• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
inka - uz mas pre malu darcek? :slight_smile:
11. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ze sa nadchne tiez, lebo on je strasne chlebovy, ja ani nie. je to taka frajerinka :grinning: moj najkrajsi je doma, vcera bol na hockey a dal gol :sunglasses: a to hra v obrane :dizzy_face: ale toho tvojho som uz davno nevidela. a ty? :grinning: idem kukat ordinaciu ale budem tu, lebo musim si pisat domacu ulohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nas ide ordinacia, ale ju len pocuvam :slight_smile:

fiiihaaa.. tak potom drahemu gratulujem, je sikulka :dizzy_face: ten moj hra sice len futbal, ale tiez sa zvykne casto chvalit so svojim vykonom :grinning:

znie to zaujimavo.. vraj pisat domacu ulohu?? :confused: :slight_smile: Tak pred 10 rokmi to bolo aktualne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj vies ako sa mi nechce :rolling_eyes: ale co uz ked som sa na to dala. to akych sportovcom mame doma :wink: vcera vravim tomu mojmu aby sa mi centrofixou podpisal na prsia :grinning: , no ale ziadnu som nenasla :unamused: pozerala si vcera modre z neba? tie deti boli uzasne ich otec riadny trulo ked sa nich vykaslal. akoze na sr to neni bohvieco ale hladat si robotu v afrike, to je utopia. si vytrpi ta zena, ale ma stastie ze ma take deticky
11. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru.. a vyrasta mi dalsi sportovec :dizzy_face: ach jaaaj.. to u nas vyzera, ked hrame v obyvacke vsetci naraz futbal s nafukovacou loptou :grinning:

normalne zasnem.. kde sa v tebe berie taky napad s fixkou? to je vasa predohra?? :zipper_mouth: :grinning:

rozborila nekukam... vtedy ide panelak :slight_smile: Ja take osudove programy nemam rada :unamused:
11. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ti ani neviem, ale co mam robit ked ho tak zeriem :dizzy_face: Vy sa tak nehrate? :grinning: :grinning: skus to :wink: :grinning: ja viem ze Ty take nepozeras, ale mohla si si to kuknut :wink:
11. dec 2008 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak sa mi bude chciet, kuknem v archive :slight_smile:

no tak sa nehrame naozaj :confused: :grinning: .. ja som happy, ked si lahnem do postele, otocim sa na brucho s spiiiim :dizzy_face:

a ake mate este hry? :zipper_mouth: :grinning: hihi
11. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem ulozit maleho a som spat :slight_smile: tak mi nezdrhni! :angry:
11. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale lili :fearful: to kazdy ma vlastne, to sa nehovori :zipper_mouth: :grinning:
11. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute srandistky :grinning: :grinning: :grinning:
my mame doma trosku husto kvoli praci, tak ste ma aspon vy dobre pobavili :dizzy_face:

centrofixou sa u nas popisuje iba mala bambulka :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som spat :dizzy_face:

inka - to vies.. my sme uz dochodcovia :grinning: tak preto sa pytam, nejake nove napady nauskodia :grinning: s tou fixkou sa mi to celkom pozdava :wink:

cau nika - preco husto? :confused:
11. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nika :slight_smile: a co riesite, vela roboty? teraz je taka blba doba.ked chces aby sa mala rodina dobre, tak musis makat a ked makas tak nie si doma :unamused: ale neboj vsetko prehrmi a bude zase dobre :wink: :slight_smile: a s tou fixou to je fakt sranda. ked som oslavovala 30., tak sme sa vsetci popisali fixami co pouzivaju vodari na rury a vecer mama zistila, ze to nejde dole. tak som isla do roboty so srdieckom na ruke, na krku a na druhej ruke I+Z :grinning:
11. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, aaale... :frowning2: trochu zmien a nie vsetky sa nam s muzom pozdavaju, najma nezaplatenie sviatku :angry: vsak uvidime, co nam novy rok prinesie ... musim mysliet pozitivne :slight_smile:

Petko uz spinka?
11. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka - boli ste celkom ako nejaki pubisi :slight_smile: .. ale paci sa mi to :grinning:

no fakt, kto by to na vas povedal? :wink:
11. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika - no neviem, ci spi, pojdem kuk o chvilku.. ale je ticho a to je dobry signal :slight_smile:

a co Riska?

no s tou pracou je to tak, ako pisala inka.. :confounded: bohuzial..

inak.. nika - inka - :grinning: ved budem mat v tom chaossss :astonished: :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, bola to super akcia, aj starky bol popisany. to nas teda este dobre nepoznas :grinning: , hlavne ked nam zacne sibat :sweat_smile:
11. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka - na facebook nechodis? :angry: :slight_smile: mam tam nejake nove foto :wink:
11. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to vidim, ze ta vobec nepoznam, kde sa to v tebe schovavalo?? :sweat_smile: :slight_smile:

nemas nejake foto z tej akcie? :confused:
11. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili ja nestiham ani sa tam nejako nevyznam mam aj foto pridam na face - niekedy. idem uz objednat tu pekaren lebo skola vola :rolling_eyes:
11. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oukej.. len objednaj tu spravnu :wink:

potom kukni, ked budes mat chvilku.. aj ja kuknem potom tvoje :slight_smile: tesim sa :grinning:

bezkaj sa ucit.. pa :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inkak, ty by si si rozumela s mojim muzom, on je tiez taky uleteny :grinning:

my neriesime len vela roboty, to bolo vzdy a aj bude. pri mojom workholicovi ani neratam s tym, ze on bude nejako casto vysedavat doma :unamused: ... u nas je to trochu zlozitejsie, hlavne kvoli tomu, ze nemame vlastny byt ani prachy na novy :frowning2: ... tym amikom co sposobili krizu by som dala pat a dvadsat na zadok :angry: :grinning:

ja viem, ze bude lepsie, lebo doteraz to tak vzdy bolo, ale nemam rada tieto blbe prechodne obdobia, kym musim cakat v neistote na to, ako sa vyvinie situacia :frowning2:

ale hlavne, ze Richellka je zdrava :dizzy_face: to si vravim kazdy den :slight_smile: a od januara budem zienka domaca, budem sa starat iba o malu a muzickovi vyvarat. On bude doma len oddychovat a vsetci budeme stastni :sweat_smile:

inkak, ozaj, ako sa tesis na euro? :confused: teda ti nezavidim prve dva januarove tyzdne. Ale isto si dobre vyskolena :wink:
11. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, co som ti to mala potvrdit na facebooku? :fearful: ja som zabudla :pensive:
11. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked uz zo mna bude ta gazdina, tak by som si aj ja mala kupit pekaren :grinning: :grinning: :grinning:

inkak, ked dopises ulohu, tak mi prosim ta ozrejmi fungovanie domacej pekarne. To len nasypes nejake prasky, zapnes a rano mas chlieb? :confused:
znie to podobne ako pranie, vecer nahadzem pradlo, nastavim casovac a rano mam vyprane :grinning: taketo pecenie by som zvladla aj ja :sweat_smile:
11. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika, my sme vybrali tuto http://www.pricemania.sk/katalog/domace-pekarne-chleba/eta-0652-90000-vega-158802.html .vyzera to tak, ako vravis nasypes, zapnes a rano mas chlieb :sweat_smile: potom Ti napisem ako to chuti :slight_smile: zatial som pocula od kazdeho kto ju ma, ze je to super.
11. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak strasne sa mi nechce pisat, vsetko mozne by som robila len to nie a zase budem hore do rana do tretej :angry: Nika som fakt zvedava ako to bude s tym eur. robim aj na novy rok, tak ani silvestrovat nebudem,ale vlastne clovek nikdy nevie :grinning: .Zvlastne ako to maju chlapi radi ked su zeny doma. Aj moj sa tesi ked ostanem PN ze budem doma ked pride z prace. Teraz je to vzdy naopak. Ja ze koli tomu ze bude mat stale navarene a on ze nie, ze mu chybam :dizzy_face: ach zlaty je :dizzy_face: ja sa tiez tesim, ale neviem si to celkom predstavit
11. dec 2008 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky

ako nika, nakupene? :dizzy_face:

my sme prisli domov len s tym jednym balonom.. nic ine :confounded:

inka - teba som v praci nevidela, to dnes si mala free?
12. dec 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute zienky,

lili, tak trosku sme nakupili. mam jeden sveter za 250 a dokonca ho nemam obtiahnuty okolo pneumatik a vyzeram v nom celkom fajn, takze som spokojna :sweat_smile: drahemu sme kupili trdelnik, tiez sa potesil :wink:

lili, super, ze si nas dobehla :dizzy_face: , lebo ja som vas vyzerala iba pred nami a do zadu ma nenapadlo sa otocit.
Petko aspon druhym odpovie svoje obligatne "nie" :slight_smile: z Risky pred cudzimi nedostanem nic :zipper_mouth: :confounded:

inac, Risku som dnes vobec nespoznavala, normalne ked vystupila z auta, sama si sla sadnut do kocika a nepytala si ziaden uplatok :fearful: a naopak cestou naspat si v aute po svojom spievala, s mamou sme sa rehotali celu cestu :sweat_smile:

zuzka, vobec sa ti neoplati trepat na trhy, su najslabsie, co som doteraz v RS zazila :frowning2: alebo vsetci cakaju na sobotu :confused: :grinning:

lili, krasny pas. :wink: takto sa blaznievate s Petkom?
12. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, asi pojdeme cez sviatky na prednu horu, co mi pripomenulo, ze som tam mala zavolat. Musim rychlo prezistit volny termin, lebo dostanem pucunk od muza :grinning:
12. dec 2008 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nika, mas pravdu.. trh bol o nicom, riadna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspon som stretla vas :wink: Riska je nadherna :dizzy_face:

Budeme si to musiet zopakovat, ale aj s ostatnymi zienkami :dizzy_face: a niekde, kde bude teplo :grinning:

My sa takto s PEtkom bezne salime, on chce ist v kuse na konika a tak spolu cvalame po byte :grinning: Niekedy riadne o nervy.. :sweat_smile:

inak.. ja som dnes zazila sok :dizzy_face: taky prijemny.. stretla som bratranca z 2. kolena (?), ktoreho som nevidela celu vecnost.. 5 rokov robi na jednej velkej zaoceanskej lodi a dnes sme sa nahodou stretli v RS.. ani mama ho nespoznala :sweat_smile:
.. vraj teraz ma pauzu do februara, ale potom vyraza smer Mexiko - Alaska :confused: Aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! :dizzy_face:

rozpraval tiez o Miami, Kalifornii
12. dec 2008 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola poobede aj to len preto ,lebo z Marekovej zs predávali svoje výrobky na charitu tak som bola kúpiť posledný medovníkový stromček.Tých pár metrov od nás po knižnicu mi z jarmoku naživo stačilo,zbytok vidím a počujem z okna :grinning:
12. dec 2008 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok