Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
16. okt 2009

ahoj nika.
hej mame super termin.ja uz som ako tak zdrava ,ale aj tak stale kaslem.
tuto noc som nespala nic tak ma bolelo vsetko najviac brusko.uz som myslela,ze idem manzela budit a do nemocnici.dnes ak stihnem idem konecne vybrat kocik a postielku.len sa mi nechce ist ani do mesta som dnes leniva a este zajtra na svadbu.

lilian ako sa mate?tak vy ste domka tiez chory ako aj my.

snikol
16. okt 2009

nika my byvame 7km od tornale smerom na revucu v dedinke otrocok.ako citam ty pochadzas z vychodu??

nika_ke
16. okt 2009

nikol, to ste celkom blizko, zvyknes chodievat aj do Tornale?
My sa obcas prechadzame po namesti a chodievam tam do kniznice, ktora bola vcera aj dnes zavreta a ja nemam co citat cez vikend 😒 unudim sa.
A byvame na "sidlisku juh", to som si ho ja tak nazvala 😉 uz tu byvam rok a pol a netusim, ako sa toto sidlisko vola 😕
nikol, Mateja mas v skolke?

kuspitka, do ktoreho obchodu si ides vybrat kocik? nad ktorymi znackami kocikov uvazujes?

snikol
16. okt 2009

nika do tornale zvykneme chodit vecsinou nakupovat,ale vzdy si najdeme cas na kavicku-zakusok v cukrarni alfredo. matejko je doma som este na rodicovskej dovolenke. 🙂

megyeee
16. okt 2009

ahojte kocky

Petko je uz zdravy, v pondelok cupi lupi do skolky 🙂 uz sa tesi a ja tiez, uz nas doma mrle zrali 🙄 A k tomu nam opravuju balkony, tak cely den vrtaju.. no na slak trafenie.. dnes sa normalne podlaha triasla! 😖 K tomu ta kosa vonku, ze sa ani prejst poriadne nedalo.. no otras 😝

k tej maternici.. moj doki mi vravel, ze ta moja je nejako uz zrastena zle 😲 No netusim, co to znamena.. Zaciatkom novembra idem k nemu, tak uvidime..

a co sa tyka prace.. tak bola som tento tyzden na jednom pohovore, maju sa mi ozvat, tak cakam.. k muzovi by som aj robit sla, ale muz ma nejako odhovara.. hoci to ma svoje vyhody, ale vraj pridem o nervy.. lenze kde nepridem? 😀

inak, vitam nove baby.. dufam, ze sa tu debata rozbehne o 100sest 😉

a co je so zuzkou? ☹

liliandax
16. okt 2009

😀

upss.. trocha som sa sekla 🤐

liliandax
16. okt 2009

a este som sa chcela spytat 😅

kuspi - beries teraz nejake lieky, co si tehotna?

nika_ke
17. okt 2009

lili 😀 😀 😀 chybička se vloudila? 🙂
držím ti silno prsty, nech získaš super flek 😉

My v tomto počasí chodíme vonku tak na 45 minút a máme akurát dosť. Dúfam, že ešte príde na chvíľu jeseň, lebo mne sa teda vôbec nepáči vidina dvoch ročných období - zima a leto ☹

nikol, cukráreň alfredo je tá na rohu námestia oproti leg-kovu? ak hej, tak mi tam nezvykneme chodiť, 2x sme si odtiaľ kúpili koláče a bolo nám obom s mužom riadne zle. no a tú smiešnu otváraciu dobu radšej ani nekomentujem - cukráreň cez víkend zavretá 🙄 otvorená len v sobotu doobedu 😖
Donútili ma cez víkendy piecť 😝 ešte rok v tornali a bude zo mňa dokonalá žienka domáca 😠 😀

snikol
18. okt 2009

nika ja sa nemozem stazovat na tu cukraren akurat v tom mas pravdu,ze by mohli mat aj v nedelu otvorene az do popoludnia ved co byvate na sidlisku tak by vam urcite dobre padla prechadzka po meste.ja by som brala take prechadzky prezerat si vyklady a zajst na zakusok,caj,kavu.my byvame v malej dedinke,ale je tu poriadna nuda.

kuspitka
18. okt 2009

lili neberiem nic len magne B6 a to na bolest.
nika neviem chcem si kupit v BB,lebo tu nikde ani u nas nemaju ten kocik co chceme.
vola sa babyactiv jet ten chcem ,ale neviem ci ho niekde tu kupim uz som bola vsade a nikde ho nevedia objednat

liliandax
20. okt 2009

caute kocky

vobec vas nestiham ☹ ani neviem, kde mi hlava stoji 😒

v skratke - riesim byt, uz bolo tak, ze sa stahujeme do vacsieho.. ale nejako to asi nevyda a pockame este 😔

a mam pracu!!! 😀 dnes mi konecne povedali, ze ma beru, takze sa vraciam vlastne do toho, kde som skoncila.. do cestovky 😅 Sice je to ina ako satur, ale ak budete chciet nejake wellnes pobyty, alebo nejake kupele - tak jedine cez mna 😉 🙂

kuspi - to je kombi kocik? 🙂

kuspitka
20. okt 2009

lili ano je to kombi kocik.
a to kde ides makat?

nika_ke
20. okt 2009

lili, si jednicka, blahozelam 😉 to bolo jasne, ze ta vezmu, ved koho ineho? 😅 a kedy to vlastne nastupujes?

o pol roka by si mi mohla dat tip, ze ako ziskat takyto super flek 😎

a sorry, ale nepoznam cestovku, ktora by mi dala lepsiu cenu ako pultovu 😕 ale budem rada, ak mi das zlavu, napr. 20% 😀
prosim ta, hod link cestovky do ip, ja wellness pobyty mozem - odborar v lomnici, predna hora, ruzbachy, a tak.
Ak by jesen prisla v novembri, tak sa isto s mamou niekam vyberieme.

kuspitka, kocik vyzera fajn a ktoru farbu si si vybrala? ved si ho objednaj cez net, ked ho skutocne chces a v okoli ho nemaju 😉 hoci ja osobne som si musela kocik nazivo vyskusat.

kuspitka
21. okt 2009

nika ja som ho skusala v Nitre chcem cierno zltu farbu.pozerala si ho na nete?
aj ja by som isla niekde prec,ale nemozem musime robit byt a tak .ziadna dovolenka tento rok nebola a na dalsi zas nebude.

nika_ke
21. okt 2009

kuspi, tento? http://www.hej.sk/baby/obchod/920437/kombinovan...
inac, aj ja si kazdy rok vravim, ze dovolenka nebude a nakoniec vzdy niekam ideme 😎

lili, ak budes mat nejaku dobru akciu na wellness 27.12.-30.12.2009, tak sem sa. Budem ti ozaj vdacna 😉
Minuly rok sme boli takto medzi vianocnymi sviatkami na Prednej hore za super cenu a bolo tam ozaj krasne. V KE blato a tam meter snehu. Takze tento rok by sme si to radi zopakovali. Mne je jedno, ci si objednam pobyt cez net, alebo cez teba a pritom ti to vykaze cinnost, tak ti rada pomozem 😵

... no a teraz dosnivam o horach a snehu a idem popratat Richelline hracky.

kuspitka
22. okt 2009

nika hej ten.
ved aj ja by som isla niekde kde bude len prirodo a klud.
chodite na prednu horu?tam je super len stale plno a vela ludi.

gituserik
25. okt 2009

ahojte dievcata!
Aj vy mate take nezbedne baby v sebe ako ja? bude to asi ozajstny futbalista, pretoze uz ked som chvilku v pokoji, hned citim ze sa hybe a aj kope. ale hrozne sa tomu aj tesim, pretoze aspon viem ze sa ma fajn.
dilema, ktoru teraz mam, je kocik. chceli by sme taky, kde sa da nakliknut autosedacka na konstrukciu. bola som minuly tyzden v predajniach, a tie ktore sa mi pacili take neboli, a tie co take boli sa mi nepacili, alebo boli hrozne drahe. takze asi ostanem pri klasickej dvojkombinacii a vajicko nam asi aj tak daju kamoska
Lili, a v ktorej si cestovke? My by sme chceli podarovat mojim rodicom vikendovy wellness pobyt takze by som sa prisla ku vam pozriet na ponuku
ideme pozerat superstar a moj drobec urcite v tej chvili ako si lahnem zacne kopkat

kuspitka
26. okt 2009

gituserik tento co chceme my sa da dat nan aj sedacka a je celkom dobrej cene.
vola sa babyactiv jet.
tak nasa mala kope stale ,ale tak poriadne ,ze obcas ma to aj zaboli,ale ako poses aspon vies,ze vsetko je dobre.
uz ked teraz sa mi rotzahuje brusko aj mala tak uz aj viacej to citit.

kamajka
autor
10. nov 2009

čaute tety, tu to už nemfunguje? 🙂))))))

zuzkafuny
19. nov 2009

Ahojte ľúbenky mojééé 😉 🙂
ako sa máte? už budem poctivejšie chodiť 😉 🙂

nika_ke
20. nov 2009

čaute hnúšťanky 😉

peťa, ako sa ti darí? deti počúvajú?

zuzka ako práca? zohnala si k Miškovi tetu na opatrovanie?
ani Miško ešte nerozpráva? ☹ ani Richella 🙄 ide ma z toho poraziť ... a dostať sa k nejakej logopedičke je priam neskutočný boj 😠 ... Richellka má knižky našťastie veľmi rada, aj do knižnice chodíme, ale efekt zatiaľ žiadny. Celá rodina do mňa hučí, že s ňou príliš rozprávam, vraj sa mi ústa nezavrú a ona sa potom nedostane k slovu 😖 ... no neviem, ale ak budem ticho, isto sa nenaučí skôr rozprávať.

tehulky, a to načo vám bude na dedine naklikávacia autosedačka? 😀 podľa mňa sa to dá využiť akurát v meste, keď sa vám nechce trepať MHD a jazdíte s autom z miesta na miesto 😉

zuzkafuny
21. nov 2009

Nika... vraj k logopedičke od 4 rokov sa chodí... ja som tiež chcela ísť...

zuzkafuny
21. nov 2009

a to je dobre že veľa rozprávaš... ako inak sa má naučiť... no... ale aj k slovu treba dieťa pustiť 😀 😀 😀

nika_ke
24. nov 2009

Zuzi, my sme dnes boli u logopedicky, zhodnotila, ze to v nasom pripade nie je nic strasne, len treba s Richellou pracovat, aby pri nastupe do skolky nebola v strese, ze jej nikto nerozumie. Znova ideme v piatok, budu sa hrat na pocitaci so zvieratkami 😅
Ja som si tu logopedicku vychodila, pretoze malej sa mozem venovat hlavne teraz, kym sme doma na "dovolenke". Ked uz bude chodit do skolky a ja do roboty, tak budem rada, ak sa uvidime aspon hodinku denne 😔
Tiez som pocula, ze sa chodi od 4 rokov, ale to asi len tie deti, ktore vedia rozpravat, len niektore pismenka nehovoria cisto.
Ved ak mas pocit, ze Miskovi by to pomohlo, tak chodte aj vy teraz k logopedicke. Ved nic za to nedas, ak ti povie, ze chlapec je proste len betarik a nechce sa mu rozpravat, hoci vie 😉

a inac, nam velmi pomohlo, ze chodime do MC na baby telocvik. Richella sa este v lete panicky bala deti a teraz sa naramne tesi, ked ideme cvicit a najstastnejsia je, ked sa s detickami pochytaju za ruky a same sa hraju kolo kolo mlynske. to je take zlate 😵 a cvicitelka je pre nu taky maly boh, oci ma len na nej a dava pozor, ze co povie a Richella musi byt prva, kto zacne dalsiu hru 😀

zuzkafuny
6. dec 2009

Mikuláš chodil... komu čo doniesol...??? Mne ništa 😖 ale nezaslúžim si ani... 😎

nika_ke
7. dec 2009

Mikulas sa u nas zastavil, Riške doniesol macka puf a zobral jej dudku ☹ ... a ja som si zabudla vypytat nervy zo zeleza 🙄

nika_ke
31. dec 2009

Všetkým želáme veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody v Novom roku 😵

ivuska027
20. feb 2010

Tu to asi zomrelo, ci co 😕

Kocky zo Soboty, mam otazku... Viete mi poradit dobreho gynekologa??? S vybavenou ordinaciou a skusenostami, dobrym pristupom, zaujmom o pacientku???
Lebo mam v Revucej, ale to je taky, co je dobry, ked je vsetko v poriadku, inak nic moc 🙄

zuzkafuny
21. mar 2010

Ja som sem kuk 😨 a ja to tu nepoznávam 😖 ale páči sa mi to... Novoty mám rada 😉

kamajka
autor
21. mar 2010

ahojte tety, tak som sem zavítala po dlhom čase.
buďte tu zajtra niekto, nech pokecame o novotách, neviem si predstaviť že by som mala čítať všetko dozadu. dakujem a ostávam s pozdravom 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre