• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
no to skor prideme na ranajky ako na kafco :sweat_smile: lebo musime ist nalacno.. ale ja suhlasim :grinning:
8. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste zlate, ako mi radite, vdaka:wink:

mate este ozdobene stromceky? my budeme asi v sobotu odzdobovat.
ake plany mate na vikend?... teda okrem skusania perfisneho netu? :grinning:

zuzka, budes chodit aj tento rok barmanovat?
8. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vám natriem nejaký ten rožok... :grinning:
Nika... ja mám... sa mi nechce s ním robiť... a teraz keďfičím ne rýchlejšom nete... csssssssss...!!!
A neviem ako s barmanovaním. Niekto iný to má zobrať a ktovie či si takú starú páku nechajúúú...
8. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz stromcek nemame, odlozili sme ho predvcerom :slight_smile: akosi sme sa nudili :grinning: tak sa "upratovalo" :sweat_smile:

plany nemam.. a uz ani neplanujem.. pre istotu :unamused: Radsej nieco spontanne vymysliet ako planovat a potom mi neplanovane do toho nieco pride :frowning2: Ako cez sviatky - nemocnica :frowning2:

a co ty?
8. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak plán na víkend žiadny... hm...
8. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej zuzi.. tak si dame maslovy chlieb s cibulou :grinning:

ja musim off.. muz mi frfle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatial paaaaaaaaaa.. a pekne sny :dizzy_face:
8. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nemam plany, tak som chcela odkukat :sweat_smile:

zuzi, vsak si mladica :wink: ako aj ja :grinning:
8. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné že sme mladice... ale tí o pár rokov mladší si to nechcú myslieť :angry:
:wink: :slight_smile:
8. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, ked si pomyslim, ze pred 10 rokmi som povazovala 30-nikov za starcov :angry: sa hanbim za seba :frowning2:
8. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... pssst...!!! Neboli sme také...!!! :wink:
8. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buviky :pensive:
papa mojeee...
8. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta uz ked idete vsetky spat, tak aj ja ponahanam mojho chlapa... dobru :pensive:
8. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helouuuuuuuuuuuuu
9. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caueeeeeeeeeeeeees :slight_smile:
9. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
9. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto tu? my tri my tri my tri :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nam dnes ide :grinning:
este ste tu?

to moje rozblaznene popisane jasidlo mi resetlo pocitac a hned za tym aj vyplo :angry:

zienky, aky ste mali den?
my sme sa doobedu boli sankovat, konecne som prisla na spravnu techniku :sweat_smile:
aj sa Riske podarilo 2x vypisat do nocnika, aj sa tomu sama potesila :dizzy_face:
keby ma muz nenastval, tak mam celkom fajn den :unamused:
9. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky

ako vikendikujete? :dizzy_face:

u nas super, maly je od vcera rana u nasich, ani domov sa mu nechce :angry: Ale dnes pojde! .. aj ked nasilu :sweat_smile: lebo aj moji rodicia potrebuju pauzu :grinning:
Chuda mama dnes priznala, ze obcas uz s nim nevladze :confused: Ale zato moj otec, s tym je velky partak :grinning:

.. ja som bola dnes na velky nakup :slight_smile: Ideme na ples ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak mi moj muz povedal, ze mi kupi saty (snad sa za mna hanbit nebude ?!?) tak sme sli.. do Filakova (odporucila svagrina) a aj sme kupili :dizzy_face:

Take kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeee!!! :sunglasses: Ved aj musia byt.. za take peniaze... :confounded:
10. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lili, urcite su saty fantasticke, ty vo vsetkom vyzeras vyborne :wink:
... dva dni bez dietata, fuuuha :confused: , o tom som aj ja vcera snivala :sweat_smile: to mate fajne, ze si mozete s drahym takto oddychnut :dizzy_face:

... neuverite, co robi nase sidlo Risidlo - vopchala papier do tlaciarne, stlaca gombicky a rozculuje sa, ze jej netlaci :grinning:
inac mame papucovy vikend, asponze rano som vysackovala muza s malou vonku, hoci vydrzali iba 40min :unamused:

zajtra sa ideme prejsta asi do betliara a popri tom nakupime v normalnejsom tescu.
Neviete mi poradit, kde blizkko sa tu da ist poprechadzat do prirody? najlepsie aj s kocikom po rovnej ceste :sweat_smile:
10. jan 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - oooooh.. dakujem za taky kompliment :wink: taky nedostanem ani do muza :grinning:

ten betliar je skvely napad, tam sa viete v tom parku pekne poprechadzat, teraz zasnezene to musi byt kraaaasa :dizzy_face:
o inej prirodnej prechadze v okoli neviem :frowning2:

pozeram, ze z risky vyrastie IT expert :wink: Ked ti uz vypina, restartuje PC a uz aj skusa tlacit! :grinning: co len z nej vyrastie??? :sweat_smile: :slight_smile:

a ten moj maly cervik zas spi u nasich.. zahlasil, ze nechce ist domov a buvat bude so starkou :pensive:
10. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, bud rada, ze je Petko takyto uzasne samostatny a starka ma aspon trening, zostane vecne mlada :sweat_smile:

mna uz kamoska volala niekolko krat na discu, ale nemozem nikam ist, kedze Riska si vyzaduje pri uspavani vylucne mna :unamused: a o deviatej vecer sa mi nikam trepat ani nechce :pensive:

... ja som velmi zvedava, co napokon z nasej Risky vyrastie :fearful: cela nasa rodina sa zhodla, ze jednoznacne technik po mamicke a ockovi :grinning: moja mama bola strasne nastvata, ked sa u nas o Risku starala v decembri a vzdy ked sa chcela zahrat na PC, tak jej ho Riska naschval vypla :grinning:
... ostatne deti taketo srandicky nerobia? :fearful:
10. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme vo Viedni, a uzivame si Jenny :dizzy_face: uz vie povedat aj moje meno, ze inke :grinning: jenny si sama zapne telku aj dvd a potom tancuje o dusu.rozprava len po nemecky, ale nastastie rozumie po slovensky. a PC ma tiez rada - hlavne skype :grinning:
10. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak, vyrazili ste si na dovolenku alebo vas zlakali novorocne zlavy? :slight_smile:
potesila si ma, ze aj ine dieta ma rado pc :wink: , uz som si myslela, ze to nase je po nas profesionalne zdeformovane :grinning:

my dnes asi na ziaden vylet nejdeme, rano o deviatej bolo -15°C a firemne auto odmietlo nastartovat :angry: jak naschval moje auto sme nechali v KE, takze sme sa presli iba u nas do obchodu a sedime doma :frowning2:
11. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

nika - ja som bola len vysypat smeti a vonku je riadna kosa! aj som myslela na vas, ci ste sli vobec niekam :sweat_smile: Ved nevadi, pojdete ked bude krajsie :dizzy_face:

Ja trcim doma :confounded: Maly je isto vonku s mojim otcom, mali sa ist dnes sankovat :confused: tak som zvedava.. a muza mam pri svagrovi, rozbieha svoj obchod, tak pomaha so zariadovanim :slight_smile:

ten moj PC nevypina, lebo mame laptop a ku gombiku na vypnutie sa nedostane, ale zato si sam zapina DVD-cka s rozpravkami :angry: Hocikedy, ked s muzom kukame nejaky film, on si zmysli, ze chce rozpravku! pride k prehravacu a na drzovku ho zapne a pusti rozpravku :grinning:

veru inka - aj ste nieco nakupili? boli nejake dobre akcie? :wink:
11. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodila som do albumu fotky zo sankovacky :dizzy_face:
11. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, prejst sa pojdeme snad dalsi vikend, lenze mne treba aj nakupit, uz ma opat chytaju nervy z tohoto zapadakova, nic tu nemaju :confounded: ...baterka sa zohrieva v kocikarni, tak snad si to este rozmysli...

lili, nadherne fotky, Petkova bunda je uplne bohovska, fakt velmi pekna farba a sekne mu :sweat_smile:
to ste sli za mesto na pole, odparkovali a sankovali sa? :confused: :grinning:
presne tak ako Petko sedi aj Riska najradsej na sankach, musi sa drzat za rucku :slight_smile: kym mi to doslo... :unamused:

uz na mna muz vykrikuje... vtacky su hotove, tak mu idem servirovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako nika, auto ste nakopli? a nakupy boli? :wink:

dakujem za Petka :slight_smile: dufam, ze ta bunda s oteplovackami nam bude dobra aj o rok :dizzy_face: A presne tak, ako si pisala.. sadli sme do auta, presli par km na nejakom poli pod kopcom sme zaparkovali a sankovali sa :slight_smile:

ostatne zienky, aky ste mali vikend?
11. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli sme dnes nikde, ani poobede vonku sa nikomu nechcelo :unamused: mna bolela priserne hlava, az som si musela dat po 2 rokoch paralen :frowning2: ... a "detom" som vymyslela uzasnu hracku - z kolienok robili babovky v pieskovych formickach :grinning: zabavili sa aj hodinu bezo mna :dizzy_face:

lili, Petka mate tuto noc doma? nebolo ti za nim uz aj smutno?
11. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petko je uz doma, prisiel na obed :slight_smile:

a smutno mi bolo az az :frowning2: Ale uz sa pytal "na kopec" k dedovi :sweat_smile: Som zvedava, ze ci ho to bude drzat aj zajtra

to ste mali potom riadny neporiadok, po tolkych tortickach?! :dizzy_face:
11. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den zienky :dizzy_face:
nie ste tu nahodou? :sweat_smile:
12. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok