Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
7. apr 2009

ahojte baby!

mam take na hovno obdobie, ze nemam ani chut si sadnut za PC a nieco napisat ☹

dakujem vam, ze ste na mna mysleli ten stvrtok, co som bola u zubara 🙂 isto to pomohlo 😵 Len skoda, ze sa to este neskoncilo, to najhorsie ma caka buduci stvrtok.. ach jaaaaj...
zistili mi, ze mam zlomeny koren zuby, z toho ten vacok a kedze je zlomeny ten koren, co mi drzi mostik, tak smola.. uz by dlho nevydrzal, tak ho treba zmenit.. je to komplikovane o tom teraz pisat, vysledok bude ten, ze budem mat komplet novych 5 hornych zubov ☹

ma porazi 😒

dnes som bola u dr., kedze sa citim biedne, dostala som nove 2 balenie ATB, lebo mam velmi velke uzliny na krku a bohuzial sa dalej rozsiruju.. takze v utorok idem na krv a caka ma kopec vysetreni. Len aby zistili, ze co mi vlastne je, lebo ma uz drbne.

dufam, ze vy sa mate super, prajem vsetkym krasne slnieckove dni 😵

zuzkafuny
7. apr 2009

Lilinečka... nebojkaj... všetko bude oki 😉 🙂
Zuzka a Mišiačik na teba myslia 😵 😵 😵

liliandax
7. apr 2009

zuzi - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

uz mi je lepsie 😉 😎

kamajka
autor
8. apr 2009

Pekné ránko žienky 🙂

Dianka - to je super, že je Ti lepšie, máš toho dosť ☹ .

Zuzka, Ty ma tu takto žaluješ, chi.... Ty, ja Ti nezávidím s malým, to je šinteeeeeer,
to ako ho zvládate??? 😀 na to aký je šialenučký tak stále dobre vyzeráš, ak nie aj lepšie 😉 .

No a Nika - jo, prebratá, to slniečko na mňa bohovsky dobre vplýva, som úplne vytešená,
vyrehotaná, dychtivá po nových zážitkoch, po dlhých teplých dňoch atď atď. 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. apr 2009

Peti 😉 to ja som len tak pošepky bonzovala 😅

nika_ke
9. apr 2009

čaute kočky,

lili ☹ problémy so zubami sú podľa mňa po pôrode hneď druhé najhoršie 😖 hlavne nech ti to zubár bezbolestne, rýchlo a lacno spraví 🙂 ... želám ti skoré uzdravenie, nech máte toto blbé zimné obdobie už konečne za sebou 😉 a ako sa má Peťko? jemu prvé atb zabrali?

zuzka, čo sa ti páči na búrkach? 😕 mňa dnes v noci jedna zobudila 😒

ako sa vám páči leto? 😎 mne nie veľmi, nemám si čo obliecť, všetko sa mi akosi zbehlo 😠
ale aspoň sa už môže Riška hrávať v piesku a je oveľa samostatnejšia ako na jeseň, tak som celá prešťastná, že si môžem len tak sadnúť na lavičku pri pieskovisku a ona sa vyhrá sama 😎

Renka, máte v Riečke nejaké detské ihrisko? my sme boli tento týždeň 2x v Abovciach, tam je úplne perfektné ihrisko oproti tornali. Nezvykneš tam občas zájst?

a upratovanie ani nespomínajte... 😒 aspoňže mám okná umyté 😵 inak je u nás ako po bombardovaní, vidno, že som poriadne doma nebola asi 3 týždne ☹ ... zajtra ráno sa chystám prebehnúť byt s pronto utierkou a opäť letíme k našim 😎

prajem všetkým krásnu, veselú a poriadne mokrú veľkú noc 😀

zuzkafuny
9. apr 2009

nika... ja si neviem len tak sadnúť kým je Mišiak na piesku... Nevyhrá sa 😅 môj poklad... Ale dnes sme stretli chlapčeka, ktorý bol besnejší ako Miško... Mišo bol z neho ták mimo, až plakal...l 😀 😀 😀 a chvíľu išiel pekne za rúčku 🙂 no a potom sme zmokli...

renatka86
9. apr 2009

ahojte!
lili držím palčeky, tie zuby, to sú strašné bolesti...drž sa 😒

nika my tu nemáme nič také jedine dvor doma a tak 😖 ...tam sme ešte neboli ale viem že tam majú pekné ihrisko... 😀

ja tiež nie som hotová s upratovaním, ani nebudem...nechce sa mi nič... ☹
aj my sme vonku celý den...nestíhám si ani sadnúť pred PC 😉

prajem všetkým veselú veľkú noc... 😀

zuzkafuny
13. apr 2009

Halóóó... kde ste??? Dúfam vás polovičky nepritopili...??? 😕
Mňa nie... ja to neuznávam a tak mám pokoj 😵 😵 😵 😝

nika_ke
14. apr 2009

čautééé kočice, všetky ste dobre vyoblievané? teda okrem zuzky 🙂

nevzalo mi dlhý príspevok 😖
my sme doma a ideme si trošku oddýchnuť po namáhavom výlete, každý deň sme boli s Riškou na rôznych ihriskách, som uťahaná ako kôň, ale hlavne, že malá sa cítila ako v raji 😵

zuzkafuny
18. apr 2009

Nika... ešte že máš kde s malou chodiť 🙂
Ja som tiež uťahaná... ale to mi stačí doobedný nákup aj s malým 😠
Ako sa máte??? Ja celkom oki... čo sa budem sťažovať 😉 🙂

renatka86
20. apr 2009

Ahojte!
Co je nove u vas?
my sme boli cez sviatky chorí, museli sme s malým na pohotovost, mal 5 dní 39 horúčky ☹ ...ale už je dobre...
v sobotu sme boli v KE ZOO, malý sa vytešoval...bolo fajn... 😀
teraz som chorá ja... 😖
prajem vám krásne slnečné dni 😎

zuzkafuny
20. apr 2009

Ahojte 😵
My dnes máme 2rokýýý 😵 😵 😵
pekný dník všetkým mojim babuľkám 😵 😵 😵

nika_ke
20. apr 2009

Misiacikovi srdecne blahozelame 😵 ... a mamicke prajeme, aby zvolnil tempo 😉

liliandax
20. apr 2009

zuzka - pripajame sa ku gratulaciam 😵 vseeeeeeeeeeeetko naj naj naj!!! 🙂

zuzkafuny
20. apr 2009

ďakujemééé 😵 😵 😵

dahra
20. apr 2009

Ahojte,
sorry, trosku vam sem vpadnem. Dala som temu do volnej diskusie - dobry gynekolog/icka v okr. RS. Nik sa zatial neozval, (a ked nejde hora k mohamedovi, tak pojde mohamed k hore) nasla som vas, snad mi napisete nejake skusenosti, ku komu chodite a ako ste spokojne koho by ste mi odporucili, atd- Vopred dakujem. 🙂

dahra
21. apr 2009

Halooooooo,
ozvite sa, prosim, niekto 😒

renatka86
21. apr 2009

zuzka vsetko najlepsie! 😀

renatka86
21. apr 2009

ja chodim ku dr. Bachnakovej

dahra
21. apr 2009

Ahoj, Renatka,
si s nou spokojna? Mala si predtym aj niekoho ineho?

dahra
21. apr 2009

Renatka,
inak pocula som, ze ona nove uz neberie. Je na tom nieco pravdy?

nika_ke
21. apr 2009

dahra, ja ti neporadim, ja chodim ku gyndosovi do KE.
preco vlastne hladas lekara takto daleko?

renatka, zelam skore uzdravenie 🙂 ako sa vam pacila ZOO? podla mna je taka nic moc 😒 , ale ihrisko je tam pekne 😀 isli ste aj auto-vlacikom?

zuzka, tento rok vam vyslo krasne pocko na oslavne grilovacky 😉 hod potom foto, ako sa maly vytesoval 😅

lili, dik za tip na zmrzku, stihli sme ju len tak-tak a zobrala som dve male 😀 inac stoji oplatka 2centy 😠 v kosiciach davaju oplatku pre dieta zadarmo.
Richellu som dokonca ukecala na kocik, ja som si zobrala cervene lodicky a nausnice, tricko do pol cici a hned mi bolo o 100% lepsie (po muzovom nervaceni) 😀

dnes sme boli opat v abovciach na ihrisku 2.5h, Riska len rychlo zjedla obed a zalahla. ja idem asi k nej.
Vas nevycerpavaju dlhe vychadzky vonku? mna to slnko vzdy akosi zmori 😒

dahra
21. apr 2009

Ja pochadzam z okr. RS, zostala tam moja sestra este. Obe mame endometriozu, ja som uz vdaka nej prisla o vajecnik, chodili sme k jednej starsej gynekologicke, ale chceli by sme zmenit.

liliandax
21. apr 2009

ahojte kocky

dahra - ja chodim k staremu Volosinovi a som spokojna 🙂 Je to sice stara trieda, ale mne vyhovuje 😉

nika - aj my sme sli na zmrzku a potom si Petko zmyslel, ze chce ist na ihrisko! (tam vedla co je..) no vcera som to zakrikla, ked som povedala, ze ho nelaka 😀

zuzka - oslava bola? alebo len bude? 😉

renatka86
21. apr 2009

nika...uz mi je ovela lepsie, dajako to preslo... nebolo to zle, hlavne ze maly sa tesil, aj sa pohojdal a tak... 🙂 neboli sme nevidalo nam z casu... 😒, preco sa uz nezastavite u nas, pohrali by sa 😉

dahra..nemala som predtym ineho, som snou spokojna, priznam sa ze som uz bola dost davno 😖, ako som bola tehotna tak mi v 36tyzdni zistili, ze Alex ma tumor, ale nie ona mi robila sono, ale som chodila do nemocnice, hned ma poslala do BB posledne tyzdne som tam lezala a tak, vybavila mi tam miesto... 😔 aj kamoska chodi ku nej aj ona je spokojna...

dahra
21. apr 2009

Dakujem za infosky 🙂

zuzkafuny
22. apr 2009

Lili... oslava bola... na vyzbieranie mini dotácií to stačilo a už sme malému obj. aj trojkolku 😀
Dnes má chlap narky 50tku 😀
Dnes mi v mobile napísalo... záškrt... som si tam ja niečo poznačila, ale nie som si istá že čo... Lili... nemajú deti na dva roky nejaké očkovanie...??? 😕 😕 😕

dahra
22. apr 2009

Zuzkafuny,
ku ktoremu gyneklogovi ty chodis 🙂? Prepac, ale hore vyssie som hodila otazku, tak kazdeho otravujem. Dik za odpoved.

Nika-ke,
preco chodis na RS, ked si z Revucej? 😉 Sice aj mna sa mozes pytat to iste. 😉

liliandax
22. apr 2009

ahojte

zuzi - tusim nejake preockovanie v 2 rokoch je, ale neviem presne ake ☹ Radsej zbehni k dr. 🙂

dahra - toho gynekologa hladas pre seba, ci segru? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre