Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

gebula
2. sep 2010

@kamajka vážne,problem bol asi v tom,že som si prvu dceru začala zle prikladat,bola velmi plačliva nespala ani v nnoci ani cez den,ja vyčerpana,tak som to vzdala, a Kika ona sa aj prisala,ale malo papala a mala som malo mliečka.Stanka som chcela velmi dojčit ale po tych komplikaciach som mlieko vobec nemala ☹ takže tak ☹

kamajka
autor
2. sep 2010

@gebula aha no ja som tiež nedojčila dlho ale teraz by som chcela vydržať. síce už sme teraz všetci ako vymletí poriadne sa už ani nerozprávame, stále je čo robiť, keď nie okolo malého tak okolo starších detí a keď ani okolo nich nie tak zase variť prať žehliť atď.... hotová som 😀 ale nejako to hádam prežijeme v zdraví.. Sa tešíím už teraz na to keď sa poriadne vyspíme 🙂 🙂 🙂

gebula
3. sep 2010

@kamajka no to ti verím,že teraz mate chaos,a staršie nechodia do školky? no ja a Vivien mame angínu,teraz sme sa vratili od Dr.,takže super,Vivi ešte poriadne ani nenastupila do školy a už je chorá ☹ ja ani poriadne prehltat a rozprávat neviem,ale horučku nemam,dufam,že ostatný to nechytia od nas ☹

kamajka
autor
3. sep 2010

@gebula chlapec nechodí zatiaľ a dievča tiež do školy nastúpilo včera 🙂 tak vám prajem skoré uzdravenie nie je to bohviečo ked ste takto chorí

gebula
8. sep 2010

...čafte maminy,čo je tu tak pusto??? 🙂 Kamajka ako sa vam darí?

kamajka
autor
15. sep 2010

@gebula čauko už ste zdravi ?

gebula
15. sep 2010

@kamajka ahoj,no boli sme ale zasa sme prechladnutý aj ja ☹ a vy sa ako mate? babo rastie? daj nejake fotky 🙂

kamajka
autor
15. sep 2010

@gebula fotky som pridávala dnes do albumu nejake 😉 aj my sme nejakí prechladnutí ak dochodí tento týždeň malá školu tak budem rada

gebula
15. sep 2010

@kamajka no ved,aj vivien aj ja sme pred týždnom dobrali ATB a zase 🙂 inač ako sa jej pači v škole?

kamajka
autor
15. sep 2010

@gebula a tak cekom v pohode zatiaľ a tvojej? 🙂 🙂 🙂

gebula
15. sep 2010

@kamajka no na to,že svoju školu nemaju dokončenu a dočasne musia chodit do inej školy,kde im dali jednu triedu,tak celkom dobre 🙂 len by sme už boli radi v našej škole 😵

kamajka
autor
15. sep 2010

@gebula no aj našu školu opravuju tak maju provizornu triedu v inej budove taku maličku dufam že to čoskoro bude hotove

liliandax
3. okt 2010

@kamajka - ako sa ma malinky? ste zdravi?

@nika_ke - do RS sa nechystas?

nika_ke
3. okt 2010

@liliandax nie, nechystam. a ty do KE? 😎 viac IP alebo FB 😉

hnustanky, som na vas myslela, ked vas davali v telke. Ale verim, ze vy nemrznete.

kamajka
autor
4. okt 2010

@nika_ke ci nas davali v telke? a co o nas davali? 😀

@liliandax drobec sa drží len je soplavy prakticky od narodenia, uz sme davali libenar, pamycon, fenistil, teraz davame mar plus, ale ziadna slava ☹ ...no hadam to prejde ked mu trocha nos dorastie :D
a vy ako?

nika_ke
4. okt 2010

@kamajka videla som len kúsok, že niekde v hnúšti nekúria. Ale vás sa to zrejme našťastie netýka 😉
maličkému prajem skoré uzdravenie, chúďatko, od narodenia sa takto mordovať ☹

kamajka
autor
5. okt 2010

@nika_ke no u nas nekurili dost dlho......

nelly2932
22. nov 2010

@kamajka
@zuzkafuny nase tiez rodne mestecko 🙂 zuzka 😉

zuzkafuny
23. nov 2010

@nelly2932 ty kto???
inak pekné pozdravy všetkým mojim milovaným mamkám 😉 🙂

nelly2932
23. nov 2010

marika K. z nabrezia 🙂

drobcekrs
23. nov 2010

Ahojte kočky, viete mi poradiť či u nás v RS v nemocnici máme na novorodeneckom oddelení nadštandardnú izby?

nelly2932
23. nov 2010

@drobcekrs ano je taka izba

drobcekrs
25. nov 2010

ďakujem nelly2932, a nevieš či si ju treba skôr rezervovať, alebo stačí po príchode do nemocnice?

nelly2932
26. nov 2010

@drobcekrs ak chodis na sono do RS opytaj sa lekara ale myslim ze netreba nic objednavat staci pri prichode v nemocnici poziadat o taku izbu

gebula
13. dec 2010

Ahojte žienky 😀 no aspon ste sa zas trošku rozpísali 😀 ako sa tu mate všetky? teraz kukam cez okno,a zase sniežikuje 🙂 🙂 kto sa chystá na vianočné trhy do RS? 🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
19. dec 2010

@nelly2932 chi... nemám šajnu 😎

kuspitka
20. dec 2010

ahojte .ako sa mate?co je tu nove?

gebula
21. dec 2010

@kuspitka ahoj,tu zastal čas 😀

kuspitka
22. dec 2010

@gebula my sme oslavili rok v sobotu ...a ty sa mas ako?

gebula
22. dec 2010

@kuspitka .....ahoj,gratulujem Kamilke k 1 ročku,vela zdravíčka prajem,nech z nej mate velku radost 🙂 No ja sa mam na figu,mam zapal hlasiviek,takže ledva niečo poviem 😒 ,deti boli tiež choré,už teraz lepšie klop klop 🙂 A vy sa mate ako? Šťastné a Veselé Vianoce plne rodinnej pohody a všetko dobre v Novom roku,Božieho požehnania prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre