• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
ahojte baby!

mam take na hovno obdobie, ze nemam ani chut si sadnut za PC a nieco napisat :frowning2:

dakujem vam, ze ste na mna mysleli ten stvrtok, co som bola u zubara :slight_smile: isto to pomohlo :dizzy_face: Len skoda, ze sa to este neskoncilo, to najhorsie ma caka buduci stvrtok.. ach jaaaaj...
zistili mi, ze mam zlomeny koren zuby, z toho ten vacok a kedze je zlomeny ten koren, co mi drzi mostik, tak smola.. uz by dlho nevydrzal, tak ho treba zmenit.. je to komplikovane o tom teraz pisat, vysledok bude ten, ze budem mat komplet novych 5 hornych zubov :frowning2:

ma porazi :unamused:

dnes som bola u dr., kedze sa citim biedne, dostala som nove 2 balenie ATB, lebo mam velmi velke uzliny na krku a bohuzial sa dalej rozsiruju.. takze v utorok idem na krv a caka ma kopec vysetreni. Len aby zistili, ze co mi vlastne je, lebo ma uz drbne.

dufam, ze vy sa mate super, prajem vsetkym krasne slnieckove dni :dizzy_face:
7. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilinečka... nebojkaj... všetko bude oki :wink: :slight_smile:
Zuzka a Mišiačik na teba myslia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:

uz mi je lepsie :wink: :sunglasses:
7. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pekné ránko žienky :slight_smile:

Dianka - to je super, že je Ti lepšie, máš toho dosť :frowning2: .

Zuzka, Ty ma tu takto žaluješ, chi.... Ty, ja Ti nezávidím s malým, to je šinteeeeeer,
to ako ho zvládate??? :grinning: na to aký je šialenučký tak stále dobre vyzeráš, ak nie aj lepšie :wink: .

No a Nika - jo, prebratá, to slniečko na mňa bohovsky dobre vplýva, som úplne vytešená,
vyrehotaná, dychtivá po nových zážitkoch, po dlhých teplých dňoch atď atď. :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :wink: to ja som len tak pošepky bonzovala :sweat_smile:
9. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,

lili :frowning2: problémy so zubami sú podľa mňa po pôrode hneď druhé najhoršie :confounded: hlavne nech ti to zubár bezbolestne, rýchlo a lacno spraví :slight_smile: ... želám ti skoré uzdravenie, nech máte toto blbé zimné obdobie už konečne za sebou :wink: a ako sa má Peťko? jemu prvé atb zabrali?

zuzka, čo sa ti páči na búrkach? :confused: mňa dnes v noci jedna zobudila :unamused:

ako sa vám páči leto? :sunglasses: mne nie veľmi, nemám si čo obliecť, všetko sa mi akosi zbehlo :angry:
ale aspoň sa už môže Riška hrávať v piesku a je oveľa samostatnejšia ako na jeseň, tak som celá prešťastná, že si môžem len tak sadnúť na lavičku pri pieskovisku a ona sa vyhrá sama :sunglasses:

Renka, máte v Riečke nejaké detské ihrisko? my sme boli tento týždeň 2x v Abovciach, tam je úplne perfektné ihrisko oproti tornali. Nezvykneš tam občas zájst?

a upratovanie ani nespomínajte... :unamused: aspoňže mám okná umyté :dizzy_face: inak je u nás ako po bombardovaní, vidno, že som poriadne doma nebola asi 3 týždne :frowning2: ... zajtra ráno sa chystám prebehnúť byt s pronto utierkou a opäť letíme k našim :sunglasses:

prajem všetkým krásnu, veselú a poriadne mokrú veľkú noc :grinning:
9. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika... ja si neviem len tak sadnúť kým je Mišiak na piesku... Nevyhrá sa :sweat_smile: môj poklad... Ale dnes sme stretli chlapčeka, ktorý bol besnejší ako Miško... Mišo bol z neho ták mimo, až plakal...l :grinning: :grinning: :grinning: a chvíľu išiel pekne za rúčku :slight_smile: no a potom sme zmokli...
9. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
lili držím palčeky, tie zuby, to sú strašné bolesti...drž sa :unamused:

nika my tu nemáme nič také jedine dvor doma a tak :confounded: ...tam sme ešte neboli ale viem že tam majú pekné ihrisko... :grinning:

ja tiež nie som hotová s upratovaním, ani nebudem...nechce sa mi nič... :frowning2:
aj my sme vonku celý den...nestíhám si ani sadnúť pred PC :wink:

prajem všetkým veselú veľkú noc... :grinning:
9. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóóó... kde ste??? Dúfam vás polovičky nepritopili...??? :confused:
Mňa nie... ja to neuznávam a tak mám pokoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautééé kočice, všetky ste dobre vyoblievané? teda okrem zuzky :slight_smile:

nevzalo mi dlhý príspevok :confounded:
my sme doma a ideme si trošku oddýchnuť po namáhavom výlete, každý deň sme boli s Riškou na rôznych ihriskách, som uťahaná ako kôň, ale hlavne, že malá sa cítila ako v raji :dizzy_face:
14. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... ešte že máš kde s malou chodiť :slight_smile:
Ja som tiež uťahaná... ale to mi stačí doobedný nákup aj s malým :angry:
Ako sa máte??? Ja celkom oki... čo sa budem sťažovať :wink: :slight_smile:
18. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Co je nove u vas?
my sme boli cez sviatky chorí, museli sme s malým na pohotovost, mal 5 dní 39 horúčky :frowning2: ...ale už je dobre...
v sobotu sme boli v KE ZOO, malý sa vytešoval...bolo fajn... :grinning:
teraz som chorá ja... :confounded:
prajem vám krásne slnečné dni :sunglasses:
20. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
My dnes máme 2rokýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pekný dník všetkým mojim babuľkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misiacikovi srdecne blahozelame :dizzy_face: ... a mamicke prajeme, aby zvolnil tempo :wink:
20. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - pripajame sa ku gratulaciam :dizzy_face: vseeeeeeeeeeeetko naj naj naj!!! :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujemééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
sorry, trosku vam sem vpadnem. Dala som temu do volnej diskusie - dobry gynekolog/icka v okr. RS. Nik sa zatial neozval, (a ked nejde hora k mohamedovi, tak pojde mohamed k hore) nasla som vas, snad mi napisete nejake skusenosti, ku komu chodite a ako ste spokojne koho by ste mi odporucili, atd- Vopred dakujem. :slight_smile:
20. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooo,
ozvite sa, prosim, niekto :unamused:
21. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka vsetko najlepsie! :grinning:
21. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim ku dr. Bachnakovej
21. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Renatka,
si s nou spokojna? Mala si predtym aj niekoho ineho?
21. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renatka,
inak pocula som, ze ona nove uz neberie. Je na tom nieco pravdy?
21. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra, ja ti neporadim, ja chodim ku gyndosovi do KE.
preco vlastne hladas lekara takto daleko?

renatka, zelam skore uzdravenie :slight_smile: ako sa vam pacila ZOO? podla mna je taka nic moc :unamused: , ale ihrisko je tam pekne :grinning: isli ste aj auto-vlacikom?

zuzka, tento rok vam vyslo krasne pocko na oslavne grilovacky :wink: hod potom foto, ako sa maly vytesoval :sweat_smile:

lili, dik za tip na zmrzku, stihli sme ju len tak-tak a zobrala som dve male :grinning: inac stoji oplatka 2centy :angry: v kosiciach davaju oplatku pre dieta zadarmo.
Richellu som dokonca ukecala na kocik, ja som si zobrala cervene lodicky a nausnice, tricko do pol cici a hned mi bolo o 100% lepsie (po muzovom nervaceni) :grinning:

dnes sme boli opat v abovciach na ihrisku 2.5h, Riska len rychlo zjedla obed a zalahla. ja idem asi k nej.
Vas nevycerpavaju dlhe vychadzky vonku? mna to slnko vzdy akosi zmori :unamused:
21. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pochadzam z okr. RS, zostala tam moja sestra este. Obe mame endometriozu, ja som uz vdaka nej prisla o vajecnik, chodili sme k jednej starsej gynekologicke, ale chceli by sme zmenit.
21. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

dahra - ja chodim k staremu Volosinovi a som spokojna :slight_smile: Je to sice stara trieda, ale mne vyhovuje :wink:

nika - aj my sme sli na zmrzku a potom si Petko zmyslel, ze chce ist na ihrisko! (tam vedla co je..) no vcera som to zakrikla, ked som povedala, ze ho nelaka :grinning:

zuzka - oslava bola? alebo len bude? :wink:
21. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika...uz mi je ovela lepsie, dajako to preslo... nebolo to zle, hlavne ze maly sa tesil, aj sa pohojdal a tak... :slight_smile: neboli sme nevidalo nam z casu... :unamused:, preco sa uz nezastavite u nas, pohrali by sa :wink:

dahra..nemala som predtym ineho, som snou spokojna, priznam sa ze som uz bola dost davno :confounded:, ako som bola tehotna tak mi v 36tyzdni zistili, ze Alex ma tumor, ale nie ona mi robila sono, ale som chodila do nemocnice, hned ma poslala do BB posledne tyzdne som tam lezala a tak, vybavila mi tam miesto... :pensive: aj kamoska chodi ku nej aj ona je spokojna...
21. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za infosky :slight_smile:
21. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... oslava bola... na vyzbieranie mini dotácií to stačilo a už sme malému obj. aj trojkolku :grinning:
Dnes má chlap narky 50tku :grinning:
Dnes mi v mobile napísalo... záškrt... som si tam ja niečo poznačila, ale nie som si istá že čo... Lili... nemajú deti na dva roky nejaké očkovanie...??? :confused: :confused: :confused:
22. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkafuny,
ku ktoremu gyneklogovi ty chodis :slight_smile:? Prepac, ale hore vyssie som hodila otazku, tak kazdeho otravujem. Dik za odpoved.

Nika-ke,
preco chodis na RS, ked si z Revucej? :wink: Sice aj mna sa mozes pytat to iste. :wink:
22. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzi - tusim nejake preockovanie v 2 rokoch je, ale neviem presne ake :frowning2: Radsej zbehni k dr. :slight_smile:

dahra - toho gynekologa hladas pre seba, ci segru? :sweat_smile:
22. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok