Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
11. feb 2008

Peta, nemyslela som si, ze je to u vas take vazne 😢 nie som v obraze, takze "mudre rady" tentokrat davat nebudem. Hlavne nech to dobre dopadne pre vas vsetkych, drzim palce (nie je tu ziaden xichtik, ktory by znamenal, drzim palce).

Na policii som sa vopchala pred cca 20 ludi, naprv som ich popytala, ci by ma mohli pustit, lebo kojim babatko. Polovica ludi sa pozerala do zeme a druha ma sla pohladom zabit, aj tak som sa predbehla 😀

Byvanie v panelaku nema chybu - teraz pod nami nieco pribijaju 😠

kamajka
autor
12. feb 2008

Dakujem Nika..

No ved ci kojis ci nekojis, ludia su protivni 😠 tiez podobne veci poznam.
No a stym cinziakom - HEHE, tak ja ti poviem, u nas v kuse vrtaju a buchaju uz od leta,
najprv si vsetci prerabali byty, potom sa zateplovalo z jednej strany, potom sa zasa menili v celom cinziaku okna, potom zacali zateplovat pivnice, a teraz ked sa otepli trocha tak budu zateplovat z druhej strany,
medzitym si stale niekto nieco preraba, ale keby aspon vedeli vrtat, tak fajn, ale ani nevedia, to je hroza.

Tak uz co už.. A susedovci nad nami maju plavajuce podlahy, a ked im daco padne, tak mam pocit, ze na mna idu padnut tri zvysne poschodia (byvame na 5ke)........

Niekedy ma fakt ide porazit.. A ked idem na WC, tak pocujem vsetky rozhovory susedovcov, a nedajboze ak je niekto na WC a ma hnacku, je to fakt humus.....

monkula
12. feb 2008

Ahojteeee 😀 😀 😀 😀

No, bývanie v bytovke je niečo otrasné.. Ja síce bývam na prízemí, takže moje tornáda nikoho nerušia, ale keď začnú pišťať a blázniť sa, moja milá suseda zvrchu začne trieskať na radiátor 😠 😠 😠
Alebo keď sme v kuchyni a Chiarka sa začne hrať s hrncami, alebo začne trucovať a vrešťať, a suseda je v kuchyni, tak začne so všetkým nabíjať, a trieskať...
Nuž, aj takíto strašne empatický ľudia existujú...
A keď je stretnem na schodoch, tak čakám, kedy ma z nich zhodí, ako na mňa škaredo zazerá...

Keď raz aj z tohto podnájmu odídeme, dúfam len, že sa sem nasťahujú úúúplne mladí ľudia, čo budú robiť žúrky, a budú počúvať death-metal na plné pecky, nech vidí, č oje hluk a nepríjemný susedia... 😉 😉

kamajka
autor
12. feb 2008

Monika vy ste tiez v podnajme?

Na mna tiez susedia zazeraju, lebo to moji pistia len co vstanú z postele..
A maly ma taky hlasisko, ze iste si myslia, ze tie deti týram alebo co...

monkula
12. feb 2008

Áno, sme v podnájme, už piaty rok... 😒 😒 😒
Ale keby ste videli, čo tu stoja byty... 😠 😠 😠

kamajka
autor
12. feb 2008

no tak u nas su bztz da sa povedat lacne..
ale aj tak nam to nevzdava.. a ja neviem.. aj tak skoncim u otca 😀
tak naco mi je byt? aj tak by som ho po rozvode nemala ako platit..

kamajka
autor
12. feb 2008

boze som mala klavesnicu prehodenu, lebo mam anglicky windows... BYTY to malo byt.. 😀 😀 😀

kamajka
autor
12. feb 2008

jaj no a my sme v podnajme stvrty rok 🙂 😖

monkula
12. feb 2008

Pochopila som... 😀 😀 😀

A už si pevne rozhodnutá o rozvode,

A Niak, tie "múdre rady" boli adresované mne? Ja sa s Peťkou poznám viac než pol roka, vymenili sme si nejednu IP, takže ja do ich vzťahu trošku "vidím", preto "mudrujem" 😀 😀 😀

Tu stojí 3 izbový byt skoro 3 milióny 😠 😠 😠
A tí ľudia 🤐 🤐 🤐

kamajka
autor
12. feb 2008

bože Monika.. 3 miliony... to je ina palka... 😕
u nas isli teraz byty hore, ale da sa zohnat 2-izbovy tak za 150 tisic...

neviem ci som pevne rozhodnuta.. tak ale naco to je?

akurat nacal muz temu.. vsom sa ho opytala, ci jemu sa paci ako zijeme..
a on ze hej, ze nic zle na tom nevidi... 😕
skvele..

kamajka
autor
12. feb 2008

a na sud sa nedostavi.. on sa nechce rozvadzat... hmm... katastrofa..
ja uz neviem kedy sa uvedomi..

monkula
12. feb 2008

a Peti, videla som, že si založial tému o rozvode, on ťa podviedol? 😲 😲 😲 😲

kamajka
autor
12. feb 2008

Moni, este pred svadbou......

monkula
12. feb 2008

aj ju poznáš? A on sa Ti priznal?

kamajka
autor
12. feb 2008

hej poznam.. a ano priznal sa..
ja som tusila tak som sa narovinu opytala. a nastal šok..

nebavme sa na tuto temu už, oki?
to je už za mnou.. 🙂

monkula
12. feb 2008

jasné, len ma to prekvapilo... 😕 😕

kamajka
autor
12. feb 2008

no vidis ako vela toho este nevies 😀

ty mas dnes nejaky internetovy dnik, co?
niekedy ta tu vobec nevidno a teraz zrazu ako pekne pises, to som rada. 🙂

nika_ke
12. feb 2008

Monkula, tie mudre rady som myslela na seba, kedze v predchadzajucom prispevku som "radila" Zuzke ako naucit psa samostatnosti. Doslo mi, ze vies o Petke viac, az tak dlho na materskej nie som 😀

monkula
12. feb 2008

jááááj, sorry, to som prehliadla...

nika_ke
12. feb 2008

Petka, moj manzel si 5 rokov mysli, ze my ziadne problemy nemame 😒 Bezstarostny zivot muzov musi byt nadherny.
Si taka mlada a tolko smutnych veci si uz zazila ☹ Bola by skoda premrhat mladost v trapeni ...
Idem kuknut tu tvoju novu temu, moja zvedavost sa nezaprie. Potom sa mozem divit, preco som taka stara 😀

kamajka
autor
12. feb 2008

🙂

ste zlate, žienky..
mladost ci nemladost Nika, dve deti neschovám 😀
bol by to cisty magor co by ma chcel 😀
ale mne je aj tak samej najlepšie...
to by musel byt ten chlap nejaky mimozemstan,
aby som s nim zila...

ale aj tieto pocity ma casom prejdu a viem ze sa potom na tom budem zabavat,
ze ako som to brala važne 😀

zuzkafuny
12. feb 2008

Peti... tak ja ti píšem litánie, odošlem, bachne ma to na prvú stranu a odhlási... cssssssssssssss!

Nika našla som takú radu a zajtra vyskúšam. Mám žuvaciu kostičku a bohovo mu chutila 😀 uvidím čo to spraví... 😀

kamajka
autor
12. feb 2008

litánie? to som zvedavaaaaaa, napis este raz 😀

kamajka
autor
12. feb 2008

a inak vitaj, cely den ta tu nebolo 😎
kde si sa flakala? 😀

zuzkafuny
12. feb 2008

Keď ja sa tááááák nerada opakujem... 😀 😀 😀

kamajka
autor
12. feb 2008

Jaj a Nika, ty si mi taky znamy ksichtik, nemozem si pomoct....
Mozno sme sa uz videli, zvyknem sem-tam do RS zaskocit...
ale ozaj malo, noo......

kamajka
autor
12. feb 2008

juj no nevadí..... 🙂 ani ja to nerada 😀
idem ja kukat Múúúúmiu.... sa majte kvašne... ako uhorky kvašnééé.... 😀 😀 😀

zuzkafuny
12. feb 2008

papa...! Ti poviem naživo... oki??? Ale mi musíš pripomenúť...!

nika_ke
12. feb 2008

Ahoj Zuzka. Daj vediet, ako havinko skocil na tvoju kosticku. 😉 Teraz to budes mat ako keby si dve male deticky vychovavala. (teda okrem Zuzanky, kedze ona je uz ina vekova kategoria)

Kamajka, odkial ti moze byt povedomy moj fadny ksichtik to netusim. Cez Hnustu sme sli parkrat autom, vtedy si si ma asi nestihla vsimnut 😀 mozno z RS, alebo ti niekoho pripominam ...

Mam aspon jednu pozitivnu novinku. Boli sme dnes s Riskou prvy krat v materskom centre v KE na cviceni pre babatka do 1roka. Mala bola najprv vyhukana, ze co to ? Po par minutach si zvykla, nebala sa ani deti, ani dospelych. Len mi bolo trosku luto, ze som tam bola jedina s babatkom. Neprislo 5 mamiciek,ktore tam chodia pravidelne. Cvicenie vedie rehabilitacna sestra, poukazovala mi ako mam s Riskou cvicit na zemi aj na fitlopte. Riske sa to velmi pacilo, dostali sme kopec domacich uloh. Cvicenie je kazdy utorok 30 min za 45Sk - to je vstupne na cely den. Planujem tam chodit aspon raz za mesiac, nie je to vela, ale lepsie ako nic. Taku radostnu naladu sme mali obe cely den 😵 dodalo mi to vela energie do sedivej existencie v Tornali. Skoda, ze MC nie su aj v malych mestach.

Ja idem kukat serial - poistovnu. Mala spi, tak jej to snad tu hodinku vydrzi 😅

nika_ke
12. feb 2008

jooj, Kamajka, to si zalozila nejaku haklivu temu, snad sa tam baby nepohadaju? 😕

BSM = bezpodielove spoluvlastnictvo manzelov - na slovensku je automaticky vsetko spolocne od datumu svadby, jedine ak ste si dali nieco vynat z BSM. Nepatria tam osobne veci (oblecenie,kozmetika) a dary len jednemu z manzelov.

Snad som ti aspon trosku pomohla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre