Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
30. apr 2009

Ahojte.Dianka si tu???

nika_ke
30. apr 2009

kuspi, jeeeeej, gratulujeeeem 😵 a prajem pohodove tehu, ako sa citis?

kuspitka
30. apr 2009

nika dakujem ti.ja uz to viem davno len nikomu som nic nepovedala
hej je mi ukrutne zle

liliandax
30. apr 2009

ahojte

kuspi - az teraz som sa sem dostala, prave som sa vratila od gyndosa 😝 a o chvilu bezim k zubarovi 😝 😝 😝

pomozem ti s niecim? 🙂

kuspitka
30. apr 2009

Dianka co budes robkat cez obed budeme v meste mam sa ti ozvat na par mimut sa stretnut???

liliandax
30. apr 2009

☹ kuspi

dnes vobec nestiham ☹ ☹ ☹

po zubarovi bezim zas ku gyndovi na sono.. tam mam byt o 12:15, takze do mesta by som sa asi na obed nedostala. Jaaaj.. aka skoda.. pride aj Inka? 🙂

kuspitka
30. apr 2009

hej pride aj ona

liliandax
30. apr 2009

no porazi ma.. ked nic nestiham

aj ty ides dnes na sono, nie?

liliandax
30. apr 2009

no ja uz musim ist off.. myslite na mna pri tom zubarovi, ak nahodou by mi vydalo, tak sa ti kuspi ozvem, ok?

pekny den prejem!

zuzkafuny
30. apr 2009

Nika... súhlas so stretkooom...!!! 😵 😵 😵

zuzkafuny
30. apr 2009

Jéééé Kuspiii 😵 😵 😵
Blahoželááám 😵 😵 😵 a tááákto držííím palce...!!!
Aj sesterka je v tom... ja som tak šťastná keď vidím ako jej rastie bruško...
Ženy! Ja by som rodila ako jabloň...!!! Len kto by to živil 🙄 🙂
Lili a ty čo??? ha???
U nás je v sobotu DESMOD 😝 Zuzka si ide slopnúúúť...!!! 😀 😀 😀

liliandax
30. apr 2009

to stretko sa paci aj mne 😉 kolotoce su uz teraz pred postou 🙂

zuzka - ja este nic.. najskor sa musim pozviechat, dat do poriadku.. ved kto by uz sexoval s upirom?! 😀

kuspi - ako ste dopadli? 🙂

zuzkafuny
30. apr 2009

Nikáááá
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1472449
pre Rišku 😉 🙂
Lili... 😀 😀 😀 zatvor pri tom ústa 😉 🙂
sa mi smeje... ale s mojou chuťou navštevovať zubára tak môžem ľahko skončiť aj ja... 😖

nika_ke
2. máj 2009

caute zienky, ako si uzivate predlzeny vikend? 😎

my kvasime doma, moje male Riseliatko dnes dostalo svoje prve antibiotika 😢 vcera som ich este odmietla, ale dnes som uznala, ze to inak nepojde ☹ uz treti den vkuse teplotuje, ma zapalene hrdlo a afty na jazyku ☹ neje skoro nic, potom reve, lebo je hladna ... ja som uz s nervami v koncoch, po sestonedeli je toto druhe nase najhorsie obdobie. Riska tolko nerevala ani ked bola babatko 😢

zuzka, tu vasu trojkolku som nenasla na mmb, lebo som si dala cenovy limit. zial, viac investicii nam tento rok nevyda. na narodky sme Riske objednali skakaci hrad
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...

Zuzanka, nech sa dobre zabavi na koncerte 🙂

nika_ke
2. máj 2009

ups, trosku som rozhodila stranku, ale snad sa nenahnevate 😉

zuzkafuny
3. máj 2009

Nika... 😀
vďaka za smajlíky až ceeelkom vzadu 😅
My sme na narky od nikoho nechceli darčeky, ale eurááá a tak som doložila už len 20 a Mišiačik má bicku...
Koncert bol SUPéééR...!!!
Koncom mája bude u nás ešte aj ALPHAVILLE...
Kto chcete???

liliandax
4. máj 2009

ahojte kocky

tak ako, zajtra dobehnete? 😉

nika - ako sa ma Riska? dufam, ze uz je jej lepsie 🙂

liliandax
4. máj 2009

zienky??

haloooooo 😲

nika_ke
4. máj 2009

caute,
my do RS pojdeme, ibaze k doktorke 😢 Riska dnes takmer nic nejedla, ani nepila, skoro cely den spala na rukach. Len dufam, ze zajtra sa vrati do starych kolaji a nebudeme musiet ist do nemocnice 😢 ... este sa aj mne vratila choroba, asi si ju navzajom presuvame ... ja som uz z toho vsetkeho totalne hotova 😔

lili, vy ste si s Petkom tiez preskakali svoje. ako si to vsetko zvladla?

liliandax
5. máj 2009

nika - to je mi luto, ze ste chori ☹ dufam, ze sa z toho co najskor dostanete. Aj Petko obcas zakasle, vyfukne obcas nejaky soplik, tak neviem, co sa deje s nim.

Ked je dieta chore, podla mna to zvlada (nemocnicu urcite - to je ale len moja skusenost) ovela lepsie ako my dospeli, takze sa to zvladnut da - lebo sa musi 😔
Petko nastastie nevymysla, ked treba podat nejaky liek, netrucuje, ale pekne otvori usta.. takze aspon nejake plus, ked je uz chory, ze spolupracuje.

Potom sa ozvi, ze ako ste dopadli.

zuzkafuny
5. máj 2009

Ahojte...
Chorým skoré uzdravenie...!!!
Chlap mi išiel tata na tri dni...!!! Šup ku mne na bašável 😀 😀 😀
My sme klopklopklop zdraví... Mišiačik je odolný, Zuzka tiež, tak nech to tak zostane... a dúfam som nazakríkla :o)))

kuspitka
5. máj 2009

Ahojte ako sa mate???
my nie velmi dobre trapia nas zuby dufam,ze dvojicky su ok...
mala by som ist do RS ale takato bolava nechce sa mi ist vonkovcom pre tehu knizku

liliandax
5. máj 2009

zuzka - jeeeej.. to by bolo super, nejaky maly zurik 🙂 aj moj ide zajtra prec na 2 dni, aka nahoda! skoda, ze byvate tak daleko, ak by si bola z RS uz sa k vam sackujeme! 😀

kuspi - zuby ani nespominaj.. zajtra mam zas zubarsky den, boze, nech to uz skonci ☹ tebe prajem skore uzdravenie!

nika - ako dnes?

kuspitka
5. máj 2009

lila dakujem ved hej keby som mohla aspn lieky ,ale ani to sa neodporuca tak potichu trpim ako sa len da

renatka86
5. máj 2009

Ahojte!

nika ako sa máte?skoro sa uzdravte!!!!!!!!!! 😀

lili to urcite, ze deti vsetko zvládajú ovela lepsie ako dospelí! 😉

JAAAAAAAj a este nieco......dnes sa narodila bratova dcerka Kiara tak sme cela rodina happy, zajtra pojdem do rs nemocnice na návstevu...už sa tesím.. 😅

zuzkafuny
5. máj 2009

Kuspííííííííííííííííííííííííííííííííííí........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja som si len teraz všimla, že dvojičkýýýý... júúú!!! To je krásne... 😵 😵 😵
držííím palce...!!!
LILI 😉 🙂

nika_ke
5. máj 2009

caute baby 🙂
dnes sme sa nemocke len tak-tak vyhli 😵 ale je to neskutocny boj s jedlom a s vodou ☹
a do toho vsetkeho som este chytila crevnu chripku 😖 muz ju odniekial dovliekol v nedelu... ked sa sype, tak sa sype 😖
Riska brala uplne zbytocne atb, co jej dali na pohotovosti. Ja som to vedela, uz sa nabuduce nedam len tak presvedcit bez CRP.

renatka, aspon jedna dobra sprava 😅 mamicke aj dcerke prajem vela zdravia.

kuspi ☹ vydrz 😉

lili, aj Petkovi prajeme skore uzdravenie 😉 boli ste na trhoch?

kuspitka
6. máj 2009

zuzka hej dvojicky dufam,ze ostanu tam kde su....
nika dnes je to uz lepsie este boli ,ale kus menej vecer je to horsie...
uz viem aspon usta otvorit a aj buvat viem dlksie tak som rada

nika_ke
6. máj 2009

kuspitka, skusila si nejaky babsky recept na zmiernenie bolesti? kloktanie s nejakym cajom (repikom) ... neviem, ci to funguje, ale skus popozerat na nete 😉

u nas za posledne dva tyzdne plati, ze nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie. Riska dostala vecer este aj hrozne vodnate hnacky. ☹ Cez telefon mi doktorka vravela, ze to uz asi bude na hospitalizaciu, tak sme sa k nej odtrepali so zbalenou taskou. Nastastie to nie je az take zle, Riska nie je dehydrovana, tak sa mame trapit doma. Riska bola cestou domov podarena, naslubovala aj hory doly, len aby nemusela ist este raz k tete. Prikyvovala s hlavou o dusu, ze bude papat banan s mrkvou a ryzou 😀 Len doma na to akosi pozabudla 😖
Doma sa uz nastastie aj hrala, dokonca trochu vystrajala ... nikdy som si nemyslela, ze sa niekedy budem tesit, ked bude mala vystrajat 😀

nika_ke
6. máj 2009

zuzka, lili, co keby ste robili party, ked budeme zdrave? 😠 😀

my si spravime s Riskou oslavu buduci tyzden, ked bude moj muz na sluzobke 6 dni 🙂 bude si uzivat v parizi 😠 svinsky mu zavidim 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre