Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
26. feb 2009

toto bude treti vikend, co sme doma, mna uz chyta abstak bez kosic ☹ a este ked nemozem ist vonku, tak ma asi nacisto drbne doma 😢

liliandax
26. feb 2009

nepridete do rs? 😅

nika_ke
26. feb 2009

a co by sme robili v RS? 😨
jablka su nastruhane, kolac urobime spolu s Riskou 🙂

liliandax
26. feb 2009

to som sa pytala len preto, aby ste cez vikend neboli same 😅 ci nepridete k nam 🙂

nika_ke
26. feb 2009

s pliagou vo mne asi tazko ☹
a rozmyslam, ci ist do pekarne, alebo neist 😕 ale co budeme zase robit cele poobedie doma 😖 asi to risknem a vecer si hodim opat coldrex 😀

liliandax
26. feb 2009

aha.. to som pisala este ked som nevedela, ze ta to drzi 😒

ale mozno do soboty budes fit, ked budes cucat goldrex 😅 😀

nika_ke
26. feb 2009

dnes som si dala zatial iba jeden, je to drahe ako svina 😝 ked mi muz doniesol blocek z lekarne, az mi skoro oci vypadli 😕 10ks = 200 Sk 😠 ale vecer isto budem musiet hrat fotbal s tornadom, tak to si este jeden sacok dam
... som sa zabavila s jablkami a zabudla som si dat kavu, snad si ju stihnem vypit, kym sa mala zobudi.

lili, co robi dedo s Petkom, ze sa mu s nim tak paci?

liliandax
26. feb 2009

veru, ten coldrex je brutal drahy a podla mna (teda vlastna a muzova skusenost) je na figu 😖 Nam vobec nezaberal.. to bol uz ucinnejsi teply caj s kopou medu a kilom vyzmykanch citronov 😉

tak nas dedo je pre petka Boh.. on sa s nim dokaze non stop hrat 24 hodin denne (u mna nehrozi ☹ ), vymysla mu kadejake hry, velakrat mi rozum zastava, ze kde na to chodi.. ukazuje mu vsetko, maly sa ho na vela veci pyta, on ma trpezlivost mu dookola vraviet o tej veci..

a samozrejme.. vymysla si prihody a rozpravky.. o masinkach, autickach.. to na petka zabera 😵

nika_ke
26. feb 2009

pozicias nam niekedy dedka? 😉 😀
moj otec malu postrazi, ked musi, ale pri tom jej najradsej zapne telku a pusti bebetv. a este sa riska naucila, ze ma v sufliku poskryvane tycinky a polystyren, tak mu to chodi vyjedat. Cize starostlivost mojho otca spociva v strceni polystyrenu do ruky a ust, pusteni telky a polhodinku s malou vydrzi 😖 ☹
Minule som mu chcela malu vychystat do obchodu, tak povedal, ze ani keby mu platili, tak ju neberie 😖 ja fakt neviem preco, ved ona "skoro nic" nevyvadza v obchode 😀

zuzkafuny
26. feb 2009

Ja už od 11hod. sťahujem antivírák avast vo veľkosti 29MB...
Hádajte koľko mám stiahnuté 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
27%....
Som na eebnutie ☹ Je to normálne...??? Banda scurvená ORANGEÁCKA...!!!
Už aby bol november a oeebem im dátovú kartu aj s celým internetom o gebule sprosté...!!!

nika_ke
26. feb 2009

zuzka ☹ kliiidek, daj si kafco a kolacik a pekne cakaj, oranzovy ti asi chceli vytrenovat trpezlivost 😉
neslo by ti to v noci rychlejsie? 😕

zuzkafuny
26. feb 2009

Mám tlak 300 na 250...!!!

zuzkafuny
26. feb 2009

Nemám koláč 😢

liliandax
26. feb 2009

zuzi - klidas! hadam sa nenechas vytocit nejakym pomarancom???!! 😀

nika - deda si nedame.. ten je zadany na plny pracovny pomer.. aj dnes mu o chvilu zacina sichta 😅 🙂

nika_ke
26. feb 2009

zuzka, ked bude hotovy, tak ti vecer donesiem, budes mat na zajtra 😉
mna tiez niekedy triafa, pri tejto starej sunke. Vcera som bola chvilu na muzovom nb a to inak ficalo.
... podarilo sa mi naucit Risku, ze kym nabieha windows, tak nesmie tukat do klavesnice a teraz stale ukazuje ako sa pomaly hybe ten zeleny pasik na zaciatku a ssss-ka pri tom ako had 😀

zuzkafuny
26. feb 2009

Nika... malá šikovná 😀
Môjmu som to vysvetľovala už asi 1000 krát a ešte mu to stále nedošlo 😀 😀 😀

liliandax
26. feb 2009

zuzi - raz mu dojde, neboj 😉

zuzkafuny
26. feb 2009

A nejde mi zoznam... už Dva týždne...!!! hm...
máte zoznam a ide vám...??? Myslím mailová schránka... ☹

liliandax
26. feb 2009

ja som zoznam mala dakedy davno.. ale uz nemam, lebo si robil co chcel, tak som ho K.O-ovala.. 😝

liliandax
26. feb 2009

ten moj prcek stale spi... normalne sa zeny nudim!!! 😀

zuzkafuny
26. feb 2009

Tak... a mám byť kľudná??? Stiahlo mi 40% a potom mi napísalo... zdrojový súbor sa nedá uložiť, lebo sa nedá čítať... sťahovanie prerušené... 😒
No... nemám žiadnu ochranu, len nech mi niečo teraz príde...!!!
Skúšam inde... tam to ide celkom rýchlo... 🙂

zuzkafuny
26. feb 2009

Už to mám na poriadku... 😉 🙂 😀

liliandax
27. feb 2009

ahojte kocky

nie ste tu nahodou? 🙂

nika_ke
27. feb 2009

ahojte,
tak trochu tu som... predychavam spravanie mojho egoistickeho muza, tak si hladam nejaku zabavu na zajtrajsie dopoludnie

liliandax
27. feb 2009

nika - ahoj

a mas uz nejaky tip, ze co budete robkat?

nika_ke
27. feb 2009

zatial netusim, nechce sa mi minat benzin, ale ani nemam chut zase chodit medzi blokmi dookola ako kazdy den ☹
na vylet sa este neda ist ... asi hypernova to isti, alebo podla pocasia ...

liliandax
27. feb 2009

hypernova v RS? 😉

liliandax
27. feb 2009

to je ale otazka! 😅 ze?

nika_ke
27. feb 2009

nase zimne vyletu su bud hypernova RS, alebo Tesco+Bila RV alebo Tesco HU

cele doobedu bola u nas hmla a teraz, ked spime, tak vyjde slnko. Ked pojdeme poobede vonku, tak sa isto bude uz stmievat... dnes nemam dobry den ☹

esteze mi ide net ... zuzka, ako dnes pocuvaju oranzovi ? 😕

liliandax
27. feb 2009

nika - dam ti tip 🙂 - ak uz budes v RS - kukni moj novy album na facebooku http://www.facebook.com/album.php?aid=10244&id=...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre