Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
4. aug 2010

@kuspitka bábenko zaostáva v raste, aj Vikinka a Milko sa narodili maličkí takže sa niet čo čudovať, s chlapcom som tiež ležala kvoli tomuto v nemocnici, musia ho dať trošku dokopy aby podrástlo

kuspitka
4. aug 2010

@kamajka ,ked prides domkov po porode daj vediet.
kedy ides do nemocnici???

zuzkafuny
4. aug 2010

@kuspitka tu som...

kuspitka
5. aug 2010

@zuzkafuny poznas nejaku kadernicku alebo kozmeticku v hnusti?

kamajka
autor
5. aug 2010

@kuspitka mala by som ísť čo najskôr ale potrebujem doriešiť ešte pár vecí okolo detí a tak...... ja si neviem ani predstaviť ako to naši doma zvládnu keď budem tak dlho preč ☹

gebula
6. aug 2010

Čafte baby, som tu nováčik,tak zatial len to tu otukávam,ale vidím,že su tu mamimy aj s tromi detmi ako som ja. Dufam,že si pokecáme 🙂

kamajka
autor
7. aug 2010

@gebula ahojky 🙂 🙂 🙂 vitaj

gebula
7. aug 2010

Ahoy kamajka,tak ako uz je mimco na svete? Chlapec ci dievcatko bude? Kolko rocne su tvoje dve starsie dietky? 🙂

kamajka
autor
8. aug 2010

@gebula mám to v pase 😀 dievča má 6 rokov, chlapec 4 a teraz čakáme tiež chlapčeka - ak nebude prekvapko, ale boli sme na 3D a dr povedal že je to na 100 percent chlapec 🙂 ty máš aké veľké deti? si z RS priamo?

nika_ke
8. aug 2010

čaute ženy, ešteže tu pridali funkciu spomínania 😅 už som si myslela, že je to tu totálne KO.
my sme sa medzičasom vrátili naspäť do KE, ale prídem vás tu občas kuknúť

@kamajka silno držím palce, aby chlapčiatko podrástlo a šťastlivo prišlo na svet 😉

kamajka
autor
9. aug 2010

@nika_ke díky nika a prečo ste sa vrátili do KE?

gebula
9. aug 2010

@kamajka ahoj,ja mam dve dcery 7 a 5 ročne, a chlapca v maji mal dva roky. planovali ste aj tretie? urcite to bude chlap,len nech je zdravy. ano som priamo z RS. a ty?

kamajka
autor
9. aug 2010

@gebula čo ja viem ani nie, nejak sa pošťastilo 🙂 ja som z Hnúšte

gebula
9. aug 2010

@kamajka 🙂 aj nam,ale sme aj chceli,len trošku pozdejšie 😝 ,ak dobre čitam,si v nemocnici? ako sa ma babo,dufam rastie?

nika_ke
9. aug 2010

@kamajka vrátili sme sa, lebo doma je proste doma 😵
@gebula aj my sme kedysi byvali v RS, pri tatrabanke. zadarmo sme mali radio z trznice 😀 Milo sa vam podaril chlapcek do tretice. 😉

kamajka
autor
9. aug 2010

@gebula mala by som byť ale......... joj strašne sa mi tam nechce... ☹
pravdepodobne nastúpim vo štvrtok..... ale dnes sa už cítim akosi divne.... a velice som svieža pritom 😀
zajtra mám narodeniny tak by to bol pekný darček keby ma rezali 🙂
@nika_ke jasné doma je doma, a Riška ako sa má? poslúcha?

nika_ke
9. aug 2010

@kamajka ani sa ti nedivim, ze sa ti nechce ist do nemocky 😒
Riška sa teší do škôlky, dúfam, že jej to vydrží aj v septembri a vymýšľa teda riadne, šidlo malé 😀

gebula
10. aug 2010

@kamajka tak to by si mala krásny darček 🙂 deti vydržia bez Teba? chodia do školky? moje maju 2mes.prazdniny,ale furt sú niekde 😝 ,a potom začina škola.....

gebula
10. aug 2010

@nika_ke ahojky,kedy ste sa odsťahovali? tam je lepšie? kde ste byvali v činžiaku či u Podhradskych? Sme velmi radi ze sa nam chlapec pošťastil,ja som chcela veeeeeelmi chalana 🙂 , najprv som sa bala a mala depky z toho že ako to zvladnem 😀 ale teraz to už ide samo od seba ako ma 🙂 a našťastie je dobry aj keď už vystrkuje rožky 😵

nika_ke
10. aug 2010

@gebula u spominanych chlapikov, boli velmi mili a ochotni, ale predsa len to bol podnajom a teraz sme vo vlastnom. Byvali sme tam tusim 2 a 1/4 roka. odstahovali sme sa uz davno, pred 2,5 rokmi, ale len kusok do tornale a od jari sme opat doma. Do RS chodievame obcas na logopediu.

a vas teda baby obdivujem, ze zvladate 3 deti 😉

gebula
11. aug 2010

@nika_ke och ďakujem 🙂 najstaršia dcera je velky dobrodruh,takže teraz cez prazdniny je malokedy doma,stale si ju niekto vezme,vlastne ona sa pyta,doma ani sekundu nevydrzí 😝 ,ešteže mame taku velku rodinu všetci su z nich hotovy,velmi ich maju radi 🙂 ,ta mensia sa malokrdy pohne odo mna 😵 a z malym je radost byt 😀 Ty pracujes alebo si este na MD?

liliandax
11. aug 2010

ahojte kocky

ja len tak na skok z prace pisem, ale som rada, ze sa to tu rozbieha zase!

vitam noveho clena - gebula - mas zaujimavy nick :D

liliandax
11. aug 2010

a samozrejme Peťke drzime silno palce, urcite vsetko dobre dopadne!!!

nika_ke - kedy oprasis sobotsky vzduch? 🙂

kamajka
autor
11. aug 2010

čaute 🙂 ešte som celá a doma 😀 naši ma už vyháňajú, aj tašku mám pobalenú, ale vydržať tam dva týždne to bude horor ... tak asi až v pondelok pojdem.........aleo v stredu ........... alebo už potom neviem 😵 😵 😵

@gebula aj moji majú prázdniny, Vika ide do školy tento rok a malého asi do škôlky nedám, nebude toľko peňaz asi aby sme všetko zvládali - aj školu aj škôlku a ešte novorodenca.... a aj tak bude chvíľu trvať kým sa nejako skompletizujem s troma deťmi..... neviem si predstaviť ako to budeme zvládať ale určite nejako budeme 🙂

@liliandax díky 🙂 🙂 🙂

gebula
11. aug 2010

@kamajka aj moja Vivien ide do prvej triedy,tak dufam,ze to učenie zvladneme a budem sa jej môct venovat aj skrst toho,ze som s malym doma 🙂 Určite to bude trošku naročne zo začiatku aj u Teba,hlavne ked prideš z porodnice,tak nevieš koho prveho vystiskat a co prve spravit,aspon ja som tak bola,a ešte k tomu maleho som mala cisarskym,ktomu komplikacie v nemocnici,2x transfuzia my tiekla,takže som bola oslabena ako nikdy a myslela som si že asi sa nikdy nezotavim ☹ maleho my len na dojčenie nosili a len posledny den ma dali na riadnu izbu,tam bol somnou ale od bolesti som sa ani vystriet nevedela.Ostatne baby po cis.už na druhy den behali,ja som sa čudovala prečo mam take ukrutne bolesti v podbrušku,doktory ze to nič to prejde, Aj ma pustili domov,a potom sa to začalo,horucky,bolesti.....na druhy den som išla k svojmu gyn.,ten len pozrel na moje brucho a hned vedel kde je problem,v brušnej dutinemy ostal velky hematon,tak nasadil ATB,každy tyžden na krv som chodila achhhhh,bolo to tazke. Takže u mna žiadne kojenie,esteže maly bol celkom dobry.....

gebula
11. aug 2010

@liliandax dakujem,cau,ani nehovor,ako ma to mohlo napadnut to meno????? 😝 teraz si myslite,ze mam hlavu jak svet 😀 nic to,ale nevyzeram zato ako gebula 🙂 🙂 🙂 🙂 Ty si RS?

nika_ke
11. aug 2010

@gebula RD mi skoncila oficialne pred necelym mesiacom, ale ja som ani nebola dlho, len posledny rok a pol, predtym som robila. Odo dnes uz pracujem, ale zatial len v light summer rezime 😎
@liliandax joj, neviem, kedy sa ja este dostanem do RS ☹ aj mi je to luto, lebo nebude mat kto chodit s malou na logopediu. Dufam, ze si ju vezme na starost skolkarska logopedicka. Uz aj odkedy sme sa odstahovali, tak som nemala cas ani cokolvek popozerat v RS, sli sme len na otocku - vo stvrtok poobede prespat k muzovi, v piatok rano na logo, naobedovat sa s muzom, vymenit knizky v kniznici a poobede domov.

zienky, co mate skolkarov, ak mate nejaky dobry tip, co treba kupit skolkarovi, tak sem s nim, pls 🙂 ja som sice malej vybrala taku skolku, kde nemusim nic extra kupovat, len kefku a uterak. Postupne nakupujem jesenne oblecenie, mame statocne zasoby teplakov 😀 a teraz vaham, ci vo vnutri na hranie bude potrebovat ticka s kratkym alebo s dlhym rukavom 😕 Ja si totizto vobec neviem predstavit, ako jej budem na jesen cokolvek kupovat, kedze pracujem min do 18h 😖

kamajka
autor
12. aug 2010

@gebula ja mala dva cisárske teraz bude tretí........... 😖 si si riadne vytrpela teda, ja som mala tiež veľké problémy ale nie až také ako ty.. aj keď dodnes sa mi zdalo, že horšie pôrody ako ja snáď nemal nikto, teraz vidím že som mohla dopadnúť aj horšie keď tak čítam ako to bolo s tebou. hlavne že ste všetci v poriadku 🙂 🙂 🙂

@nika_ke nerob si starosti, keď bude teplo dáš krátky rukáv a keď chladnejšie tak dlhý, aleo do skrinjky pribalíš a učiteľky keď budú vidieť,že je chladnejšie, oni detičky poobliekajú. s tým si naozaj nelám hlavu 🙂

zuzkafuny
12. aug 2010

Ahojte babuľky... posielam vám pyšťoky 🙂 😀
Nika, Lili, Peťka...
Kuspi, Gebuľa
Kuspi... aj Erika je super na poliklinike,
aj Elenka za mostom...

gebula
12. aug 2010

@kamajka tak aj ty cisarskym si mala,a koli comu si memohla spontanne porodit? Tak ako hovoris doležite,že sme všetci v poriadku a zdravý 🙂 🙂 🙂 a ničiho sa neboj,všetko pride tak a bude tak ako ma byt 🙂 po mesiaci budeš fičat okolo deti len tak,ze si ani nevsimneš,že mas tri deti 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre