• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
autor
No zlatáááá :slight_smile: Moji sú na tom veeeľmi podobne. Žiarlia že mám niekedy pocit, že vraždia pohľadom. Inak ho ale majú radi, len mu dávajú dobre pocítiť, že ja som ich a že si ma nedajú. Ťažké to bude ešte, my sme to vyriešili tak, že sa pred deckami nebozkávame ani sa príliš nechytáme a tak.. Keď už nám to veľmi chýba, tak sa skryjeme na jednu pusu niekam, alebo sa pobozkáme bleskovou rýchlosťou v momente, ekdy nás deti nevidia.
Ako je to kruté :grinning: , ale zase ja mojich chápem, oni nikdy takéto veci nevideli, bola som tu len a len pre nich 24 hodín denne a lietala som za ich zakakanými zadkami. Veľa vecí sa teraz zmenilo, na začiatku sme sa s Miškom dohodli, že budeme stáť pri sebe a podporovať sa vo všetkom, obzvášť čo sa týka výchovy, takže som aj ja nejaké veci reorganizovala tak aby nám to vyhovovalo všetkým a hlavne sa tým chceme dopracovať k tomu, aby pochopili, že majú tatina a čo vlastne ocko znamená... Pre nich bol doteraz otec iba pojem, akýsi naučený, proste.. Oni až teraz spoznávajú, že oco je vlastne veľmi podobný mame a že nie je na to, aby im nosil hračky, pohrabal im rukou vlasy napchal ich drahými hovadinami a lahol si na týžden pred gauč atd., ale na to, aby ich taktiež vychovával a aby bolo v rodine všetko v poho. Asi taaak nejak. Inak som sa čudovala, keď sme s Miškom zistili že malí žiarlia ( po večeroch sa veľa rozprávame, hlavne o deťoch, snažíme sa riešiť čo sa stalo cez deň akí boli ako k nim pristupovať, vcítiť sa do nich, dá to riadne veľa námahy - ale dvom to ide ľahšie, a hlavne ked vedia spraviť kompromis a keď sa fakt o detičky zaujímajú :slight_smile: ), no ako vidím - nemíňa to ani "klasické! rodinky...
tak moja rada znie asi len toľko - nemaznať sa pred bábom... Veď večer je dosť času... Chi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, to mas fajn, ze sa s priatelom vela rozpravate. Ten moj chlap sedi chrbtom ku mne a kalkuluje stavbu domu a kresli si ho na pc :confounded:
tato rada nie je az taka genialna ako predchadzajuca :unamused: :grinning: snad raz Risku ziarlenie prejde. Lebo si neviem predsstavit, ako bude reagovat, ked niekedy v buducnosti bude mat surodenca :confused: to snad uz bude mudrejsia a chapavejsia :sweat_smile:
18. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáááj Nikuš.... to ešte len uvidíš, keď bude súrodenec... Ani si nevšimneš možno na Riške, že žiarli... Jednoducho v jeden deň na to prídeš a potom nasledujú výčitky atd atd.... Ono to neni sranda... A vždy sa nedá obom vyhovieť... Si mala našich vidieť, keď tu bolo včera krstniatko naše. Dobre nepukli od jedu malí, že sa Tomáškovi venujem.... Ako pochválim sa - ako tak som to zvládala aj sama - no s Miškom to zvládam oveľa, oveľa lepšie. A zase - keď sú rodičia dvaja, môžu sa deťom venovať striedavo... Tak aj to je veľká výhoda. :slight_smile:
No idem ja už haja, lebo dnes mám akýsi vypisovací deň.... a ma už ruky nohy aj zadok aj chrbat bolia.. Vy už asi všetky hajkáte, tak Vám prajem dobrúú.... Aj okolo mňa tu všetci chrapkajúú... Idem sa pridať. pa
19. nov 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko dievčatá, tak čo dnes varíme?
Ja som nevyspatá nejaká ......... Asi použijem Tvoj včerajší nápad Nika. Tesco buchty :grinning:
19. nov 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti... držím palce nech ti to s tým Miškom vyjde... Poznám ho...??? :confused: Ten čo sme ťa videli s ním...???
19. nov 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi, to ja neviem, ale myslím, že určite poznáš... Ani neviem už, či ste ma s niekým videli :grinning: . A díky.
Tak ženy, čo dobrého ste varili? U nás sme mali trošku výchovný problém so slečnou zákernou, tak bol opozdený rýchly obed - tzv. varíme z toho, čo doma jesto :grinning: - špekačky a kaša ... ale nebolo riadne maslo.. tak som dala rastlinné... heh. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zeny .. hlasim sa :dizzy_face:

u nas nove to, ze Petko nechce ist domov :unamused: Vcera vecer sme boli u nasich, kedze muz siel na futbal.. a vratili sme sa bez maleho.. ze on s nami nejde :confused:

tak som mala dnes free den, nakupovaci :dizzy_face: Minula som cely majland, ale co uz.. :grinning:

a prave mi volala mama, ze Petko cirkusuje aj tam.. nechce spat :frowning2:

musim bezat.. kava mi vykypi :grinning:
19. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili :frowning2:
co si bola kupovat? darceky? :slight_smile:
ja mam vybrate zatial iba sama pre seba :grinning:

hnustanky, nesnezilo u vas nahodou? :confused:
ja som dnes premrzla pri kocikovani :unamused: este aj dvere na vchodovej brane mame pokazene, tak musel dobehnut drahy z roboty, aby mi vyniesol kociar po schodoch :confounded:

zuzka, ak nahodou nepoznas kamajkinho miska, tak urcite on pozna teba, kedze si u vas taka znama :wink:
19. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - no isto! dnes som nesetrila.. lebo som kupovala veci pre seba :dizzy_face: konecne mam cizmy, asi sa muselo ochladit, aby som sa donutila kupit boty :confounded:

vlastne.. jeden darcek som kupila.. krstna dcera bude mat o chvilu 9 rokov.. tak som jej kupila knizku :dizzy_face:

veru zuzi.. ty si hnustanska celebrita :grinning:
19. nov 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby.. najnovsie ňjuuus.. mama volala, vraj Petko zaspal na nocniku :frowning2:
.. mne sa to teda este nestalo, chudatko.. vidno, ze mu popoludnajsi spanok chyba :pensive:
19. nov 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ja som dnes nemusela do prace rozhodli ze si to nab.tyzden nadrobime tak som aspon navarila kuracie masko na smotane s knedlou a sackovu polievku francuzsku.

som popratala kuchynu,umyla riad a potom som si zdriemla na hodinku

vidim ze kecate o darcekoch,ja idem kupit krsnemu synovi na 10 narodky webkamerovy set.a darceky na vianoce zacnem kupovat zaciatkom decembra.tiez potrebujem nejake teplejsie cizmy pre seba kupit.lili ty si kde kupila tam u vas?
19. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla :slight_smile:

ty fakt stihas vsetko :wink: varit, pratat.. ja som dnes len pratala.. a mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cizmy som kupila v klasickom obchode.. v tom na pesej zone, vedla je nejaky sportovy obchod..

no ale vyber bohvieaky nie je :unamused:
19. nov 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok lili ved budem musiet ist niekam kupit tak mozno pojdem aj do RS ked u nas nedostanem

vies co ani mne sa nechcelo moc,mavam take dni....hoci rada varim-peciem-pratam...........
19. nov 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som si uz vsimla :wink: ty si taka sikovna :slight_smile:

ak budes v RS, dufam, ze sa ozves :dizzy_face:
19. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dam ti vediet lili :dizzy_face: a ked budes moct tak hodime stretko :dizzy_face:
19. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky,

lili ako dnes spinkal Petko? zlepsuje sa to?

mne Riska isla spinkat sama uz o pol jednej a zaspala za 5 minut :wink: odstranili sme pricinu a uz je vsetko opat v poriadku, naramne sa z toho vsetci doma vytesujeme :dizzy_face:
mame trosku organizacny chaos, kedze nasa opatrovatelka nebola schopna riesit vzniknuty problem a jednoducho nam oznamila, ze uz do prace nepride :angry: vcera som to predychavala, ale s muzom sme si povedali, ze takto je to lepsie. Vyriesilo sa niekolko nasich problemov, takze sme spokojni :slight_smile:
Ale poviem vam, najblizsie si poriadne rozmyslim, koho si pustim do bytu...
Niektori ludia maju kopec vlastnych problemov, naberu si toho na seba vela, nedokazu pracovat v strese a potom sa z toho psychicky polozia :frowning2:

tak nam vsetkym prajem, aby sme boli silne :wink: a nerobili z komara somara :sunglasses:
20. nov 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nika, Petko aj dnes vymyslal :confounded: .. horko tazko zaspal, ale som si to zaspavanie teda uzila :angry: Fakt netusim, co sa s nim deje

Tesi ma, ze u vas je vsetko ok, a ze aj Riske sa podarilo tak krasne zaspinkat :dizzy_face:

zeny, aj u vas dnes tak fukalo??? ja som myslela, ze nas oboch odfukne! kosa bola teda riadna... :rolling_eyes:

INKAK - kde sa flakas??? ani v robote ta niet?? :angry:

:slight_smile:
20. nov 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, lili tu som. akoze niet som bola v robote. Si ma bola pozriet? Aj u nas poriadne fuka, zima uz asi fakt zacina. :rolling_eyes: S Petkom je teda este stale veselo, co? A to si myslela vazne s tym snazilkovanim od buduceho roka? :sweat_smile:
20. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak - no ved preto, ze si tu! :sunglasses: ano, bola som dnes u vas, ale stacila mi aj Elena :grinning: aby sme si pokecali.. ked teba nebolo :angry: Akurat si striedali sluzbu.. asi si bola obedovat? .. no ale isla som este raz okolo vas (okolo tretej) a tiez ta tam nebolo vidiet :confused: Takze si sa isto niekam zasivala :grinning:

noooooooooooooo... snazit sa budem asi najma ja :grinning: kedze muza mam nejako este nie na 100% spracovaneho :zipper_mouth: .. ale on povoli :grinning:
20. nov 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla - mne dnes doslo v poste to iste co tebe.. aj pocet sedi :confused: Co im sisi?? :grinning:
20. nov 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nemam co pisat. co vam prislo v poste?
20. nov 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute... o akej pošte je reč?

Lili neboj, ono sa to napraví s Peťkom.. Držím palce, aby ste našli tú správnu cestu.
Inak je malý v pohode? Nebadáš aj nejaké iné zmeny na ňom?
Mne zvykli drobci štrajkovať aj vtedy, keď ich chytala chrípka alebo nejaká choroba..
Ale dúfam, že sa Vás to netýka. :slight_smile:
20. nov 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poste sme mali 12 kniziek o psikoch - rovnakych.. neviem, ale asi tam maju riadny bordel, ked posielaju tolko.. ani neviem, odkial su a kde som sa registrovala :sweat_smile:

Kamajka - no dufam, ze na maleho nelezie nic, ja si myslim, ze teraz ma obdobie vystrkovania rozkov :angry:

inkak - muza mas dnes doma? :slight_smile:
20. nov 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo doma je, preco? :grinning:
20. nov 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaleeeeeeee.. potom ma trklo, ze dnes je len stvrtok a ten tvoj chodi na hokej v piatok :sweat_smile:

ako to, ze ta pustil k PC? :slight_smile:
20. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ma pusti, len ma stale vola k sebe. :wink: a Ty kde mas muza? Musim si pisat nejake seminarky do skoly tak idem off, mozno neskor este pridem. papa
20. nov 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej, bez.. ucit sa je uzasneeeeeeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moj muz je niekde na vychode.. asi :angry:
20. nov 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, aj u nas strasne fukalo, ale my sme sa nedali :slight_smile:

lili, aspon by si nam mohla prezradit, kde si sa zaregistrovala, nech aj nam pride tolko kniziek :grinning: pri Riskinej spotrebe by sa hodilo tolko kopii ... skoda, ze ti neposlali aj adresu :unamused:
lili, ty asi nemas velmi rada vychod, co? ked ti tam muz stale oxiduje :frowning2:

ahoj inkak, obdivujem ta, ze sa ti chce este popri praci studovat. nech sa ti teda dobre pise :wink:

kamajka, neda sa obdobie vzdoru nejako preskocit? :grinning: ja ho nechceeeem
20. nov 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika :grinning:
Preskočiť sa nedá, ale 100% -ne sa dá zmierniť.
Ono sa vraví - druhé dieťa už nemá právo na obdobie vzdoru - a to je čistá pravda.
Takže pri prvom dieťatku je úplne normálne, keď to sem-tam maminy nezvládajú...
Ani ja som nezvládala, no pri Milkovi sme toto obdobie rázne zrušili. Smola, no :slight_smile:
20. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, ten moj cert dalej vyvadza.. ale aspon nie je doma nuda :grinning:

muza mam uz doma :dizzy_face: pred chvilkou sa Petka pytal, koho ma vraj radsej: ocinka alebo maminku.. a maly vraj: DEDAAAAAA :grinning:
dostali sme s muzom preplesk :angry: :slight_smile:

nika - ja proti vychodu nemam nic.. ved preco aj by som mala mat.. ked vacsina muzovych obchodov je v okoli KE :wink:

a tu adresu si uz nepamatam :confounded: ale mozno csilla bude :wink:

kamajka - ty si uz ale ostrielana mamina! :dizzy_face:
20. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok