• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
ahoj kocurik - dakujeme :dizzy_face: ty sa mas ako?
2. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sťažovať sa nemôžem aby ma nevysmiali a chváliť sa nemámčím :grinning: Ale vážne nejako som prechladla,kedˇsme boli bez kúrenia pred týždňom. :unamused: Chcem sa opýtať,či daktorá z vás nevie o niekom,kto vykupuje perie. Volala som na číslo z inzerátu z GZ ale ten pán ma odrbal mám už tretí mesiac vyloženú kopu perín na predaj a on si robí so mňa prču :frowning2:
2. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik - s tym ti nepomozem, bohuzial nepoznam nikoho, kto by kupoval perie :frowning2: Ty si si neskusala podat inzerat, aby sa niekto ozval tebe?

u nas je nove este to, ze Petko je chudokrvny :frowning2: Ma malo zeleza, takze ideme zas brat kopec sirupov.. uz si musim spravit nejaky poradovnik, lebo ich mame tolko, ze pomaly z toho budem mat chaosssss :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste super :grinning: Skúšala som na internete a nič.musím skúsiť nejaké noviny. dosť ma to tlačí,pán Péter povedal,že do týždňa zoberú,ja som všetko poznášala na kopu teraz mi perie zavadzá poukladané po izbách a pán P. sa na mňa vys..l :angry:
Keby Dodo nemal alergiu tak ma to ani neštve a spracem nazad ,ale takto čo.
2. dec 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak mate alergiu, tak chapem, ze sa toho chces zabavit.. a nevies to dat do nejakeho velkeho vreca? ci je toho az tak moc? :sweat_smile:
2. dec 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus si dat inzerat na www.rimava.sk Tam chodi dost sobotanov :wink:
2. dec 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim,lebo čo používame sú 4+4 a okrem toho sú tam duchny vankúše,no spústa :rolling_eyes:
2. dec 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
este zijem :slight_smile:

lili :grinning: :grinning: :grinning: ja ze kto zase zneuzil moj email, som ta nespoznala :confused: az teraz mi doslo :sweat_smile:
takze si mala spravny citak, ze Petko je chudokrvny. Mate teraz riadnu kopku liekov :frowning2: Riska brala maltofer, aj vy ho mate?

kocurik, pekny fakt a symposi chlapci :wink: aku rasu psika mate?
s perinami ti neporadim :frowning2: moj muz je tiez alergicky, ale ja sa svojej perovky u mamy nevzdam :dizzy_face: pockam kym dosluzi.

zuzka, blahozelam k novej sedacke, hlavne ze tebe sa paci :wink: Riska dakuje za pusinky a posiela jednu fajne uslintanu spat :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kalendare su ozaj super, zostanu aj na pamiatku, len ozaj budem musiet aj ja robit krajsie detailne fotky.

mam jednu novinku, dnes som oznamila v praci, ze idem spat na rodicovsku od januara, ale netesim sa z toho nejako extra :unamused: :fearful: na moje velke prekvapenie sa moj muz vobec nehneva, zlatusik moj :sweat_smile:
2. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz po sebe citam, ach jaj :unamused:

kocurik, pekny pas :sweat_smile:

muz do mna hucal, tak som pisala blbosti :grinning:
2. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika-ke dík!Pes je alpský jazvečíkovitý durič/daxlkopov/ :sweat_smile:
2. dec 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... to si ty...??? Ženy ja žijem :slight_smile: a napriek tomu že v mojej hlave sú diery na vás nemzabudnem :grinning: :grinning: :grinning:
Som nejaká zničená z Mišiaka. Keď mu niečo poviem, tak just naopak... ale všetko naopak...!!! Ale zlé naopak neurobí :angry: to sa teší keď mu poviem Poď ideme hračky rozhadzovať do lády :sweat_smile: tú ládu prepočuje :cry: :cry: :cry:
pomoooc...!!! Kde sú snažilky...!!! Chcela by som vám požičiať Mišiačika :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj... asi budeme mať psíka :grinning: :grinning: :grinning: Ja mám veľkého a drahý chce malého... no... ale budem sa o neho starať ja. Takže bude môj :grinning: :grinning: :grinning: ale akože je Ivov :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik, my sme mali jazvecikov hrubosrstych :wink: pri pohlade na vasho psika som si ani za svet nevedela spomenut, aka rasa je podobna len o kusok vacsia, ta moja hlava derava :frowning2:

mozes aspon utesit mna aj zuzku, kedy sa nam tie diery v pamati po tehotenstve zaplataju :wink: len nepovedz, ze uz nikdy :angry: :grinning:

zuzka, aj u nas zacina obdobie vzdoru :confounded:
co je to lada? :fearful: ja poznam len princeznu ladu s mysim kozuskom :sweat_smile:
nestacia vam dvaja psikovia? :confused: uz si zabudla, ako ta obcas nastvu? :grinning: mas velku vyhodu, ze mate dvor, nemusis s nimi chodit v dazdi, snehu po vonku :slight_smile:
3. dec 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, kebyze ste sa este chceli vybrat na vianocne nakupy, tak v optimake.sk otvorili novu cast a je tam aj H&M a C&A :sunglasses:
3. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika naša kočka by mala hyť nižšia :sweat_smile: ale trochu to prehnala s rastom :grinning:
4. dec 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

nika - vraj ti zneuzivam mail :angry: vrrrr.. tak toto mi este nikto nepovedal :grinning: Potvrdis si ma medzi priatelov, ci ni? :slight_smile:

lada = láda = nejaky kos, krabica, asi na hracky :slight_smile:

kocurik - kukala som tvoje fotky, nepoznam ta :sweat_smile: ale mas fakt doma symposov.. a krasneho havina :dizzy_face:

zuzka - dalsi psik???? :astonished: :slight_smile: .. sa nezdas! :grinning:

.. ja idem dnes 1x robit medovniky.. no som zvedava, aka spust mi ostane v kuchyni.. teda ak nevybuchne :grinning:

a ako ste na tom s darcekmi na vianoce?? neviem, co kupit muzovi :confounded: Nemate nejaky tip? :sweat_smile:
4. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky.. kdeze ste? mne je tu smutno bez vas... :frowning2:
4. dec 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ani ja ťa nepoznám ale raz sa môžme niekde stretnúť. :grinning: dˇakujem za chalanov a havina.čakáme na cd z venčeka foto doložím,chcem hodiť nejaké foto z detstva,ale musí mi to dodo zoskenovať /ja som do takýchto vecí teľa/ a musím ho presvedšiť,že jeho sláva neutrpí ujmu,ked ho uvidia ľudia v dobe ked nosil plienky, lebo aj to patrí k nemu. :wink:
5. dec 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kocurik - jasne, mozme sa v meste stretnut, my sme skoro kazdy den v meste :dizzy_face: Len neviem, ci sa dnes vymoceme aspon do obchodu, ked vyzera, ze kazdu chvilu chce prsat :frowning2:
joooj.. toto pocasie fakt nemusim

na tie fotky z detstva som zvedava, ja si stale rada pozriem aj svoje fotky, ked som bola mala :wink:

a aky mas problem s RSnetom?? :confused:
5. dec 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj...
Psík bol nápad môjho drahého :grinning:
ja som sa toho chytila a on teraz povedal, že radšej nechce... :angry: ma chcel asi nasr...ť
tu nič nové... malý spí, ja ako vždy robím všetko iné len neriadim... mala by som začať.
Ale som si povedala, že keď vypijem kávu... no a potom na to zabudnem :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... to Optimake.sk to je stránka nejaká...??? Alebo to kde otvorili...???
5. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám problém s mailom.v nete povedali Dodovi,že oni s tým nič nemajú a poradca nám vyhodil,že k znovunainštalovaniu potrebujeme nejaké kody a tie nám nedali.Tak musím volať taky čas ked bude doma mladý on má aspon poňatie o čom to je.Ani mi nepríjme ani neodošle mail.
dohodneme si termín a stretneme sa :grinning:
5. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka optima je prvy obchodak, ktory natrafis, ked prichadzas do KE zo zapadu :wink: a moj najoblubenejsi :sweat_smile:
http://www.optimake.sk/mapacentra.asp

kocurik, ked su v rsnete taky neochotny, tak si nastav do outlooku stahovanie posty z inej schranky. mlady to isto bude vediet nastavit :wink:
ja taketo veci tiez neovladam, mam na to administratora :grinning:

zuzka, citala som tusim v kam do mesta, ze budete mat v hnusti kopec vianocnych akcii. Jak vam fajne, mozte sa zabavit :wink:

baby, nedame stretko na vianocnych trhoch v RS 12.-13.12.08?

lili, kedy vam zacina mikulas v skolke? az poobede?

my sa chystame na piatu do mesta, ale slecna sla spat neskoro, tak snad stihneme mikulasa :confused: a keby aj nie, to nevadi, len aby som sa k medovinke dostala :sweat_smile: , isto bude v meste natresk :confounded:
5. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute krasavice

stretko????????? jasneeeeeeeeeeeeee!!! chcem vas tu mat pekne vsetky, aj vas snazilky, jasne??? :slight_smile:

nika - na mikulasa nejdeme.. je to len take o nicom, akoze ziaden program, len im dal balicky a dovidenie :confounded: Dnes mal byt na namesti tusim, ale nic z toho, lebo tu prsi a mlady pan este spi :slight_smile:
5. dec 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.. mozno blba otazka, ale pride k vam nejaky mikulas? :sweat_smile: Myslim niekoho znameho, preobleceneho :slight_smile:
5. dec 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme 12. na Dačov lom na zabíjačkuak sa dačo zmení dám vedieť.Aj som sa dosmiala,aj vyplakala,pozerala som dvd z venčeka fotky budú budúci týždeň.Mail mám spravený Dodo sa chodil pýtať na pobočku pri nábytku,tam mu povedali,že ich do toho nič :unamused: ale na zmluve bolo servisné číslo ,zavolal tam a cez mobil mu diktoval servisák čo má robiť. :grinning:
5. dec 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, obcas aj ja mam nervy na RSnet, ale muz tam ma kamosov, tak on vie vsetko lepsie vybavit :wink:

u nas uz Mikulas chodil.. zas mam na 1/2 roka zasoby sladkosti, ale ako sa poznam, ani tyzden to nevydrzi..

.. jednoducho vyprchaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
5. dec 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocurik... nastavenie cez outlok nie je ťažké... už keď som to ja zvládla :grinning: :grinning: :grinning:
Nika... idem pozrieť že kam v meste... lebo ja som tu a neviem o ničom :confounded:
Lili... a môžem aj ja do RS...??? Až budem môcťm tak vás prepadnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mne Mikuláš doniesol moje mliečno Figaro čokolády :dizzy_face: Zaklopal na okno a za ním balíček :grinning: :grinning: :grinning:
Ma môj milovaný prekvapil :wink: :slight_smile:
Nika ja som náhodou včera na disce zistila, že optima je v KE :slight_smile: (patrí do všeobecného vzdelania...???
6. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa musieť dať na učenie len musím pozháňať nejaké knihy alebo dačo podobné na prácu s pc lebo ja som do toho cvok ešťe aj celý počítač mám taký,že robí iba ked on chce a to čo on chce :grinning:
6. dec 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok