz ponahlali
7. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, dobehneme dakedy cez vikend :slight_smile:

ved tam musi byt supis aj ked sneh napadne, nie? :sweat_smile: .. len aby nejaky aj bol :grinning:

nika - s tym sluzbami je to fakt des.. u nas sa osvedcilo mat vzdy nejaku flasu mineralky v aute.. kedze muza mam furt na cestach, tak takto si doplna tekutiny :slight_smile:

ale s tym by mali nieco robit, ked sa tam da spat, malo by sa dat aj jest, nie? :confused: :unamused:
7. nov 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme dobru hodinku, stihli sme sa akurat s ockom naobedovat, Riska klasicky povyberala hrasok a sla hned spat. Dobre sme ju unavili :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, ked pojdeme najblizsie, tak bufet je u teba, ok? :grinning:
7. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako kukam, all inclusive najdeme u csilly :grinning:
7. nov 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili takto:da sa tam jest aj pit ale len pre tych co su tam ubytovany alebo ked si objednas vopred tak oni to spravia :slight_smile:

je to tu supis aj v zime,moze sa lyzovat z kopca alebo len tak smykat po snehu bubikom :grinning:
7. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, aj moj nosi pollitrovku v aute, lenze on na nu vacsinou zabudne a necha ju tam otvorenu aj tyzden :grinning:
u nas je obcas aj dilema, s ktorym autom pojdeme :confused: ale asi hodim do kazdeho auta po 2 pollitrovky vody a budem mat istotu, ze vzdy nejaku najdem :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, z ktoreho kopca, :confused: tam kde maju kone vybeh? :grinning:
7. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne nika,lili ja urobim kolaciky aj na pitie nieco takze v pohode :grinning:

uvidime co na to zuzka povie... :wink: :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola taka ohromena tym krasny travnikom a domcekmi, ze som si tam ani vlek nevsimla :fearful:

lili, je tam aj tenisovy kurt, tak v lete mozme spravit turnaj pre nasich chlapov :sweat_smile:
7. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok