• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
zuzi - ja sa rada vymenim! mne sa fakt nece ist :confounded:
30. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nerob... :dizzy_face:
Ja by som tiež išla...
30. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tsss.. sa nerobim :angry: :grinning:

ja by som ta straaaaaaaasne rada vzala zo sebou.. by bola aspon riadna sranda :dizzy_face:

bohvie aki suchari tam budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievčatá, pekný večer prajem :slight_smile: dlho som tu nebola, idem si prečítať nejaké novinky :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj baby priznám sa - nechce sa mi :grinning:
30. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti... nemusíš... keď sa ti bude chcieť, tak sa na to dáš :wink: :slight_smile:
Ako sa máš?
31. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej Zuzi :slight_smile: až jedna si tu bola, chi.
Díky za opýtanie, ide to celkom, len veľa starostí s deťmi, malý je v období vzdoru,
posledné mesiace boli obaja ako odtrhnutí z reťaze, možno aj kvôli novému tatinovi,
len sme skúšali, čo by na nich zabralo, ako s nimi vyjsť, najprv pekne, potom škaredo,
napokon som našla pár vecí na nete a čuduj sa svete, celkom zaberajú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aspoň na Vikinku teda, Miloško ten má v paži hlboko, to len vreskot furt a "ja nechcem",
"ja nebudem" a tak dookola. Výchovné metódy u neho sú úplne zbytočné,
ostáva nám už len jedno - prežiť, nekričať, a ovládať sa :grinning:
No a Vikuš ide do škôlky od zajtra, nechodila prvý polrok, ale chýba jej to veľmi,
tak kašlem na korunky, veď šťastie detí je najdôležitejšie :slight_smile:

Vy sa ako máte ?
1. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili,aký bol ples?

kamajka,počkaj,až ich bude plieskať puberta,to bude šou
2. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
kocurik, co mas nove?
lili, ako bolo? vysantila si sa aj za nas ostatne? :sweat_smile:
kamajka, schvalili ti ISP? keby sa dala trpezlivost kupit, tak stojim prva v rade :grinning:

nasa mala vystraja hlavne ked je unavena, len ako ju niekedy presvedcit, ze ona sa nechce hrat, ale chce ist spat? :frowning2: :grinning: dnes som muza vyhodila do roboty o 10min skor ako mu skoncila obednajsia prestavka, lebo by sa mala len hrala a skoncilo by to revom. Takto bol urazeny iba muz, on to prezije :grinning:

baby, ja som dnes prvykrat v zivote zacala drzat dietu - kavovu, uz teraz sa mi toci hlava :frowning2: snad to aspon tyzden vydrzim :slight_smile:
2. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nika!tá dieta by sa zišla aj mne,ale chýba pevná vôľa.Na istom čajiku som schudla 5 kíl a od vtedy,to sú už 3 mesiace ani deko.
2. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambule :slight_smile:
3. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! čo porábate v tomto krásnom počasí? :wink:
3. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedíííme doma :frowning2:
3. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
u nas prsi a spime :pensive:
doobedu sme boli (snazili sa ist) do MC v Revucej, ale zmenili tam otvaracie hodiny iba na podvecer :angry: , tak sme sa presli, zgulovali (tam krasne snezilo), nakupili v Bille a sli domov. Napokon dobre, ze sme sli tam, lebo tu v dazdi by sme ani von nesli.

zuzi, pridte si sadnut k nam :grinning:
kocurik, vy co robite?
mna tu uz opat chyta ponorka a pritom sme doma iba druhy tyzden, vo stvrtok vecer ideme opat na vikend k nasim, lebo mala iba - baba? dedo? hmm? :confused:
3. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... sa nacestujete hore a dole :slight_smile:
Mne má chlap ísť na tri dni preč... ja už sa tááák tešííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ja nikde dlho nevydrzim :grinning: ale uz som aspon baliaci expert, za hodinku mam vsetko zbalene a pritom efektivne vyuzity priestor v kufroch :dizzy_face:
kamze sa ti chlap vybral, pracovat ci flamovat?
mne tiez obcas fajn padne, ked som slamenou vdovou :slight_smile: :zipper_mouth: no max. tyzden, potom mi je uz dlho
3. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute krasavice!

nebola som tu, lebo sa mi nechcelo :sweat_smile: To asi z toho pocasia, nechce sa mi nic :confounded:
Ale uz sa polepsim, slubujem!!!! :wink:

na plese bolo celkom fajn a kedze nie som plesovy maniak, na dost dlhu dobu mi aj stacilo :grinning: Domov sme dosli po stvrtej, total KO cely druhy den, ja som sa nevedela dospat :unamused: A nejako to pretrvava stale :confused:
Moderoval to Procko, poviem vam, ze vyzeral ako nejaky bezdomovec v saku :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale zabavu vedel urobit :slight_smile:

nika - vseeeeeeeeeeetko najlepsie k meninam :dizzy_face: Kasli na nejaku kavovu dietu a daj si nejaky dezertik aj za nas.. ja by som si veru aj dala :slight_smile: Uz viem, co kupime dnes v obchode :sweat_smile: :grinning:

zuzi - veru, kdeze mas muzika?? :confused: - uzi si to bez neho :wink:

kamajka - vitaj spat :dizzy_face: co je ISP?? :sweat_smile:

kocurik - a ty co robkas, ked je vonku takto skaredo?

..mna z toho pocasia fakt porazi :confounded:
4. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. uvarila som zemiaky páni si rozkázali šúľance tak som ich dala chladiť,ale neeeeeeeeeeeeeeeeechce sa mi. :frowning2: najradšej by som sa zahrala na batoľa a šup do postieľky trochu si pobúvať
4. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... pripájam sa k Lili :slight_smile:
stále nemám kalendár... :confounded:
zatial je mužík stále doma... :unamused:
4. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik - ty mas aspon napad, ze co varit.. ale ja ani to :frowning2: netusim, co dnes budeme jest :unamused:

zuzi - aky kalendar?? som mimo obraz :rolling_eyes: :grinning:
4. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenusky, poradte mi vas osvedceny receptik na paradajkovu polievku.. u nas sa to velmi nevari, ale hadam ju maly zje :slight_smile:
4. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... si písala Nike že všetko najlepšie k meninám... ja nemám prehľad bez kalendára... :grinning:
Lili... s polievkou neporadím... urob ju ako omáčku, len bude riedka... :grinning:
4. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj! my mame kalendare celu kopu a aj tak do nich necumim :grinning: Ked si kukam na nete postu, tak tam vidim, ze kto ma meniny :wink: Inak, ani neviem, kolkateho je vobec :confounded:

hm.. ja ani omacku neviem :sweat_smile:

no asi zavolam mame :dizzy_face:
4. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ďakujem za blahoželania :dizzy_face:
oslavujeme cez víkend, snáď odolám maškrtám, drahý mi dnes cez obed doniesol obrovskú kyticu, vraj je už aj na valentína, lebo po dlhoročných skúsenostiach v týchto teplých krajoch vie, že 14.2. žiaden pekný kvet nekúpi :grinning:

lili, však kukni recept na nete :wink: ja robím tak, že spravím svetlú maslovú zápražku, zalejem takým množstvom vody, koľko chcem mať polievky, pridám veľký pretlak, bobkový list, cibuľu v celku, štipku soli a na konci asi 2 malé lyžičky cukru. varím cca 10min (podľa toho, ako veľmi Riška kričí HAM-HAM :grinning: ) Ryžu robím osobitne sáčkovú trochu dlhšie, ako je písané na balení (17-18min) a len 1/2 zamiešam do hotovej polievky.
Riška znej bežne zje dve veľké naberačky :sweat_smile:

kocurik, mnaaam, sulance. aj ja by som si dala, ale to je babracka, to nerobim :unamused:
4. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, vsetko naj naj naj k meninam :dizzy_face:
4. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte nie je doma... Nika! :angry:
:wink: :slight_smile: a neodolávaj maškrtám... :dizzy_face:
4. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak, dakujem :slight_smile:
zuzka :grinning: :grinning: :grinning:
... ja by som tak nieco sladke zrala, ale nic nemame doma :frowning2: ... vydrzat, vydrzat :sweat_smile:
4. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

aj ja som tuuuuuuuuuuu :grinning:

teraz som prisla :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: no vyzera to tak, ze ste sli vsetky buvat..

tak bruuuu noc!!! :dizzy_face:
4. feb 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, este si tu?
4. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok