Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
liliandax
25. apr 2012
@kuspitka
neboj, zvladnete to, len treba mysliet pozitivne a na skvely vysledok 🙂
kuspitka
25. apr 2012
@liliandax len,keby sa občas dalo..
christiana3
23. jún 2012
ahojte,aj ja som priamo z RS 🙂 neviete mi poradiť,či sa mam s deckami dnes poobede vybrat do Čížu na kupko? :-N
e.l.i
8. júl 2012
Ahojte baby tak hlasim sa k vam.... som z RS...a v marci cakame prisrastok 😉
helga88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e.l.i
8. júl 2012
@helga88 jej tak drobec je cerstvucky.... a ste priamo z RS?
helga88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e.l.i
9. júl 2012
@helga88 ano. byvame na zapade..
lenka3103
9. júl 2012
Ahojte, ja bývam v RA a mám 2,5 mesačnú dcérku . . . Pochádzam z Popradu a v Revúcej bývam od januára a zatiaľ som si tu veľa známych nenašla, tak som rada, že som Vás tu objavila 🙂
helga88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e.l.i
9. júl 2012
@helga88 k dokine idem az vo stvrtok... davam tomu este kusok cas.. a na nete mi tehot. kalkulacka vypocitala 18.3.2013 😉
helga88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annika88
25. júl 2012
Ahojte baby, počula som že v Rimavskej je niaká dobrá numerologička ktorá vie predpovedať pohlavie dietata ešte pred počatím, vlastne že Vám to vie vypočítat. Je to pravda???Dakujem za odpovede 😉 🙂
veronikuskars
22. mar 2013
Ahojte, oživíme túto tému?
matamo
15. apr 2013
maminy z Rimavskej, poznáte AJOHA - detský klub? prípadne viete poradiť kam s detičkami ? 🙂
sissik
26. júl 2013
ahojte🙂
chcem sa opytat, ak viete, ako to vyzera momentalne na teplom vrchu? niekedy sme tam chodili s rodicmi na dovolenky a bolo tam super. pred 3-4 rokmi sme tam isli znovu na 1 den a bolo to trochuhorsie, hlavne co sa pristupu do vody tyka. asi koli mensiemu mnozstvu vody sa chodilo do blata a kamenov. piesok, ktory bol niekedy pod vodou pri vstupe do jazera, bol suchy.
ako to vyzera teraz? rada by som tam isla s detmi, ale v blate sa borit nechceme. sluzby sa aj nejak zlepsili oproti minulosti ci je to stale o tom istom? zatvorena osumena restauracia a obcas otvoreny stanok s langosmi?
dakujem za kazdu referenciu 😉
zeta123
26. júl 2013
@sissik odporucam ti napísat sem http://www.modrykonik.sk/skupina/181/ 🙂
sissik
26. júl 2013
@zeta123 dakujem
zeta123
26. júl 2013
@sissik za málo...🙂
annie13
23. okt 2013
@estera13 prosim ta nasla som v starsej komunikacii ze mas Salgotarjan iba 20 km, niekedy sme tam chodili na trh, nieco ako Polsko byva to este? chcela by som ist

Začni písať odpoveď...

Odošli