Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
8. jan 2009

no to skor prideme na ranajky ako na kafco 😅 lebo musime ist nalacno.. ale ja suhlasim 😀

nika_ke
8. jan 2009

baby, ste zlate, ako mi radite, vdaka😉

mate este ozdobene stromceky? my budeme asi v sobotu odzdobovat.
ake plany mate na vikend?... teda okrem skusania perfisneho netu? 😀

zuzka, budes chodit aj tento rok barmanovat?

zuzkafuny
8. jan 2009

Vám natriem nejaký ten rožok... 😀
Nika... ja mám... sa mi nechce s ním robiť... a teraz keďfičím ne rýchlejšom nete... csssssssss...!!!
A neviem ako s barmanovaním. Niekto iný to má zobrať a ktovie či si takú starú páku nechajúúú...

liliandax
8. jan 2009

my uz stromcek nemame, odlozili sme ho predvcerom 🙂 akosi sme sa nudili 😀 tak sa "upratovalo" 😅

plany nemam.. a uz ani neplanujem.. pre istotu 😒 Radsej nieco spontanne vymysliet ako planovat a potom mi neplanovane do toho nieco pride ☹ Ako cez sviatky - nemocnica ☹

a co ty?

zuzkafuny
8. jan 2009

Inak plán na víkend žiadny... hm...

liliandax
8. jan 2009

okej zuzi.. tak si dame maslovy chlieb s cibulou 😀

ja musim off.. muz mi frfle 😝

tak zatial paaaaaaaaaa.. a pekne sny 😵

nika_ke
8. jan 2009

ja tiez nemam plany, tak som chcela odkukat 😅

zuzi, vsak si mladica 😉 ako aj ja 😀

zuzkafuny
8. jan 2009

no jasné že sme mladice... ale tí o pár rokov mladší si to nechcú myslieť 😠
😉 🙂

nika_ke
8. jan 2009

boze, ked si pomyslim, ze pred 10 rokmi som povazovala 30-nikov za starcov 😠 sa hanbim za seba ☹

zuzkafuny
8. jan 2009

Nika... pssst...!!! Neboli sme také...!!! 😉

zuzkafuny
8. jan 2009

idem buviky 😔
papa mojeee...

nika_ke
8. jan 2009

ta uz ked idete vsetky spat, tak aj ja ponahanam mojho chlapa... dobru 😔

zuzkafuny
9. jan 2009

helouuuuuuuuuuuuu

nika_ke
9. jan 2009

caueeeeeeeeeeeeees 🙂

liliandax
9. jan 2009

ahooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

zuzkafuny
9. jan 2009

kto tu? my tri my tri my tri 😀 😀 😀

nika_ke
9. jan 2009

ale nam dnes ide 😀
este ste tu?

to moje rozblaznene popisane jasidlo mi resetlo pocitac a hned za tym aj vyplo 😠

zienky, aky ste mali den?
my sme sa doobedu boli sankovat, konecne som prisla na spravnu techniku 😅
aj sa Riske podarilo 2x vypisat do nocnika, aj sa tomu sama potesila 😵
keby ma muz nenastval, tak mam celkom fajn den 😒

liliandax
10. jan 2009

ahojte zienky

ako vikendikujete? 😵

u nas super, maly je od vcera rana u nasich, ani domov sa mu nechce 😠 Ale dnes pojde! .. aj ked nasilu 😅 lebo aj moji rodicia potrebuju pauzu 😀
Chuda mama dnes priznala, ze obcas uz s nim nevladze 😕 Ale zato moj otec, s tym je velky partak 😀

.. ja som bola dnes na velky nakup 🙂 Ideme na ples ( 😝 ) tak mi moj muz povedal, ze mi kupi saty (snad sa za mna hanbit nebude ?!?) tak sme sli.. do Filakova (odporucila svagrina) a aj sme kupili 😵

Take kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeee!!! 😎 Ved aj musia byt.. za take peniaze... 😖

nika_ke
10. jan 2009

ahojte,
lili, urcite su saty fantasticke, ty vo vsetkom vyzeras vyborne 😉
... dva dni bez dietata, fuuuha 😕 , o tom som aj ja vcera snivala 😅 to mate fajne, ze si mozete s drahym takto oddychnut 😵

... neuverite, co robi nase sidlo Risidlo - vopchala papier do tlaciarne, stlaca gombicky a rozculuje sa, ze jej netlaci 😀
inac mame papucovy vikend, asponze rano som vysackovala muza s malou vonku, hoci vydrzali iba 40min 😒

zajtra sa ideme prejsta asi do betliara a popri tom nakupime v normalnejsom tescu.
Neviete mi poradit, kde blizkko sa tu da ist poprechadzat do prirody? najlepsie aj s kocikom po rovnej ceste 😅

liliandax
10. jan 2009

nika - oooooh.. dakujem za taky kompliment 😉 taky nedostanem ani do muza 😀

ten betliar je skvely napad, tam sa viete v tom parku pekne poprechadzat, teraz zasnezene to musi byt kraaaasa 😵
o inej prirodnej prechadze v okoli neviem ☹

pozeram, ze z risky vyrastie IT expert 😉 Ked ti uz vypina, restartuje PC a uz aj skusa tlacit! 😀 co len z nej vyrastie??? 😅 🙂

a ten moj maly cervik zas spi u nasich.. zahlasil, ze nechce ist domov a buvat bude so starkou 😔

nika_ke
10. jan 2009

lili, bud rada, ze je Petko takyto uzasne samostatny a starka ma aspon trening, zostane vecne mlada 😅

mna uz kamoska volala niekolko krat na discu, ale nemozem nikam ist, kedze Riska si vyzaduje pri uspavani vylucne mna 😒 a o deviatej vecer sa mi nikam trepat ani nechce 😔

... ja som velmi zvedava, co napokon z nasej Risky vyrastie 😨 cela nasa rodina sa zhodla, ze jednoznacne technik po mamicke a ockovi 😀 moja mama bola strasne nastvata, ked sa u nas o Risku starala v decembri a vzdy ked sa chcela zahrat na PC, tak jej ho Riska naschval vypla 😀
... ostatne deti taketo srandicky nerobia? 😨

inkak
10. jan 2009

ahojte 🙂 my sme vo Viedni, a uzivame si Jenny 😵 uz vie povedat aj moje meno, ze inke 😀 jenny si sama zapne telku aj dvd a potom tancuje o dusu.rozprava len po nemecky, ale nastastie rozumie po slovensky. a PC ma tiez rada - hlavne skype 😀

nika_ke
11. jan 2009

inkak, vyrazili ste si na dovolenku alebo vas zlakali novorocne zlavy? 🙂
potesila si ma, ze aj ine dieta ma rado pc 😉 , uz som si myslela, ze to nase je po nas profesionalne zdeformovane 😀

my dnes asi na ziaden vylet nejdeme, rano o deviatej bolo -15°C a firemne auto odmietlo nastartovat 😠 jak naschval moje auto sme nechali v KE, takze sme sa presli iba u nas do obchodu a sedime doma ☹

liliandax
11. jan 2009

ahojte kocky

nika - ja som bola len vysypat smeti a vonku je riadna kosa! aj som myslela na vas, ci ste sli vobec niekam 😅 Ved nevadi, pojdete ked bude krajsie 😵

Ja trcim doma 😖 Maly je isto vonku s mojim otcom, mali sa ist dnes sankovat 😕 tak som zvedava.. a muza mam pri svagrovi, rozbieha svoj obchod, tak pomaha so zariadovanim 🙂

ten moj PC nevypina, lebo mame laptop a ku gombiku na vypnutie sa nedostane, ale zato si sam zapina DVD-cka s rozpravkami 😠 Hocikedy, ked s muzom kukame nejaky film, on si zmysli, ze chce rozpravku! pride k prehravacu a na drzovku ho zapne a pusti rozpravku 😀

veru inka - aj ste nieco nakupili? boli nejake dobre akcie? 😉

liliandax
11. jan 2009

nahodila som do albumu fotky zo sankovacky 😵

nika_ke
11. jan 2009

no hej, prejst sa pojdeme snad dalsi vikend, lenze mne treba aj nakupit, uz ma opat chytaju nervy z tohoto zapadakova, nic tu nemaju 😖 ...baterka sa zohrieva v kocikarni, tak snad si to este rozmysli...

lili, nadherne fotky, Petkova bunda je uplne bohovska, fakt velmi pekna farba a sekne mu 😅
to ste sli za mesto na pole, odparkovali a sankovali sa? 😕 😀
presne tak ako Petko sedi aj Riska najradsej na sankach, musi sa drzat za rucku 🙂 kym mi to doslo... 😒

uz na mna muz vykrikuje... vtacky su hotove, tak mu idem servirovat 😝

liliandax
11. jan 2009

tak ako nika, auto ste nakopli? a nakupy boli? 😉

dakujem za Petka 🙂 dufam, ze ta bunda s oteplovackami nam bude dobra aj o rok 😵 A presne tak, ako si pisala.. sadli sme do auta, presli par km na nejakom poli pod kopcom sme zaparkovali a sankovali sa 🙂

ostatne zienky, aky ste mali vikend?

nika_ke
11. jan 2009

neboli sme dnes nikde, ani poobede vonku sa nikomu nechcelo 😒 mna bolela priserne hlava, az som si musela dat po 2 rokoch paralen ☹ ... a "detom" som vymyslela uzasnu hracku - z kolienok robili babovky v pieskovych formickach 😀 zabavili sa aj hodinu bezo mna 😵

lili, Petka mate tuto noc doma? nebolo ti za nim uz aj smutno?

liliandax
11. jan 2009

Petko je uz doma, prisiel na obed 🙂

a smutno mi bolo az az ☹ Ale uz sa pytal "na kopec" k dedovi 😅 Som zvedava, ze ci ho to bude drzat aj zajtra

to ste mali potom riadny neporiadok, po tolkych tortickach?! 😵

liliandax
12. jan 2009

pekny den zienky 😵
nie ste tu nahodou? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre