Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
18. nov 2008

No zlatáááá 🙂 Moji sú na tom veeeľmi podobne. Žiarlia že mám niekedy pocit, že vraždia pohľadom. Inak ho ale majú radi, len mu dávajú dobre pocítiť, že ja som ich a že si ma nedajú. Ťažké to bude ešte, my sme to vyriešili tak, že sa pred deckami nebozkávame ani sa príliš nechytáme a tak.. Keď už nám to veľmi chýba, tak sa skryjeme na jednu pusu niekam, alebo sa pobozkáme bleskovou rýchlosťou v momente, ekdy nás deti nevidia.
Ako je to kruté 😀 , ale zase ja mojich chápem, oni nikdy takéto veci nevideli, bola som tu len a len pre nich 24 hodín denne a lietala som za ich zakakanými zadkami. Veľa vecí sa teraz zmenilo, na začiatku sme sa s Miškom dohodli, že budeme stáť pri sebe a podporovať sa vo všetkom, obzvášť čo sa týka výchovy, takže som aj ja nejaké veci reorganizovala tak aby nám to vyhovovalo všetkým a hlavne sa tým chceme dopracovať k tomu, aby pochopili, že majú tatina a čo vlastne ocko znamená... Pre nich bol doteraz otec iba pojem, akýsi naučený, proste.. Oni až teraz spoznávajú, že oco je vlastne veľmi podobný mame a že nie je na to, aby im nosil hračky, pohrabal im rukou vlasy napchal ich drahými hovadinami a lahol si na týžden pred gauč atd., ale na to, aby ich taktiež vychovával a aby bolo v rodine všetko v poho. Asi taaak nejak. Inak som sa čudovala, keď sme s Miškom zistili že malí žiarlia ( po večeroch sa veľa rozprávame, hlavne o deťoch, snažíme sa riešiť čo sa stalo cez deň akí boli ako k nim pristupovať, vcítiť sa do nich, dá to riadne veľa námahy - ale dvom to ide ľahšie, a hlavne ked vedia spraviť kompromis a keď sa fakt o detičky zaujímajú 🙂 ), no ako vidím - nemíňa to ani "klasické! rodinky...
tak moja rada znie asi len toľko - nemaznať sa pred bábom... Veď večer je dosť času... Chi. 🙂 🙂 🙂

nika_ke
18. nov 2008

Peta, to mas fajn, ze sa s priatelom vela rozpravate. Ten moj chlap sedi chrbtom ku mne a kalkuluje stavbu domu a kresli si ho na pc 😖
tato rada nie je az taka genialna ako predchadzajuca 😒 😀 snad raz Risku ziarlenie prejde. Lebo si neviem predsstavit, ako bude reagovat, ked niekedy v buducnosti bude mat surodenca 😕 to snad uz bude mudrejsia a chapavejsia 😅

kamajka
autor
18. nov 2008

Jáááj Nikuš.... to ešte len uvidíš, keď bude súrodenec... Ani si nevšimneš možno na Riške, že žiarli... Jednoducho v jeden deň na to prídeš a potom nasledujú výčitky atd atd.... Ono to neni sranda... A vždy sa nedá obom vyhovieť... Si mala našich vidieť, keď tu bolo včera krstniatko naše. Dobre nepukli od jedu malí, že sa Tomáškovi venujem.... Ako pochválim sa - ako tak som to zvládala aj sama - no s Miškom to zvládam oveľa, oveľa lepšie. A zase - keď sú rodičia dvaja, môžu sa deťom venovať striedavo... Tak aj to je veľká výhoda. 🙂
No idem ja už haja, lebo dnes mám akýsi vypisovací deň.... a ma už ruky nohy aj zadok aj chrbat bolia.. Vy už asi všetky hajkáte, tak Vám prajem dobrúú.... Aj okolo mňa tu všetci chrapkajúú... Idem sa pridať. pa

kamajka
autor
19. nov 2008

Dobré ránko dievčatá, tak čo dnes varíme?
Ja som nevyspatá nejaká ......... Asi použijem Tvoj včerajší nápad Nika. Tesco buchty 😀

zuzkafuny
19. nov 2008

Peti... držím palce nech ti to s tým Miškom vyjde... Poznám ho...??? 😕 Ten čo sme ťa videli s ním...???

kamajka
autor
19. nov 2008

No Zuzi, to ja neviem, ale myslím, že určite poznáš... Ani neviem už, či ste ma s niekým videli 😀 . A díky.
Tak ženy, čo dobrého ste varili? U nás sme mali trošku výchovný problém so slečnou zákernou, tak bol opozdený rýchly obed - tzv. varíme z toho, čo doma jesto 😀 - špekačky a kaša ... ale nebolo riadne maslo.. tak som dala rastlinné... heh. 🙂 🙂 🙂

liliandax
19. nov 2008

cafte zeny .. hlasim sa 😵

u nas nove to, ze Petko nechce ist domov 😒 Vcera vecer sme boli u nasich, kedze muz siel na futbal.. a vratili sme sa bez maleho.. ze on s nami nejde 😕

tak som mala dnes free den, nakupovaci 😵 Minula som cely majland, ale co uz.. 😀

a prave mi volala mama, ze Petko cirkusuje aj tam.. nechce spat ☹

musim bezat.. kava mi vykypi 😀

nika_ke
19. nov 2008

lili ☹
co si bola kupovat? darceky? 🙂
ja mam vybrate zatial iba sama pre seba 😀

hnustanky, nesnezilo u vas nahodou? 😕
ja som dnes premrzla pri kocikovani 😒 este aj dvere na vchodovej brane mame pokazene, tak musel dobehnut drahy z roboty, aby mi vyniesol kociar po schodoch 😖

zuzka, ak nahodou nepoznas kamajkinho miska, tak urcite on pozna teba, kedze si u vas taka znama 😉

liliandax
19. nov 2008

nika - no isto! dnes som nesetrila.. lebo som kupovala veci pre seba 😵 konecne mam cizmy, asi sa muselo ochladit, aby som sa donutila kupit boty 😖

vlastne.. jeden darcek som kupila.. krstna dcera bude mat o chvilu 9 rokov.. tak som jej kupila knizku 😵

veru zuzi.. ty si hnustanska celebrita 😀

liliandax
19. nov 2008

no baby.. najnovsie ňjuuus.. mama volala, vraj Petko zaspal na nocniku ☹
.. mne sa to teda este nestalo, chudatko.. vidno, ze mu popoludnajsi spanok chyba 😔

csilla76
19. nov 2008

ahojte

tak ja som dnes nemusela do prace rozhodli ze si to nab.tyzden nadrobime tak som aspon navarila kuracie masko na smotane s knedlou a sackovu polievku francuzsku.

som popratala kuchynu,umyla riad a potom som si zdriemla na hodinku

vidim ze kecate o darcekoch,ja idem kupit krsnemu synovi na 10 narodky webkamerovy set.a darceky na vianoce zacnem kupovat zaciatkom decembra.tiez potrebujem nejake teplejsie cizmy pre seba kupit.lili ty si kde kupila tam u vas?

liliandax
19. nov 2008

ahoj csilla 🙂

ty fakt stihas vsetko 😉 varit, pratat.. ja som dnes len pratala.. a mam dost 😝

cizmy som kupila v klasickom obchode.. v tom na pesej zone, vedla je nejaky sportovy obchod..

no ale vyber bohvieaky nie je 😒

csilla76
19. nov 2008

ok lili ved budem musiet ist niekam kupit tak mozno pojdem aj do RS ked u nas nedostanem

vies co ani mne sa nechcelo moc,mavam take dni....hoci rada varim-peciem-pratam...........

liliandax
19. nov 2008

to som si uz vsimla 😉 ty si taka sikovna 🙂

ak budes v RS, dufam, ze sa ozves 😵

csilla76
19. nov 2008

jasne dam ti vediet lili 😵 a ked budes moct tak hodime stretko 😵

nika_ke
20. nov 2008

caute zienky,

lili ako dnes spinkal Petko? zlepsuje sa to?

mne Riska isla spinkat sama uz o pol jednej a zaspala za 5 minut 😉 odstranili sme pricinu a uz je vsetko opat v poriadku, naramne sa z toho vsetci doma vytesujeme 😵
mame trosku organizacny chaos, kedze nasa opatrovatelka nebola schopna riesit vzniknuty problem a jednoducho nam oznamila, ze uz do prace nepride 😠 vcera som to predychavala, ale s muzom sme si povedali, ze takto je to lepsie. Vyriesilo sa niekolko nasich problemov, takze sme spokojni 🙂
Ale poviem vam, najblizsie si poriadne rozmyslim, koho si pustim do bytu...
Niektori ludia maju kopec vlastnych problemov, naberu si toho na seba vela, nedokazu pracovat v strese a potom sa z toho psychicky polozia ☹

tak nam vsetkym prajem, aby sme boli silne 😉 a nerobili z komara somara 😎

liliandax
20. nov 2008

ahojte

nika, Petko aj dnes vymyslal 😖 .. horko tazko zaspal, ale som si to zaspavanie teda uzila 😠 Fakt netusim, co sa s nim deje

Tesi ma, ze u vas je vsetko ok, a ze aj Riske sa podarilo tak krasne zaspinkat 😵

zeny, aj u vas dnes tak fukalo??? ja som myslela, ze nas oboch odfukne! kosa bola teda riadna... 🙄

INKAK - kde sa flakas??? ani v robote ta niet?? 😠

🙂

inkak
20. nov 2008

Ahojte, lili tu som. akoze niet som bola v robote. Si ma bola pozriet? Aj u nas poriadne fuka, zima uz asi fakt zacina. 🙄 S Petkom je teda este stale veselo, co? A to si myslela vazne s tym snazilkovanim od buduceho roka? 😅

liliandax
20. nov 2008

inkak - no ved preto, ze si tu! 😎 ano, bola som dnes u vas, ale stacila mi aj Elena 😀 aby sme si pokecali.. ked teba nebolo 😠 Akurat si striedali sluzbu.. asi si bola obedovat? .. no ale isla som este raz okolo vas (okolo tretej) a tiez ta tam nebolo vidiet 😕 Takze si sa isto niekam zasivala 😀

noooooooooooooo... snazit sa budem asi najma ja 😀 kedze muza mam nejako este nie na 100% spracovaneho 🤐 .. ale on povoli 😀

liliandax
20. nov 2008

csilla - mne dnes doslo v poste to iste co tebe.. aj pocet sedi 😕 Co im sisi?? 😀

inkak
20. nov 2008

jaj nemam co pisat. co vam prislo v poste?

kamajka
autor
20. nov 2008

čaute... o akej pošte je reč?

Lili neboj, ono sa to napraví s Peťkom.. Držím palce, aby ste našli tú správnu cestu.
Inak je malý v pohode? Nebadáš aj nejaké iné zmeny na ňom?
Mne zvykli drobci štrajkovať aj vtedy, keď ich chytala chrípka alebo nejaká choroba..
Ale dúfam, že sa Vás to netýka. 🙂

liliandax
20. nov 2008

v poste sme mali 12 kniziek o psikoch - rovnakych.. neviem, ale asi tam maju riadny bordel, ked posielaju tolko.. ani neviem, odkial su a kde som sa registrovala 😅

Kamajka - no dufam, ze na maleho nelezie nic, ja si myslim, ze teraz ma obdobie vystrkovania rozkov 😠

inkak - muza mas dnes doma? 🙂

inkak
20. nov 2008

nooo doma je, preco? 😀

liliandax
20. nov 2008

aaaaaaaleeeeeeee.. potom ma trklo, ze dnes je len stvrtok a ten tvoj chodi na hokej v piatok 😅

ako to, ze ta pustil k PC? 🙂

inkak
20. nov 2008

on ma pusti, len ma stale vola k sebe. 😉 a Ty kde mas muza? Musim si pisat nejake seminarky do skoly tak idem off, mozno neskor este pridem. papa

liliandax
20. nov 2008

okej, bez.. ucit sa je uzasneeeeeeeeeeeeee 😀 😝

moj muz je niekde na vychode.. asi 😠

nika_ke
20. nov 2008

babenky, aj u nas strasne fukalo, ale my sme sa nedali 🙂

lili, aspon by si nam mohla prezradit, kde si sa zaregistrovala, nech aj nam pride tolko kniziek 😀 pri Riskinej spotrebe by sa hodilo tolko kopii ... skoda, ze ti neposlali aj adresu 😒
lili, ty asi nemas velmi rada vychod, co? ked ti tam muz stale oxiduje ☹

ahoj inkak, obdivujem ta, ze sa ti chce este popri praci studovat. nech sa ti teda dobre pise 😉

kamajka, neda sa obdobie vzdoru nejako preskocit? 😀 ja ho nechceeeem

kamajka
autor
20. nov 2008

Nika 😀
Preskočiť sa nedá, ale 100% -ne sa dá zmierniť.
Ono sa vraví - druhé dieťa už nemá právo na obdobie vzdoru - a to je čistá pravda.
Takže pri prvom dieťatku je úplne normálne, keď to sem-tam maminy nezvládajú...
Ani ja som nezvládala, no pri Milkovi sme toto obdobie rázne zrušili. Smola, no 🙂

liliandax
20. nov 2008

zienky, ten moj cert dalej vyvadza.. ale aspon nie je doma nuda 😀

muza mam uz doma 😵 pred chvilkou sa Petka pytal, koho ma vraj radsej: ocinka alebo maminku.. a maly vraj: DEDAAAAAA 😀
dostali sme s muzom preplesk 😠 🙂

nika - ja proti vychodu nemam nic.. ved preco aj by som mala mat.. ked vacsina muzovych obchodov je v okoli KE 😉

a tu adresu si uz nepamatam 😖 ale mozno csilla bude 😉

kamajka - ty si uz ale ostrielana mamina! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre